BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #402161 przez sylwia2
u mnie senność w ciągu dnia prawie cały czas, tylko jak gdzieś usiądę to mi się oczy zamykają i taką bezsilność mam że nic mi się robić nie chce. Jedzenie jak na razie bez zachciewajek i szczególnie nic mnie nie drażni. Jem normalnie,chodź w te upały nic się nie chce jeść. Dzwoniłam do mojego gin. i kurcze sezon urlopowy, dopiero na 3 sierpnia się umówiłam na pierwszą wizytę, mam nadzieje ze to nie za późno. A wy w którym tygodniu miałyście pierwsze wizyty u gin.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402172 przez mamcia2013
U mnie jeśli chodzi o jedzenie to odrzuciło mnie od serków homogenizowanych które bardzo lubiłam a teraz mnie muli od nich. Do słodkiego mnie mocno nie ciągnie, bardziej do jabłek, ogórków itp :)
Sylwia2 ja pierwszą wizytę razem z usg miałam w 4 tyg, a drugą z powodu plamienia w 6 tyg i biło już serduszko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402228 przez Misia
Ja miałam pierwszą wizytę w w 5 tygodniu i teraz będę miała w 8 czyli 30 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402240 przez sylwia2
Nie wiem juz sama co robić, zapisać się do innego ( szukam i czytam opinie o innych i nie znalazłam rownie dobrego jak ten)czy poczekac tydzień.Na szczeście czuje się ok ale obawy cały czas mnie meczą,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402307 przez kasia123m
Sylwia jak Ci sie nic nie dzieje to ja bym poczekala.w 1 ciazy to bylam w 5 i lekarka nawet mnie niezbadala tylko kazala przyjsc kolo 9 tyg i wtedy zakladala karte.a Ty bedziesz miec 8 to w sam raz.cos mi kolezanka mowila ze teraz pod becikowe musi byc karta od 8tyg chyba zalozona ze niby bylas pod opieka.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402313 przez macka
sylwia2 ja też idę na pierwszą wizytę dopiero na początku miesiąca, jeszcze sie nawet nie umówiłam, muszę poszukać jakiegoś lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402328 przez Misia
Mi jak testy pokazały ciąże to następnego dnia się już zapisywałam na za tydzień :P Ja bym tyle nie wytrzymała :P Zrobił mi USG, słyszałam serduszko :) ... już się nie mogę doczekać poniedziałku ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402441 przez mamcia2013
żeby dostać becikowe to trzeba być u lekarza do 10 tyg z tego co ja wiem.
Dziewczyny u Was tez jest taka gorączka? Nawet w domu nie ma czym oddychać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402490 przez macka
mamcia, u mnie duchota straszna na dworzu, w domu na szczęście idzie wysiedzieć. Dziś sobie odpoczywam, mam dziś wolne od pracy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402561 przez katarzyna1702
Witajcie ;) Mamusie ;) szukałam szukałam i w końcu znalazłam forum wczesnych mamusiek z którymi można podzielić się swoimi radościami, troskami i wszystkim tym co cieszy ale także niepokoi w tych pierwszych tygodniach ciąży. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona;)bacznie prześledzę wątek i postaram się dołączyć do dyskusji . Pozdrawiam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402567 przez sylwia2
Witam katarzyna1702. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402569 przez katarzyna1702
Dzięki za przywitanie ;) jak narazie wszystko jest tu dla mnie nowe i nie mogę się połapać ale powolutku nauczę się wszystkiego ;) i będę mogła się pochwalić suwaczkiem z Naszym 7 tyg. Maleństwem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #402572 przez AniaCzajka
hej miałyście już badanie na cytomegaliowirusa ?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402576 przez sylwia2
Cieszę się, a jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402578 przez katarzyna1702
W zależności jak na to patrzeć jestem w 7 lub 8 tygodniu ciąży ;) raz kalkulator pokazuję tak raz tak ;) co do samopoczucia jest dobrze objawy jakie przypominają mi że rośnie we mnie Maleństwo to częstsze bieganie do łazienki, ból piersi , a także lekkie pobalowanie jajników i podbrzusza. Czy to normalne że czasem coś mocno ukuje czasem złapie skurcz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl