BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419640 przez aniajulia2
Hej dziewczyny!
Ja jestem czerwcowa;-) co do wrozby mi na razie sie sprawdza.
Mam do Was pytanie: czy ktoras z Was miala na poczatku ciazy łożysko przodujace a potem polozenie sie zmienilo? Chodzi mi o to ze ja mam i obawiam sie ze polozenie sie nie zmieni a wtedy cesarka i wogole :( a wizyte i usg mam dopiero 12.09. Na przelomie pazdziernika a listopada chcialabym poleciec do Irlandii ale nie wiem czy nie bedzie przeciwskazan-chyba mam dzis dola!!! Na dodatek tego wszystkiego od wczoraj bola mnie chyba nerki :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419645 przez anoda89
Hej poranne ptaszki :). Ja dzisiaj nie mam siły. Rano obudził mnie ból pleców, już od 3 dni mnie rano boli. Zjadłam śniadanko i poleżę trochę to nie mam siły.

vini-miki koniecznie wstaw zdjęcia bo ja też chcę kupić ten wózek tylko z pompowanymi kołami. Mówisz że jesteś zadowolona z zakupu :). Fajnie że udało Ci się kupić tak tanio.

aniajulia moja koleżanka w ciąży na ból nerek brała urosept, nospe i musiała pić duuużo wody. Co do łożyska to nie pomogę. Głowa do góry :kiss:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419657 przez andzia_zg
aniajulia2 ja też jestem czerwcowa :)

Od wczoraj źle się czuję. Kłuje mnie w dolnej części podbrzusza :dry: Nie jest to jakis mocny ból jednak czuję się niezbyt dobrze :dry: troche się martwię. Bóle takie jak miesiączkowe to ok - macica rośnie... ale kłucie? Leże więc jak taki naleśnik, bez humoru i nic mi sie nie chce :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419680 przez [email protected]
Dzien dobry,spalam do 11-tej a teraz glowa boli,pogoda taka smetna i nic sie nie chce :dry:
Wczoraj przyszly sztruksy z panelem H&M i wygladaja super,widac ze malo wkladane,nie rozciagniete i nie sprane,na zime w sam raz,chyba ze urosne za duzo to pod koniec moga byc za male ale mam jeszcze 2pary wiekszych.
W poniedzialek albo wtorek do gina i tak sie zastanawiam czy zapytac o plec czy jednak nie wiedziec do konca,nie wiem czy wytrzymam.

Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419750 przez chomiczka
Witajcie mamuśki, witam się po długiej nieobecności ponad dwóch tygodni. W środę wróciłam po urlopie z gorących Włoch. Wszystko ok, lot samolotem przeżyłam całkiem spokojnie. Co innego jeśli chodzi o cały urlop, mój N chorował przez całe dwa tygodnie, było strasznie gorąco, męczyłam się nieziemsko, a najgorsze jest to że jadłam przez 2 tygodnie tylko makarony na milion sposobów. Miałam taka straszliwą chcicę na mięso że myślałam że oszaleje, oni tam nie mają wędlin tylko surowe, a surowego w ciąży nie wolno, więc męczyłam się płakałam i odliczałam dni do powrotu do domu :)

A po powrocie mnie wzięło, gorączka, gardło, ból głowy, mięśni.Na dodatek w poniedziałek do pracy ;/ byłam u internisty przepisał mi jakieś witaminy i płyn do płukania gardła, zakupiłam femibion 2 i wydałam 200zł !!! przecież to jest jakaś paranoja! w tym kraju to chyba tylko umierać zostało. Nie rozumiem jak leki mogą być tak drogie. Wy też bierzecie femibion 2?? zapłaciłam za niego 80zł, a starczy go zaledwie na miesiąc!! chyba mnie nie stać na taki interes ;/

Musiałam długo nadrabiać, ale przeczytałam wszystkie wasze posty, przez dwa tygodnie zrobiłyście całe 70 stron :P szacun :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419751 przez chomiczka
W ogóle zauważyłam po waszych ostatnich postach że nastroje średnie i samopoczucie też. Ja też ostatnio mam doła i ciągle myślę jak to będzie. Może jest to spowodowane zbliżającą się jesienią czy coś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419753 przez sylwka727
Faktycznie humory nie za bardzo mnie też coś brzuch boli i się troszkę denerwuję do tego ta głowa :dry:

Chomiczka
dziewczyny faktycznie szaleją z tymi postami mnie nie było kilka dni i prawie 30 postów do nadrobienia :blink:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419757 przez gabilee
hej dziewczyny :)

nie mialam komputera , bo n przez przypadek zabrał;/

aniajulia jamialam przodujace lozysko podniosło mi o 2cm i juz jest ok nie martw sie :) jezeli ci sie nie podniesie to bedziesz miala cesarke , ale to tez nic strasznego czego sie nie zrobi dla dzidzi :)

ja wstalam dzis z lozka o 12.30 , bo ksiazka mnie wciagnela :)
zaraz ide z n na obiad do jakies restauracyjki :D moze byc milo

mam taka ochote na wino myslicie ze lampka czerwonego zaszkodzi?

po odstawieniu duphastonu nareszcie moj swiat sie zmienil :D lepiej sie czuje wiecej sily i wgl checi do czegokolwiek :)
a wy jak sie dzis czujecie kochane ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419760 przez gabilee
aha powiedzcie mi czy w 15 tyg dobrze czulyscie dziecko? bo ja praktycznie wcale , ale mysle pozytywnie ze wszystko z synusiem ok :D
ale jak leze na plecach plasko to brzuszek rosnie i to tez jakis plus :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419762 przez [email protected]
chomiczka moze jak masz dobre wyniki to nie musisz brac witamin,ja pytalam 2 lekarzy i mojego gina i powiedzieli ze nie ma takiej potrzeby,wyniki mam dobre i bralam tylko kwas foliowy no chyba ze koniecznie chce wydac kase,mojej kuzynce gin mowil ze mozna tez zaszkodzic witaminami jesli sie je przyjmuje w nadmiarze.

gabilee ja jeszcze nie czuje ruchow,jeszcze troszke cierpliwosci ala juz nie moge sie doczekac choc chyba troche sie uspokoilam bo pomalu zaczyna widac brzuch :) zostala mi ostatnia para dobrych spodni i bedzie trzeba zakladac ciazowe albo leginsy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419765 przez Alice
Hej dziewczyny;)jestem w swojej pierwszej ciąży i już nie mogę doczekać się rozwiązania;)niestety muszę się mocno oszczędzać, także dużo leżę ale mam nadzieje że niedługo się wszystko uspokoi i w pełni będę mogła się ciszyć stanem błogosławionym;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419769 przez aniajulia2
gabilee dzieki za pocieszenie. Jasne ze jak sie nie zmieni polozenie to nic nie zrobie-trudno,ale wolalabym rodzic naturalnie bo moj m chce asystowac :) a poza tym jak sie polozenie nie zmieni to nie bede mogla leciec samolotem a bardzo mi na tym zalezy.
Ja znowu nie wyobrazam sobie zebym mogla dufaston odstawic-czuje sie dzieki nie mu lepiej i pewniej-ale ile kobiet tyle roznych reakcji :)
gabilee ja tez jeszcze nie czuje ruchow :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419773 przez Madlen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419775 przez kasia123m
Chomiczka ja za femibion 2 zaplacilam 48zl wiec chyba trafilas na droga apteke.widze ze wakacje niezle.

Co do ruchow to pewnie zalezy od wielu rzeczy.ja jestem mega chudzielec,a po smierci mamy to juz wogole noi to moja druga ciaza wiec juz czuje laskotanie.zazwyczaj rano jak na plasko leze albo teraz jak zjadlam marsa.ale spokojnie nawet jak poczujesz w 18 tyg to tez bedzie ok.najpier bedziesz czula delikatne laskottki.do kopniaczkow i takiego przewalania jeszcze daleko.polz sie na plasko i zjedz troche czekolady.moze akurat juz cos wyczujesz.

Ja sie zastanawiam bo koncze juz pudelko duphastonu.mam chyba gdzies jeszcze jedno ale napewno i tak idzie do odstawki.tylko nie wiem czy czekac az lekarz wroci czy skonczyc juz.on i tak myslal ze mi sie skonczy przed wizyta u niego.z drugiej strony lepeij moze odstawiac jak bedzie.?jezcze 9dni.biore 3 razy po pol tablteki.

Umylam dzis sama lazienke po swojemu pierwszy raz od poczatku lipca.i odrazu lepszy humor.ze wreszcie moge wiecej robic



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419778 przez Madlen
Ja dziś też dołuję.. nie wiem dlaczego
Chomiczka Femibion 2 kupiłam taniej po założeniu w aptece karty "dla mamy i maleństwa" www.doz.pl/dlamamyimalenstwa/ Dałam 53 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl