BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #402784 przez sylwka727
Witam po długiej przerwie ale obraziłam się na neta bo nie chciał mi załadować naszego forum a potem odmawiał zalogowania się więc nadrabiam.

Dołączam się do postulatu założenia listy dat porodów itp:)(chyba że już została zrobiona ale to się okaże w miarę czytania ;) )

Hoborr
hmmm okolice Stalowej Woli mój mąż jeździł na delegacji w okolice stalowej dokładnie do Radomyśla

Co do kg ciążowych to przytyłam jakieś 6kg ale teraz chudnę już zeszły 2 bo mam potworne mdłości doszły teraz wymioty i wrażliwość na zapachy lodówka mi tak śmierdzi że jak ją otwieram to zaraz zamykam najlepiej mi smakują owoce mogę je jeść na okrągło a co dziwnego nie ciągnie mnie do słodyczy ;) tylko cały czas piję wodę bo mi pomaga na mdłości, wszędzie zabieram butelkę wody. A Hoborr dobrze mówi waga nie ważna byle by dzieciaczki były zdrowe ja zamierzam przytyć około 10kg ale wiem z praktyki że planowanie się nie sprawdza

A co do senności to mogłabym całymi dniami spać

Katarzyna witaj :)

A tak poza tematami ciążowymi to wczoraj zawiozłam auto do mechanika bo mi ta cholera zaczyna posłuszeństwa odmawiać :angry: dałam na sprawdzenie wtrysków a cały czas trąbiłam że to na pewno wtryski ale mąż mnie nie słuchał dopiero jak mechanik powiedział że to może przez to są problemy z paleniem to dopiero mąż się z nim zgodził a nie słuchał intuicji żony ;) w sumie sama miałam nadzieję że to nie to bo aż mi się płakać chce jak pomyślę ile kasy nas to wyjdzie. Samo sprawdzenie wtrysków około 100zł już zadzwonił do nas po wyjęciu i mówił że jeden wtrysk leje miejmy nadzieję że pozostałe 3 są dobre do jeden kosztuje 600-850zł +wymiana nie wiem ile ale mam nadzieję że skończy się na regeneracji...



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402886 przez mamcia2013
Sylwka727 niestety autko to skarbonka bez dna :) moja bryka też coś zaczyna podupadać tzn szarpie mi podczas jazdy (nie zawsze) ale daję radę i śmigam bo nie mam jak wybrać się do mechanika :) ale czas najwyższy się wybrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402959 przez katarzyna1702
Witam Sylwka727 ;) miło mi ja jestem z okolic Pułtuska w mazowieckim. Termin porodu 13 marzec 2012 lub wcześniej o parę dni ;) się okaże. Widzę że z badaniami nie jestem sama która została w tyle ;) ale nadrobimy. Troszkę się ich obawiam ale to nic najważniejsze myśleć pozytywnie tak też założyłam sobie tą teorię od początku i tego się trzymam. Jak tam minął Wam dzionek Mamusie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403028 przez AniaCzajka
Ja mam termin na 3 marca:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403058 przez Gosia27
Hej, witam wszytskie przyszłe mamuśki.Powiem szczerze, że trochę nie ogarniam tego blogu ale to kwestia wkręcenia się Dziś jest 10 dzień jak spóźnia mi się miesiączka,testy oczywiście pozytywne, i z krwi poziom beta-HCG również wysoki. Nie byłam jeszcze u gina ale wg wszelkich znaków i metod termin rozwiązania był by na koniec marca 2013. Jak na wczesną ciąże, bo licząc od ostatniej miesiączki to dziś była bym już na przełomie 6/7 tyg, aż mi się w to wierzyć nie chce...że było by już tak daleko, ale martwi mnie to, że ja nie mam żadnych objawów wczesnej ciąży...ani nudności, od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch w różnych miejscach...i trochę się tym przejmuję, że nic po za tym nie odczuwam...czy to normalne? Do gina idę teraz w pon, nie mogę się już do czekać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy. Powodzenia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403221 przez Misia
To tylko się cieszyć, że nic Ci nie jest :P i dobrze znosisz ciąże ... ja pod koniec 6 tyg zaczęłam mdłości .. więc wszystko przed Tobą ... i te bóle brzucha też mam w różnych miejscach ale myślę, że to normalne bo wszystkie o tym piszemy .. Też mam w pon wizytę ale już 3 :P Zaczynam po weekendzie 8 tydzień czyli 2 miechy będą za chwile za mną :) Aaa wczoraj moje ukochane dziewczyny zrobiły mi wieczór panieński i zjadałam ogromnego penisa :D hehe ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403230 przez sylwka727
Gosia jak tak bardzo się martwisz brakiem mdłości to oddam i to całkiem za darmo chociaż połowę bo ja już nieraz nie mogę normalnie funkcjonować

Misia ja niestety nie miałam panieńskiego bo cały ślub zaplanowałam w 2miesiące tylko tyle czasu miałam, zawsze miałam dużo pomysłów co do ślubu dekoracji itp a jak przyszło codo czego to czasu nie było ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403290 przez Misia
Ja ze względu na ciąże miałam w domku przy pikolo i torciku :) ale było miło :P nie był jakiś duży bo zrobiły mi go moja paczka z uczelni więc było nas 6 :) ale jestem bardzo zadowolona mimo, że do prawdziwego panieńskiego to było trochę daleko :) no ale jak się robi a potem myśli to są takie skutki :P (czytaj dzidzia) :P

Eh muszę pomidorową ugotować a taka gorączka, że przy tych garach kiepsko ... dzisiaj 1 raz wymiotowałam LOL :P ale mam nadzieję, że się nie rozkręcę za bardzo :)

Dziewczyny opalacie się ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403395 przez Gosia27
Hej Sylwka727 z tymi mdłościami Ci współczuję, oby lada chwila Ci przeszły. Ja za nimi szczerze powiedziawszy nie tęsknię:D miłej niedzieli ciężarówki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403401 przez Misia
Do ciężarówek to nam jeszcze daleko hehe :)

Eh jak zrobiłam sobie obliczenia na kalkulatorze to wyszło mi, że urodzę 2 marca ... a teraz zrobiłam i wyszło, że 26 lutego więc nie wiem czy jestem marcową mamusią czy lutową :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403416 przez kasia123m
Ja tez mam pierwszy termin 2 marca a juz z ostatniego usg 26 luty.ja bardziej sie czuje na luty niz marzec

Jak pochodze wiecej to mam bole na laczeniu nog z korpusem.musze powiedziec o tym ginowi na nastepnej wizycie.ktora ma teraz wizyte w najblizszym czasie.fotki z usg prosze wklejac. :laugh: :laugh: :laugh:

Ja 8 sierpnia dopiero i to genetyczne.nie wiem czy dziecko zamale niebedzie bo to dopiero 11tyg i 1 dzien,albo 11 tyg.wolalabym isc pozniej no ale ten lekarz tak ma teerminy i tylko w srody robi.a nastepna sroda wolna a potem nie wiem czy nie pozno.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403420 przez Misia
a suwaczek Ci dobrze pokazuje ?? prawie 10 tydzień masz? bo ja myślę, że 8 dopiero ... więc dziwne, że wychodzi mi tak jak Tobie :P A ostatnią miesiączkę miałam 27 maja a Ty ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403435 przez sylwka727
Gosia w pierwszej ciąży mdłości przeszły m i dopiero po 4 miesiącu więc i teraz się nie łudzę na szybkie polepszenie :dry:

Dziś przed kościołem okropnie wymiotowałam myślałam że ducha wyzionę mdłości oczywiście od rana są i teraz dalej wracają.

W nocy śnił mi się mój synek Adrianek[*] strasznie rano płakałam śnił mi się tylko raz zaraz po jego śmierci strasznie się boję żeby z tą ciążą było wszystko żeby dzidzuś był zdrowy i dotrwał do końca ciąży tak bardzo się boję.... :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403443 przez kasia123m
Misia miesiaczke mialam 23maj.suwaczek pokazuje 1 dzien do przodu.bo liczac od dnia miesiaczki ktora zaczela sie w srode to w srode powinny mijac pelne tyg,a suwaczek pokazuje we wtorek.od miesiaczki wedlug zwyklego kalendarza w nastpena srode bedzie 10 skonczonych tyg i rozpocznie sie 11.teraz jest 10 tydz bo jest 9 skonczonych i iles dni.a jak Tobie pokazuje?czemu nie wklejasz suwaczaka?

Sylwka bedzie dobrze.ja wiem ze takie sny wprowadzaja nerwy.moja Mama sni mi sie ostatnio co noc i tez mnie to zastanawia.a jak przysnily mi sie razem z babcia przed wizyta u gina to malo nie padlam z nerwow.ostatnio ale to juz Wam chyba mowilam przysnila mi sie u cioci w domu i jej maz zmarl.i przywiozla na rekach chlopczyka ze szpitala.niby mojego.a rano wiadomosc ze wujek niezyje.w ciazy jestesmy hormony pewnie tez maja wplyw na sny.w ciazy snia sie czasami pokrecone rzeczy.Ty masz myslec pozytywanie.napewno bedzie wszystko dobrze.zobaczysz



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403448 przez Gosia27
Wszystko będzie dobrze, musi<przytul> nic nie ukoi tego co już przeżyłaś...biedna jesteś z tymi mdłościami. Mnie doskwierają uderzenia gorąca...nagle robię się czerwona jak burak...dziś radno strasznie bolał mnie brzuch...do tego stopnia, eę drapałam ścianę w sypialni z bólu...a po powrocie z kościoła zauważyłam śluz z krwią...jutro wizyta u gina...:( ale jakoś doła złapałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl