BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 1 miesiąc temu #832429 przez Monia_T
Natka, Oluś życzymy Wam z Igunią dużo uśmiechu, radości, pięknych postępów w rozwoju i obyście zawsze byli dumą swych rodziców :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:


My również bardzo dziękujemy wszystkim za życzenia :kiss:

Ola jesteś niesamowita :woohoo: Marnujesz się dziewczyno! Powinnaś pisać zawodowo! Dziękujemy bardzo :)

Anoda słodkie zdjęcia Maluszka :) Mam nadzieję, że wszystko będzie juz dobrze. Twardnienia, bóle się zdarzają...kontroluj ale nie panikuj :) Powodzenia :kiss:

Ja nie mogę uwierzyć, że już nam roczek minął...rok temu o tej porze już tuliłam to słodkie maleństwo...a teraz biega, gada, śmieje się :woohoo:

Po imprezce u nas super :) Igunia kochana, bardzo grzeczna, uśmiechnięta :) Prezenty ją bardzo cieszyły, skoczek-krówka był numerem 1 :)

Ja mam dziś wolne od biura, Kinia zaczęła ferie w szkole. Na dworze piękne słonko. Iga padła o 12 na drzemkę, później na spacerek pójdziemy :)

Miłego dnia :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832442 przez dominia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ CUDOWNEJ TRÓJECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IGUNIA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

OLUŚ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

NATASZKA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

100 LAT DLA NASZYCH SOLENIZANTÓW :kiss: DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI :)

E-CIOCIA DOMINIA Z IGORKIEM :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832516 przez kasia123m
Wszystkiego naj n :laugh: :laugh: aj naj dla Igusi .Olusia i Natusi :laugh: nieech rosna zdrowo i dalja duzo pociechy swoim rodzicom.caluski :laugh: :laugh: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #832518 przez ola85
Monia - haha fajnie że się solenizantce podobało :lol:
Marlena - zdrówka :kiss: , fajnie że impreza się udała

Ja dzisiaj siedzę w domu z katarem, a Lidusię wysłałam na spacerek z babcią bo u nas pogoda śliczna :) W ogóle mam dzisiaj trochę luzu, bo mama zapakowała mi bigosu do słoika i dzisiaj obiadu nie robię, dla małej też ma rosołek, no i do pracy nie idę... Ale kataru tak czy siak nie lubię, a od dziecka mam do niego skłonności...

Jeszcze miałam napisać że w piątek mieliśmy wizytę znajomych teściowej z 0,5 roczną córeczką. Mają już 18l syna, a teraz im się wpadło. Lidzia na początku była zainteresowana małą i ciągle miała ochotę na jej zabawki, potem jak się zorientowała, że ta jest jeszcze nie "zmotoryzowana" to zachowywała się jakby jej w ogóle nie było. Tamta siedziała u mamy na kolanach a Lidzia goniła jak zwykle :blink:


A... i wypróbowałam ciasto czekoladowe wg przepisu Pliszki, ale bez karmelu i bardzo polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #832565 przez Pliszka
Ola, jesteś niesmaowita :laugh: :laugh: :laugh: Piękny wierszyk! Bardzo bardzo dziękujemy :kiss: :kiss: :kiss:

Suzi, poetko, też pięknie, dziękujemy :)

I za wszystkie życzenia nierymowane również jeszcze raz: dziękuję w imieniu synka :)

My imprezkę urodzinową robimy w przyszłą niedzielę. Dziś Olusiowi rodzice będą świętować lodami, ajerkoniaczkiem i winkiem :blink: W zeszłym roku 3 lutego też był u nas taki słoneczny, leżelismy sobie z Olkiem skąpani w słońcu na bloku pooperacyjnym czekając aż coś się zwolni na oddziale położniczym.

ps. mój suwaczek podróżuje w czasie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832566 przez princess
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszej rocznej trójki :) Oluś, Nataszka i Igunia, rośnijcie zdrowo, bądźcie zawsze uśmiechnięci, przynoście rodzicom dumę i niech się spełnią Wasze marzenia ! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832614 przez buziaczek18
My tylko na chwilke spoznone ale szczere życzenia dla Hubisia i Filipka,dużo dużo usmiechu na co dzień,samych radosnych chwil w życiu ,dużo dużo miłosci i tysiące buziaczków a dzisiaj rownież życzenia dla Jguni,Nataszki i Olusia,sto lat,od cioci i Zuzi i dzieci....

Do waszego uszka stuka mała muszka,
a misiaczek stuka do twego serduszka.
I muszka i misiaczek życzonka wam składają,
a razem z życzeniami buziaka przesyłają,
bo dziś roczek wam wybija,
dziś każdy smutek niech was omija

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #832615 przez michasia
Z okazji pierwszego roczku całej trójce życzę samych słodyczy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #832670 przez jadziatopol
Fifi , Wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia 1 roczku! i moc buziakow od ciotki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Wszystkiego najlepszego dla Iguni, Nataszki i Olusia!!!!!!!!!! Chowajcie sie zdrowo kochane maluszki!!!!!!!!
Igunia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Nataszka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Olus :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Anoda ale piekny maluszek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: zdrowo rosnij :kiss:


Monia chyba nie dosc dokladnie przeczytalas co napisalam ....hmmm.....albo ja nie dosc dobrze wyrazilam to co chcialam napisac. Nie napisalam nigdy,ze karmienie piersia jest zboczeniem dla mnie. Przyklad mojej znajomej "karmiacej" piersia dziecko ktore mialo 3 lata ....mleka w piersi juz nie miala ...dla mnie to bylo dosc dziwne i wyrazilam swoje odczucie. Nie napisalam nic takiego ,ze obraz kobiety karmiacej swoje dziecko piersia jest czyms zboczonym. Jak moglabym cos takiego napisac przeciez sama karmilam. W tym jednym przypadku ktory opisalam bylo dziwne i wydalo mi sie zboczone jak to nazwalam.Mam nadzieje,ze wypoczelas juz po imprezie ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832705 przez princess
Michasia za mną też chodzi basen ale z Adasiem. Może w piątek lub sobotę się uda :)
Killer jest ciężki. Zrobiłam połowę i potem poćwiczyłam z hantlami. Doszłam do wniosku, że to nie był dobry dzień na takie wyzwania bo dzień wcześniej troszkę wypiłam i spaliłam kilka fajek... Mam dziś zakwasy w łydkach :)
Jakim pieskiem chcecie się odwdzięczyć? żywym? :)
Gratuluję owocnego nocnikowania :)
Ależ się tortów narobiłaś, nieźle ;)

Ola też często w poniedziałki nie gotuję, zwykle mam wałówę od mamy po niedzieli ;) A wczoraj jeszcze dostaliśmy cały wór chrustów, ciężko mi się powstrzymać ;)
Zdrówka :kiss:

Pliszka rzeczywiście Twój suwaczek chyba się zatrzymał. A pogoda się powtórzyła sprzed roku :)

Dziś zarezerwowałam miejsca w restauracji i zamówiłam tort :) Zaproszenia rozesłałam MMS-owo.
Od rana pięknie świeciło słonko więc zaraz po śniadanku ruszyliśmy na zakupy, upolowałam w Lidlu świetną bluzę i w Pepco polarkowy pajacyk, co prawda jest prawie na styk ale na tą chwilę jest niezbędny a większy na spokojnie zamówię przez internet. Adaś w nocy wychodzi spod kołdry i kładzie się na niej, lubi się w nią wtulać. Więc na piżamkę nakładam mu polarowy pajac, przykrywam niegrubym kocykiem i tak sobie śpi, rączki i kark ma cieplutkie, śpi spokojnie, więc jest ok. A kołdra służy teraz jako prześcieradło :)

A Wasze dzieciaczki w czym śpią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832719 przez sylwia1986
Olusiu, Iguniu i Nataszko wszystkiego najpiękniejszego z okazji pierwszych urodzinek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anoda śliczne maleństwo, no a jakże że po mamusi :lol:

Ola geniuszu, zdrówka życzę :kiss: te wierszyki znów będzie można poskładać w jedną całość i dać na drugi wątek łącznie ze zdjęciami z roczków.

U nas lepiej w piątek pojawiła się @, więc po wróciłam lekko do żywych, Bartek z oczkami już lepiej, ale po nocy jeszcze ma posklejane rzęski więc dalej zakrapiamy. Dziękujemy za troskę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #832723 przez [email protected]
W dniu pierwszych urodzin życzę wam dużo,dużo zdrówka,radosnych twarzyczek,wspaniałych zabaw i pięknych prezentów.

Igunia,Nataszka,Oluś 1000 buziaków :kiss:


Anoda śliczny synek :) dużo zdrówka :kiss:

Princes Gabryś śpi w bawełnianym pajacyku,czasem body i pół śpiochy,też się odkrywa


Gabryś przeziębiony,w nocy masakra,usnął po 1 i budził się z 10 razy przez katar,tylko cycuś go uspokajał,jutro idziemy do przychodni,zobaczy pediatra buźkę,mam nadzieję że to nie skaza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832768 przez Martyna
Iguniu, Nataszko i Olusiu sto lat!!!! wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta :) zdrowia, szczęścia i uśmiechu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ola jesteś GENIALNA!!!zdrowia!!!

Sylwia dobrze, że juz lepiej :kiss: :kiss: dla Bartusia

Anoda śliczny Synuś!!!

Aga zdrówka dla Gabrysia!!!

Princess my śpimy w bawełnianym pajacu pod kołderką. U nas ciepło. Okna rozszczelnione dzisiaj cały dzień i wietrzone a temperatura poniżej 21 stopni nie spada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832823 przez gabilee
rozpisałam się naprawdę , ale oczywiście ERRORRRRRRR ;/
przykro mi , ale napisanie czegoś na forum graniczy z cudem !!! , bo czytając odpisuję a tu KLOPS ;/
więc napiszę może zdąże :)
Fifi, Hubuś , Nataszka, Oluś i Igunia wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji roczku :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #832839 przez Pliszka
Jeszcze raz wielkie dzięki za życzenia :)

Wrócę jeszcze do ostatniego drażliwego tematu ;) Monia NIKT tu NIGDZIE nie napisał, że karmienie piersią jest złe czy gorsze od karmienia sztucznego, nie wiem czy mi zarzucasz sarkazm, ale zapewniam, ze nie było go w moich wypowiedziach. Wszystkie wypowedzi, które Cię najwyraźniej oburzyły były naszą kontrofensywą na to co się dzieje w szpitalach/mediach, a często również naszych rodzinach :dry: Mama, która nie karmi skazuje dziecko na alergie, choroby, brak poczucia bezpieczeństwa itd... To są bzdury i tyle, tylko o to nam chodziło. Napisałam, że gdybym miała mleko, karmiłabym najpewniej do dziś. Ale nie miałam, nie karmiłam i się z tego powodu nie będę kajać do końca życia.
Pochwal się tortem :) My jeden zamówimy, bo nigdy nie robiłam torcika, ale spróbuę, będą dwa, i mam nadzieję, że oba znikną do ostatniego okruszka :)

Michasia, dziękujemy za torcik :laugh: Pcha :laugh: Bez pszenicy? :silly:

Princess, Olek uparcie się odkopuje, chwilki nie wytrzyma pod kołderką/kocykiem, więc śpi w bodziaku z długim rękawem, na to koszulka z długim rękawem albo bluza i półśpioszki, w pokoiku ma ciepło :)

Dziś minął miesiąc moich ćwiczeń z Ewą: brzuch -1cm, talia -1cm, biodra -1cm, udo -1,5cm, łydka - 1,5cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl