BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420589 przez andzia_zg
Kasia123m ja mam podobnie jak Ty z rodzicami. Ciągle pretensje czemu nie przyjade do nich itp.Do tego maja pretensje dlaczego co niedziele nie chodze na obiad do tesciowej, ze jakbysmy my mieszkali od nich blizej to co niedziele bysmy mieli obiadek a nie liczy sie to ze tesciowa np tez pracuje i tez chce odpoczac. A ja skoro jestem w domu na L4 to przeciez nie jestem wymeczona praca i nic mi nie odpadnie jak zrobie obiad. Albo pretensje dlaczego tesciowa nie narobi nam pierogow i nam nie da zamrozonych (moj mąż uwielbia pierogi) a mi niestety nie wychodzi ciasto :/ Ciagle cos nie tak. Ona jest idealna, wszystko wie najlepiej itp. Jak przychodzi czas ze mam do niej jechac to az mnie nosi, bo wiem ze beda awantury. Ona poprostu nie moze zrozumiec, że mam juz meza, ze swietnie sobie radzimy i ze nie potrzebujemy ich nie wiem jakiej pomocy.A do tego pretensje dlaczego wynajmujemy mieszkanie a nie mieszkamy u tesciowej. Wrrr :angry: Ze najlepiej jakbysmy sie do nie przeprowadzili to nie bedziemy wydawac kasy na wynajem... jasne... to mam mieszkac po 3 osoby w pokoju i się cisnąć... Nie moze zrozumiec ze chcemy byc na swoim. Wrr :angry: ale mam dziś nerwa...

Ale wam sie wyżaliłam... ale mi troche lżej.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420594 przez Marlena1888
hej dziewczynki!
kasia123m super ciuszki :) nie przejmuj się rodzicami, oni mają swój świat.. ja też jestem zdania, że najbardziej humor poprawiają.... zakupy :) jak poznamy płeć, to zacznę moje wojaże bo sklepikach. wózek dostaniemy od szwagierki więc choć tyle z głowy ;)
moja kumpela wczoraj urodziła o 2.30 chłopczyka, ważył 3,240 :))) jak mały troszkę podrośnie to odwiedzę dzielną rodzinkę :) jej M był przy porodzie. podoba mi się to.. rozmawiałam też z M o tym czy ma ochotę być wtedy ze mną, jego odpowiedź "narazie jeszcze mam ochotę " hehhe:) dla mnie jest to ważne, bo jeśli M będzie ze mną będę czuła się bezpiecznie... a jakie jest Wasze zdanie?

ja dziś ok 18 mam wizytę u ginka więc nie mogę się doczekać :)

taka ciekawostka : ;D

bye:* :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420595 przez andzia_zg
kasia 123m śliczne te ubranka :lol:

vini-miki rzeczywiście taniej niz w Polsce. Ja jak patrzyłam na te wózki u nas w okolicy to ceny były grubo powyżej 2 tyś stad od razu przestałam je brac pod uwagę przez tą cenę i dlatego wybrałam Tako, bo tańszy.

Marlena 1888 jak się uda to też chce, by mąż był przy porodzie. Będę czuła się bezpieczniej i nie będę sie obawiała, że jakaś pielegniara sie na mnie wydrze (bo tak sie zdarza często jak trafisz na jakąś zołzę)i będę czuła się pewniej.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420610 przez Alice
Hej dziewczyny;) tak czytam wasze posty i widzę, że dużo z was ma ten problem, że musi leżeć:( u mnie przyczyną jest krwiak i plamienie, chociaż narazie jest spokój ale i tak się boję także leże i się oszczędzam;) widzę, że już planujecie kupno wózka ja to się boję że nie będę wiedziała jaki wybrać bo tyle tego jest, że nie wiadomo jaki będzie odpowiedni;) ale za to jeśli chodzi o ubranka to nie mogę się powstrzymać i co chwilę do szafki dorzucam jakieś nowe ciuszki hehe;) mam małe pytanko widac już u was brzuszki bo u mnie nie bardzo no chyba że po całym dniu delikatnie się zaookrągli;) i kiedy poznałyście płeć? bo mi już gin powiedział że będę miała chłopaka bo tak ładnie się ustawił ze było wszystko widać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420613 przez anoda89
kasia fajne ubranka :). Szalejesz kochana :laugh: co i raz nowy nabytek.

Mój mąż kiedyś jak się go zapytałam czy chciały być przy porodzie to mówił że NIE a teraz jak już jestem w ciąży zmienił zdanie z tym że nie będzie patrzył. Sama nie chcę żeby zaglądał bo jeszcze się zrazi a on to z tych wrażliwych :laugh:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420620 przez andzia_zg
Alice u mnie też jeszcze nie widać brzucha (jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie bo też 14 tydzień)Jedynie troszkę wieczorem wyglądam jakbym sie przejadła.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420623 przez anoda89
Właśnie, dawno nie wrzucałyśmy zdjęć brzuszków:)). Zaraz zrobię zdjęcie i się pochwalę. Dziewczyny u mnie też w 14-15 tyg nie było widać. Teraz jak założę luzną bluzkę to też ledwo.

No to ja pierwsza:)) Domek Marcelka:)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420628 przez Alice
To dobrze że nie jestem sama której nie widać;) no właśnie pochwalcie się brzuszkami, też ustawie jak już będzie widać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420631 przez andzia_zg
Anoda ślicznego już masz brzusia :lol: Jak to się mówi - cud miód i orzeszki :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420632 przez gabilee
witaj Alice :)
u mnie też słabo widać jak sie objem to mocno a tak jak stoję to troszkę tez nawet jak sie nie objem :)
a teraz jak leze to juz cos tam odstaje :D
alice ja tez sie boje , ze kupie nie odpowiedni i wydam pieniazki nie potrzebnie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420633 przez [email protected]
Alice u mnie dopiero od tygodnia widac ale tylko w dopasowanej bluzce i leginsach,moja siostra zrobila zdjecie w niedziele i nie moglam uwierzyc ze juz widac,ja nie widze w lustrze ciazy tylko jakbym sie najadla :)
kasia sliczny kombinezon,tez mam ochote ale nie wiem gdzie to trzymac,wiem ze dostane po trzech dziewczynkach a jak jeszcze kupie to zawale dom.
andzia a nie ma u was dobrej pierogarni? moj M jak chce mi zrobic przyjemnosc to jedziemy do pierogarni na najlepsze pierogi w miescie,sa pyszne,az mi slinka leci :P ,uwielbiam ruskie i z miesem,ja lubie gotowac i robilam pierogi i nawet wychodza dobre ale jak dla mnie za duzo roboty.
vini-miki Quinny speedy znalazlam od 1200 sama spacerowka1500z gondola ale chyba bez adapterow i nosidelka wiec taniej w Holandii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420634 przez anoda89
andzia haha dzięki. Czekam na wasze brzuszki, dajcie dziewczyny pooglądać :woohoo:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420636 przez andzia_zg
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. no właśnie nie ma u mnie pierogarni ;/ jak mieszkałam w Zielonej Górze to tam było wszystko, a w małej mieścinie niestety jest z tym problem ;/ Nawet nie ma zbytnio ciuchów a co dopiero ciuchów ciążowych i żeby cos kupić to wszędzie trzeba dojeżdżać ;/





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420639 przez Alice
Anoda śliczny brzuszek;)gabilee no własnie ja też jak się objem to widać;) chociaż brat z bratowa jak przyjechali to stwierdzili że się powiększył i jest widoczny;)aganobla może masz rację, że to jest tak, że jak się patrzy na siebie cały czas to się nie zauwaza że brzuszek się powiększa;)a jak z imionami? macie już jakieś ustalone?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420649 przez andzia_zg
Alice napisał:

a jak z imionami? macie już jakieś ustalone?;)


Jeśli będzie chłopiec to będzie Wojtuś, a jak dziewczynka to Alicja :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl