BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #494129 przez Paulina 77
Gosia27 napisał:

Paulian77 ten fałd...własnie jestem ciekawa jak to będzie po cc. Czy zostanie...
Z drugiej strony lekarz taki to złoto, bo konkretny itd. Głowa do góra :blink:


Gosia niezły ten przysmak teściowej :lol: :lol:
Co do fałdu to moja siostra - malutka, drobniutka - miała 3 cesarki i niezła laska z niej teraz. Wydaje mi się, że zależy to indywidualnych predyspozycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494135 przez hoborr
Gosia27 napisał:

www.facebook.com/photo.php?fbid=45819692...25668&type=1&theater

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


haha dobre:)

Dzięki dziewczyny za rady z tą glukozą! Wiadmo że jak jest to już lepiej żeby wyszło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494156 przez Gosia27
Dobra, zbieram swoje szanowne 4 litery i idę w miasto :lol: szkoda tylko, że mam ograniczony limit na karcie :lol: a coś mi się w główce kręci :dry: do potem. Nie naskrobcie zbyt dużo, bo nie ogarnę was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #494173 przez aksa
ahahahahhaa przysmak teściowej boski :lol: :lol: :lol: akurat idealny dla mojej:D
i dla teścia też wczoraj mi przy stole powiedział że głodze dziecko bo nie chce jeść mięsa na obiad,i zapytał tak ironicznie czy się odchudzam spoko już się zaczyna mój limit cierpliwości do tych ludzi właśnie się kończy

pisałyście wcześniej o rajstopach dla ciężarnych ja w takich chodzę i są wygodne, tylko normalnie nosiłam 2 a teraz kupiłam 3
legginsy też mam ciązowe jedne zwykłe a jedne ocieplane i sa męga wygodne! polecam:)

andzia trzymam kciukasy za Was!:*

AniaCzajka a jak weekend u Ciebie??mam nadzieję,że świrka była grzeczna?

Gosia udanych łowów!! :lol:

dziś dzień wizyt także za wszystkie mamusie i brzusie trzymam kciuki!! :kiss:

ide na śniadanie..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #494189 przez Agnieszka86
Hej mamusie :kiss:

Ale sobie dzisiaj poleżałam :)

Gosia, Andzia fajnie, że takie malutkie brzuszki macie:) I tak jak pisała Gosia, jest jeszcze zwinna:) Dzisiaj z rana jak nas z mężem wzięło na przytulanki, to poruszałam się jak babuszka, bo krocze mnie strasznie po nocy boli, no i brzuszek już też przeszkadza :dry: No ale po jakimś czasie się rozruszałam i już lepiej było :S

Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty:) Andzia już pewno po:) Moja dopiero 21.12, a już się jej boję :ohmy:

Zaraz zabieram się za próbne naleśniki z mąki razowej i mleka 0,5% ciekawe czy mi wyjdą jadalne ;) Dla męża mam obiad z wczoraj, więc się nie napracuje bardzo:)

Aha... pojawiła mi się chyba kolejna ciążowa dolegliwość. Lewe ramie łapie mi straszny skurcz, kiedy próbuję wyprostować rękę? Macie takie rewelacje? I jeszcze jedno, w nocy czasami jak próbuję przekręcić się z boku na bok, to czuję takie mocne kłucie jakby jajnika, które za chwilę mija? Zdarzyło się którejś tak? Moja wizyta za 2 tygodnie, więc jak na razie pytam Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494231 przez AniaCzajka
patrycja85 napisał:

ulala ile dziś wizyt:) trzymam mocno kciuki żeby było ok i żebyście miały widzenia z dzieciaczkami:)

ja tak jak Gosia tez się dobrze czuję w ciążowym ciele:) chociaż miały mi nogi przytyć a tu nic;) pierwszy raz w życiu tyje;) mało bo mało ale zawsze:)

ania czajka-jak piszesz posta to musisz na dole odznaczyć ten ptaszek co się wyświetla:) odezwę się dziś na maila w sprawie aniołów ok?:)

milego dnia dziewczyny, niech dzieci szaleją w brzuchach:) mój od rana ma tam chyba dziką imprezę:)))


oki, anioły już się wykańczają u moich rodziców je zrobiłam, żeby znów moja teściówka nic z nimi nie zrobiła;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494235 przez AniaCzajka
aksa napisał:

ahahahahhaa przysmak teściowej boski :lol: :lol: :lol: akurat idealny dla mojej:D
i dla teścia też wczoraj mi przy stole powiedział że głodze dziecko bo nie chce jeść mięsa na obiad,i zapytał tak ironicznie czy się odchudzam spoko już się zaczyna mój limit cierpliwości do tych ludzi właśnie się kończy

pisałyście wcześniej o rajstopach dla ciężarnych ja w takich chodzę i są wygodne, tylko normalnie nosiłam 2 a teraz kupiłam 3
legginsy też mam ciązowe jedne zwykłe a jedne ocieplane i sa męga wygodne! polecam:)

andzia trzymam kciukasy za Was!:*

AniaCzajka a jak weekend u Ciebie??mam nadzieję,że świrka była grzeczna?

Gosia udanych łowów!! :lol:

dziś dzień wizyt także za wszystkie mamusie i brzusie trzymam kciuki!! :kiss:

ide na śniadanie..




Wekend dziękuję bardzo dobrze:) świrki prawie nie widziałam bo byłam większość czasu u rodziców i byliśmy z mężem u znajomych, a dziś niestety się z nią już widziałam ale o dziwo było beż żadnego komentarza, ja ją olewam bo mi szkoda nerwów a ona nie robi wyskoków ostatnimi dniami więc jest spokój;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494315 przez Depeche
Czesc
Boze, jakich ja mam normalnych tesciow, tak samo jak i w pierwszej, jak i w terazniejszej ciazy nie moge jesc miesa ( teraz dopiero wstret mi przechodzi) to nie dosyc, ze sami sobie w niedziele ograniczali zeby mi nie smierdzialo, to zawsze dla mnie wymyslali cos co ja lubie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #494318 przez xxElaElaEeexx
Witajcie kobiety ;)

Ja dziś pospałam do 10.Zjadłam parówki na śniadanie i oglądam Okrasę jak gotuje różne pyszności-aż mi ślinka cieknie. :silly: Właśnie przyrządza kaczkę ...Ahh zjadłabym teraz taką nadziewaną jabłkami....Mmmm :) :) :)

Zła jestem trochę na naszych gości weselnych ,bo mieli w zaproszeniach napisane żeby do 30 listopada dali znać czy będą i podane nasze numery telefonu a tu nie jesteśmy pewni jeszcze 16osób :huh: :huh: :huh: A jak dzwonimy i pytamy to jeszcze nam dadzą znać -ludzie nie zdają sobie sprawy ,że mieli 3 miesiące na to żeby się zastanowić i łaski nam nie robią jak nie przyjdą :angry: Oszaleć można.Za kilka dni jak będzięmy dzwonić to już będę mówić ,że albo przychodzą albo niech spadają na drzewo :P :angry:

Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty ! Już nie mogę się doczekać kiedy nam tu relacje zdacie :kiss:


A co do cierpnięcia rąk to ja często się w nocy budzę z bólem dłoni ,bo strasznie mi cierpnie i "mrówki" mi chodzą .Nie wiem czemu ,ale ja często śpię z zaciśniętą pięścią i może dlatego :woohoo: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494327 przez Depeche
Aksa na cycki polecam serum dla ciezarnych, ja mam z firmy Tołpa, kupilam w Superpharm. Ja mam swoje duze, na poczatku zaczely mi tak rosnac, ze balam sie , ze potem mi obwisna. upilam i rzeczywiscie sie podniosly. Takze polecam.
A ja glukoza chyba pojutrze, bo dzis mala zostala jeszcze w domu, to nie bardzo moge isc.

Fatalnie sie czuje, ledwo wstalam, brzuch mi ciazy, chyba znowu sztywnieje, a ja tylko zupe wstawilam i pranie. A chcialabym troszke poprasowac. Kurde, jak sie tu oszczedzac, ja musze wytrymac do terminu , bo sie na ten dluzszy macierzynski nie zalape, a chcialabym ( kto by nie chcial), jeszcze po tym co mi ostatnio lekarz powiedzial to tym bardziej sie boje.

A u mnie dzis z wczoraj mielone kotleciki, surowka z marcheweczki i grzybowa. Pieknie pachnie, czuje w domu swieta. Dla malej wisniowa z wczoraj, bo pieknie zjadla, a grzybow jej jeszcze nie wolno dawac.
Trzymajcie sie brzuszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494340 przez AniaCzajka
ja dziś robię gołąbki bez zawijania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494351 przez aksa
Depeche dzięki już sobie zapisałam i kupię to smarowidło!! ja miałam takie piersi 'do rączki' jędrne sterczące a teraz (jak dla mnie) są duże i cięzkie i za chiny się do nich przyzwyczaić nie mogę!a co dopiero będzie jak karmienie dojdzie..

ale 'tych' sprawach nadał mam dużo energii ;P a jaka zwinna jestem! hehehe m zachwycony ;p

ja ide jakąś zupę wstawić

ogólnie to się musze chować w pokoju przed 'fachowcem' bo by nic nie robił tylko gadał i gadał pleciuga :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494355 przez Agnieszka86
Depeche, AniaCzajka ale macie dobre obiadki:)

a mi te naleśniki z mąki razowej nie wyszły :( Nie wiem co zrobiłam nie tak... dobrze, że przygotowałam ciasta jak na lekarstwo. Więc zmieniam koncepcję swojego obiadu:) Będzie makaron pełnoziarnisty ze szpinakiem:) Pycha:)

Depeche tak to jest siedzieć w domu, roboty tyle, że szok! Ja też już dzisiaj zrobiłam pranie, prasowanie już mi z szuflady prawie wycieka, jeszcze podłogę muszę zetrzeć. Masakra ile to roboty, a z dzieckiem w domu to już w ogóle, podziwiam Cię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494360 przez Paulina 77
Agnieszka86 napisał:

Będzie makaron pełnoziarnisty ze szpinakiem:) Pycha:)


Wrzuć przepis i jak dokładnie przyprawiasz, plisss :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #494363 przez Agnieszka86
aksa napisał:

Depeche dzięki już sobie zapisałam i kupię to smarowidło!! ja miałam takie piersi 'do rączki' jędrne sterczące a teraz (jak dla mnie) są duże i cięzkie i za chiny się do nich przyzwyczaić nie mogę!a co dopiero będzie jak karmienie dojdzie..

ale 'tych' sprawach nadał mam dużo energii ;P a jaka zwinna jestem! hehehe m zachwycony ;p

ja ide jakąś zupę wstawić

ogólnie to się musze chować w pokoju przed 'fachowcem' bo by nic nie robił tylko gadał i gadał pleciuga :dry:


To Wy wszystkie takie zwinne jeszcze, tylko ja taka paralityczna babuszka :dry: Maż nie narzeka, bo chyba zdaje sobie sprawę, że później może być jeszcze gorzej :silly:
A co do piersi, to dzisiaj rano o nich rozmawiałam z mężem. Zawsze mi mówił tak samo, że są takie "do rączki w sam raz", a teraz zrobiły się takie wielkie, ciężkie, ja nie jestem z nich zadowolona, za to mężunio przezadowolony :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl