BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420015 przez [email protected]
Dzien dobry,ale cicho,gdzie jestescie?wstalam o 7 rano bo glodna bylam,szybko banan i jogurt i znowu lulu do 11-tej :) pogoda ladna,mam ochote na spacer.
Wczoraj byla u mnie siostra i chce kupic nam kosz albo kolyske,miala taka dla swojej corci i mowila ze super sprawa tym bardziej ze najczesciej jestesmy w kuchni polaczonej z pokojem a kosz jest na kulkach i mozna z nim jezdzic a na lato moze zlozymy lozeczko.

vini-miki a co powiesz o Quinny speedi,mi osobiscie dobrze sie nim jezdzi po lesie,snieg itp.ma go moja bratanica a ja sie zastanawiam nad Quinny buzz spaceruwka jest b.lekki ale nie wiem czy nie za maly srodek i czy wygodny dla dziecka,jest tez w wersji 4kolowej i pompowane kola a na tym mi zalezy bo jezdze czesto do mamy gdzie jest las i zwirek.

Milej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420025 przez anet-a-1401
dzień dobry, dziś niedziela dlatego pewnie tak cicho rosołek dziewczyny gotują. Też myślałam o łóżeczku z kołyską ale zobaczy sie po badaniach połówkowych będziemy już coś kupować to sobie zobaczę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420028 przez Satine0
Cześć dziewczyny ! ;-)

Ale dziś pospałam... do 11 prawie. Pewnie wstała bym szybciej, ale mąż od 5 na rybach to miałam całe łóżko dla siebie i nie umiałam z niego wyjść :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420075 przez buziaczek18
Czesć dziewczynki,wózeczek fajny ,bo szeroka gondola dużo miejsca do owinięcia kocem malucha ,fajny ,ja dziś spałam z dzieciakami do 9 bo one już o 9 bajki wołały,ja na objadek gotuję ziemniaczki i pulpety ,ale tak naprawdę to sąsiadka mi wstawiła bo nam się gaz skonczył ,a nie ma kasy żeby nabić ,ja w czwartek mam dopiero z opieki ,jakoś się przemęczymy ,i tak bywa,pogoda pochmurna ,spać sie chce ,obejrzałam porodówkę i się nudzę,Madlen fajne spodenki,ale cena też fajna,uciekam zajrzę pózniej..... :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420109 przez buziaczek18
Co tu dziś taka cisza,gdzie się podziewacie???????????.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420119 przez jadziatopol
hej dziewczynki :) wlasnie wstalam...nadrobilam lekture :) co do wozka x landera to extra...ale troche drogi. Ja wybieram Baby merc wielofunkcyjny....i tak dlugo go nie bedziemy uzywac. Lece zrobic sniadanko...bo padam z glodu :P ....jeszcze 10 dni i wracam do Polski :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420140 przez Marlena1888
hej kobietki! jak tam niedziela Wam upływa? ja byłam z M w domku u rodziców i własnie wróciliśmy i odpoczywamy :)) wczoraj było fajnie ale nie tańczyliśmy bo mam ostatnio jakieś zawroty głowy, myślę że to ciśnienie. jutro idziemy do ginka :D hihi
miłego wieczorka :**
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420217 przez mrufka
Hej mamuśki jak tu cicho :cheer: Ja dziś cały dzień za domem dopiero co wróciłam ale wypoczęta i zrelaksowana :laugh: Zrobiłam zakup przez neta śliczną kołyskę i to za 100 zł a jak patrzyłam w sklepach to taka była prawie 400 zł więc zadowolona i szczęśliwa :lol: A dodaję fotki kołyski.

vini wózek bardzo fajny zastanawiam się nad kupnem też choć z drugiej strony mam po pierwszym dziecku i jestem z niego zadowolona więc chyba odpuszczę ale too chyba.



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420302 przez kasia123m
Mrufka sliczna ta kolyska.a jaka jest na dlugosc?chodzi mi o to jak dlugo dzidzius w niej pospi.ja payrzylam na kolyski i widzialam ze sprzedaja je mamy dzieci 5mies,czyli ze jak?starczy na 5mies?a jaka masz dlugosc?wiecej niz 90cm?bardzo ladnie wyglada.
Ja dzis ogladlalm lozeczka.juz wiem jaki chce model i znalazlam dzis uzywane z szuflada i gratisami i tez kurde siedzialam i myslalam czy niezamowic ale jeszcze poczekam.choc tamta aukcja to byla okazja.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420345 przez mrufka
Kasia wymiary kolyski to 40x85 wewnetrzne beczka mówiła ze jej dziecko do 7 miesiąca spalo. Ja ją kupiłam z powodu funkcjonalności mogę ją wszędzie położyć przenieś żeby mieć dziecko na oku. Lozeczko mam po synku więc się nie martwię wyrośnie montuje się lozeczko a napoczatek jak znalazł taka kolyska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420358 przez Madlen
Cześć dziewczynki.
Ta kołyska super.
Ja wczoraj w lumpeksie 2 koszule dla siebie wyrwałam, więc na razie mam co ubrać do pracy. A dla synusia niebieski ocieplany kombinezom Marks&Spencer za 24 zł. Rozmiar 62, żadnych śladów użytkowania czy prania, chyba nówka :)
Właśnie szykuję sie do pracy. Lekki stres czy podołam. Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420376 przez sylwka727
Vini świetny ten wózek

Mrufka słodka ta kołyska bardzo mi się podoba

Madlen będzie dobrze w pracy :kiss:

Ja mam ostatnio jakieś takie płaczliwe dni w sobotę nie mam pojęcia czego płakałam, płaczę z byle powodu wczoraj leciał film Orzeszek i płakałam bo psa dźgnął gość nożem i powiedzieli że nie przeżyje a wiedziałam że przeżyje bo już oglądałam ten film ehh z tymi hormonami :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420402 przez gabilee
mufka śliczna kołyska :) mi teść zrobi z drewna :)

madlen powodzenia w pracy :*

sylwka ja tez ostatnio mialam dni chyba z tydzień z rzędu płakałam , ale ogolnie siedzialam o czyms pomyslalam i plakalam;/ tragedia

a ja ? masakra wczoraj znowu plamilam ;/ wzielam tabletki i lepiej , wyplakalam sie mojemu n i mi lepiej , ale czuje , ze to takie niesprawiedliwe :( tyle juz wycierpialam od poczatku ;/ i znowu , a bylo juz naprawde fajnie ......
ale dzis ide dalej do przodu co ma byc to bedzie nawet najlepszy lekarz mi nie pomoze jak ma stac sie najgorsze musze to przeczekac przelezec..
alez w tym Bytomiu ponuro ;/ pogoda taka sobie , ale mi odpowiada , przynajmniej goraco nie jest :)

a jak wasze samopoczucie dzisiaj ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420404 przez anoda89
Hej. Co tu tak cicho? Ja właśnie zjadłam śniadanko i czas na odpoczynek :silly:. Ja wam weekend minął?

Mrufka fajna kołyska :). Ja się też zastanawiałam czy nie kupić ale ostatecznie daje sobie spokój. Wydaje mi się że nie ma sensu.

sylwka oj hormony dają się we znaki czasami. Ja wczoraj wkurzyłam się na znajomych ale szkoda gadać. Dobrze że mam was :).

gabilee wiem co przechodzisz i musisz być dobrej myśli, nastawieni najważniejsze. Ja dwa miechy przeleżałam w łóżku a teraz i mam opory żeby się ruszyć z domu bo poprostu się boję. Nie chcę znowu tego przeżywać. Najgorsze że ludzie z nie rozumieją tego i robią sobie śmiechy. Trzymaj się kochana :kiss:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420414 przez gabilee
anoda dokladnie jak mowisz ludzie nie rozumieja , wczoraj wszystkie zale mojemu n wyplakalam i mi lepiej poiwedzial , ze on mnie rozumie i zawsze bedzie przy mnie i nie musze innymi sie prezejmowac... dziekuje ci za slowa otuchy anoda a znajomymi sie nie przejmuj mi koezanka ostatnio powiedziala , ze ja juz symuluje , bo nie chcialam jechac z nia do innego miasta czegos zalatwic ;/ ale bylam wsciekla nadal jestem :( a ja naprwde zle sie czulam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl