BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601110 przez andzia_zg
Waszka gratulacje!!!!!!!!!!!

Ale Tomuś ma bystre oczka :lol:

Potem Was nadrobię, bo mały marudny i musze z nim siedzieć. Niedawno mi też dużo ulał więc wolę być w poblizu...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601131 przez Depeche
wiewiorka napisał:

Depeche napisał:

koticz napisał:

Depeche słońce nie zadręczaj się tak wizjami porodu,może to psyche Ci "blokuje",bo tak bardzo się boisz...wyluzuj bo i tak nie masz na to żadnego wpływu a stres Ci nie ułatwia oczekiwania


wlasnie od dwoch dni jestem az dzwinie pozytywnie nastawiona, to dziecko sobie od poczatku ze mna pogrywa, najpierw dwa testy wyszly negatywnie, a bylam w ciazy, potem ta pozycja i obrot, jaja sobie ze mnie robi jak nic.


może Ci numer wykręci i szybko, bezboleśnie się urodzi:)
Czy ktoś jeszcze prócz Ciebie jeszcze nie urodził??


nie no jest nas pare: Kika, Kinga, Lusiaczek, dalej nie pamietam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601142 przez Lenucha217
Depeche aaaaaaaaaa no to dziekuje od dzis zaczne go pokladac stopniowo .
Waszka Tomeczek cudo*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601150 przez ufolka
hej

Ela mi napisała że dopiero w poniedziałek zaczną coś działać, na razie ejst w szpitalu, nie ma skurczy i wody powoli się sączą.

Depeche ja też miałam meega wizję, a tu 2 godz 15 min i po krzyku :dry: życzę Ci tego samego, wszystkim wam życzę :) a płaszczyk na wiosnę muszę małej upić, bardzo mi się podoba, muszę jeszcze się przejechać i zobaczyć w realu i jak będzie leżał,myślałam o sobie też, ale mam w planach schudnąć jeszcze więc się wstrzymam :) kupię coś jednej i drugiej :)

Wiewiórka współczuję !! my kiedyś też mieliśmy taką przygodę z tirem, też pas zmieniał, ale tylko ja i R. jechaliśmy wtedy, mój brat też miał, ledwo zdążył uciec, oni jakoś chyba nie widzą w lusterku w pewnym momencie jak ten pas zmieniają.. nie wiem nie powinno tak być.. a jak w czwartek ze szpitala jechaliśmy to o mało co nas dziadek z fajką w gębie nie puknął, też z tej strony co Oliwka, z drugiej Amelka siedziała, miał włączony kierunek a pojechał prosto, dobrze że R. powoli wyjeżdżał to ja krzyknęłam i on zahamował, ale ręce mi drżały potem przez jakiś czas ;/ musisz odreagować jakoś to ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601162 przez Paulina 77
aksa, waszka serdeczne gratulacje dla Was!!!!!!
wiewiórka współczuję Ci tego wypadku...
Depeche tak trzymać, oby dobry humor Cię nie opuszczał :)

co do układania na brzuszku, to ja też układam (pomaga na bączki :blink: ), pediatra tylko mówił, żeby patrzeć na dziecko, bo sie może zakrztusić.
wczoraj była położna, klepałyśmy koło 5 godz.... ;) nie krytykowała moich metod - i znalazła przyczyne bólu moich brodawek - mały za płytko je chwytał. Mówiła też, że dobrze jest podmywać się naparem z macierzanki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601172 przez kika1985
koticz napisał:

UWAGA!!!Dzwoniła do mnie Waszka-Tomeczek jest już na świecie!!!Poród trwał 5 godzin w tym partych ze 20 mninut.Jest troszkę szyta.Tomuś waży 2450!!!
WASZKA i Ł GRATULUJĘ!!!


super gratulacje!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601176 przez kika1985
wiewiórka ale dobrze że to wszystko tak sie skończyło ja to bym chyba tego kierowcę pobiła :cheer: dziad jeden oni się zawsze spieszą i pchają bo mysl ze jak maja duze samochody to im wszystko wolno
i wow ty konczysz polog a my tu niektore jeszcze 2 w 1


depeche no nie wiem czy u mnie tak szybko to sie zacznie coś wątpię w to B) też jestem zdania że zmuszona będę pokochać tą oksytocynę i już ;)

posprzątałam mieszkanie, wykąpalam się , umyłam wlosy, umalowałam i idę niedlugo na spacerek do siostry bo ładnie slonko świeci mimo mrozu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601204 przez K1C1A
czesc dziewczyny 18 urodzil sie moj maly mateuszek dzisiaj nasz pierwszy dzien w domu :) gratuluje tym co urodzily i trzymam kciuki za te co rodzic beda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601227 przez koticz
K1C1A napisał:

czesc dziewczyny 18 urodzil sie moj maly mateuszek dzisiaj nasz pierwszy dzien w domu :) gratuluje tym co urodzily i trzymam kciuki za te co rodzic beda :)


Gratuluję,napisz coś więcej ile ma cm i ile waży :) sn czy cc?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601231 przez Lenucha217
Dziewczyny co mozecie polecic mi na rozstepy?cala ciaze mnie to nie dotyczyło a ostatni tydzien przed rozwiazaniem caly brzuch w pregach siwo czerwonych.... jestem zalamana echhh . uzywacie pasow poporodowych? cwiczycie juz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601240 przez wiewiorka
Lenucha217 napisał:

Dziewczyny co mozecie polecic mi na rozstepy?cala ciaze mnie to nie dotyczyło a ostatni tydzien przed rozwiazaniem caly brzuch w pregach siwo czerwonych.... jestem zalamana echhh . uzywacie pasow poporodowych? cwiczycie juz ?


ja tylko patrze w lustro i żałuje pączków, które zjadłam. Jak gin powie,że wszystko dobrze to zaczynam ćwiczyć. Mam taki pas wyszczuplający ale rózne są opinie. Podobno macica źle się rozkurcza i że mięsnie się rozleniwiają. Nie wiem czy to prawda. Narazie go nie n

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601249 przez AniaCzajka
wiem że może to głupie co napisze ale mnie rozstępy na brzuchu a najbardziej w jego dole bolą;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601252 przez wiewiorka
moja kolezanka jest w ciazy i zarodek ma niskie tetno 70. lekarze mówia ze prawdopodobnie obumiera. spotkałyście sie z czym takim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601257 przez Lenucha217
wiem tylko że w jakims tam momencie przez pewien czas tetno dziecko stopniowo spada i stabilizuje sie do poziomu 120 160 na m. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie dowie sie ze ju wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601268 przez ufolka
Kika ja Ciebie teraz obstawiam, Waszka też miała śluz z krwią i pojechała rodzić :)

usypiałam małe i zasnęłam a teraz mnie łeb boli ;/ idę się przewietrzę może..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl