BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu #820139 przez chomiczka
Pliszka dzięki za książki, na pewno zerknę. Własnie kończę czytać "zapomniany ogród". Podaj mi adres e-mail żeby mogła Ci wysłać tamtego ebooka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaczek
Bardzo dobrze zrobiłaś, szkoda tylko że tak późno!!! Co to za facet co siedzi i pierdzi w fotel podczas gdy jego dzieci nie mają co jeść!!!! Jak tak można, nie rozumiem. Co za frajer, jeszcze pieprzy że nie chciał być z Tobą? A która by go chciała? Nie przejmuj się tym co pieprzy teraz, bo będzie tak gadał. Jego męska duma ucierpiała bo go w dupę kopnęłaś!! Teraz będzie już tylko lepiej. Teraz skup się na dzieciakach. Trzymam mocno kciuki za was, wiem że uda Ci się teraz wszystko poskładać :kiss: :kiss:


U nas nic ciekawego się nie dzieje. Olkowi wczoraj wujek wreszcie huśtawke zawiesił i się pięknie huśta. W nocy niezliczona ilość pobudek, bez przerwy się budził, nie wiem co mu się dzieje. Dzisiaj jestem jak zombie. Nie będę wam smęcić bo myślę ostatnio bez przerwy o powrocie do pracy i coraz to nowe problemy z tym związane wynajduję :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820170 przez princess
Dominia jak zjazd? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820187 przez Pliszka
Hej


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Suzi, ja produkcję na pewno wznowię, ale chyba z piątką nie zdążę :blink: Jak się rodzi pierwsze dziecko kilka dni przed trzydziestymi urodzinami, to już się ma niewiele czasu ;) No ale niech się Oluń odrobinkę usamodzielni :blink: Ja mam brata, ale aż 6 lat młodszego, nigdy się jakoś nie zaprzyjaźniliśmy, brakuje mi tego i mam nadzieję, że Oluś będzie to miał :) A jak w ogóle relacje między Mikim a starszym rodzeństwem? Pewnie młodzież odetchnęła z ulgą że rodzice mają taką małą maskotkę i nie mają czasu żeby się wtracać w ich sprawy,co? :blink: Do tego sie rodzeństwo bardzo przydaje ;)

Princess, to super, że babcia ma taki dobry kontakt z Adasiem :) Nasze babcie też, ale nie ma opcji żeby mogły teraz sie wycofać z życia zawodowego :( Oluś miał dokładnie tak samo - usiadł, zaczął raczkować i wstał w ciągu jednego tygodnia :laugh: I raczkowanie mu się na szczęście bardzo podoba, więc się cieszę, bo ponoć to dobrze wpływa na rozwój dziecka :)
Kosmetyków innych nie testowaliśmy bo Olek nigdy nie miał żadnych problemów skórnych, a ponoć ten babydream ma fajny skład i cenowo jest atrakcyjny, wiec już nie szukałam nic innego. Tylko pieluszki zamieniliśmy na Pampers Active Baby, bo są cieńsze i wygodniejsze dla będącego w ruchu dziecka. Z Babydreamu dla straszaków nie byłam zadowolona, ale dla maluszków dla mnie były najfajniejsze.

Chomiczka, mi się dziś śniło, że pierwszy dzień idę do pracy i czułam taką rozpacz, że coś strasznego :( Z ulgą sie obudziłam, ale niestety TEN dzień zbliża się wielkimi krokami. Pocieszam się, że już będzie wiosna, dłuższe dni, fajny złobek, ale serce mamusine płacze :( Dobrze, że teściowa Wam pomoże :) Wprowadzi się do Was do września czy mieszka gdzieś blisko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820193 przez Paulaaa
Cześć. :)

My od 6 na nogach. Ledwo zwlekłam się z łóżka, nie wiem jak Wy dajecie rade wstawać o 5.30 (Martyna, szacun :P )
Młoda lata po chałupie, normalnie ma torpedę w du.ie B)

Zacznę od końca:
Chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaczek trzymam kciuki, poradzisz sobie na pewno. :)

Suzia jak tam Miko dał radę w gościach?

Michasia a może Ania jeszcze nie gotowa na przestawienie na jedną drzeme?


Miłego :)

EDIT:
Wiecie, ze Lutówki 2014 zaczęły sie sypać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820215 przez anoda89
Dzien dobry.
Pisze z tel wiec tylko Pati odpisze :lol: Gratuluje i czekam na zdjecie groszka :) Tak mialo byc i trzeba sie cieszyc,Marcelek bedzie mial szybko rodzenstwo i kompana do zabawy. Moja siostra miala podobna sytuacje i jest bardzo szczesliwa wiec wierze ze u Ciebie bedzie podobnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820257 przez dominia
Princess dzięki nieźle :) z migowego mi wpadła piątka na zaliczenie :blush: już egzaminy ustalamy .. sesja kończy się koło 9 lutego i mam nadzieję, że nikt nie wywali egzaminu 15 lutego bo wtedy planuję urodziny Igorka akurat wypadają w sobotę :)
A u Was jak ? Jak samopoczucie ?

Patii
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


haha Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820305 przez bananamana
Dziewczyny dziekujemy za komplementy :kiss:

Tak na szybko bo ciagle nie zdazam co cos napisze mloda sie budzi...

Pati :ohmy: :) ale ciche gratulacje

Princesss gratulacje dla Adasia jak pieknie stoi :)

Monia Kinia ma talent nie zmarnujcie go piekny rysunek!!

Ola jak tam zdrowko jak sie czujecie? :)

i wstała....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820410 przez sylwia1986
dzień dobry kochane, ja tak na szybciocha, praca, dom, Bartuś, wszystko dzieje się tak szybko :silly:

Aga dziękuję, Bartek w żłobku coraz lepiej, choć śpi nadal tylko na zewnątrz, ale ładnie je, bawi się, jak przychodzę to się cieszy, więc jest ok.

Princess Adaś pięknie stoi, Jadzia ma rację włoski ma świetne :) oj zazdraszczam tej opieki babcinej, my nie mamy takiej opcji, został żłobek.

JAdziu będę trzymała mocno kciuki za Twojego tatę, daj znać po.

Pati super wieści, dzidziuś to powód do szczęścia, zawsze, nikt Cię nie osądza, każdy życzy dobrze, dbaj o Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820453 przez [email protected]
Hej :)

Pati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Princes mamy Dentinox i kilka innych,próbowałam dawać czopki,syropy ale to nie działa.Gabryś umie raczkować ale woli pełzać,możliwe że wcale nie będzie raczkował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820481 przez ola85
Witajcie,
Nie mam dziś ani chwili wolnego, więc tak króciutko:
Pati -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Podczytuję na bieżąco, i odpiszę posta mutanta jak Lidzia pozwoli, teraz właśnie skończyłam pracę i lecę do małej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820491 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zapomniałem dodać, że wszystkie dzieciaki nasze są cudowne nie mogę się przestać już zachwycać jak one szybko rosną ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820495 przez michasia
Suzi i jak się Mikuś zachowywał?

Pati zawsze gratuluje jak ma dziecko przyjść na świat, także życzę Wam dużo zdrowia i pomyślności. Hmmm...mam inne poglądy i w ogóle, ale nie wyobrażam sobie po takich przejściach z Maćkiem iść tak szybko do łóżka z innym.
Mam nadzieję, że sprawdzi się dobrze i Wam się życie poukłada. Rodzeństwo w podobnym wieku to ponoć dobra rzecz:). W tym roku kończysz szkołę?
Jak wynik beta? Kiedy do lekarza?
jak teraz z ta chorobą tarczycy?
Mojej mamy przyjaciółki córka w wieku 15 lat urodziła pierwsze dziecko, po chyba 3 latach drugie. Każde z innym tatą, dziewczyna z normalnej, porządnej rodziny, nie jest z żadnym "tatusiem", studiuje, mieszka z rodzicami, teraz ma 23-24 lata, czasem los piszę ludziom dziwne scenariusze:)
Dbaj bardzo o Was i uśmiechaj się często:)

Princess jakbyś w tej książce znalazła jakiś przepis na fajne ciasteczka dla dzieci, to przepisz proszę. Szukam w sieci i jakoś znaleźć nic nie mogę.

Buziaczek, dobrze, że masz kogoś do pomocy. Zawsze warto zadbać o siebie, tylko nie porzucaj tej myśli!

Pliszka super opisałaś potrzebę maleństwa, gdy ma się prawie dorosłe dzieci:)
Ja mam brata rok starszego, prócz tego, że jako dzieci nieźle razem broiliśmy, to jakoś później nam nie po drodze było. A teraz mamy dzieci w podobnym wieku, które widziały się ostatnio 3 m-ce temu, a mieszkamy 20km od siebie...
Pliszka co do piątki, to dla chcącego ponoć nic trudnego.

Paula ja Ani na jedną drzemkę nie przestawiam, czasem sama dłużej śpi, czasem 3 razy, czasem 1. Nocki chyba niezależne od tego. Ale mamy dziś trzeciego ząbka. Dolna dwójka. Może wrócą noce przesypiane po 8 godz. i wcześniejsze chodzenie spać.
Choć nie mam co narzekać na dziecko:) bo raczej się wysypiam codziennie:)

U nas ok, jutro planuje się w końcu wybrać do gina, bo byłam tylko 3 tyg po porodzie, a trzeba cytologie przecież zrobić!Nie mogłam się na lekarza zdecydować, bo za dużo ich było w ostatnim czasie...no i zaświadczenie o karmieniu, choć to pewnie ciut przed powrotem do pracy lepiej załatwić.
Byłam dziś z Anią u koleżanki, która ma 3-miesięcznego synka, ale za duża różnica na kontakty bliskie narazie. W czw może wpadnie koleżanka z tydzień młodszym od Ani synkiem, to się pobawią:)
Łep mi pęka.
miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820508 przez xpatiiix3
Witam po szkole myslałam dzisiaj, że zasnę na tych praktykach wybuchowa jakaś się zrobiłam...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Całuje i pozdrawiam lutóweczki :***

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820531 przez princess
Pliszka muszę zajrzeć w skład kosmetyków Babydream. Kiedyś w internecie krążyła informacja, jakoby jakiś kosmetyk tej firmy zawierał szkodliwą bakterię? Ciekawe, ile w tym prawdy. Za to bardzo lubimy pieluszki Babydream od początku cały czas. Powstała nawet nowa seria, bardziej ekologiczna i troszkę droższa. A używacie wielorazówek? Bo te, które my kupiliśmy, niby rozmiar uniwersalny ale były długo za duże i przeciekały. Teraz nie przeciekają i co jakiś czas Adasiowi zakładam ale jak na złość wali wtedy kilka niezbyt zwięzłej konsystencji kupek i jak muszę to wszystko prać to odechciewa mi się ;) ale przy nauce siadania na nocniczek będziemy je częściej zakładać.
Kiedy wracasz do pracy? Przypomnij, co wtedy z Olusiem?

Dominia no to świetnie, widzisz dałaś radę i to jak, 5 gratuluję :) Kiedy się bronisz?
Moje samopoczucie ok, dziś rano byłam na siłowni, co zawsze poprawia mój humor na resztę dnia. Miałam takiego powera że poszalałam dziś z porządkami, prasowaniem, praniem. M jest od Wigilii na urlopie więc mogę sobie rano poćwiczyć, ale w czwartek lub piątek wraca do pracy i zostają mi już tylko wieczory a wtedy ochota mniejsza.

Dziewczyny, planujecie już urodzinki ? Hucznie czy raczej spokojnie? Tłumnie czy kameralnie? Ja myślę, myślę i nie mogę się zdecydować, kogo zaprosić, gdzie i na co (obiad+tort, czy tylko tort)

Michasiu proszę bardzo, przepis na ciasteczka owsiane:

Składniki:
1 szklanka namoczonych płatków owsianych
ciepła woda
cynamon
4 łyżki suszonych owoców (np. moreli, śliwek, żurawiny)

Płatki zmiksuj, przypraw je cynamonem i zalej ciepłą wodą (taką ilością, aby masa była bardzo gęsta - pamiętaj, że płatki szybko wchłaniają wodę i pęcznieją). Następnie dodaj rozdrobnione bakalie. Wilgotnymi dłońmi formuj ciasteczka i wykładaj je na papier do pieczenia. Gotowe ciasteczka piecz przez mniej więcej 30 minut w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni.

Jest jeszcze przepis na batoniki z siemienia lnianego i płatków owsianych oraz ciasteczka bananowo-orzechowe, ale te drugie są dla starszych dzieci. Jak chcesz to wyślę Ci przepisy.

Mam jeszcze z gazety przepis na biszkopciki (po 11 miesiącu):

Składniki:
2 jajka
pół szklanki cukru
po pół szklanki mąki ziemniaczanej i kukurydzianej
Zmiksuj cukier z jajkami. Dodawaj po łyżce mąkę ziemniaczaną i kukurydzianą, dalej miksując. Wyłóż blachę papierem do pieczenia i nakładaj ciasto łyżką, formując okrągłe placuszki. Piecz kilka minut w 180 st. aż się lekko zrumienią. Podawaj z jogurtem lub musem owocowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820542 przez Satine0
Princess My robimy ur z chrztem. Huczne ! A co...raz się żyje ;P Tort, obiad, przekąski...sala :) ok . 40 osób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl