BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586924 przez offca87
Nie śpię, kruca - całą noc nie mogłam zasnąć, w ogóle mi się nie chce spać.
Myśli mi się kotłują w głowie na tysiąc tematów, także i na temat tej indukcji - czy dobrze, że się zgodziłam.
Słucham sobie bicia Tosiowego serduszka, kupiłam dla świętego spokoju doppler z Tommee Tippee, kiedy kropek się nie rusza, podłączam i wiem, że mu serduszko stuka i jakoś spokojniejsza jestem. Ktg dziś (a raczej wczoraj) też wyszło ok, tak więc DZIEŃ DOBRY :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586927 przez Beata 26
Offca - wybacz moja pamiec my dear, ale na kiedy masz to wywolanie? Na dzis?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586928 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, ja padnięta mały budził się często w nocy dawałam mu cyca zasypiał na 30miut a potem znów mały koncert w końcu zrobiłam mleko mm najadł się i śpi od 5 ale niedługo muszę go budzić na jedzonko, tak chciałam karmić piersią ale chyba nic z tego nie wyjdzie mały się nie najada z mojego cyca i mm jest konieczne, czuję się trochę jak wyrodna matka, która nie potrafi nakarmić swojego dziecka;( mąż dziś poszedł pierwszy dzień do pracy po urlopie i zostaliśmy sami, mam nadzieje że damy sobie radę, baa innego wyjścia nie ma musimy;)

pozdrawiam i miłego dnia życzę tym rozpakowanym i nierozpakowanym mamuśkom:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586929 przez Waszka87
Nie ukrywam iz miałam trudność aby trafić sikiem do pojemnika :-/ jak to Beata pisze "faken" prawie mi się nie udało, i jak wynik ma być wiarygodny, jadeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586935 przez Lenucha217
kochane uderzam na szpital... 3 raz w przeciagu kilku dni... sama juz nie wroce do domu z pewnoscią ale kiedy sie cos ruszy nie mam pojecia .. poki co spokoj i cisza moze dadza mi cos na wywolanie skoro moja gin kazala sie stawic... bd informowac. :* Caluje i pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586937 przez Gosia27
3mam mocno kciuki za Was wszystkie i wasze maluszki:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586944 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586949 przez lania
Witam Was, jestem majówką i zajrzałam z ciekawości jak Wasze wypakowywanie idzie :woohoo: Podziwiam Was i trzymam kciuki, gratuluję mamusiom z maluchami :) i życzę wytrwałości w karmieniu i wstawaniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586958 przez Agnieszka86
Andzia dobrze, że zdecydowali o cc i że poród przebiegał szybko... Zgadzam się z Andzią, nie ma co się bać porodu. Ból jest nieziemski, ale potem się o nim zapomina i wszystko wspomina z nostalgią.

AniaCzajka u mnie to samo, po piersi, mała budzi się za 20-30 min i jest zwyczajnie głodna.

Gosia trzymam kciuki :kiss:

Witajcie,
u nas dzisiaj noc-MASAKRA! Połozyłam się o 4! Mała miała gazy i już nie wiedziałam co mam z nią zrobić!
Zosia ma już 2 tygodnie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586965 przez Depeche
Hej
Jakas jestem zmasakrowana, taka wstalam. Gardlo troszke lepiej, maz zapisal mala do lekarza, bo nadal kaszle, niewesolo to wglada.

GOsia, Lena jestem z Wami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586966 przez patrycja85
hej
u nas noc spokojna. mały budził się co 3 godz więc spoko. gorzej nad ranem-bo widać że boli go brzuszek. staramy się zeby to nie przerodziło się w kolki...
co do tego karmienia co pół godz to chyba nie jest dobry pomysł. mój B przeczytał ten język niemowląt i tam jest napisane że nie każdy płacz dziecka który naszym zdaniem oznacza głód to głód i nie powinno się za każdym razem karmić bo się dziecko przyzwyczaja. u nas jeżeli mały płacze wcześniej niż 2 godz od karmienia to dajemy mu smoczek-do tej pory pomagało.

Aga-może spróbuj ten infacol-wydaje się że naszemu małemu pomaga tzn. rozgazowuje go:) podobno pełny efekt po 3 dniach-czyli dziś się okaze.

i zakazuje myśleć o sobie wyrodne matki!!!po prostu musimy się poznać z maluchami. pamietajcie że one nie płaczą nam na złość tylko każdy płacz coś sygnalizuje-i nie zawsze jest to głód:)

Gosia-trzymam kciuki

Vernix-sniło mi się ze urodziłaś:)

ufolka-no w końcu:) gratulacje

trzymam kciuki za te czekające i te które się doczekały i tak jak ja nie zawsze wiedzą co robić:)

a pamiętacie że ja za tydzień mam ten egzamin?:)))będziecie trzymać kciuki?

miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586969 przez Depeche
Mi tez sie wydaje, ze cycek na kazde kwilenie to nie jest dobry pomysl. Fakt, moze i zadziala niejednokrotnie, ale zoladek nie moze caly czas pracowac, a i cycek nie jest od tego. Ja to jednak wredna jestem ;-)

Patrycja, bedziemy , bedziemy ;-). Dzis chyba wszystkie jestesmy z Gosią i Zosią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586973 przez Waszka87
No ja już jestem po badaniach. Tylko się nawkur.... . Masakra wszędzie chorzy ludzie. Laboratorium czynne od 8 a o 7.30 już 15 moherowych beretów. Jęczałam stekalam i nic :-/ wiec się wepchalam jako 2 do kolejki :-D

Ł taki przejęty zawiózł mnie i odwiózł :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586980 przez Depeche
Waszka87 napisał:

No ja już jestem po badaniach. Tylko się nawkur.... . Masakra wszędzie chorzy ludzie. Laboratorium czynne od 8 a o 7.30 już 15 moherowych beretów. Jęczałam stekalam i nic :-/ wiec się wepchalam jako 2 do kolejki :-D

Ł taki przejęty zawiózł mnie i odwiózł :-)


Waszka i napisalas tego posta z nr 666 wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586982 przez Waszka87
ave szatan :-D:-D:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl