BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #516786 przez Gosia27
Patrycja85 to wagę mamy powalającą, tą samą.
Własnie wepchałam w siebie pączka i latte. Tłuszcz z włosów zmyty. Teraz ogarnę ryjek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516790 przez patrycja85
depeche-ty idz do lekarza no! po co się męczysz-może ci pomogą.

Gosia-miłej randki w teatrze:)

ja chyba zrobię frytki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516795 przez Depeche
jutro mam wizyte, ale juz wiem co powie, ze to nie jego specjalizacja i da mi namiary prywatnie do jakiegos tam znajomego specjalisty, a ja kasa sypie z rekawa.

W poniedzialek sie umowie do rodzinnego na kase chorych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516798 przez Gosia27
Patrycja cieszę się że idziemy na spektakl, tym bardziej że za dwa bilety zapłaciłam 30zł!!!
Andzia_zg wyczaiłam sklep dzieciowy w Jelniej Górze www.bojka.pl/ bokiedyś pytałaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516799 przez vernix
Ufolka dzięki za radę.Kupię 2 kremy: jeden na niepogodę, a drugi do smarowania buzi. Będę po prostu obserwowała, czy nie ma jakiś niepożądanych skutków, zaczerwienień itd.

Patrycja tak właśnie dzisiaj o Tobie myślałam. Jak sobie radzisz z uczeniem się i rzeczami "wyprawkowymi" dla Ignasia.Masz podobnie do mnie-też zawsze musiałam mieć wolną głowę do nauki. Nawet gdy miałam trochę nieporządku w pokoju, w którym się uczyłam, to mnie rozpraszało.
Nie dziwię się, że nie możesz się skupić:) powodzenia w zakupach, napisz co fajnego było w Ikei :)

Rady są świetne!!
Słyszałam o tych karuzelach i "przebodźcowaniu" dziecka przez nadmiar dźwięków (nie należy włączać za dużo melodii z pozytywek, karuzeli), światła, i dodawać zbyt wielu kolorów. Nam psycholog mówiła, że po pierwszym miesiącu można przywiązać w miarę nisko do łóżeczka czerwony balonik, albo kupić książeczkę z czarno-białymi obrazkami. Wiem, że Beata26 ją kupiła (i ja :cheer: ). Te kolory maluszki widzą najlepiej:)

A ok. 3 miesiąca życia można powiesić karuzelę, ale wypośrodkowaną-tak na wysokości brzuszka maluszka, aby nie musiało odchylać główki, czy robić dziwnych skrętów ciała.

No i pierwsze 3 miesiące życia dziecka nazywane są "4 trymestrem":)

To niby wiem, ale czym smarować buzi to nie:) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516801 przez patrycja85
depeche-to jak Cię będzie boleć to jedź na izbę przyjęć. może do ciężarnej wezwą neurologa z oddziału i będziesz miałą konsultację:)

Gosia-fajna promocja:) jak ja dawno nie byłam w teatrze;/

vernix-właśnie dlatego chyba zajmę się tą wyprawką i wtedy już usiądę. tak naprawdę to lenistwo mnie dopadło a do tego mam dobrą wymówkę:) ale muszę się zebrać w sobie i przysiąść bo czas ucieka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516806 przez Depeche
patrycja85 napisał:

depeche-to jak Cię będzie boleć to jedź na izbę przyjęć. może do ciężarnej wezwą neurologa z oddziału i będziesz miałą konsultację:)

Gosia-fajna promocja:) jak ja dawno nie byłam w teatrze;/


juz widze jak biora ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516811 przez andzia_zg
vernix ja sie wlasnie tez zastanawialam jaki kremik do buźki i albo kupie krem Bambino pielegnacyjny albo krem pielegnacyjny Hipp'a (oba sa do buzi i ciałka) a na wyjscia na dwor krem na kazda podoge z Nivea, a do pupki krem Bambino ochronny

gosia27 dzieki za linka

Depeche trzymaj sie i duzo odpoczywaj

Malinka jeszcze zdarzysz poprasowac





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516821 przez Lenucha217
hej dziewczynki jeeeeeeeej ale wy tu produkujecie :)
Depeche biduniu odpoczywaj
Malinka Oj bedziesz miala caly weekend prasowania
Gosia udanego wyjscia :P
A ja mam nerwy bo szykuje sie nastepny wydatek wysiadła mi pralka a Pan "naprawiacz" powiedzial ze lepiej bedzie kupic nowa niżeli naprawiac tą bo i tak zaraz padnie wrrrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516823 przez andzia_zg
lenusia współczuje pralki... teraz gdy jest tyle wydatkow... :huh:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516825 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516829 przez Lenucha217
A tak to jest kochana zaoszczedziłam na wozku to pralka sie popsuła :) wrrr alez mi sie podoba to ubranku do chrztu:) Juz poleciałam do przodu ho ho ale z ciekawosci zaglądnęłam co ciekawego proponują :) allegro.pl/do-chrztu-ubranko-garniturek-...est-i2865229098.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516835 przez Lenucha217
Agnieszka juz nie moge sie doczekac zdjecia efektu skonczonego pokoju :)jej 13 to bym chodzila na rzesach ja to dowale do 30 jak nic :(( U mnie z kosmetyków na razie nic .. ale mysle ze kupie nivea albo bambino bo istnieja od lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516837 przez Lenucha217
Gosia rok zaczął sie" rewelacyjnie " mam nadzieję że karta sie odwróci i naprawde bedzie lepszy od poprzedniego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516848 przez Agnieszka86
Lenucha217 napisał:

Agnieszka juz nie moge sie doczekac zdjecia efektu skonczonego pokoju :)jej 13 to bym chodzila na rzesach ja to dowale do 30 jak nic :(( U mnie z kosmetyków na razie nic .. ale mysle ze kupie nivea albo bambino bo istnieja od lat


Tak całkiem, całkiem, całkiem skończony to będzie za jakiś tydzień, bo dopiero dzisiaj zamówiłam lampy. No i dodatków nie mam żadnych, ale to już później na spokojnie:) Ja też o Bambino myślę-ich oliwką smaruję sobie teraz brzuchacza:)
Wagą się nie przejmuj, bo naprawdę po Tobie kg nie widać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl