BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452244 przez Monia_T
Madlen chyba tak,

1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452249 przez jadziatopol
dzięki dziewczyny :) to pójde chyba...chociaż mój gin tez chce mi zrobic 3d prze samym wyjazdem i dlatego sie zastanawiam. Jak zobaczylam ten filmik niiki to tak mi sie spodobal i tak bardzo chcialabym zobaczyc mojego Hubka :) ale nie wiem czy to w porządku w stosunku do mojego gin. On nie zrobil mi tak ladnego filmiku i nie mam zdjec :( ale chyba pójde...najwyzej moj gin zrobi mi za 3 tygodnie znowu :)
Kasia miałam w 20 tygodniu jak przyjechalam. Teraz jestem w 26 . Polecialabym za 3 tygodnie gdyby wszystko bylo ok. Lece do Kalifornii do San Francisco. Bilet kosztuje najtanszy w Lufthansie od 2300 do 4- tys. w zaleznosci ile przesiadek i gdzie i w jakim okresie. Ja wybieram lot z przesiadka we Frankfurcie (wole Frankfurt bo juz znam ale mozna przesiadac sie w Anglii lub w Monachium). Mnie to kosztuje 2800 za osobe. Caly lot trwa lacznie z przesiadka 14-15 godzin. :) troszke dlugo...ale niestety SF jest polozone najbardziej na zachód wiec cale stany musimy przeleciec. Bilet kupie tydzien przed wylotem (moze byc troche drozszy licze sie z tym). Jak twoj mąż ma tam chrzestna to lećcie...pieknie jest...a Kalifornia jest podobno najladniejszym stanem.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452264 przez aniajulia2
justyna84 co do sudocremu to sie z Toba nie zgodze. Uzywalam go od dnia narodzin i byl super. Do tej pory zawsze mam jedno opakowanie w domu-sprawdza sie rewelacyjnie. Moze to jest zalezne od skory dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452265 przez Madlen
Dzieki Monia
Jadzia zazdroszczę Ci tej Kalifornii...
Oj gdyby była na Twoim miejscu bym tu nie wróciła pewnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452271 przez justyna84
aniajulia JJak najbardziej nie musisz sie zgadzac dla mnie sudokrem jest do niczego bo nie sluzyl mojemu dziecku co osoba to inna opinia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452278 przez jadziatopol
Madlen nie ma czego zazdroscic...Europa jest tez cudna :) a San Francisco nie powalilo mnie na kolana...wolę raczej wiejskie klimaty..dzikich cowboy'ów i słomkę z .... :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452280 przez [email protected]
Hi :) u was też tak pochmurno? ogladam tvn i mowia cos o sniegu pod koniec tyg.masakra

jadzia zrób usg i wrzuć,Hubi bedzie miał piekna pamiatke no i tatus zobaczy swojego synka,wiekszosc z nas miała czesto usg i nic sie nie dzieje,moim zdaniem usg jest super,szkoda ze ja nie mam buziuni synka,za każdym razem jest odwrócony,może w listopadzie

kasia ja mam getry branco,kupiłam w sklepie,na alegro tez sa,roz.s taki jak przed ciaza,chyba 65zł ale warto bo sa grubsze od tych z H&M,piore na lewej stronie i sa czarne,nie płowieja,mi na pewno posłużą do konca ciazy,maja regulacje,w gumce dziurki i guzik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452292 przez Martyna
Dzień dobry Mamuski :) ja juz od 9 na stanowisku :)

Pliszka pyszne śniadanko :)

Princess ja szukałam tego wózka w Warszawie ale niestety to jedyny sprzedawca. Widziałam na żywo u znajomych rodziców, testowałam z mężem i naprawdę super wygląda, lekko się prowadzi, solidnie jest wykonany i w zestawie jest wszystko za przystępną cenę więc my sie chyba na niego zdecydujemy. Tam są 2 wersje S-LINE i GTI. Sprzedawca nam powiedział, że S-Line lepiej schodzi, a GTI jest cięższy i ma mniejszy koszyk na dole.

Dziewczyny polecam dla chłopczyka

www.empik.com/nasz-dzidzius-grez-marcela...1052136330,ksiazka-p

i dziewczynki

www.empik.com/nasz-dzidzius-grez-marcela...1052136330,ksiazka-p

Świetny jest ten album, na pierwszy rok dziecka do zapisywania najważniejszych wydarzeń oraz do wklejania zdjęć. To będzie super pamiatka. Mam Album naszego dziecka z czasów jak ja byłam mała i to jest naprawdę wspaniala pamiątka.

Niika super, że wszytsko w porządku, a zdjęcie jest niesamowite

kasia123m
i po co tyle nerwów??cieszę się, że wszystko w porządku

vini-miki
raz bardziej przyjemne raz mniej te kopniaczki ale ja cały czas ich wyczekuję i gęba mi się smieje jak Robercik mnie zaczepia :)

jadziatopol zrób, najważniejsze abyś sie uspokoiła i była pewna, że jest wszytsko w porządku a wtedy Hubi tez będzie spokojniejszy :)

W Warszawie pochmurno ale przyjemniej niz wczoraj.

Czy któraś z Was mieszka w Warszawie? Pytam pod kątem wyboru szkoły rodzenia oraz szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452298 przez Marlena1888
Niika jaki śliczny ten Twój juniorek :)

Kasia widzę, że niezłego masz gin. ;) dobrze że wszystko w porządku.. :blink:

jadzia na którą msz wizytę? ale Ci fajnie, ja też chciałabym zobaczeć mojego Bąbelka- tydz. muszę jeszcze czekać.

Wiecie co dziewczyny.. już drugą noc z rzędu obudził mnie wielki ból na dole z prawej strony.. takie ukucie.. że nie mogę ruchu zrobić. jajnik..? skurcz..? i twa to ok 5-10 min.. zadzwonie dziś do mojego gina bo bardzo mnie to niepokoi.. mojego M też.

miłego dnia ciężarówki! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452302 przez dominia
Kasia ja narazie nosze zwykle bawelniane na gumce leginsy i jeszcze sie mieszcze, jedne kupilam rozmiar wieksze jakby juz tamte mniejsze byly ciasne. Nie kupuje ciazowych bo mam dostac dwie pary spodni ciazowych, ktore byly chodzone tylko kilka razy :) gorzej bedzie z kurtka :ohmy: tyle kasy kosztuja te ciazowki.. Mam nadzieje, ze zmieszcze sie w swoje i jakos przetrzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452309 przez [email protected]
Może komus sie spodoba kurtka,wyglada ok moda.allegro.pl/plaszcz-vero-moda-38-40-...any-i2702614024.html

Wczoraj przymierzyłam swoja 12-letnia kurtke americanosa i powinna byc dobra do konca ciazy,jest przed kolana i ciepła,ciesze sie ze jest tyle miejsca na brzuch i moze nie bede musiała szukac kolejnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452322 przez jadziatopol
Marlena na 19-tą mam usg. A ty pierwszy raz bedziesz robila usg 3d?
Kasia widzisz....nie potrzebnie sie denerwowalas...szyjka jak marzenie :)
niika precudny ten filmik. Moj gin nagral mi kilka filmikow ale kazdy z nich ma po 4-5 sekund i trudno cokolwiek zobaczyc...a zdjec nie mam wogole.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452324 przez natalka
Hej mamusie, u mnie szaro za oknem i nic mi się nie chce, chciałabym, żeby spadł śnieg nie lubię takiej szarej jesieni.
Jadzia ja też mam usg co miesiąc, myślę, że Hubercikowi nie zaszkodzi :)
Wczoraj dzwoniła do mnie Pani ze szkoły rodzenia zaczynam na początku grudnia raz w tyg. po 2 godz.
Kasia uważam, że lesze są leginsy typowo ciążowe, bo niektóre zwykłe są pod brzuchem i często się zsuwają



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452325 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny :-)

Wspominałyście o sudocremie. Moja chrześnica cały czas go uzywała i było ok. Ale bardzo dobry jest też Linomag. Jak skonczyl sie sudocrem, to byla smarowana Linomagiem i bylo ok. Wazne żeby tylko nie posmarowac zbyt grubo,bo tez sie moze wtedy odparzyc skórka.

jadzia ja bym poszla na badanie.Jak masz kase to czemu nie. Będziesz chociaz spokojna.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452327 przez jadziatopol
natalka ale to usg co miesiąc to masz 3d?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl