BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #586521 przez Beata 26
koticz napisał:

czesc mamuski

Ide jutro wreszcie na zdjecie szwow i przy okazji podjade umowic mala na usg stawow biodrowych,tak,ze jutro Jagoda zostanie sama z tatusiem :)

Dzis nasza rodzinka spala do 14 :cheer: z kilkoma przerwami na jedzenie i zmiane pieluszki,przed chwila skonczylismy jesc drogie danie,mala standardowo spi,kochane dziecko w ogole nie placze.Wszystkim Wam życzę takiego maluszka grzecznego :)

W ciągu dnia śpi w bujaczku w dużym pokoju,żeby się przyzwyczaiła do spania w "hałasie życia" a po kąpieli która jest o 19 idzie spać do swojego łóżeczka i tam ma ciszej i spokojniej.
Mój J jej nie kąpie bo się boi,że ją utopi,ale przygotowuje jej kąpiel i potem po niej sprząta i jak ja myję mała to on polewa jej głowę,żeby nie zmarzła.Dziś kąpę ja sama bo J musiał dziś do pracy iść,zobaczymy jak mi pójdzie.

Moja mała najeden posiłek zjada między 30 a 60 ml w nocy więcej w dzień mniej,jak wychodziłyśmy ze szpitala w środę to ważyła 2540 a w piątek wążyła już 2690 tak,że nieźle przybrała.Teraz teżwydaje mi się ,że jejt bardziej na buzi zaokrąglona i rumiana:)


Ufolka Gratuluję!!! widzę,że tylko Jagódka taka calineczka :blush:


Ale zazdroszcze!!! (Pozytywnie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586523 przez kika1985
Beata u mnie też często przy ruchach małej twardnieje brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586542 przez Paulina 77
Aga mleko trzymam na wierzchu, ale zawsze jest w wysterylizowanej butelce z wysterylizowanym smoczkiem.
Mamy z kolkami - dzisiaj moj M kupił Bebilon Comfort 1 dla dzieci z kolkami. Mieszamy go z bebilonem HA. Mały dobrze po nim zasnął.
ufolka serdeczne gratulacje !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586544 przez Paulina 77
K1C1A napisał:

hej dziewczyny mam pytanko jaka herbatke laktacyjna polecacie? pewnie juz o tym pisalyscie ale strasznie ciezko was nadrobic :):P kiedy zaczyelyscie ja pic? albo kiedy zaczniecie?


zaczelam pic w szpitalu - taką do parzenia z herbapolu, w domu równiez z hippa. I tak mam za mało pokarmu. Podobno picie min. 3 l wody dziennie jest najskuteczniejszym sposobem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586550 przez Paulina 77
Co do wkurzenia stanem ciąży, to ja miałam kryzys na dzień przed porodem. A potem szybko poszło. Szybko chudnę (tak mi sie wydaje), wiec nie maartwcie sie tymi drugimi podbródkami. Brzuch tez sie ładnie wchłania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586551 przez mamcia2013
Hej Wszystkim,

Ufolka w końcu się doczekałaś :) GRATULUJĘ :kiss:

Gosia jesteśmy z Wami myślami :kiss:

Unbreakable śliczna Twoja Niunia :)

a u mnie też cisza... wczoraj wieczorem ciśnienie mi się trochę podniosło i tak trzyma do dziś w granicy 130/75, do tego mam spuchnięte dłonie i stopy :( dzwoniłam do gina i gdyby ciśnienie się podnosiło i bym źle się czuła to wtedy na szpital. Jutro wizyta na 15 i mam nadzieję że zdecyduje się na cc bo już nie daje rady!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586557 przez Depeche
kika1985 napisał:

offca urwij mu wszystko :P

depeche jaki tort? urodziny masz??


Eeee bratanek mial wczoraj, w bawialni, moj m. pojechal i dostal... mloda nic nie wie, bo sie zaplacze, sukienka nowa kupiona, a ona nie poszla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586560 przez Depeche
dzwonila do mnie wlasnie kuzynka mojego m. ze cala noc snilo sie jej, ze urodzilam ( mam nadzieje, ze nie, ze rodzilam cala noc , no bez jaj)... mowie jej, zem ledwo zywa , bo chora jestem. Chociaz tyle, ze mi powiedziala, ze musze w szpitalu powiedziec, ze chorowalam na dwa tyg. przed porodem, bo dziecku wtedy daja antybiotyk. Niezle na gbs tez, na to tez, no w morde jeza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586578 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

Ufolka gratulacje !!!!!

Niedawno pojechali juz moi rodzice więc mam chwilkę by do Was zajrzeć. Jeszcze pół godzinki i kąpiel małego.
Ale jestem zmęczona. Strasznie brakuje mi snu. U mnie karmienie jest co 2 godz (trwa tak mniej więcej 30-45 minut z przerwą na kupkę) potem pół godz usypiania i dla mnie zostaje godzinka i znów rytuał sie powtarza. Jak mam tą godzinkę to staram się spać, bo w nocy poprostu wymiekam.

Z tego co przejrzałam troszke forum to zauważyłam, że większość z Was musi dokarmiać swoje maluszki. Ja na razie karmię jeszcze tylko piersią ale coś zaczynam zauważać, że mam mało mleka w jednym cycuchu i mały z niego nie dojada. Drugi cyc produkuje ciągle dużo.

Przeglądałam tez na facebook'u naszą tabelkę porodów. sporo już mamusiek :-) Czekam teraz na następne :lol: kto teraz w kolejce?

mamcia mi też przed samym porodem skoczyło do góry ciśnienie... od poniedziałku miałam podwyższone a w piątek rano urodziłam... więc może u ciebie też tak będzie...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586582 przez kasrob
Witam wszystkie kobitki. Własnie dołączyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586589 przez andzia_zg
kasrob napisał:

Witam wszystkie kobitki. Własnie dołączyłam


witamy nową mamusię :-) Napisz coś o sobie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586597 przez Lafi
Ale mnie nosi. ludzie. Dobra, trzymcie za mnie kciuki. Jutro wam dam znac jak tylko cos ustalą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586619 przez andzia_zg
Co można wziąć na katar jak się karmi? Bo coś mi cieknie ciurkiem z nosa i boję sie żebym nie zaraziła małego. Nawet nie wiem gdzie załapałam ten katar bo mam go od wyjścia ze szpitala a dziś czuję, że mnie rozkłada.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586639 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Co można wziąć na katar jak się karmi? Bo coś mi cieknie ciurkiem z nosa i boję sie żebym nie zaraziła małego. Nawet nie wiem gdzie załapałam ten katar bo mam go od wyjścia ze szpitala a dziś czuję, że mnie rozkłada.


z w morde jeza, mozesz sobie psikac na pewno ta sola do noska dla dzieci, szybciej sobie oczyscisz, nie wiem czy mozna nasivin, bo nie pamietam. Ale ta sol jest dobra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586641 przez Depeche
Witaj KAsrob. Napisz cos o sobie i dopiesz sie do naszej listy porodow. Jeszcze zdazysz ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl