BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #493561 przez mama I kwartału 2013
Dziewczyny, jeżeli jeszcze nie wiecie o tej akcji, to proszę przeczytajcie ten list i podpiszcie sie pod nim.

www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9080

To petycja w sprawie objęcia rocznym urlopem macierzyńskim wszystkich kobiet rodzących w 2013 r ( nie tylko tych po 15 marca).

możecie też dołączyć na facebooku:

www.facebook.com/groups/449291158440277/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493581 przez kika1985
Dominik duży , duży a wciąż mi się wydaje że dopiero co się urodził :P

ja teraz jestem sama w domu, Dominik na basenie z dziadkami, mąż w pracy do 18, przed chwila wyszła siostra ale była tylko na chwile coś na necie sprawdzić bo u niej nie działa

chyb się zdrzemnę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493585 przez Agnieszka86
kika1985 napisał:

Dominik duży , duży a wciąż mi się wydaje że dopiero co się urodził :P

ja teraz jestem sama w domu, Dominik na basenie z dziadkami, mąż w pracy do 18, przed chwila wyszła siostra ale była tylko na chwile coś na necie sprawdzić bo u niej nie działa

chyb się zdrzemnę :P


korzystaj, korzystaj...póki możesz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493601 przez Gosia27
Rosół lada chwila będzie, zjemy i położę się. Kręci mi się w głowie. w ogóle po tej nocy czuję się nie najlepiej. Wydaje mi się że Zosia jest ułożona poprzecznie. Główkę ma po lewej stronie bo jak ma czkawkę to czuję właśnie z tej strony jak puka główką.
Dobrego popołudnia dziewczyny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493603 przez andzia_zg
Gosia a juz humor troche lepszy po nocce?

Ja zaraz też wstawiam ziemniaki zeby przed 14 był obiad, a potem poleniuchuje...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493604 przez Gosia27
Andzia_zg z humorem dobrze, tylko jakoś gdzieś myślami jestem daleko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493606 przez patrycja85
hejka hej:)
a ja mam w końcu wolną niedzielę:) uporałam się z pracą;)
mam prośbę-podrzućcie mi nazwy firm wózkowych albo modeli bo dziś się biorę za wybór wózka. wiem że już macie rozeznanie więc będę wdzięczna za jakieś wskazówki:) plisss:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493607 przez andzia_zg
Gosia może przejdź się na spacer?

patrycja ja zamawiam Tako Warrior 3w1 (mialam zamawiać teraz w sobote ale mąż pracował i pojedziemy zamówić w tygodniu jak któregoś dnia uda mu sie normalnie wyjść z pracy bez nadgodzin)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493612 przez Gosia27
Andzia_zg potrzebuję chyba sobie popłakać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493614 przez Agnieszka86
U mnie też już prawie obiad gotowy. Ziemniaki się zapiekają, makaron się gotuje, rosół gotowy. Tylko udko jeszcze usmażyć. Potem idziemy z mężem na spacer.
Zmykam, bo jeszcze obiad dla siebie muszę zrobić szybciutko.
Miłego popołudnia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493616 przez Depeche
mama I kwartału 2013 napisał:

Dziewczyny, jeżeli jeszcze nie wiecie o tej akcji, to proszę przeczytajcie ten list i podpiszcie sie pod nim.

www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9080

To petycja w sprawie objęcia rocznym urlopem macierzyńskim wszystkich kobiet rodzących w 2013 r ( nie tylko tych po 15 marca).

możecie też dołączyć na facebooku:

www.facebook.com/groups/449291158440277/


Juz podpisane, chociaz ja mam szanse na ten roczny ( o ile wczesniej nie urodze, co jak ostatnio stwerdzil lekarz jest prawdopodobne ).

My juz po zupce wisniowej, nawet mala ladnie zjadla. Ja probowalam sie zdrzemnac, ale nic z tego, na szczescie przypomnialam sobie , ze wstawilam kapuste czerwona, bo pewnie by sie rozgotowala,

Gosia kopnij go w ... no i przespij sie dziewczyno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493638 przez koticz
depeche zarzuć przepisem na zupkę wiśniową,domyślam się,że to jakiś chłodnik?
Ja mam chcicę na makaron z truskawkami ale nie mam mocy iść do sklepu po składniki :(

Jutro mężowi muszę jakimś fajnym obiadkiem wynagrodzić,ale oczywiście nie mam pomysłu...

Patka to wszystko zależy od tego ile chcesz na wózek wydać :) My myślę,że jesteśmy już zdecydowani na Coletto Matteo.Z opiniami jest różnie na jednej stronie ma mieszane z przewagą na nie a na innej już same pozytywne.Dla mnie dużym plusem jest jego niewielki rozmiar i fakt,że jest dużo lżejszy miż inne(sprawdzaliśmy w sklepie-mąż podnosił kilka i ten był najlżejszy) Podobają mi się wózki marki Coneco,Tako i Baby Desing,ale te są w takiej znośnej cenie,Fajne i porządne są też wózki Mutsy(podobno)

Ja już sama,mąż poszedł pracować :dry:

Ja zawsze miałam dość pełne kształty(piersi i pupa) więc cellulit był obecny w moim życiu od lat.Miałam okrągłą pupę nawet gdy ważyłam 43kg(jak poznałam męża) ale te rozstępy to masakra jakaś!!!Nie podobają mi się,mąż zwrócił na nie uwagę dopiero ze dwa dni temu,spytał co to za kreski mam ;) ale ogólnie mój mąż jest zachwycony moim ciążowym wyglądem!Słyszałam jak ostatnio mówił do swoich kumpli,że jakby nas było na to stać to by mi jedno dziecko za drugim robił bo go tak bardzo w ciąży kręcę :blush:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493647 przez xxElaElaEeexx
Witam w niedzielne mroźne popołudnie :)

My wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych- faceci sobie piwkowali a my plotkowałyśmy z koleżanką i zajadałyśmy się smakołykami ;) Nawet byłam w szoku bo wytrzymałam spokojnie do północy. Dziś pospaliśmy z facetem do 11 potem śniadanko i tak cały dzień leniuchujemy ;)
Na obiad udka,ziemniaki i buraczki .Jakoś nie chciało mi się rosołu gotować .

kika Ale masz już dużego syna -za niedługo dziewczyny Ci do domu będzie sprowadzał :woohoo:

koticz Nio widzisz jak masz super ,że tak męża teraz kręcisz ;)
Aż Ci zazdroszczę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493651 przez koticz
Ela szkoda tylko,że nie wolno nam tego wykorzystać :( i biedny mój mąż,widzę czasem jak się patrzy na mnie jak cielaczek :silly: wiecie jak się zachowują psy jak suczki mają cieczki????No właśnie... :laugh:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493653 przez andzia_zg
koticz napisał:

biedny mój mąż,widzę czasem jak się patrzy na mnie jak cielaczek :silly: wiecie jak się zachowują psy jak suczki mają cieczki????No właśnie... :laugh:


:woohoo: :woohoo: :woohoo:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl