BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817223 przez dominia
Monia sisia sie tak odparzyla od kupki ? Bo moze ma jakiegos grzybka, Miśka co chwile miala jak nosila pampersy :( clotrimazolem wtedy smarowaly i po kilku dniach kuracji przeszlo. Biedna Igunia :( :kiss:

Anodzia pokazuj domek Grosia :lol: jakie imiona juz macie ? Myslicie czy moze juz wybrane ? Kiedy masz wizyte ? :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817225 przez ola85
Witajcie,
Widzę że za pomocą Paulii i pośrednio Pliszki aktywowałyście forum :lol: Mam nadzieje że jeszcze jakoś do roczków to wytrwamy, bo fajnie by było móc wspólnie poświętować :)
Chomiczka - kto zostanie z Olusiem jak wyjedziesz? Oluś słodki :)
Drzyzgunia - gratulujemy pierwszych postępów nocniczkowych :) Lidzia ma ulubioną melodyjkę w takiej grającej książeczce, potrafi ją włączyć 20 razy pod rząd, ale tak super do tego tańczy :silly: Trzymam kciuki za jutro
Bananamana - no to Dagusia nieźle z ząbkami poszła do przodu... czekamy na zdjęcia :blink:
Monia - haha no z tymi piersiami to u nas podobnie :laugh: A czemu u bratowej odwracali małą? Nie chciała cesarki? zdrówka dla Igusi :kiss:
Kasiu - no to Tosia Wam pięknie broi :) oby z okiem się szybko poprawiło
Paulaaa - faktycznie masz zdolności przywódcze :lol: My organizujemy roczek dla rodziny to pewnie się wydoimy z kasy, ale za to od gości pewnie prezenty będą.
Monia, Paulaaa - co do ciuszków to u nas jakoś mniej teraz tych małych... Chyba trochę zwolniliśmy.. Lidzia jest teraz w takim dziwnym rozmiarze, 86 są małe, a 92 trochę za długie i np. przy pajacykach na noc nóżki sobie przydeptuje, to samo z rajstopkami... Ja zrobiłam tak że pajacykom 86 poobcinałam nóżki, podszyłam i są fajne kaftaniki po domu, bo długość rękawka jest w nas w sam raz. Też planuję zrobić jakieś zakupy, ale ciągle czasu nie ma
Martyna - no to dobrze że już wracacie do zdrowia :) powodzenia w pracy
Suzi - ale Ci Mikuś pięknie rośnie :)
Michasia - no to Ania to "nocny marek" Lidzia perę dni temu fikała do 24, najczęściej zbiera ją koło 21.30. Lidzia też cytrusy lubi :)
Katarinka - to Lidzia próbuję ja Ania, raz udało jej się 2 kroczki zrobić samej, a potem było bum :dry: :silly: Śliczna blondyneczka :kiss:
Dominia - powodzenia z szkole :) Może jak te bóle brzucha będą się powtarzać to lepiej to skonsultować z lekarzem?
Anoda - melduj co u Was :lol:
Sylwia - daj znać jak tam w pracy
Princess - jak tam Adaś, dalej ćwiczycie?
Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia
Mam nadzieję że wszystkim odpisałam...
A tu Lidusia:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817246 przez anoda89
Imiona mamy swoje typy Wojtek albo Tymek :)

To dla zarażenia się wrzucam zdjęcie :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817292 przez sylwia1986
To może uda się coś niecoś popisać :)
Anoda - śliczny domek, Tymek to mój faworyt imienny :)

Oluś - w pracy pierwszego dnia miałam myśl co ja tu robię, ale powoli to ogarniam, jeżdżę na 7.30 i wychodzę 14-14.30, odbieram Bartka ze żłobka, szybko robię jakiś obiad, bo w tym czasie Bartuś drzemie, a od 16.30 do 19.30 staram się być cała dla niego. Później szykuje go do spania, bo o 6.30 pobudka i tak leci. Lidzia bardzo się zmieniła, śliczna :kiss: ja ostatnio zaniedbałam zdjęcia Bartusia :( muszę to nadrobić.

Drzyzgunia - powodzenia w poszukiwaniu pracy, oby się wszystko poukładało. Oj ja też się czasem zastanawiam po co ja wróciłam wcześniej do pracy, skoro w zasadzie robię na żłobek, paliwo i opłaty :huh: Ja teoretycznie jestem na pół etatu, więc 50% będzie mi płacić Zus, a 50% szefowa, a co wyrobię ponad normę dostanę pod stołem :blink:

Monia - ciekawe kogo trudniej będzie nauczyć że nie wolno podchodzić, Igę do Mailo czy Mailo do Igi :silly:

My o organizacji roczku jeszcze nie myśleliśmy. Ale może u teściowej w domku zrobimy taki skromny poczęstunek i zamówimy mszę.
Co do prezentów, hmm póki co nic nie przychodzi mi do głowy, tak jak u Katrinki chcemy teraz zakupić nocniczek lub nakładkę na toaletę.

Katrinka - Ania słodziak, kurcze te nasze maluszki coraz mniej dzidziusiowo a coraz bardziej dzieciowo wyglądają.

Michasia - czyli od kiedy wracasz do pracy? Ania późno chodzi spać, u nas też Bartek jak tylko widzi że coś jemy lub pijemy z kubków, to w sekundę jest przy nas.

Chomiczka - to rewelacyjne masz warunki w pracy, oj ja Cię z tym powrotem doskonale rozumiem, też mną targają wyrzuty, ale dziecko po południu kiedy razem spędzamy czas nie marudzi, tuli się, ja jestem jakby to powiedzieć stęskniona za nim, zadowolona, więc mam nadzieje że wyjdzie to na dobre, przynajmniej tak sobie to tłumaczę.

Suzi - Mikuś jest dobry, Bartek ma może z 9kg i 80 cm, 7 zębów i 3 następne w drodze, ale coś czuje że to będzie długa droga.

U nas co, Bartek maszeruje przy meblach, raczkuje i wspina się na co się da, stać stoi przez 2-3s, chodzić za rączkę nie chce, na czworakach szybciej i wygodniej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817309 przez Paulaaa
Wieczorne cześć! :lol:

Princess fajnie, że napisałaś. :) Niepotrzebnie czepiasz się Moni. Ona wsio w dobrej wierze :blink: To ja podniosłam alarm, bo dawno Cie nie było i dziewczyny (nie tylko Monika) napisały, że widać Cię w sieci, ale do Nas nie zaglądasz. ;)

Monia moja pipka też zrobiła dziś kupkę, teściowa pozwoliła jej chodzić przez godzinę z tym i już tyłek czerwony. :angry: Bepanthen poszedł w ruch.

Anodka cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze. Brzuś już fajnie widać. :)

Ola, Lidunia śliczna. :kiss: U nas z ciuchami też dziwnie, bo 74 małe a 80 za duze. :silly: Lidka i Amelka mają takie same chodziki tylko inne kolory. Moja młoda w ogóle nie lubi w nim siedzieć, a to prezent od dziadka B)

Sylwia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Cieszę się ze u Was ok. Pokaż nam Bartka :side:

Moja córka po poprzestawianiu drzemek zasnęła o 20 i śpi. Mam nadzieję, że bedzie bez niespodzianek i do rana. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817434 przez princess
Kasiu współczuję dolegliwości oka :( To jest takie drażliwe miejsce, ojej nie wyobrażam sobie tego. Zdrówka :kiss:

Katarinka Ania przesłodka :)

Anoda a jednak dobre miałam przeczucia, że to chłopiec :) Chyba Wojtuś :)

Ola Lidusia jaka samodzielna, sama pije :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paula dzięki :) Nie tylko mnie dawno nie było, każda z nas ma wiele zajęć ale tylko ja zostałam oceniona, że nie odzywam się, bo mi się nie chce. Otóż podczytuję Was i nie odcięłam się. Przestałam tylko pisać. I bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817450 przez Suzi
Hej kochane :)

Jak tu fajnie, tłoczno, gwarno :lol: ,,Paula, powtorzę -jesteś WIELKA, teraz swą niezaprzeczalną mocą, sprowadź jeszcze Pliszkę i bedzie git :lol: ;)
Ola, jaka śliczna Lidzia :kiss: , bardzo się zmieniła :) ,ile wlosków! A co popija z buteleczki?
Zdrówka dla Was :kiss:
Anoda, słodki brzuś, na kiedy masz termin? Ja glosuję na Tymka :side:

princess, ja sie martwilam i o Ciebie, ostatnio kiedy pisalaś, to pisalaś o problemach, pamietam ze z męzem cos nie bardzo Wam sie ukladało, teściowie dokuczali, mam nadzieję, ze jest lepiej? Zrezygnowali wreszcie z karmienia Adasia mięchem? Pokaż Adaśka :woohoo:

monia a moze to cytrusy? Na pewno są alergizujące. Moja corka miala duze problemy po mandarynkach....jesli Iga ma jakieś skorne reakcje to bym jej cytrusy odstawila i poobserwowala.
Fajnie ze juz tylko na nożkach pomyka, Mikuś szlifuje i oblizuje podlogi a u nas "psow dwóch :P "

Sylwia, jestes bohaterką, zreszta wszystkie mamy takich maluszkow ktore pracują są bohaterkami.
Szkoda brata, a tyle mowią i ostrzegają przed tymi głupimi fajerwerkami a i tak rokrocznie ktoś pada ich ofiarą :(
7 zębow, brawo! :woohoo: u nas się dzisiaj przebila dwojeczka na dole :woohoo:
Zdjecia szybko nadrabiaj i nam tu pokazuj!

drzyzgunia, Ty jesteś z wawki? Jeśli tak to spoko, tu cala Polska przyjeżdża pracować, wiec czemu Ty nie mialabyś pracy znaleźć? Trzymam kciuki :)

dominia, trzymaj sie tam na tej uczelni :side: duźo Ci jeszcze zostało?
No i Igorka pokaż

Ostatnio nam Misio przez te ząbki niezbyt dobrze w nocy spał, pokwękiwał,budzil się, jeczał, wyraznie mu dokuczały, a zawsze sypial bardzo ladnie no i wczoraj na noc dostał czopek paracetamolu i.......przespał nockę jak anioł :woohoo:
Więc dziewczyny -polecam,jak maluchom juz bardzo ząbki dokuczają to moj lekarz domowy mowi, ze 4-5 dni mozna na noc czopeczek zapodać i ulga jest wyraźna i korzyść obopólna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817491 przez Paulaaa
Cześć z rana. :)

Strasznie się cieszę, że Lutówki 2013 zostały reaktywowane :lol: :lol: :lol:

PLISZKA gdzie Ty???? Wracaj do Nas. Czeeeekamy!!


Princess mam nadzieję, że zostaniesz z Nami i będziesz pisać. :blink: Jak zdrówko Adasia? Dawno Nam go nie pokazywałaś :(

Suzi chciałabym napisać, że MIKIEGO też wieki Nam nie pokazywałaś! Popraw się, bardzo proszę :silly:

A teraz o nas:
Wreszcie moje dziecko zasnęło o 20 i spała do 7.15. :lol: O 1 w nocy miała 5 minutową przerwę na mm, ale zjadła i dalej nynała :woohoo: Boniu jakbym chciała, zeby tak już zawsze było! :laugh: Wczoraj miała w pięknych godzinach tą drzemkę, bo 13.50-15.40. Dziś pewnie zaśnie koło 11 bo musimy odprowadzić Oli do szkoły... W każdym razie na pewno bedzie jedna drzemka. :blink:

Miłego dnia!

Pliszka Ty się nie wygłupiaj, bo za chwilę Nas nie nadrobisz :lol: :silly: B) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817577 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja wolę Tymka a mąż Wojtka chociaż chyba już się przyzwyczaił bo mówię do brzucha Tymek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817598 przez drzyzgunia
Witamyyy :)

Wiecie co uwielbiam spac ze swoim synem wiem to nie jest wychowawcze i fakt wstaje połamana ale uwielbiam to :) Uwielbiam czuć jego zapach, słyszeć jego oddech i czuć jego ciepło chyba się uzależniłam :lol: :lol: :lol: ale kurcze trzeba to będzie zmienić :)
u nas nocka spoko zasnął o 19 spał do 8:30 bez przerwy ale z wyra wstaliśmy dopiero po 9 a co niech nam ktoś zabroni :P :P :P :P :P Małe zaczeło buszować :)

Anoda domek maluszka śliczny aż sama zatęskniłam za swoim :P hmmm trudny wybór z imieniem ale chyba Tymek wygrywa :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


PLISZKAAAAAAA !!!!!!!!!!!!
Princess pokaż nam swojego małegoooo dziewczyny maja racje dawnooo nam do nie pokazywałaś nie bądz taka podziel się troche swoim przystojnikiem :P
SUZI dzięki za motywacje bardzo podniosłaś człowieka na duchu :kiss: :kiss: :kiss: nooo i gdzie nasz najmłodszy lutowy chłopaczek???? oj kochane kochaneeeee opuściłyście się nie ma coooo :)

Sylwia
suzi ma race kobiety które oddaja dzieci do żłobka i wracaja do pracy ( wszystkie nasze mamusie które wróciły do pracy ) to bohaterki i medale powinny dostać na dzien dobry :) ja się ogromnie boje ale faktcznie też już czasami mam dość całe dnie praktycznie sama z maluchem a jak wraca M to w sumie tak jak by go nie było i bardzooooooooo potrzebuje wyrwać sie juz do ludzi poprawić swoja kondycje psychiczną :P :P :P :P :P :P Przykro mi z powodu brata ehh dlatego ja lubie ogladac ale nie koniecznie puszczać ;/
Domina powodzenia w szkole :) ja juz chyba nie miała bym siły do nauki podziwiam cię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817620 przez Pliszka
Jestem jestem :laugh: :laugh: :laugh: I nawet nadrobiłam szybciutko bo Oluś się ładnie tu koło mnie bawi :laugh: Cieszę się, że wróciłyście :)

Chomiczko, ta książka, którą polecałam to "zapomniany ogród" Kate Morton, jest super. I "Strażnik tajemnic" tej samej autorki też :) Rewelacja :) Polecam.

Paulaa, my też bez zębów :laugh:
Głownie chodzę na zajęcia instruktorów Zumbateam zumbapoland.pl/index.php/grafik/

Michasia, przy Killerze wymiękam jeszcze niestety i przerzuciłam się na 6-minutówki, robię pięć (moje ulubione części to 1, 2, 5, 9 i 10). Ale jestem dumna na koniec :)

My na roczek kupimy chyba Olkowi spacerówkę "parasolkę" Maclarena, zabaweczek ma mnóstwo, a spacerówkę i tak trzeba kupić ;) Póki jeszcze nie kojarzy, można kupować przydatne prezenty ;) Pod choinkę dostał od nas fotelik samochodowy ;)
Roczek zrobimy w domu, a Oluń będzie bardzo elegancki :lol:
allegro.pl/elegancki-pajacyk-80-68-92-ra...zek-i3857149331.html

Ktoś się po mnie wspina, więc to tyle na teraz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817657 przez bananamana
Witamy w ten południowy piekny poranek :P

U nas nocka taka se Daga dalej ząbkuje chyba na dniach wyjda po jest apogeum gryzactwa slinienia i marudzenia dziasla mega spuchniete i przeswituja zabalki ale jeszcze sie nie przebily :)

Princess nie waż sie od nas odchodzic :P

Anoda cudny domek TYMKA :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ola zdrówka duzo zycze chorowitki wy nasze :kiss:

Sylwia nieciekawie :pinch:

Suzi miło sie wraca do czytania twojego stylu ahhh uwielbiam go :)

Dagula spi juz 1,5h przestawilam ja na jedna drzemke bo za pozno nam spac chodzila teraz spi ciagiem od 2-3h a wieczorem idzie spac kolo 21 wstaje rano kolo 8 a w nocy raz je :)

Wrzucam fotki mojej rozrabiaki małej przynajmniej tu jak na fb nie moge :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeszcze miałam napisac OLA Lidus świetna ale jej kudełki urozły a jeszcze przed chwilka miała takie króciutkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817677 przez dominia
Hej :)

Dzięki dziewczynki, chyba Wy jedyne jakoś we mnie wierzycie bo ja tą szkołę najchętniej już bym olała bo tak mi się nie chce :huh: taką mam okropną niechęć, że czekam z utęsknieniem na koniec :blush:

Anodzia brzuń śliczny, jak dla mnie Tymuś :kiss: też czuję jakoś od początku jak powiedziałaś, że się zaraziłaś tym syfem, że malutki jest zdrowiusi !! trzymam kciuki żeby tak było !

Pliszka w końcu jesteś :kiss:

Paula o widzisz czyli to co Ci mówiłam o drzemkach Ami podziałały :lol: oby to nie był tylko jeden raz :kiss:

Suzi dawaj Mikunia :lol: :kiss: Malutki cyca jeszcze ? :)

U Nas jak Iń wstał po nocy to taki płaczliwy i tylko 'meme' jest i ryczy jak odejde 2 metry do kuchni to już leci i mememememe i rączki matko .. wciska wszystko do buzi i gryzie jak oszalały, śpi od 11 i miał 2 pobudki cumla doi jak oszalały a jak wypadnie to się gniecie i woła .. jedynka i dwójka na wierzchu prawie takie dziąsła rozwalone, mógłby chociaż koniuszek wyskoczyć to już by tak Go nie bolało już nie wiem co robić :(

Princess mimo braku weny odzywaj się czasem do Nas :blink:

JADZIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kurcze ja bym chciała iść do pracy jak się obronie w szkole czyli mam nadzieje, że koło października będę już po i co mówię ludziom, że Iń chyba do żłobka pójdzie bo nie mam Go z kim zostawić to tak odradzają i opowiadają co się w nich dzieje i zgłupiałam :dry: koleżanka też miała oddać Syna ale ktoś jej napaprał w głowie i już zostawia z siostrą ..
A znowu na niańke pewnie będę musiała oddać całą swoją wypłatę i to odpada .. muszę się zaatanowić jeszcze mam trochę czasu na to bo w 2015 we wrześniu oddam Inia do przedszkola :)

całujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817707 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co ja tu będę wam smęcić ;) Śliczne dzieciaki macie dziewczyny i kiedy tak porosły. Tak mi ten rok szybko zleciał a wam pewnie już w ogóle w ekspresowym tempie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817769 przez Paulaaa
Anoda

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moim faworytem jest Wojtek :lol: Amelia miała być Wojtkiem. :blink:

Pliszka no jesteś!!! :lol: Fajny ten pajac. :laugh:

Drzyzga Wy to mozecie spać do oporu :lol:

Dominia dokładnie, miałaś rację. Wszystko co pisałaś na fb sie sprawdziło :kiss:

bananamama Daga cudna :kiss:


Moje dziecko nauczyło się wchodzić na wszystkie łóżka w domu. Oczy w du.ie to mało przy Niej :silly:
Garnuszek na klocuszek za chwile zostanie pozbawiony baterii, bo nauczyła się sama włączać i dudni od rana! B)

Za 40 min jedziemy po Oli do szkoły. Tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeeeeee :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl