BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #516875 przez Agnieszka86
Lenucha217 napisał:

Gosia rok zaczął sie" rewelacyjnie " mam nadzieję że karta sie odwróci i naprawde bedzie lepszy od poprzedniego :)


Lenusia ten rok będzie na miliony procent lepszy, w końcu niedługo zostaniesz MAMĄ:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516899 przez Gosia27
Uciekam się szykować i wychodzimy. Do jutra kochane. Jutro pół dnia spędzam sama bo R wychodzi w góry ze znajomym...to na pewno już podejdę do tego tesco :laugh: pa brzuchatki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516901 przez Agnieszka86
Gosia27 napisał:

Uciekam się szykować i wychodzimy. Do jutra kochane. Jutro pół dnia spędzam sama bo R wychodzi w góry ze znajomym...to na pewno już podejdę do tego tesco :laugh: pa brzuchatki :kiss:


Bawcie się dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516909 przez mamcia2013
Kurczę jak mi jest wiecznie gorąco w domu! Tragedia!
Tez tak macie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #516918 przez Agnieszka86
mamcia2013 napisał:

Kurczę jak mi jest wiecznie gorąco w domu! Tragedia!
Tez tak macie??



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516928 przez mamcia2013
Aga a mi okropnie gorąco. A wczoraj się obudziłam przed 8 (nie było mi gorąco) a między cycami leciał mi pot :D hehe i skąd on?


Ania spory Synek Wasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516931 przez kika1985
mamcia2013 napisał:

A ja byłam w sklepie po sok jabłkowy i wiecie co, śmiałam się ze świrki że sapie jak idzie po schodach a ja qrwa sapię jeszcze lepiej jak ona! :cheer: :cheer: :cheer: porażka! 3 pietro to juz nie dla mnie!!


ja przy I pietrze wymiękam i zwalniam na żółwie tempo:p też mieszkam na 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516933 przez kika1985
chichi brzuszek zgrabniutki:P a maluszek fajnie ze już taki duży

beata mina straszna hehe jakoś tak mi głupio było samej się do siebie uśmiechać :P

vernix super że u was wszystko ok i Henius już prawie gotowy do wyjścia wow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516935 przez koticz
Ania faktycznie kawał chłopa,ale może teraz zwolni.A Ty ile ważyłaś jak się urodziłaś?

Mój poszedł do knajpy i mam teraz ciszę i spokój,zabieram się za jakiś film czy coś.Posprzątałam sobie i piorę.W ogóle to wczas zaczynacie prać ubranka ja to planuję dopiero tak koło lutego zacząć,albo nawet tuż przed marcem.Nawet jeśli bym rodzić zaczęła przed czasem to przecież w ciągu mojego pobytu w szpitalu mąż może się tym zająć.

Obejżałabym ten bejbi blues,ale pewno nikt nie będzie chciał na to do kina iść...

Ok spadam bo się zaklinaczka duchów zaczęła :)

Aaaaa i jadłam dziś mrożoną zieloną fasolkę szparagową z hortexu.Bardzo dobra :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516937 przez koticz
kika1985 napisał:

mamcia2013 napisał:

A ja byłam w sklepie po sok jabłkowy i wiecie co, śmiałam się ze świrki że sapie jak idzie po schodach a ja qrwa sapię jeszcze lepiej jak ona! :cheer: :cheer: :cheer: porażka! 3 pietro to juz nie dla mnie!!


ja przy I pietrze wymiękam i zwalniam na żółwie tempo:p też mieszkam na 3


Kurczę a ja przed ciążą to do siebie na 8 po schodach latałam.Do 6biegiem,a potem już spokojnie bo sił brakowało,a teraz to jak o tym myślę to już mam zadyszkę...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516940 przez kika1985
koticz ja bym na ten bejbi blus poszła, ale u nas jak zwykle premiera będzie dużo później B)

Ania Franek daje czadu z wagą , nie martw sie ja urodziłam 4 kg kolosa i żyję :P



właśnie pokłóciłam się z mężem denerwuje mnie strasznie, coś czytałam że humorki mogą wrócić no i chyba wróciły :lol: :lol: :lol: :lol:

zjadłabym coś dobrego na kolację ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516942 przez Lenucha217
Witam w klubie mieszkajacych na 3 pietrze :DD Ja na 1 zamykam oczy i ide zeby nie widziec ile jeszcze przede mną:)
matko naczytałam sie o ciemieniuszce az mnie leb rozbolał :)
Ania jaki juz duzy kawaler ja bede wiedziała ile moj ma w pon ale po mojej wadze nie zdziwie sie jak bedzie kolosem :) ja wazylam 3500 takze tez do kruszynek nie nalezalam . Obejrze sprawa sie rypla na 1 i znowu nuda spac nie moge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516943 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516944 przez Depeche
W zyciu nie wroce wyzej niz II pietro , ledwo do rodzicow na III wchodze, a sie tam wychowalam.

Lenusia, wez no splun trzy razy przez lewe ramie, wytrzyj sie brudnymi gaciami i dczyniaj uroki. Cos sie pech Ciebie trzyma.

A ja tez sie poce, jest mi goraco. W zyciu mi sie stopy nie pocily, a teraz plywam doslownie.

Wzielam apap i chwilowo jest oki z ta moja glowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516952 przez kika1985
Agnieszka ja tylko raz płakalam w ciąży :P przez te hormony hehh a koszulę koniecznie wyprasuj mąż się musi prezentować


spadam coś zjeść i się kąpać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl