BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #832973 przez ola85
Witajcie
Princess - Lidusia śpi w body i pajacyku i nóżki przykrywam kołderkom. Jakby przesypiała całą noc to zostawiałabym ją w body, ale że wstaje, wyciągam ją spod kołdry, to nie chcę żeby zmarzła. Nad ranem jak trafia do naszego łóżka to zawsze się rozkopie
Aganobla - zdrówka :kiss:
Sylwia, Martyna - dziękuję, nawet chyba mi ten katar jakoś mija, gorzej że Lidzia trochę smarka, ale Ona zwykle katar ma 3 dni, oby tak było i tym razem, ale szkoda mi jej strasznie bo to ja ją zaraziłam

Dziewczyny! Nie wracajcie już do tematu tego karmienia, ja myślę że takie tłumaczenie co kto miał na myśli, do tematu już nic nie wniesie :blink:

Dzisiaj chyba świętuję Zuzia "buziaczkowa" to na szybciutko będzie tak:

Dzisiaj Zuzia ma już roczek
mamo, spleć jej włoski w koczek
ubierz ładną sukieneczkę
masz już dużą panieneczkę
pokaż stronkę z życzeniami
obsyp dziewczę całusami
Zuziu, taka z Ciebie dama
nie świętujesz jednak sama
u nas impreza gotowa
urodziny ma TEŚCIOWA :lol:

p.s z tą teściową to na poważnie :P jeszcze mogłam zrymować "no bo Ona też lutowa" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #833040 przez bananamana
Wszystkim dzieciaczkom sto lat sto lat i duuuuuuuzo buziakow :*:*:*

Ola ty sie chyba z powołaniem minęłaś? :P

Anoda cudny ten Twój Tymek oahhhh jaki mezczyzna :D

Ola chorowitku zdrowka duzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #833068 przez Suzi
hej :)

Pliszka, nie denerwuj sie, to z pewnoscia JA rozjuszylam Monię-T , nie Ty, więc spoko, ja to biorę na klatę ;)
Kazdy ma SWOJE zdanie w tej kwestii i niech tak zostanie. Wszystkie mamy rację, wszystkie mozemy wyrazić swoje zdanie i byle bez agresji i fochow, a będzie ok.
Gratuluję GRATULUJĘ Ci efektow "ewkowania", super!!! To z pewnością zachęca do kontynuacji ale i innych do mobilizacji :silly:

buziaczek, buziaczki dla mojej imienniczki :kiss: Zuzia, Zuzia, jest już duzia :blink: STO lat :kiss:

Ola, jesteś Wielka :lol: Poetko Ty nasza :woohoo: zdrowka dlaCiebie i Lidusi :kiss:

NATASZCE, spoznione caluski urodzinowe :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #833169 przez [email protected]
Hej :) Wczoraj Gabryś przespał prawie cały dzień,4 drzemki,dzisiaj jest lepiej,zjadł,z noska nie leje się,rano jeszcze była gorączka,przespał się 3 godz i jak zdrowy :)


Wszystkiego najlepszego dla Zuzi :kiss: dużo,dużo zdrówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #833206 przez ola85
dziękuję za miłe słowa no i cieszę się że Gabryś zdrowszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #833227 przez jadziatopol
Ola masz niesamowity talent! :cheer: :) :lol: zdrowia kochana :kiss:

Dla Zuzki najlepsze zyczenia i 100 lat!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Aganobla dobrze ze Gabrys juz wrocil do zdrowia moze i nocka bedzie spokojniejsza :)

a u nas koniec skoku. Wreszcie powrocil Hubus jakiego znam :) nocka przespana...wieczorkiem tez zasnal bez problemu, je , smieje sie i gada jak najety :lol:
wczoraj taanczyl przez pol godziny i robi nowe kroczki. Nie mozemy wyjsc z podziwu jak rozwija swoje umiejetnosci taneczne :cheer: jak tylko uslyszy muzyke gdziekolwiek zaczyna sie ruszac zawodowo :cheer: :lol: pekamy ze smiechu :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #833243 przez michasia
Princess z nocnikowaniem, to u nas jednorazowo narazie niestety. A psem żywym byśmy się odwdzięczyli- Laura przychodzi do nas po naszą Lusię i gania z nią po ogrodzie. Jak przychodzi, to pyta, czy może wziąć Lusie i zawsze jej mówimy, że może i nie musi oddawać:)
Ania śpi w bodach i pajacu, jak pajac polarowy, to body z krótkim, jak bawełniany, to z długim. Jakiś czas po zaśnięciu przykrywam cienkim kocykiem i tak sobie śpi. rano mamy ok.16st,w dzień tak ok.20. ale Ania nie lubi być mocniej przykryta.

Aganobla dobrze, że Gabryś tak ekspresowo przechorował:)

Pliszka-no pewnie:)
A skalpel ćwiczysz, czy co? ładny wynik na nogach.
Brzuch i talia pewnie u Ciebie bardzo chuda, więc pewnie dlatego mniej zeszło.

Zuziu-100lat, samych radości w życiu.

Jadzia nagraj nam tancerza jak dasz radę:) musi śmiesznie wyglądać.
Ania przespała ładnie ostatnie 2 noce (po 8h), oby już tak zostało.
Jak z Twoją pracą? masz dalej jakieś zlecenia od szefa R, czy co robisz?

My jutro idziemy do kina. Ostatnio byliśmy ponad rok temu-też na Hobbicie. Bardzo się cieszę na to wyjście. Kuzynka zajmie się Ania, mam nadzieję, że nie będzie miała problemów ze spaniem, bo Ania ma drzemkę koło 12, a my wrócimy po 14 pewnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #833424 przez xpatiiix3
Witam mamusie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A i buziolki i najszczersze spóźnione wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów wczorajszych i dzisiejszych Nataszki ,Igi ,Olusia ,Fifiego i Zuzi :***

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #834028 przez princess
Spóźnione życzenia dla Zuzi, sto lat :kiss:

i dla Ninki wszystkiego najlepszego, moc buziaczków :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszko gratuluję dalszych postępów z Ewą :) Nadal ćwiczysz Skalpel czy poszłaś dalej?

Aga cieszę się, że Gabryś lepiej :)

Michasia jak wypad do kina?? Byliście na Hobbicie? Ja w piątek byłam na "Pod mocnym aniołem".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #834168 przez Pliszka
Hej

Michasia, Princess, od pocztku wiczę 6-minutówki, skalpel jakoś nie za bardzo mi się podobał, zrobię za jakiś czas drugie podejście. Ćwiczę część 1, 2, 5, 9, 10 - te dwie ostatnie to brazylijskie pośladki, na pupę i uda głównie, wiec pewnie dzięki temu udka zmalały :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #834369 przez ola85
Witajcie,

Sylwia - akurat widzę że się zalogowałaś na forum, a ja właśnie o Tobie pomyślałam. My kupiliśmy taką spacerówkę "parasolkę" i ten poprzedni wózek stoi teraz w domu i teściowa jak zostaje z Lidzią wykorzystuje go do usypiania. Czyli jak widać sposób Pań ze żłobka Bartusia, działa nie tylko na niego :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #834427 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Olu to super że działa, mają babeczki doświadczenie w starciu nie z takimi uparciuszkami widać.
My mamy nie lada zgryzotę teraz, usterka auta która wydawała się błaha skończy się najprawdopodobniej wymianą silnika, o kosztach nawet nie chcę myśleć..
A bez auta jak bez ręki, wczoraj M miał wolne, dziś ja, ahh szkoda gadać.

Czemu nie ma zdjęć z roczków na drugim wątku :unsure: , proszę się nie ociągać, dodawać co by ciotce poprawić humor :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #834433 przez ola85
Sylwia - oj to z autkiem nie zazdroszczę

Ja w poprzednim poście chciałam napisać więcej, ale mi się Lidzia obudziła, potem ją utuliłam i śpi do teraz. A mi jest trochę przykro bo za 0,5h muszę jechać do pracy, a Ona śpi i śpi...

Lidzia wczoraj miała straszny katar, ale dzisiaj już to wygląda o niebo lepiej i oby tak zostało, jedną nockę też mieliśmy trochę trudną, ale za to teraz spała ładnie, z tym że o 4.30 chciała wstawać :S właziła na M. klepała go po ramieniu i wołała "tata, tata".

Za Sylwią ponawiam temat drugiego wątku...

Wiecie co, Lidzia tak ładnie siusia na nocniczek, że gdyby było ciepło ściągnęłabym jej pampersa, ale tak boję się tego przebierania i prania... Chyba nawet polubiła to nocniczkowanie, bo zauważyłam że jak chce jej się siku to sama się koło nocniczka kręci. Z kupką jest różnie, bo czasem jest szybciutko na nocniczek, a czasem musi trochę postękać i wtedy siedzenie na nocniku ją irytuje, to robi w pieluchę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #834489 przez Pliszka
Sylwia, bardzo mi przykro z powodu auta :( :(

Ola, to super z tym nocniczkowaniem! Gratuluję! A jak Lidzię nauczyłaś?

My dziś z Olciem rozwijaliśmy się artystycznie :laugh: Zrobiliśmy bileciki z podziękowaniem dla gości za przybycie na urodzinki :) Oluń stemplował, mama pisała :lol: :lol: A potem trzeba było wskoczyć do wanny :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #834503 przez buziaczek18
Bardzo ,bardzo dziękujemy wszystkim za życzenia,buziaczki,,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl