BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu #818450 przez gabilee
pliszka postaram sie :) dziekuje a jak Oluś ? wrzuc jakies foteczki , bo przewijalam kilka ston , ale nie sposob tego przeczytac :P
a ile teraz wazysz? ja wrocilam do wagi w 4mc od porodu wiec mysle , ze nie tak zle waze 60- 62 kg tyle co mi odpowiada mniej to odrazu zle wygladam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818451 przez anoda89
Gabilee dziękuje :kiss:

Jadzia termin mam na 19 czerwca ale pewnie mały wykluje się wcześniej przez cc :) Drugie imię to Tymek :lol:

Uciekam na wizytę :) Nie wiem jak to jest że zawsze mam stracha jak cholera ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818472 przez jadziatopol
Anoda Tymek fajne imie! :) lec kochana...wszystko bedzie dobrze , zobaczysz :kiss: i daj znac po wizycie !
Gabileehmmm...rutyna, nuda? znam to skads :cheer: :lol: juz niedlugo bedzie lepiej :) niedlugo juz pojda na studia a wtedy bedziemy miec czas dla siebie :lol: :blink:
Pliszka gratuluje wyniku :lol: ja tez koncentruje sie na rzezbie...waga mniej mnie interesuje. Od kilku dni stoje na wadze ale widze jak cialo sie zmienia i to jest motywujace :lol: cale szczescie zawrocilas :blink: bo juz myslalam,ze nas opuscisz na wieki ;)


dziewczyny jakie dajecie mleko teraz maluszkom? ja mam tu inne niestety. Karmie go Enfamil Infant ale znalazlam ostatnio przejsciowe mleko tez Enfamil 2 od 9-12 miesiaca . I co dajecie do jedzenia oprocz mleka? moj lekarz pwoiedzial ze od 12 miesiaca dziecko moze jesc juz wszystko tylko organiczne. Ostatnio dalam mu jajecznice z kromka chleba ciemnego i zjadl wszystko :) ale na obiad daje mu dalej sloiczki Gerbera. Czasem jak kupie organicznego kurczaka albo indyka to ugotuje rosol i wtedy mu daje :) Jak to u was wyglada?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818474 przez gabilee
Leonek je warzywka : brokuły, kalafior, marchewke, ziemniaki, a takze zupki , mięsko (kurczak )
rybke , jajecznice , danonki, monte , troszke nawet czekoladki , kaszkę , ale ta gotowa hippa z biszkoptami bo jak mu ja zrobie to pluje :P
a z owocow to jablko, banan, brzoskwinke, jagodki (ale w deserkach) , mandarynki,gruszke

je tez chlebek z maselkiem , z szyneczka (poledwica) ojej ciezko tak wszytsko wymienic chyba nie pominelam nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818475 przez gabilee
a mleko pije bebilon 2 , kiedys pil enfamil ale jest za tłuste dla niego , bo chlustal po nim . teraz bebilon mu pasuje :)

a i tez biszkopty , flipsy kukurydziane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818490 przez [email protected]
Hej :) forum odżyło :woohoo:

Ostatnie tygodnie były ciężkie a dzisiaj była pierwsza noc z jedną pobudką :lol: mamy drugą jedynkę :)

Ola Lidzia jaka panienka i czysta mama :)

Princes ale fajny Adaśko i te minki :kiss: i mama jak ładnie wygląda :)

Banana Daga jakie friko :)

W ogóle nasze dzieci takie już duże a jeszcze nie dawno takie malutkie bombaski były

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818496 przez jadziatopol
Gabilee dzieki za odpowiedz :) no to jemy wszystko :lol: ja tez owoce mu daje...najbardziej lubi truskawki i maliny oczywiscie organiczne. Cala ciaze to byly moje ulubione owoce :lol: to juz nie bede miala wyrzutow sumienia ze mu daje chlebek z jajecznica czy cos tam innego :) od dzisiaj bedzie mial urozmaicona dietke :)
Aganobla no faktycznie odzylo to forum :lol: Paulaa zrobila porzadek :lol: a ty biedna z tymi nockami jestes...ale ja tez przez ostatnie 2-3 miesiace mialam ciezko....jeki i placz przez sen....budzil sie co godzine co dwie.Masakra. Gratuluje zabka :lol: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818506 przez [email protected]
Jadzia dzięki :) Gabryś je nasze zupki i próbuje wszystkiego po troszku,wczoraj zjadł jajecznice z bułką ale jajko na miękko rządzi :) Hubuś piękniś mały :kiss:
Gabryń :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818525 przez jadziatopol
Aganobla :lol: Gabrys to prawdziwy KOWBOY :lol: ale on sie zmienil ! :cheer: :) my jeszcze jajka na miekko nie probowalismy . Jutro bedzie na sniadanie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818531 przez Pliszka
Gabryś jaki super chłopczyk :laugh:

Gabilee,ważę teraz 54-55kg, ale ja jestem malutka (160cm) ;) Waga nieważna, ważniejszy wygląd dlatego ćwiczę dziarsko z Chodakowską, bo brzuszkowi do ideału trochę brakuje ;) I wypowiedziałam wojnę pomarańczowej skórce :blink: I na lato kupię szorty :lol:

Oluń też je już dużo, ze słoiczków daję mu tylko dania z rybą, bo nie mam pewnego źródła żeby kupować i samej robić, a Oluś bardzo lubi. Robię mu zupki na babcinym kurczaczku lub na cielęcince od znajomego mojego taty z warzywami, czasem też z lanymi kluseczkami albo ryżem, lubi kaszki (ostatnio kaszka na dzień dobry maliny i truskawki z Hippa - jest pyszna :) ), ciasto drożdżowe, biszkopciki (ale staram się ograniczać słodycze), kawałeczki mandarynki, banany, starte jabłuszka, mleko NAN Pro 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818547 przez sylwia1986
Dobry wieczór :)
Kochane tyle skrobiecie że ciężko nadrobić :lol: więc pewnie kogoś pominę, wybaczcie :blush: zdjęcia wszystkie cudne :kiss: :kiss: :kiss: wyściskałabym i wycałowała wszystkie bąbelki :kiss: :kiss: :kiss: teraz jak wróciłam do pracy czas leci jak szalony.
Bartek trochę pokasłuje, ale byliśmy u pani doktor, osłuchowo czysty, gardło czyste, więc to przez katar, dostaliśmy troszkę syropków i jest lepiej.
Ostatnie dwie noce mamy pierwszą pobudkę ok.4-5 rano, a chodzi spać 19.30-20. Oby to weszło w nawyk :woohoo:
Anoda daj znać jak po wizycie :)
Jadzia super wynik, 32 kilo, szacun. Ja ważę 58kg przy 173cm, dziewczyny mówią że wyglądam chudziej niż przed ciążą.. Bartek kosztuje już praktycznie wszystko od nas z talerza, dziś były pulpeciki w sosie koperkowym z ziemniaczkami. Od lutego chyba wykupimy zupki żłobkowe. Karmię jeszcze piersią, ale mm dostaje w kaszkach mleczno-ryżowych lub wielozbożowych.
Więcej nie dam rady, idę szykować kolację, kąpiel i nyny.
Dobrej nocki mamusie :kiss:
Mimo że nie piszę wiele, ale staram się Was czytać na bieżąco.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818559 przez dominia
Hej,

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818592 przez ola85
Witajcie wieczorną porą :blink:
Jak miło że jest tyle do czytania i choć już z rana Was pocztytywałam, to nie miałam szans odpisać.
Princess - pięknie Ci Adaś śpi :) długo :) U nas Lidzia jak zalicza dwie drzemki w ciągu dnia (pierwsza 1,5h, druga ok 45min) to chodzimy spać o 23, a wstajemy o 8 :silly: Za to jak nam się uda dzień z 1 drzemką to kładę ją o 20 spać, tak jak dziś :lol:
Gratulujemy Adasiowi postępów, skoro chętnie raczkuje i wstaje to znaczy że wszystko idzie jak trzeba :) Zdjęcia super :kiss:
Michasia - dziękujemy :)
Jadzia - bardzo świąteczne zdjęcia :lol: Gratuluję spadku wagi :) ni i kolejnych Hubusiowych ząbków
Kasiu - cudna Tosia, widać po niej charakterek :lol: Pamiętam jak martwiłaś się o nią, a tu proszę taka piękna panna :kiss:
Jadziu, Suzi - ja jeśli chodzi o wagę to mam osobistego trenera w postaci Lidusi, Ona dba bym nie przytyła nawet kilograma :S
Anoda - daj znać po wizycie, ja też się zawsze stresowałam. Masz termin w naszą rocznicę ślubu, musi być dobrze :)
Gabilee - Leoś pięknie urósł, a mama jak zwykle piękna :) Jesteś bardzo dzielna że to wszystko godzisz, czasem rzeczywiście masz prawo być zmęczona :kiss:
Pliszka - dziękujemy :)
Jadziu - co do jedzenia to Lidzia lubi jako w każdej postaci, na twardo z masełkiem, robię jej też jajecznicę na parze, do tego chlebek lub bułeczka, czasem daję jej słoiczki a czasem gotuje, lubi kurczaka/indyka z cebulką i pomidorkiem (gotowane), no i rybki, za rosołkami nie przepada, no i ziemniaki też lubi z gotowanym mięskiem, z owoców to głównie jabłuszka, tak co drugi dzień jakiś cytrus. Kaszek nie lubi z żadnej formie. Oczywiście jak robię ciasto domowej roboty to też jej daję spróbować
Aganobla - super że jest drugi ząbek :) miło poczytać że Lidzia podobna do mnie, bo tu wszyscy mówią że do taty :blink: Może dlatego że Ona okrągła a ja koścista :silly:
Ale Gabryś super wygląda na rumaku :)
Sylwia - to nocka idealna, oby tak zostało :) Bartek elegancik :) Wiesz ja nawet nie proponuję spotkania bo chyba i u nas i u Was z czasem bardzo ciężko, do tego przeziębienia się ciągle nas łapią, ale myślę o Was i oby do wiosny
Dominia - gratulujemy ząbka, a masz jutro jakieś zaliczenie?


No to u nas tak ja nadal mam trochę kataru, a Lidzia różnie, czasem ma taki dzień że ok, czasem jeszcze trochę z noska poleci. Pracy sporo, do tego budowa...

My z Lidzią mamy taką zabawę w chowanego, ja się chowam w różnych miejscach i wołam gdzie jest mama, a Lidzia mnie szuka i bardzo się cieszy jak znajdzie :) No i ostatnio jak wychodziłam to pracy to Lidzia bawiła się z teściową na dywanie, no i ledwo poszłam a Lidzia dawaj mnie szukać na czterech, teściowa mówiła że mała zajrzała we wszystkie "nasze" miejsca, nawet podniosła narzutę na naszym łóżku bo też się czasem nią nakrywałam i mówi "mama, mama" Wzruszyłam się jak teściowa mi to opowiadała, moja mała księżniczka :)
Monia - ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818597 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818606 przez katarinka1
Witam :)
Jak tu teraz miło, forum naprawdę odżyło - Jadzia :lol:, Princess :lol: i nawet Gabilee :lol:
Anoda piękny brzuszek :kiss: Postąpiłabym dokładnie tak samo jak Ty, to badanie wg mnie zbyt inwazyjne, za duże ryzyko. Melduj nam się na bieżąco :laugh: Na pewno wszystko będzie dobrze 
Sylwia Bartuś cudny, jak widać odnalazłaś się z tą pracą i dobrze. U Was już wszystko będzie poukładane a my dopiero zaczniemy rozłąki z córcią ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Princess Adaś słodziak :kiss: Ty również ładnie wyglądasz. Kiedy wracasz do pracy na dobre? Opowiedz więcej o synku. I nie znikaj już więcej :)
Drzyzgunia Ja też uwielbiam spać z małą. Ona wtedy tak się wtula w mamę i śpi nadzwyczaj spokojnie. Fakt, to niewychowawcze dlatego staram się tego unikać, ale... :silly:
Pliszka dobrze, że nas nie opuściłaś :) Gratuluję wyniku, a przede wszystkim samodyscypliny. Pokaż Olusia :)
Banana Twoja Dagusia to naprawdę pruje do przodu. Z tego co pisałaś na fb to dużo potrafi. A do tego jaka ślicznotka :kiss:
Aganobla Gabryś przystojniak :kiss: Pięknieją z dnia na dzień te nasze dzieci :lol:
Jadzia Wow :ohmy: :ohmy: :ohmy: Piękny wynik, szacun kobieto :laugh: A Hubert wprost do schrupania :kiss: Nie znikaj już na tak długo, bez Ciebie to forum już nie takie :blink: Ania je już obiadki, które jej gotuję (kurczak, indyk, cielęcina, łosoś, warzywka prawie wszystkie, kasza jaglana króluje, ryż, kluseczki lane) poza tym jajko na półtwardo i jajecznica na masełku, chlebek lub bułeczka z masełkiem, chuda wędlina własnej roboty lub upieczone mięsko, owoce, jogurciki, kisiel. Rano nawet polubiła kaszki, ale głównie owsiankę 
Gabilee I Ty i Leonek pięknie wyglądacie :laugh: Mówisz, że monotonia Cię wykańcza... Miałam to samo. Ale jakoś przechodzi, wali mi się na głowę ostatnio wiele, mam o czym myśleć i jakoś mi chyba z tym lepiej :blink:
Kasia Tosia jest super i popieram Suzi - podobna do babci. Kacperek i Tosia są podobni do siebie chociaż z kolei u synka widzę większe podobieństwo do taty.
Suzi Pochwal się synkiem :) Ty korzystasz pewnie z rodzicielskiego, a kiedy planujesz wrócić do pracy? Co do ćwiczeń...mam taki sam zapał jak Ty :blink:
Michasia Fajnie, że utrzymujesz wagę. Z Anią w pracy byłam drugi raz, ale ten pierwszy to było tak na chwilkę jak miała 2 miesiące. Także jakby tego nie było :silly: A co do wyjść... od urodzenia Ani w kinie byliśmy raz, raz w teatrze (mąż mnie zaprosił na rocznicę słubu) i może ze 3 razy zdarzyły się jakieś wyjściowe spotkania towarzyskie, także nie ma czym się pochwalić. Ale Ania wynagradza mi te wszystkie imprezy, które przeszły koło nosa. Zresztą niebawem to sie zmieni przecież, dzieci nam rosną :laugh:
Ola Lidzia to juz naprawdę duża dziewczynka, tak Ci ta córcia wydoroślała :) Sliczna jest :kiss: A jak Wasze zdrówko? I co z Twoją wagą? Martwiłaś się jakiś czas temu, że ciągle chudniesz, robiłaś jakieś badania?
Paulaaa Jesteś wielka :lol: Co Ci będę słodzić, sama widzisz co sprawiłaś :kiss:
Dominia Jak byłaś w ciąży to wszystkie Ci pisałyśmy, że dasz radę z tą szkołą, chociaż lekko nie było. I co? Dałaś :lol: Teraz też dasz i nie waż się robić jakieś głupoty, Igorek będzie dumny z matki twardzielki :P No i faktycznie zadbaj o siebie, bo ostatnio coś nie halo :(
U nas mamy już albo dopiero 4 ząbki. Dziś wypatrzyłam wykluwającą się dwójkę górną, chociaż ma tylko jedną jedynkę na górze. Ania gada jak nakręcona i do tego włączyła się jej piszczałka, ciągle piszczy i piszczy, oszaleć można. No i czy Wy też musicie bez mała ukrywać się z jedzeniem? Ania jak widzi tylko, że my coś jemy lub mamy zamiar to się wręcz złości jak jej nie chcemy dać spróbować. Chce jeść to co my. Wszystko co jedzą mama i tata to córa też musi. Oczywiście daje jej popróbować w granicach rozsądku. Tyle, że ona skubnie trochę a nie najada się do syta. Musi po prostu posmakować.
Mój post był dłuższy, chciałam się trochę zwierzyć, wyżalić ale wcięło go nagle  Widocznie jeszcze nie czas. Dziś już nie mam siły dłużej pisać, idę do dziecka i męża pospać trochę. Także dobrej nocki.
Jeszcze Ania z wczoraj


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl