BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841587 przez Pliszka
Kasia, tu na przykład:
www.bangla.pl/opinie/p955/coneco-traffic
Gdzieś jeszcze czytałam podobną opinię, ale teraz nie widzę. Ale są rodzice, którzy chwalą ten wózeczek. Najlepiej chyba zobaczyć na żywo, bo każdy wózek ma grono zwolenników i grono wrogów. Ja byłam ostatnio na spacerze z koleżanką, miała wózek Espiro Active, masakra, nie da się go prowadzić jedną ręką, bo jak się prowadzi prawą to skręca w prawo, a jak lewą to w lewo... Podoba mi się ten, który zalinkowała Martyna bo ma większe koła, takie, które pojadą po plaży, nieodśnieżonym chodniku czy mazurskiej miedzy. Teraz zaczęłam zwracac uwagę na te wózki parasolki na ulicy i one robią tyle hałasu na nierównych płytach :dry: Jak czytam na forach to móstwo mam wymienia wózek po kilku miesiącacch, albo mają dwa i "parasolka" jeździ w bagażniku i jest wózkiem dodatkowym. Nie mam w domu miejsca na dwa wózki, nasza Emaljunga jest super, ale zajmuje dużo miejsca, chętnie bym ją wyniosła do piwnicy.

Ola, dziękuję :) we mnie też własnie fb budzi niechęć ;) Założyłam konto, bo mój instruktor zumby wrzuca na fb tytuły piosenek :silly:
Piosenka fajna :lol: :lol: , Olek się nieżle uśmiał :lol: Ale jaki tragiczny koniec :ohmy: :ohmy: :ohmy: :blink:
A narzeczonego nie tylko pokroiłyśmy, ale i zjadłyśmy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841834 przez Pliszka
Tu jednak póki co lepiej się czuję niż na fb ;)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów, dla wszystkich roczniaczków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ... i dla mnie staruszki :blink:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842097 przez ola85
Od rodziców baloniki
no a od nas trzy wierszyki:

MARCELKOWI winszujemy
jego zdrowie dziś pijemy
i życzymy by za lata
miał siostrzyczkę oraz brata
i na każde swe wezwanie
miał oparcie w swojej mamie


Na "tapecie" też AMELKA
nasza lutowa modelka
to dziewczyna zabiegana
no i zawsze roześmiana
gdy się z siostrą bawią żwawo
to zamienią dom w tornado
więc życzymy by dziewczynki
miały uśmiechnięte minki
by Amelka zdrowa była
z siostrą ładnie się bawiła
jeśli dzieci Wam dokuczą
to postraszcie je mamusią
Ona wnet porządek zrobi
powyrywa z .... :silly: nogi



Dla MARYSI rymów parę
by przez życie szła wytrwale
chłopcom w głowach w mig mieszała
do zdjęć mamie pozowała
i rodziców swych tuliła
ich najsłodszym skarbem była


Pliszko:
A dla Ciebie odlotowy, wielki tort bezglutenowy :lol:
www.kwestiasmaku.com/kuchnia_wloska/cassata/files/page74_2.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842109 przez drzyzgunia
Wszystkiego naj naj dla naszych solenizantów :)

Pliszkaaaaaaaaaa najlepszegooo :)

P.S.

Ola wymiatasz z tymi wierszykami wielki szacun :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842123 przez [email protected]
Wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka dla kochanych bąbelków

Amelka,Marysia,Marcyś :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszka z okazji 25 dużo zdrówka,wszystkiego naj :)

Ola niemożliwa jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842175 przez Paulaaa
Olaaaaa jesteś niesmowitaaaaa!! Dziękujemy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

P.S. Chodź do Nas na fb B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842223 przez Pliszka
Ola, dziękuję, mniam, mniam, ale pychota :laugh: :laugh: :laugh:

Aga, dziękuję :lol: :lol: :lol: :lol:

Martyna, na fb jeszcze się średnio poruszam i nie wiem gdzie tam co pisać ;) więc napiszę tu: okazało się, ze moi sąsiedzi z góry mają ten wózeczek Izzy, pooglądałam go dziś na żywo, pojeżdziłam, jest super, jeszcze fajniejszy niż na zdjęciach, on nie jeździ, on pływa, jest fantastyczny, mają go od roku, a wygląda jak nowy :) Chyba dziś go zamówię :)
W tym sklepie jest troszkę taniej:
www.sklep-tosia.pl/bebe-beni-izzy_p2468

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842253 przez ola85
Założyłam przed chwilą to konto na fb, tylko nie bardzo wiem jak Was znaleźć, wpisywałam nazwiska tych z Was które pamiętam, ale pokazywało sporo osób o tym nazwisku...

Haha cieszę się że Wam się podoba ta moja "twórczość", tak sobie pomyślałam że ciekawa jestem który wierszyk mi wyjdzie najlepiej :silly: Jutro przede mną kolejne wyzwanie :lol:

Pliszka - ten wózeczek wygląda elegancko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842268 przez jadziatopol
Wszystkiego najlepszego dla naszych roczniaczkow Amelki,Marcelka i Marysi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszka 100 lat kochana!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ola jestes niesamowita! :cheer: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i dodatek dla Pliszki tez super :P mniam :P
a my dzisiaj po kolejnej nocce przespanej w calosci :lol: tak to lubie. Od 21-ej do 7 rano ciagiem :lol: :)
A nam lekarz zlecil badania z krwi bo za niska hemoglobina wyszlaz paluszka. Norma jest od 11 a Hubkowi wyszlo 10.9. Mamy bardzo ostroznego pediatre :cheer: no ale waga mu sie tez nie podoba bo Hubus wazy za malo do swojego wieku...8600g. Bylismy w szpitalu na pobraniu krwi...w tym samym gdzie rodzilam. Ale bylo milo powspominac :) Pobrali mu krew z zyly .. Byl bardzo dzielny i dostal misia od pielegniarki :)

Mowilam wam ze tesciowa do nas przylatuje w wakacje? Pierwszy raz zobaczy wnuczka. Ale sie ciesze. Juz sie nie moge doczekac :) wreszcie sobie gdzies wyskoczymy razem z R...a poza tym bede miala towarzystwo :) :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842278 przez Pliszka
Ola, najlepiej wyślij swojego nicka z fb do którejś z dziewczyn i ona Cię zaprosi do grupy :) Ja jeszcze nie umiem.
Wierszyki wszystkie fantastyczne :) Ja się jutro odwdzięczę za śliczny wierszyk Olusiowy, który czytałam babciom i bardzo się zachwycały :lol:

Jadzia, dziękuję :kiss: Przy amerykańskich tłuscioszkach, to Hubi może i drobniutki ;) No ale nadmiar ostrożności nie zaszkodzi. nasze dzieciaki spalają mnóstwo kalorii. Wraz z pierwszymi kroczkami znikają najczęściej rozkoszne fałdki, to chyba normalne :) a Hubi to mały Superman :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842293 przez jadziatopol
Pliszka dzieki :) mam nadzieje tylko,ze wyniki beda dobre. To troche dziwne ,ze nie przybiera na wadze a je strasznie duzo. Ale masz racje przy amerykanskich dzieciach Hubus wypada marnie wagowo :blink: sasiadki synek ,ktory jest starszy o 5 miesiecy jest jak dwa razy Hubek...ale nie ma sie co dziwic ;) karmia go fast foodami i slodyczami :cheer: a Hubus warzywka, owoce i hude miesko :lol: ale nie martwie sie za bardzo. Wazne ,ze rosnie wzwyz i ruchliwy jest jak torpeda :cheer: a co do koloru twoich wlosow to calkiem fajny. Taki cieply blond. Tobie jest dobrze w takim.Ja niestety w cieplych wygladam jak Ania z Zielonego Wzgorza.....wole chlodne ale z tym jest wieczny problem ;) znowu mi jakies siano wyszlo na glowie ;) nie wiem kiedy zmadrzeje i naloze w koncu ciemny. Jedyne co mnie powstrzymuje to Ameryka...hahahha....tutaj kazdy ma ciemne wlosy i ciemne oczy...a blondynka z niebieskimi to rarytas :blink: :P nawet ruda blondynka :blink: wloski masz super i figurke jak nastolatka :) pozazdroscic :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842298 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Amelka, Marysia, Marcyś wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszka Tobie również :kiss: cobyś zawsze była taka uśmiechnięta i pogodna, Wyglądasz ślicznie, nogi, włosy, wow :lol: :blush:

Ola szacun :side:

Jadzia hemoglobina ok, ale lekarz wiadać bardzo skrupulatny, ja będę dźgać w paluszek Bartusia jutro przed pracą, ma chłopak przekichane z mamą laborantką :silly:

Nam się Bartuś dziś pochorował, dostał gorączki 39, więc z piątkowego balu nici.. A taki ładny kostium reniferka wczoraj przyszedł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842305 przez jadziatopol
Sylwia no to rzeczywiscie biedny Bartus z taka mama :blink: :lol: a skad ta goraczka? biedaczek....ominie go taka imprezka :cheer: :blink: mam nadzieje,ze mu szybko przejdzie. Zdrowka Bartek :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842326 przez katarinka1
Amelko, Marysiu i Marcelku :lol: Kochane Szkraby Wszystkiego Najlepszego w dniu 1 urodzinek, zdrówka, uśmiechu, pysznej zabawy, mnóstwa radości. Szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa :kiss: :kiss: :kiss:

Olu Powtarzam się, ale cudowna z Ciebie poetka :lol: Ja niestety na jutro nic nie stworzę :( Nie mam takich zdolności, ale życzenia dla Lidzi będą od serca :laugh:

Jadzia Jak miło widzieć Twoje posty :lol: Nie zapominaj o nas!!! Zdrówka dla taty, a Hubcio jest facecik w sam raz. Po co Ci opasły amerykanin :blink:

Pliszka Jeszcze raz wszystkiego naklepszego :kiss:

A gdzie Suzi??? Zuzanko odezwij się!!!


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842328 przez ola85
Jadziu - haha dzięki :kiss: U nas odpukać Lidia ostatnio też śpi fajnie, zasypia koło 19.30 i budzi się między 22 a 23 i potem drugi raz koło 4 rano :) Czyli w zasadzie raz do niej wstaję, bo o tej 22 to jeszcze nie śpię :silly: Hubuś torpeda to mało waży :lol: trzymam kciuki żeby wszystkie wyniki były ok :) Haha fajnie że cieszysz się na przyjazd teściowej :lol: Lidzia ma już 11kg :silly:
Sylwia - zdrówka dla chorowitka :kiss: :kiss: :kiss: , szkoda balu :( ale najważniejsze zdrowie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl