BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #516956 przez Lenucha217
Depeche haha tak zrobie :)
Ja jak juz wygram w tego totka i bd kupowała apartament tylko i wylacznie 1 pietro :DDD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516963 przez mamcia2013
Aga z tym płaczem mam tak samo, a kiedyś nie wiedziałam co to łzy :D

Depeche dobra rada hahahahha jak zwykle mnie roz*ebałaś!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516976 przez andzia_zg
Ja też zrobiłam się płaczka :dry:

Widziałyście? www.facebook.com/events/202064656585561/...16326108311357307277





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517055 przez Depeche
A ja w tej ciazy sie trzymam. Z mala to tak o wszystko beczalam, jeszcze robilismy remont, jak nie moglam czefos zalatwic to od razu mialam w domu na chlpie atak szalu i mega placz. A jak sie mala urodzila jak beczalam. Hormony mi szalaly, ona plakala, ja beczalam - normalnie wariatkowo. Teraz tak nie mam. Nie zdazyla mi sie zadna taka sytuacja ( i oby nie , bo to jest okropne czlowiek wie, ze sie zachowuje jak idiota i nic nie potrafi z tym zrobic).

Zjadlam obiad ( na szczescie maz kupil salate, wiec nie musialam jesc przyjaranych burakow), dopchalam sie pieczywem czosnkowym i torunskimi piernikami. Glowa mnie nie boli, wiec to chyba cisnienie, bo chyba na cos powazniejszego to apap by nie pomogl. Obejrze Rodzinke i i de sie robic tu i tam ( raczej tam ) po omacku na bostwo, bo jutro wizytka. Ciekawe czy lekarz wymaca, czy sie mlody obrocil, czy nadal posladkowo, bo nie bede miec usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517094 przez Dorka
czesc moje kochane ;)
produkujecie w oszalamiajacych ilosciach...az sie spocilam czytaniem waszych postow hehe
Gosia27- ale swiat maly,jak bedziesz w moich okolicach to cie serdecznie zapraszam :)
Patrycja pisala cos o dzieciach urodzonych w rodzinach dwujezycznych...mam nadzieje ze moja mala nie zwariuje bo bedzie musiala sie nasluchac az trzech,gdyz moj maz jest wlochem , pewnie latwo nie bedzie miec.
Piszecie o wagach swoich maluszkow, AniaCzajka witaj w klubie bo ja tez wychodowalam mala kluske w 29 tygodniu miala 1763g az sie boje co bedzie dalej,w sumie tyje raczej normalnie bo od poczatku mam 11 kg na plusie.Zobaczymy co pokaze nastepna wizyta 15.01 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517111 przez AniaCzajka
koticz ja jak się urodziłam ważyłam 3,5kg a mój mąż 4 z kawałkiem;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517116 przez ufolka
hejka :)
już trzeci raz posta piszę, dwa poprzednie córka mi skasowała :S
vernix ja używałam oilatum soft a potem już innego emolientu, dolewałam do kąpieli i wtedy nie trzeba niczym smarować bo w tych oliwkach jest substancja natłuszczająca :)
depeche ja też jestem za tym żebyś poszła do lekarza z tymi bólami, idź niech Ci rodzinny da skierowanie
lenucha ale wydatek następny, pralka :huh: współczuję :dry: na ciemieniuszkę warto wcześniej zaopatrzyć się w olejuszkę, to taka oliwka którą smaruję się miejsce z ciemieniuchą a potem wyczesuje, u mnie córka miała jak miała ok 6 mscy, od razu jak zauważyłam posmarowałam i wyczesałam, na drugi dzień już prawie nic się nie pokazało :) chyba zw dwa dni miałą tylko :)
agnieszka u mnie od razu po porodzie waga pokazała 8 kg mniej, więc coś w tym jest hehe
patrycja śmiesznie wyszło z tą Fruzią hehe no coś w tych lipcowych dzieciach jest niewątpliwie ! :)
mamcia mi też ciągle gorąco, chodzę w domu w krótkim rękawie i spodniach 3/4 :)

ja też mam humory i drę się z moim starym, ale mam prawo bo w ciąży jestem ;p płaczę też częściej, no ale hormony.. to zresztą nic w porównaniu z tym, co było po porodzie hehe wtedy to dawałam czadu za byle co ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517120 przez sylwka727
Dzięki dzięki brzuchatki :kiss:

Dominiczka witaj :kiss:

25malinka napisał:

Kurde ale kawalerów się w tym roku urodzi;-)


Będą mogły wasze córy przebierać :lol:

Agnieszka86 napisał:

Mam jeszcze pytanie do Was, łapie Was czasem takie kłucie w podbrzuszu? Najczęściej jak leżę i chcę zmienić pozycję, albo jak wstaję. Po chwili znika.
No i ostatnio zauważyłam, że kłuje mnie prawy bok, jak dłużej pochodzę, np. robię zakupy i łażę po markecie przez dłuższą chwilę. To chyba te wiązadła? Jak myślicie?


Ja jak za dużo pochodzę to boli mnie bok brzucha a jak się za bardzo przeciągnę jak leżę to jajnik i te więzadła mnie bolą

Kika
cudaśny brzuch :kiss:

Beata odpisałam na pw :lol:

mamcia2013 napisał:

Wiecie co, jak przeglądam allegro to cały czas się na mnie czai ten wózek : allegro.pl/komeko-gti-super-jakosc-w-dob...nie-i2897590273.html


Fajny ja też się chyba zdecyduję na Komeko ale na ten allegro.pl/komeko-s-line-promocja-swiate...-zl-i2891365015.html albo ten co AniaCzajka :lol:

Kurcze prawie wszystko nadrobiłam ale muszę się już położyć bo kręgosłup mi wysiada :dry: a wszystko przez to że kiedyś mój były narzeczony popchnął mnie na ścianę i od tego czasu jak posiedzę długo to mnie łopatka nawala a w ciąży się pogorszyło :angry: :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517128 przez Lenucha217
ufolka dziekuje za rade :*
Sylwka co za łach bez urazy ja go popchnę cos mi sie zdaje :)odpoczywaj kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517129 przez koticz
AniaCzajka napisał:

koticz ja jak się urodziłam ważyłam 3,5kg a mój mąż 4 z kawałkiem;/


Waga dziecka jest dziedziczna,wiadomo,że nie we wszystkich przypadkach(!!!) Ja ważyłąm 2700 więc moja córka też jest mała.


Dorka Wow jak na dziewczynkę to faktycznie klocuszek,a mówi się,że dziewczynki są mniejsze:) a Twoje starsze dzieci się kluseczki rodziły???

Mój brat np urodził się duży ponad 4kg a ja szczypior :blush:

Najważniejsze to żeby ładnie przybierały na wadze po porodzie i żeby nie były te nasze maluchy ani za duże ani za małe.Póki lekarze się nie martwią ich wagą to my też nie powinnyśmy :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517164 przez Lenucha217

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517178 przez Unbreakable
Hej Kobitki.
Oczywiście witam wszystkie nowe Mamuśki ;)
Tak sobie Was czytam i zajmuje się domkiem, bo troszkę mam zaległości (ale widzę, że jeśli chodzi o prasowanie to nie tylko ja :)) Kiedyś mi to ta szybko szło a teraz ruszam się jak słonica i nogi po chwili stania przy desce zaczynają puchnąć.
Byłam dziś na wizycie i strasznie się zdenerwowałam. Lekarz kolejny raz nie zrobił mi USG (nie widziałam mojego promyka od 9 tygodni :() Jego uzasadnienie : "Ja Pania bardzo przepraszam, ale dziś już nie zdążę bo już jestem spóźniony do drugiej przychodni. Ehhh... NFZ, nigdy nie zrozumiem dlaczego lekarza mają po 5 etatów, tego po prosu nie da się pogodzić.Wiem tylko że przez święta przytyłam cały kilogram i obecnie mam 7 na plusie. Tętno Małej w porządku, szyjka zamknięta i to tyle.
Wkurzyłam się i zapisałam na 15 stycznia prywatnie do dr Włoch, która bada też naszą forumową Zosię Gosi ;) Wtedy nareszcie o wszystko dokładnie wypytam, popatrzę i będe spokojniejsza.

Lenusia ja się zastanawiam czy Ty bidulko musisz brać całego pecha na siebie? Mam nadzieję, że od teraz będzie tylko lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517196 przez Lenucha217
Unbreakable no i dobrze zrobilas ja na usg tez chodze prywatnie bo na nfz raczyla mi zrobic ale nawet nie obróciła monitorka bym zobaczyla twierdzac ze wszystko jest ok zrobi opis i ona biegnie dalej . Ja mam w pon nie widzialam mojego malenstwa od 12 tyg juz nie moge sie doczekac :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517207 przez Dorka
koticz- moja corka 3700, a syn 3300, tyle tylko ze z mojej strony kobiety rodza raczej duze dziewczynki :P chyba pogadam z lekarzem o cesarce bo nie chce sie rozerwac jak zaba hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #517223 przez koticz
Ej a tak z innej beczki....

Zarzucam wątek i spadam na kąpiel pewno zajżę jeszcze przed snem albo jutro rano...


Zastanawiałyście się już jak to jest z tymi urlopami dla tatusiów???Bo podobno zmiany jakieś są:
www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=urlop%20t...E8ApNdgDZnDk5xg7QdkA

Niech mi to która wytłumaczy z łaski swojej bo nie bardzo rozumię o co kaman...

Oooo za 100dni pierwsza rocznica mojego ślubu...heheh pamiętam jak było 100dni do porodu ;) yeah





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl