BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #586375 przez Beata 26
Gos - a co tam u Ciebie? Co Cie wkurza? Tez wszystko?:**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586376 przez Beata 26
Lafi co sie w tym przedszkolu dzieje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586377 przez Gosia27
Kika denerwuje mnie jak wszyscy w koło wiedzą najlepiej co będzie...też już sobie poplakalam. Wierze Ci że nie masz ochoty na nikogo patrzeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586379 przez Gosia27
Moja mama dziś stwierdziła że po cc na pewno mi brzuch zostanie,a brat przy obiedzie że mam druga brodę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586382 przez Beata 26
Ja mam chyba ze trzy brody. Mam nadzieje, ze mu odpowiedzialas adekwatnie? Boshe ludzie - i to zazwczyaj bliscy czasem maja takie komentarze bezmyslne.. Moja mama do mnie wczoraj: wez Ty juz urodz, bo masz taki wielki brzuch:/ no myslalam, ze nie wiem co zrobie... Jakbysmy my nie chcialy juz urodzic, nie miec zapasowych kilogramow i skory, ktora na poczatku zostanie - ale cwiczeniami pozbedziey sie wszystkich faldek! Wierze w nas. I jeszcze dodam, ze u mnie w rodzinie i wsrod znajomych i tak takie glupie komentarze koncza sie tym, ze jestem mieszanka hormonow i to ja przesadzam ze wszystkim. A juz zwlaszcza jak sie na kogos obraze.
Nazwalabym to zwyczajnym brakiem zrozumienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586387 przez xxElaElaEeexx
Witajcie kobietki :)

UFOLKA GRATULACJE!!!! Normalnie poszło Ci to ekspresowo :lol:
Buziaki dla Ciebie i małej :kiss: :side:


Ja dziś spałam jak zabita do 10 ;)
Cały dzień leże w łóżku z przerwami na jedzenie i oglądamy z mężem tv . :P
Oj ja też bym chciała już urodzić ,bo jak nie plecy mnie bolą to krocze ,coraz częściej kłuje mnie w pipie i głowa mnie cały dzień boli :dry:
Te ostatnie tygodnie i to czekanie dobija NAS WSZYSTKIE :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586397 przez Lafi
Beata nie wiem o co chodzi w przedszkolu, cos tam sie dzieje niedobrego, bo skoro chodzi od 3 roku zycia i było ok to dlaczego teraz takie szopki.

Gosia jaka fałda, moja koleżanka jest po 2 cesarkach, jaka lalunia, a ja co juz mam zwisa :(. i badź tu madrym i pisz wiersze. a Państwo dobra rada niech sie wypchają, moja mama dzis, jak tam twoje cisnienie, wiesz ze to jest niebezpieczne, takie farmazony tydzień po terminie mi gada, wczesna kobieta. a szkoda gadać, biedny mój m, dzis, juz zajechał po zapas słodyczy, nie wiem czemu.

Trza mi sprawdzić czy mam wszystko na jutro, ciekawe czy beda cos ze mna robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586398 przez Kinga2424
Ufolka Najserdeczniejsze gratulacje:)

xxElaElaEeexx Też chciałabym mieć tak mocny sen. Ja chodzę po nocy siku, coś zjeść:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586405 przez K1C1A
hej dziewczyny mam pytanko jaka herbatke laktacyjna polecacie? pewnie juz o tym pisalyscie ale strasznie ciezko was nadrobic :):P kiedy zaczyelyscie ja pic? albo kiedy zaczniecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586414 przez Beata 26
Lafi napisał:

Beata nie wiem o co chodzi w przedszkolu, cos tam sie dzieje niedobrego, bo skoro chodzi od 3 roku zycia i było ok to dlaczego teraz takie szopki.

Gosia jaka fałda, moja koleżanka jest po 2 cesarkach, jaka lalunia, a ja co juz mam zwisa :(. i badź tu madrym i pisz wiersze. a Państwo dobra rada niech sie wypchają, moja mama dzis, jak tam twoje cisnienie, wiesz ze to jest niebezpieczne, takie farmazony tydzień po terminie mi gada, wczesna kobieta. a szkoda gadać, biedny mój m, dzis, juz zajechał po zapas słodyczy, nie wiem czemu.

Trza mi sprawdzić czy mam wszystko na jutro, ciekawe czy beda cos ze mna robić.



Czyli jesli dobrze rozumiem, to maly teraz nie chce tam chodzic. A co mowily wychowawczynie jak powiedzialas, ze maly nie bedzie chodzil? Qrde moze lepiej to w miare szybko rozwiazac, bo nie wiadomo o co chodzi - a moze to inne dzieciaczki dokuczaja, a moze wychowanki daja ciala, ale wiesz - zebyscie malego nie przyzwyczaili do tego, ze jak cos zlego sie dzieje, to najlepiej sie od tego odsunac - bo moze to mala sprawa - tylko trzeba stawic jej czola - tak tylko glosno mysle, mam nadzieje, ze sie nie zezloscisz za to. :** buziakki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586418 przez Lenucha217
Ufolkagratuluje.. zdrówka dla Was:* Ja dalej czekam :( mam dosyc ech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586424 przez kika1985
Beata 26 napisał:

Nie przejmuj sie Kika. Jestes zmeczona, organizm wyczynia cuda przez 9 miesiecy tworzac bezpieczna oaze dla maluszkow, nad hormonami mamy panowania zero. Na szczescie mozesz sobie odpoczac w osobnym pokoju. Rozumiem Cie. I mam wrazenie, ze nikt kto nie jest teraz w 9 miesiacu ciazy mnie nie rozumie, nawet moja mama - a przeciez urodzila 3 dzieci - ale to sie chyba zapomina jak kobiecie jest ciezko. Poza tym kazda ciaza inna, wiec innym moze latwiej bylo. Jak musisz poplakac to sobie poplacz, albo pokrzycz, mozesz nawet rzucic talerzem (tylko nie celuj w ludzi) ;) jutro bedzie lepiej, zobaczysz :***


dzięki Beatka za mile słowa :kiss:

jestem już w domu sama i od razu mi lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586426 przez kika1985
Gosia27 napisał:

Moja mama dziś stwierdziła że po cc na pewno mi brzuch zostanie,a brat przy obiedzie że mam druga brodę...



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586429 przez kika1985
Lenucha217 napisał:

Ufolkagratuluje.. zdrówka dla Was:* Ja dalej czekam :( mam dosyc ech



biedna dobrze że mama chociaż jest z tobą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586432 przez Lafi
Kika dlaczego hitler?

Beata, rozmawiałąm z przedszolankami, mówiły ze to przejściowe, ale to juz za długo trwa, teraz moja mama odprowadza młodego do przedszkola, i zrobiła troche ramadan, i w piatek poszedł bez łez do przedszkola zobaczymy co bedzie dalej, juz myslałąm ze pojde z młodym do psychologa, moze on by stwierdził co jest przyczyna, a jeszcze przedszkolanki stwierdziły ze maja trudną grupe - to do cholery po co sa przedszokolankami jak nie umieja rady sobie dac, mysle ze Seweryna ktos tam bije do tego Panie krzycza, jak mi go szkoda jak go daje do przedszola, ale nie było sytuacji zebym go wziała spowrotem. a co do tych przedszkolanek, kużwa ja w pracy mam 30 upośledzonych w róznym stopniu kobiet, i nie dosc ze musze uwazac na nich to jeszcze na sama siebie zeby w pysk nie dostać. po prostu kobiety zaczely olewac dzoeciaki niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl