BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #533352 przez Dusia
W pierwszej ciąży z tego co pamiętam to ze 25 kg!!!!Wyglądałam jak małe prrrr,jak wróciłam do domu po 5 dniach(Julka miała żółtaczkę)to na wadze było 12 mniej,co prawda ciężko było dojść do wagi z przed ciąży(chyba z rok walczylam)ale się udało.co pojadłam w ciąży to moje ;)

Nie pomogę Wam kochane w temacie herbatki,moja Julka nie miewała kolek,takze w tym temacie jestem noga.Ale z tego co mi sie wydaje,jak tylko zauważy się jakieś objawy kolkowe to wtedy,co?Chyba ze karmi się butelka,to tak profilaktycznie na poprawę trawienia można dopajać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533371 przez wiewiorka
Dusia napisał:

W pierwszej ciąży z tego co pamiętam to ze 25 kg!!!!Wyglądałam jak małe prrrr,jak wróciłam do domu po 5 dniach(Julka miała żółtaczkę)to na wadze było 12 mniej,co prawda ciężko było dojść do wagi z przed ciąży(chyba z rok walczylam)ale się udało.co pojadłam w ciąży to moje ;)

Nie pomogę Wam kochane w temacie herbatki,moja Julka nie miewała kolek,takze w tym temacie jestem noga.Ale z tego co mi sie wydaje,jak tylko zauważy się jakieś objawy kolkowe to wtedy,co?Chyba ze karmi się butelka,to tak profilaktycznie na poprawę trawienia można dopajać...


12 kg mniej... było by super ale Szymon i cała otoczka wokół niego tyle nie waży. To te moje pączki :))

Ja to się już zastanawiam,co będę jeść jak wrócę ze szpitala żeby małemu nie zaszkodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #533377 przez 25malinka
Dusia moja kruszyna w 31 tyg ważyła 1400 także też malutka

Ja mam jak narazie jakieś +8,5 na wadze

do szpitala wezmę szampon,żel do mycia i jakieś mydło


Cieszę się ze po wizytach ok,ja mam za tydzień, ciekawe czy każe mi zrobic tez ten wymaz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533385 przez marchewka
hej dziewczyny dawno nie zaglądałam ale to przez to ze postanowiłam wkoncu trochę sie poruszać po miesiącu lezenia plackiem czuje teraz po 5 min poruszania ból kręgosłupa nie wiem czy przez to ze mały przybrał na wadze :) czy przez to wylegiwanie. i do tego dzisiaj dopadła mnie OKROPNA zgaga chyba juz wszystkiego próbowałam zeby sobie z nią poradzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533440 przez Dusia
Lenucha217 napisał:

Dusia zdecydowanie Bianka.. a w ogole milo mi poznac bo chyba ne miałusmy okazji .

Po wiycie ok o dziwo pierwszy raz nie darła na mnie buzi o wage :) Musze zrobic wymaz na paciorkowca . Dostalam antybiotyk poniewaz mam liczne bakterie w moczu, hemoglobina za niska pozatym wszystko ok



Cześć Lenusia:)to prawda nie miałysmy okazji!!

Alez tu dziś pusto,no tak weekend :laugh:
Ja się tam nie przejmuje kg,za długo się o ta ciąże starałam,za wiele mnie to nerwów kosztowało,żeby teraz przejmował się "paroma" słodkimi kilogramami do przodu:)w nosie to mam,a po porodzie i tam mnie dietka czeka,no ;)

Większość zwas ma juz wózki w domku,a ja dalej sie nie mogę zdecydować!!!Mam na oku dwa:
allegro.pl/wozek-fotelik-producent-maked...ola-i2941429262.html

i taki:
allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-al...ako-i2938044851.html

no i nie wiem ktory wybrać !!!Buuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #533448 przez ufolka
hej
poczytałam ale już zapomniałam połowę..
te herbatki na laktację z hipp nie dość że drogie to mają cukier, lepiej kupić zwykłą ziołową, ja piłam z herbapolu chyba, ale też zdarzały się inne :) a koperek warto podawać dziecku na gazy, różne są, nawet chyba od 1 tyg jeśli się nie mylę, a jak dziecko nie chce to ja sama piłam jak były problemy, jakoś specjalnie nie była niesmaczna :)
no a kolki mają to do siebie, że ciężko jest z tym cokolwiek zrobić ;/ u mnie też espumisan nie zdał rezultatu, ale na szczęście nie był to częsty problem

ja teraz ważę tyle, ile ważyłam przed ciążą, no ale do szczypiorów to ja nie należę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533464 przez Beata 26
Andzia, ja kupilam taka sama herbatke hipp z kopru - ona jest dla niemowlat juz po pierwszym tyg zycia.
Poza tym mam herbatke na laktacje dla mamy tez z hipp (koper anyz kminek)
I mam tez zwykly koper wloski do zaparzania.
Oprocz tego mam sab simplex sprowadzany z niemiec,
Z tego co czytalam powyzsze artykuly pasowaly wielu rodzicom i pomagaly maluszkom.
Sab simplex spotkalam sie z zastosowaniem juz od 2-3 tygodnia zycia, od miesiaca to juz duzo osob stosuje.
Mam nadzieje, ze ciut pomglam ale info mamod innych, bo sama jeszcze nic nie sprawdzilam na wlansej skorze.
A i ze herbatki z kopru to w malych ilosciach przed porodem juz mozna pic zeby dziecko do smaku przyzwyczaic
Xx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533475 przez mamcia2013
Jejku ile natrzaskałyście postów! :cheer:

Hej Wam :)

Dusia fajnie że znów jesteś z nami :)

Sylwka dobrze że zdał w końcu. Mój T we wtorek trzeci raz będzie się pocił na egzaminie!

Gosia super wieści :) Zosia jest dzielna kobitka :kiss:

Ja od środy walczę z ciuszkami małego, ja pier*olę ile tego jest :cheer: a myślałam że nic nie mam. A tego jest od groma. I jeszcze dzisiaj kupiłam w lumpie 3 pajacyki, 2 koszulki i jedną koszulę flanelową taką fajną :D jak mały rolnik będzie wyglądał :D kupiłam kapcie do szpitala, a siostra dwa smoczki w Niemczech kupiła ale nie widziałam jeszcze ich :)

Jutro wizyta na 11, ciekawe jak moje podwozie wygląda :D :cheer: pewnie nie zrobi usg bo ostatnio było... szkoda. Ale chociaż serduszka posłucham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533477 przez aksa
powiem wam że już mnie dupa boli od tego siedzenia :dry:

jak leże to krzyż mnie boli przy wstawaniu, a po spacerze brzuch zaraz twardy :cheer: i co tu robić? wiem wiem przetrwać dużo nie zostało

ja mam wizytę 23 czyli już w przyszłym tygodniu:)

a ten wymaz to wiem, że mój gin to robi więc nie będę musiała nigdzie specjalnie chodzić

pisałabym więcej ale wkurza mnie to mulenie przy wysyłaniu :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533482 przez mamcia2013
Aksa ja mam tak samo a do tego spać w nocy nie mogę! Oszaleć można. Z wczoraj na dzisiaj o 2 w nocy wstałam i pomarańcza jadłam bo już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Ale takie uroki ciąży :)

a forum strasznie muli ! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533492 przez sylwka727
Oj pierdzieli się forum ostatnio to fakt :dry:

Mamcie dzięki, tam potrzymam we wtorek kciuki za twojego :lol: z jednej strony jestem zadowolona a z drugiej boję się jeździć na miejscu pasażera bo nie mam władzy nad samochodem :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533562 przez Lenucha217
dzien dobry a zarazem dobranoc.... Własnie wrociłam z Panienskiego i nogi mi do tyłka wchodza. Mialam nie isc ale takie uparte pipki ze po 22 mnie wyciągnęły

Nadrobłam was..... mamcia trzymam lapki, daj znac po wizycie ...... dobranoc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #533567 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533602 przez ufolka
Dzień Dobry :)
A ja wczoraj skończyłam prasować ciuszki, teraz zostanie tylko to co brakuje :) uff ale dzisiaj nie dam rady za to łazić :angry: jeszcze tylko poukładać i torbę spakować.
Dziewczyny brałyście może espumisan w ciąży ?? ten taki w saszetkach ?
A i jeszcze miałam zapytać czy rejestrowałyście się na stronkach ? bo wysyłają fajne próbki, ja dostawałam do roczku jakieś nawet :) sami przysyłali z bebilonu i hipp chyba.. w rossmanie warto kartę wziąć rossnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #533620 przez lusiaczek82
witam w mrozny sobotni poranek wczoraj byłam w rossmanie i żeczywiście były te mini produkty i puste buteleczki o których pisała Gosia super sprawa przelałam sobie w domu ulubione kosmetyki także kosmetyczka do szpitala już prawie gotowa przy okazji wpadłam do pepco i oczywiście nie mogłam się powstrzymać musiałam kupić coś małemu ale nawet się opłacało bo mają 50% przeceny na niektóre artykuły także śpioszki kupiłam za 10zł łapki niedrapki za 1zł body po 5zł także zakupy udane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl