BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #493656 przez patrycja85
koticz-chciałabym wydać jak najmniej:)

ale juz widzę ze z tym wózkiem to będzie masakra. na początek obrałam metodę ten który mi się podoba wizualnie no i podobają mi się takie które kosztują ok. 3000 zł:) zmieniłam metodę na praktyczne-też dupa bo praktyczne mi się nie podobają:) oj długa walka przede mną:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493667 przez kika1985
patrycja mi sie podoba graco symbio no i chyba go kupimy...


kticz ja tam też zawsze byłam obfitych kształtów:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493675 przez koticz
kika1985 napisał:

patrycja mi sie podoba graco symbio no i chyba go kupimy...


kticz ja tam też zawsze byłam obfitych kształtów:P



Aaaaa tam zaraz obfitych....kobiecych poprostu :)

Ten "Twój" wózek wyglądem trochę przypomina "mój".Bardzo ładny,Twojej córce będzie w nim wygodnie :) Macie już to imię?Bo Wam czasu braknie w końcu :)

Babcia mojego m,kręciła nosem,że nasza Mała nie będzie miała imienia po Świętej...
A świrka powiedziała,że jest tyle pięknych imion,że nie trzeba dawać dziecku imienia owocu z lasu :side: ale ona ma to w nosie bo to nasze dziecko i jej się nikt w imiona jej dzieci nie wtrącał,więc i ona nie ma zamiaru.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493715 przez Paulina 77
Czy niektórzy ludzie nie mogliby się ugryźć czasem w język... a potem się dziwią, że ktoś ich nie chce odwiedzać czy do nich dzwonić... przepraszam za podgrzewanie atmosfery ;) ja mam taki brzydki zwyczaj nie odzywania się do kogoś i trzymania na dystans, jeśli jego zachowanie lub słowa mi nie pasują... np. nasza sąsiadka :dry:
koticz fajnie, że się tak podobasz mężowi:)
kika podoba mi się ten graco symbio, włączyłam sobie filmik na youtube :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493730 przez Depeche
hehehe imie po swietej :laugh:

Koticz przepis na zupe wisniowa. Chyba musisz kupic mrozone opakowanie wisni, ale najlepsza jest z takich w sloiku wlasnej roboty ( tzn. roboty mojej swirki, bo ona je robi). Gotujesz te wisnie , dodajesz wody, ale nie wiecej niz 1:1, bo musi byc mocne. SLodzisz do smaku, troche miety oraz kwasku cytrynowego. Ja potem te wisnie odcedzam i jeszcze je palka przetre nad tym garczkiem, zeby wydobyc wywar. Zagotowac i zabielic smietana. Podawac z makaronem nitki. MNIAMI, nawet moja mala sie objadala.

A co mam moj powiedziec , nie dosyc , ze mi sie prawie wcale nie chcialo, to teraz przez te szyjke nie moge. OStatnio sobie policzyc, ze to tak z pol roku bedzie jak potem mi minie okres dochodzenia po porodzie, chociaz po Laurze to juz po czterech tygodniach to robilismy.

A ja jeszcze szybko zrobilam galaretke, bo mala sie juz ktorys dzien prosi i czekam az stezeje w lodowce. W miedzyczasie poszlam do dziecka, przytulilam sie i obie pospalysmy. Alez ja lubie sie fdo niej przytulac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493740 przez Paulina 77
Agnieszka86 napisał:

koticz napisał:

Aga Paulina masakra 150ja nie miałam jeszcze.Moja gin i dr od cukrzycy powiedziały,że najbardziej "zabójcze"jest właśnie białe pieczywo!!!Ja wczoraj u ciotki zjadłam 7ruskich pierogów i cukier po godzinie 101 :laugh: a to znaczy, że nie będę musiała w Święta z nich całkowicie zrezygnować.
Paulina jeśli masz problemy z utrzymaniem właściwego poziomu cukru to mniejsz dawkę jedzenia,np zjedz pół talerza owsianki,po godzinie zmierz cukier i jeśli będzie ok to zjedz drugie pół.Albo wypróbuj tą kapustę i wodę,jak już wcześniej pisałam.

Mój cukrowy rekord to 124, po połowie drobiowej, gotowanej kiełbaski:) Więc u mnie ok:) Trzymam ściśle dietę :)

Widzę, że każda z nas reaguje inaczej: u mnie po białym chlebie 2 kromki z szynką i ogórkiem kiszonym 114, po białym chlebie ok. 1 kromka+cała kiełbaska wieprzowa grzana+surówka cukier miałam 108, po 1 pączku 128, po tych 3 dodatkowych mandarynkach dołożonych do grahamowego śniadania 154, po grysiku na mleku 153. Ale jak po południu pojadłam samych owoców (banan, mandarynka)+kilka kostek gorzkiej czekolady - 87. Wydaje mi się, że najbardziej muszę uważać rano i przed południem, potem jakoś tolerancja na cukier jakby się zwiększała.
Kapustę kiszoną i wodę stosuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493743 przez Unbreakable
Ale jestem wykończona. Malowanie skończone !i to jest najważniejsze ;)

Patrycja ja właśnie wczoraj pisałam. U mnie rozstrzał cenowy duży ale na tapecie narazie Baby Design Lupo albo Xlander Xmove. O dziwo bardziej podoba mi się tańszy Baby Design. Chociaż znając życie jak pójdę jeszcze raz do sklepu to spodoba mi się jeszcze inny.

Zmykam odpocząć bo się dziś nieźle zmachałam.
Dobranoc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493754 przez koticz
paulina po kilku dniach myslę ze kazda ze slodkich mam juz wie co jej wolno a co nie.Rano jest chyba ciezej bo trzustka jeszcze nie pracuje porzadnie tak jak w ciagu dnia i wieczorem tez lepiej uwazac bo nie za bardzo jest jak spalic :blink:


Śniło mi się w ogóle ze dwa dni temu,że razem z Gosią siedzimy u lenusi na kawie i czekamy na jej mamę i oglądamy jakiś program rozrywkowy w którym lenusia brała udział i śpiewała :woohoo:
Masakra jak się czasem człowiekowi je*ie w głowie ;)


Moje brodawki zmieniają kolor na taki bordowo-brązowy,suty mam jeszcze normalne różowe a na około takie bordowe kapsle,też już wam się tak tworzy???Widziałam kilka karmiących cyców i wszystkie miały takie bordowe brodawki więc to się chyba wszystkim robi.


Spadam poleżeć bo mnie plecy bolą już....





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493759 przez Paulina 77
mnie się na brązowo zrobiło na obwódkach i plackami, więc mam nierównomierne kolorki :lol:

Unbreakable też podobał mi się babydesign na żywo - to była jakaś spacerówka - porządny materiał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493779 przez xxElaElaEeexx
My byliśmy o 16 w kościele potem krótki spacerek i dalej leniuchujemy z facetem :lol:

Moje piersi też się zmieniły...Od początku ciąży mam widoczne pod skórą piersi niebieskie żyły..A niedawno powiększyły mi się i zaciemniły sutki oraz zrobiła się brązowa otoczka wokół brodawek.I pojawiły mi się takie kropki uwypuklone wokół sutków -czytałam ,że to są gruczoły łojowe. :blush: No i siara mi się leje strasznie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493785 przez Agnieszka86
Hej, ale jestem umordowana...
byliśmy z mężem na spacerze, a potem przyjechał brat męża z rodzinką... ja się kompletnie nie nadaję na gości, aż nie wyobrażam sobie świąt...

Koticz to miłe co mąż o Tobie mówi do kumpli, mój w życiu świata, by tak do nikogo nie powiedział!

Moje piersi też się zmieniły, sutki są ciemne, dużo widocznych żyłek się pokazało, a wokół brodawki teraz widzę takie ciemne "placki" mi się zrobiły. Mam wrażenie, że od kilku dni znowu zrobiły się trochę bolesne, ale nie, aż tak jak na początku ciąży, bardziej bolą z boku jak nacisnę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493788 przez andzia_zg
Mi też się brodawki lekko zmieniły,ale nie jakoś mocno. Pewnie jeszcze mi ściemnieją. No i widać na cycuchach niebieskie żyłki.

A jutro już wizyta... :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493793 przez patrycja85
unbreakable-mi też się podoba ten lupo ale waży 15 kg... ale będę chciała go zobaczyć na żywo. nie wiem sama czy szukać w necie czy od razu oglądać w sklepie a potem poczytać opinie. ale trzeba coś zdecydować bo teraz będą tańsze te wózki.

auto nadal nie działa. jakby mało wydatków było przed świętami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493795 przez Depeche
Agnieszka86 napisał:

Hej, ale jestem umordowana...
byliśmy z mężem na spacerze, a potem przyjechał brat męża z rodzinką... ja się kompletnie nie nadaję na gości, aż nie wyobrażam sobie świąt...

Koticz to miłe co mąż o Tobie mówi do kumpli, mój w życiu świata, by tak do nikogo nie powiedział!

Moje piersi też się zmieniły, sutki są ciemne, dużo widocznych żyłek się pokazało, a wokół brodawki teraz widzę takie ciemne "placki" mi się zrobiły. Mam wrażenie, że od kilku dni znowu zrobiły się trochę bolesne, ale nie, aż tak jak na początku ciąży, bardziej bolą z boku jak nacisnę.


Mije brodwki to samo, ale wiem, ze to nie koniec transformacji. Po porodzie mialam takie wielkie doslownie czarne , prolaktyna je chyba tak zmienila, okropne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493797 przez Unbreakable
No właśnie Patrycja o nim nie ma zbyt wielu opinii.W zasadzie to w ogóle nie znalazłam. To nowy model, który wyszedł podobno na jesień 2012, więc pewnie dlatego trudno o opinie. Właśnie wiem, 15 kg, ale z drugiej strony zrobił na mnie bardzo fajne wrażenie, zamykany koszyk na zakupy, łatwo się składa... zobaczymy. Ostatecznie ja mieszkam na parterze i te 15 kg w tym momencie nie robi mi problemu, ale wiadomo... im lżejszy tym lepszy.

Ja pojechałam do dużego "dzieciowego" sklepu a później czytałam opinie o każdym z tych, które mi się spodobały i które polecali sprzedawcy.

Ehhh... to zawsze tak jest, jak coś może się stac to stanie się wtedy, gdy masz najwięcej wydatków. Trzymam kciuki żeby obyło się bez drogiego serwisu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl