BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu #814809 przez Pliszka
Hej :)

My również życzymy wszystkim mamom i maluszkom wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!! :) Uśmiechu, zdrówka, radości i spokoju :)

U nas Święta super, Oluś dostał sporo super prezentów, my też ;) Jedni i drudzy dziadkowie szaleją na punkcie Olka, więc ja miałam wolne, Olek uwielbia babunie, a już na widok dziadków to pieje z radości :laugh: :laugh: Mówi "dziadzia" :laugh: Prababcie i pradziadek też go wzięli w obroty, on się ze wszystkimi ładnie bawi :)
Sylwester i Nowy Rok spędziliśmy w Sandomierzu, pojechaliśmy sobie na trzydniową wycieczkę zacheceni ładną pogodą i było fantastycznie, bardzo fajne klimatyczne miasto, ładnie oświetlone, z fajnymi knajpkami, spacerowaliśmy sobie sporo, z Olka już wytrawny podróznik :lol:

W Nowym Roku postanowiłam ćwiczyć z Ewą i mieć piękny brzuszek do lata :laugh: Dziś wytrzymałam 17 minut killera :silly: ale wieczorem idę na zumbę ;) Jutro mam nadzieję dotrwać do końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814834 przez ola85
Witajcie w Nowym Roku :)
Na forum widzę mały ruch, ale pewnie u lutówek 2014 zaczyna być gorąco :lol:
Wszystkiego Najlepszego dla Was i naszych cudownych dzieciaczków w Nowym Roku :)

Monia
- Igunia ślicznie wygląda, prawdziwa z niej dama :) napisz coś więcej :)
Martyna - mi się Lidzia raz zakrztusiła kawałkiem herbatniczka no i teraz ciągle się boję powtórki :S Wiesz ja bardzo lubię karmić piersią, ale czasem tak myślę że wolałabym żeby Lidzia sama "odstawiła się" bo trochę się boję że jak przyjdzie koniec z cycusiem, to obie bardzo to przeżyjemy.
Marlena - co tam u Was, Fifi już chodzi samodzielnie? Bo ostatnio pisałaś że się przymierzał...
Pliszka - no to pięknie że tak ładnie Sylwester się udał :)
A gdzie reszta mamuś???
Dominia - teraz na studiach chyba zacznie się gorący okres, ale znajdź dla nas chwilkę :blink:
Marusha - za chwilkę otworzysz wątek rocznych dzieciaczków :laugh: Planujecie jakąś specjalną imprezę w gronie rodzinnym?
Chomiczka - jak przetrwaliście święta?
Satine - czekamy na fotki choinki z Twoimi ozdobami, no i oczywiście na Marysię w świątecznej odsłonie :)
Bananamana - Ciebie kochana to już tu wieki nie było... Jak tak Daga, ile macie już ząbków?
i wszystkie inne mamusie - WRACAJCIE tu do nas :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814947 przez Marlena1888
hello!

ola dziękujemy za życzenia :laugh: dla Was też wszystkiego najlepszego w 2014roku :lol: niech Liduś rośnie zdrowo:)
tak, Fifi w Boże Narodzenia zaczął sam chodzić a dziś potrafi już latać z pokoju do pokoju :lol: nie usiedzi, cały czas w ruchu.
ja ukończyłam szkołę trenera, czekam na certyfikat.. ostatnio nam nie wydrukowali bo papier nie doszedł na czas.. mają tam bałagan w biurze. teraz będę szkolić nauczycieli z powiatu tarnowskiego.
a co tam u Ciebie? jak Lidzia? :kiss: :kiss:

pliszka w sandomierzu byliście, a to całkiem niedaleko mnie:) ja studiowałam w tarnobrzegu a to 30 km od sandomierza:) też lubię to miasto:) o to fajnie że sylwek udany:)

Martyna współczuje takich dziadków co się wtrącają i robią Wam wbrew.. Fifi kaczkę swojską jada czasem i lubi, ale kaczkę ja gotuje ok 2 godz i wtedy się rozpływa w ustach i nie boję się że mu zaszkodzi.
ojej mój też banana wcina już w rączce ale ma 7 ząbków i gryzie ładnie, jeszcze się takie coś nie zdarzyło. współczuje biadactwo..
Martyna podziwiam, na prawdę piękny wynik, tyle czasu karmiłaś Robercika swoim mleczkiem.. skubana:)
dzięki za życzonka i of course wzajemnie!!!!

Monia Igusia mała królewna:) boska:)dziękujemy za życzonka i wzajemnie :kiss: :kiss:

oki lecę grać w scrable z S :) buziole :kiss: :kiss: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815024 przez Pliszka
Dzień dobry

Marlena, to pięknie, że Fifi już sam chodzi :) Gratulujemy :) Oluś na razie chodzi przy meblach, a właściwie biega, no i raczkuje tak szybko, że czasem ciężko nadążyć ;) Odgradzam salon od reszty mieszkania żeby mieć go na oku, bo inaczej bym go nie znalazła :blink: Może na roczek zrobi pierwszy samodzielny kroczek, zobaczymy :) Dziś razem z Igunią i Nataszką kończymy 11 miesięcy :)

Martyna, ja myślę, że mały żłobek jest dużo fajniejszy dla dziecka niż opiekunka, szczególnie dla takiego chodzącego już szkraba :) Będzie dobrze :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816410 przez Marlena1888
hello, widzę że forum cicho sza;) na facebooku tętni życiem za to:)
pliszka nawet się ne obejrzysz jak Oluś sam będzie chodził:) u nas się śmiejemy bo nauczył się chodzić gdy my trzymaliśmy go za rączki i tak chadzał. a teraz biega ale rączki w górze muszą być hihi:) ale spryciarz się taki zrobił:) próbuje już sam wstawać jak klapnie na pupę. jeszcze mu nie wychodzi i musi się podpierać ale chciałby sam:)
jak tam u Was maluszki?
dobranoc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816425 przez Suzi
Uaaaaa :( :( :(
Ja tęsknię za Wami :(
Czemu na fejsie tak a tu nie???? Co sie stało???
Nie mam dostępu tam :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816457 przez Pliszka
Hej
No to jeśli się forum przeniosło na fb :( , to pora chyba podziękować za ten wspólny czas tutaj... Życzymy wszystkim mamusiom i dzieciom samych wspaniałości. Trzymajcie się ciepło. Pliszka i Oluś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816489 przez Paulaaa
Ja codziennie tu zaglądam, ale nawet nie ma na co odpisać...

Szkoda, że fb wygrało. Styczniówki też przestały pisać, Marcówki już dawno na fb. Szkoda....


Nasza Amelka zaczyna się puszczać, robi jeden krok i bęc na tyłek :lol:


Dziewczyny piszcie tu!!!!!!!!!

Suzi jak Miki?

Pliszka gdzie chodzisz na Zumbe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816511 przez chomiczka
EJ EJ, proszę mi się tu nie żegnać :P !!

Ja zaglądam codziennie, ale powiem wam że TAK MI SIĘ NIE CHCE PISAĆ. Tyle na głowie. A odkąd dostałam Kindla to tylko wiszę w wolnych chwilach na nim i czytam sobie.
Przygotowuje się powoli do pracy, za miesiąc wracam. teściowa już zgodziła się zająć Olkiem do września.

W połowie lutego jadę na 3 tyg na szkolenie do Warszawy, co spędza mi sen z powiek. Czuję się jak wyrodna matka, bo nie będzie mnie w pierwsze urodziny Ola :( Martwię sie o niego jak on to zniesie. Na weekendy będę przyjeżdzać, ale to mało :dry: Myślę o pracy, nowych wyzwaniach, nie moge się doczekać, ale mam tyle obaw. Cieszę się też że mnie doceniono i czekali na mnie i na dodatek ten awans :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Suzi dzięki za namiary na tego lekarza, umówimy się do niego jak Olo skończy brać antybiotyk, bo bierze go ZNOWU bo ZNOWU ma zapalenie pęcherza i chyba uszu, bo lekarka kretynka ni ebyła s w stanie tego stwierdzić w 100%, eh szkoda słów. Wbijaj Suzi na fb, tam trochę łatwiej jest coś napisać, szybciej :blink:

Pliszka kochana wracaj tu z Olusiem :silly: kiedyś polecałaś chyba taką książę, tylko nie pamiętam tytułu, na okładce była taka brama do ogrodu i kobieta w sukience przez nią przechodziła o ile mnie pamięć nie myli? :S

Po świętach u nas suto i grubo. Olo nawet nie był taki zły. Przed moim pójściem do pracy jeździmy teraz wszędzie po ludziach żeby się przyzwyczajał do innych i chyba coś to daje, bo bawi się z ludźmi popisuje się, ale na ręce dalej nie pójdzie i mama musi być w zasięgu wzroku.

No i tyle u nas. Pokażę wam jeszcze Ola

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816551 przez drzyzgunia
Hejjjjjjjjoooooo :)
dziewczyny nie żegnajcie się wracajcie :)
Przyznaje się do lenistwa na fb jakoś łatwiej napisać na zp jakoś weny brakło ale Paula na mnie na krzyczała zmotywowała więc piszę :)

Bartolini już chodzi śmiga jak mały perszing :) bałagani jak pijany zając wszędzie go pełno ale takie żywe sreberko z niego kocham go nad życie :)

Zaczełam poszukiwania pracy za dwa miesiące kończy się macierzyński najwyższa pora rozejrzeć się za praca poprzednia skończyła się 30 czerwca. Razem z poszukiwaniem pracy poszukuje również żłobka dla małego ostatnio jak ogladałam strony internetowe aż się popłakałam, że muszę malucha oddać komuś innemu teraz człowiek spędza z nim całe dnie wszystko widział a teraz trzeba będzie wracać do pracy...ostatnio zaczynam myśle czy to się kurcze opłaca żlobek 1000zł a jak w pracy dostane 1500-1800 będzie dobrze ehhh skórka za wyprawkę...
I po malutku szykujemy się do roczku jakaś taka podjarana tym faktem jestem :)

A dzisiaj mój księciuniu po raz pierwszy załatwił się na nocniczek :)
Chomiczka Olek m cudneeeeeeeeeeeee oczęta na zdjęciach aniołeczek :) A ty jaka laskaaaa wowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816552 przez bananamana
Cześć dziewczyny w tym nowym roku zycze aby wszystkie postanowienia sie spełniły i obyście były wytrwałe w dążeniu do ich realizacji. Naszym maluszkom życzę duuuużo zdrówka i żeby sie dalej tak pieknie rozwijały :)

Podczytywałam was kilka razy ale szczerze to nie miałam ani czasu ani zbytnio jakiegos kopa do pisania :)

Małej wszedzie pelno, dopadla wczoraj pchacza i zaczela zasowac z nim po mieszkaniu zaczyna sama stac wszedzie wlazi wszystko musi dotknac i skosztowac a zlosnica z niej nieziemska :)

Chorowala mi przez swieta a po sylwestrze rozlozylo mnie mam nadzieje ze nic spowrotem ode mnie nie zlapie. Juz mi lepiej w sumie :)

Ola zebow Daga ma juz 9 ida kolejne na dniach pewnie sie przebija zmierzla taka chodzi od 2dni ze sie nie da chyba skok+zeby no i jeszcze przestawilam jej spanie za pozno mi chodzila spac i teraz taka rozregulowana troche jest musi to sie jakos poukładac :)

Wrzuce kilka fotek Daguli tylko musze je zrzucic na kompa. Nie uciekajcie dziewczyny albo zalozcie fikcyjne konta na fb i dolaczcie tam, duzo łatwiej sie pisze nawet pilnujac maluchy.

Buziaki ode mnie i Daguli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816580 przez Monia_T
Paula zwołała nas na forum, to i ja się melduję :P
Przyznam, że czasami czytałam, ale na fb jakoś tak szybciej się pisze, odpowiada :)

Co u nas...powtórzę się :)
Iga wyłącznie na dwóch nóżkach, chodzi, biega, nawet jak upada (rzadko) to ułamek sekundy i dalej idzie :)
Dużo gada i jeszcze więcej rozumie :) Zaskakuje codziennie :) Opanowała udawanie płaczu z rzewnymi łzami jak coś jej nie spasuje, na szczęście ten płacz to takie kocie piii i kończy się szybciej niż zaczął :) Poza tym uśmiechnięta, zadowolona, pokazuje i mówi co chce :)

Ma hopla na punkcie moich piersi, rozbiera mnie, obraża jak nie chcę dać, a jak dojrzy cycka to choćby na chwilę ale musi się przyssać.

Odpukać od kilku dni pięknie je :) Oby ten apetyt jej został bo drobinka z niej.

Nasz piesek znalazł nowy dom...i po 8 dniach do nas wrócił. Najpierw trochę się tam buntował, a później tak strasznie tęsknił, popadł w amok, nic nie jadł kilka dni...odebrałam go bo chyba zdechłby z tęsknoty. Teraz ćwiczymy tresurę, żeby nie podchodził do Igi, szukam jakiejś karmy po której włosy nie będą mu tak wypadać. Zobaczymy co dalej będzie...na razie walczymy, żeby z nami został :)

Teraz dziewczynki pojechały z dziadkami do Myślęcinka, a ja przebieram ciuszki po Iguli i będę wysyłać do mojego brata. Bratowa ma termin dokładnie w roczek Iguni, przedwczoraj miała zabieg odwracania małej w brzuchu.

Uciekam...i obiecuję się tu też udzielać :)

Buziaki :*

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816582 przez kasia123m
To i ja sie odmelduje choc zabardzo nie mam o czym pisac.oko mi doskwiera bo Tosia wepchala mi palucha.mam antyb i masc ale dzis znow cos piecze.
Wczoraj byli u nas znjomio z dziecmi,dzis przychodza tesciowie.z kasa krucho.ostatnio nie mozemy sie pozbierac.M firma idzie jak idzie a co miesiac zus ponad tysiac do placenia.mialam szczepic tosie na pneumo ale nie mam za co.brat zlamal noge w pazdzierniku i do tej pory kasy z zusu nie dostal.nawet chorobowego wiec wszystko co mialam na czarna godz mu pozyczylam bo kurde co mial jesc.do pracy bym chciala isc ale M odrana do wieczora w swojej a ja caly dzien z dziecmi.nie ma mi kto ich przypilnowac na 15min.posmecilam juz...
Co do Tosi to mega rozrabiara.przmeirza mieszkanie z pchaczem albo na czworakach.jeszcze kilka dni temu kosalwila nozke idac,teeraz juz stawia prosto.duzo rozumie.pokazuje niektore przedmioty.wczoraj kacper nauczyl ja robic huhu do wiaderka.pokazuje jaka duza urosnie.jak mowie ze nie wolno to robi specjalnie i smieje mi sie w twarz.mowi da albo dac albo daj.tata a mama to tylko wtedy gdy placze lub chce do mnie.lazi za mna jak smrod po gaciach anwet jak M jest w domu.piszczy i krzyczy jak jej sie cos niepodoba.dzwoni przez telefon,czesze sie szczotka,wlasnie wlzla pod krzeselko do karmienia...ide ja ratowac...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816588 przez Paulaaa
No widzę, że mój apel na fejsdupie zadziałał :lol: :lol: Super! :laugh:

Mała wstała mi o 13 z drzemki (25minutowej) i chodzi i jęczy cholera wie czego :S Jeszcze z godzinkę i do spania, może wstanie w lepszym humorze.


Ja też muszę zrobić czystkę w szafie Amelii. Dziś już odłożyłam pięć małych bluzeczek.

Laski co kupujecie maluchom na roczek? Bo ja nie mam pomysłu to raz, a dwa młoda wsio ma. Jedynie co to myślałam o rowerku, będzie akurat na lato :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816596 przez drzyzgunia
Paula ja też nie mam pomysłu co do prezentu na roczek a nie daj boże sie mnie ktoś spyta co byśmy chcieli nie ma pojęcia....oby nie grało moja mała prośba po świętach musiałam pochować grajki do szafy nie dało sie wysiedzieć ja mały włączył wszystkie :) i kurcze nie wiem serio nie wiem...teraz zaczynam obmyślać menu :) tak tak wiem jeszcze kupa czasu noo ale ja tak lubie z wyprzedzeniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl