BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #600361 przez kika1985
zolwikmb napisał:

kika1985 napisał:

matko depeche na prawdę juz nas kilka zostało B) i jak na złość ja bedę na końcu i urodze pewnie dopiero w kwietniu B)



...najpierw kto będzie pierwszy
teraz jestem ciekaw kto będzie ostatni :laugh: - ja tez mam szanse
....to ile Nas jeszcze zostało?


liczylam dziewczyny ktore pisza regularnie i naliczylam nas 8 B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600373 przez zolwikmb
8 dziewczyn a dni marca 9 :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600387 przez Kinga2424
Agnieszka86 napisał:

Kinga daj znać jak się dowiesz jakie są róźnice między leżaczkami:)


Aguś no więc tak:

allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptasze...1kg-i3112658346.html
Ta huśtawka jest do 11 kg, ale sama huśta:)

allegro.pl/bright-starts-lezaczek-hipopotam-i3097416758.html
Ten leżaczek również sam huśta, ale jest od 3-9 kg.

allegro.pl/bright-starts-lezaczek-kaczus...ier-i3097416751.html
Natomiast ten jest do 18 kg, ale trzeba samemu huśtać:(

Takie informacje przekazali mi przez telefon.

Ja wybrała ten do 11 kg: allegro.pl/show_item.php?item=3108561660 Jakoś bardziej podobała mi się opcja z samoistnym huśtaniem, wibrowaniem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600390 przez ufolka
Ela napisała że zrobili jej usg i nie wszystkie wody jej odeszły, musi zostać na obserwacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600391 przez AniaCzajka
jestem wyrodną matką bo karmię Frania mm;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600403 przez ufolka
to ja też jestem wyrodna bo dokarmiałam w szpitalu mm.., czasami się wkurzam jak nie chce zasnąć.. czasami zwlekam z przewinięciem bo mi się nie chce wstawać, jak mi wisi na piersi to próbuję oszukać smoczkiem, Ania co ty pleciesz :kiss: najważniejsze że dbasz i karmisz, ile jest takich które nie obchodzi czy głodne czy najedzone :ohmy: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #600405 przez AniaCzajka
ufolka napisał:

to ja też jestem wyrodna bo dokarmiałam w szpitalu mm.., czasami się wkurzam jak nie chce zasnąć.. czasami zwlekam z przewinięciem bo mi się nie chce wstawać, jak mi wisi na piersi to próbuję oszukać smoczkiem, Ania co ty pleciesz :kiss: najważniejsze że dbasz i karmisz, ile jest takich które nie obchodzi czy głodne czy najedzone :ohmy: :(


no ja wiem że karmię i w ogóle dbam o małego, z moich cycków mało co leci i różne cuda nie pomagają na laktację, a osoby obok mnie niby nie mówią mi tego wprost ale czuję że myślą że ja po prostu nie chce karmić piersią ale co ja mam zrobić jak mały wisi na cycku nawet i godzinę a i tak potem krzyczy bo jest głodny ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #600426 przez andzia_zg
Ania nawet nie próbuj tak mówić. To nie Twoja wina, że masz mało pokarmu. Jakbym była blisko to bym podstawiła Twojemu Franiowi swojego cyca bo ja mam z kolei dużo pokarmu. Ja tez sie czasem wkurzam, jak np mały nie chce zasnąć i ryczy wniebogłosy. Ale to normalne. Kazda z nas chyba ma takie mysli. Ja też. Często sobie w duszy nawet mysle, ze sie nie nadaje do bycia mama, bo np młody ryczy a ja nie potrafię go uspokoić. Nerwy mi puszczaja i płaczę. Ale to chyba dlatego, że jestem mega niewyspana, wygladam jak zombie i nawet nie mam czasu umyc głowy, bo musze byc przy małym i stąd te chwile zwątpienia i załamania.
Wiec Ania głowa do góry. Damy rade. Kto jak nie my. Jest ciężko... baaa... nawet bardzo ciężko ale damy radę.

Kinga wysłałam Ci listę z numerami





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600427 przez kika1985
ufolka napisał:

Ela napisała że zrobili jej usg i nie wszystkie wody jej odeszły, musi zostać na obserwacji



o to ciekawe co teraz :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600428 przez Depeche
zolwikmb napisał:

8 dziewczyn a dni marca 9 :laugh:

Posypiemy sie na sam koniec :)

Lusiaczek, spoko, pisz jakby co!

Ela, kciukasy trzymamy!

Kika, ja bylam u lekarza, przy okazji to bolace gardlo pokazalam, infekcja ,dostalam do 28.

A ja po ktg,cos sie rusza, powoli. Skurcze regularne na pozomie 50-60,to jeszcze malo, ale przedwczoraj bylo na 30. Dzis juz troche czulam. Potem bylam na cmentarzu u kumpeli ( smiesznie to brzmi), na galerii z m. ( kupilam malej spinki, gumki, skarpetki na wiozne, malemu takie skarpeciory z filmu Auta), potem na poczcie na piechote i plyte DM odebralam, ale nie maialm sie jeszcze jak nia podelektowac, bo m. nie lubi, o Dave'a zazdrosny i mi dokuczal, ze sie podniecam jak nastolatka ( to juz trzecia plyta odkad jestesmy razem, a on jeszcze nie przywykl, ze ja mam mokro w gaciach). No i jestem z powrotem. Mam nadzieje, ze cos sie z tych skurczy przez weekend rozkreci i samo pojdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600433 przez kika1985
ania przestań tak myśleć, jestś najlepszą mama dla Frania na wiecie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600436 przez kika1985
depeche no to dobrze ze ci dal te zwolnienie, ja tez dzis skarpetki kupowałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600448 przez Depeche
AniaCzajka napisał:

jestem wyrodną matką bo karmię Frania mm;(


Oj Ania, Ania, wyrodna matka to taka, ktora ma w d., ze jej dziecko jest glodne. Do tego chodzi brudne. Co Ty pleciesz. Ja tez dokarmialam, tez tak myslalam, a zadna wyrodna matka nie jestem. Do dzis zdaza mi sie czasem udawac,ze jej nie slysze, bo mam dosc. Nie jestes zadna wyrodna matka. Wez takich glupot nawet nie pisz. To zwykle zmeczenie plus fakt, ze jestes mloda mama i hormony ci sie probuja ustabilizowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600456 przez Depeche
kika1985 napisał:

ufolka napisał:

Ela napisała że zrobili jej usg i nie wszystkie wody jej odeszły, musi zostać na obserwacji



o to ciekawe co teraz :cheer:


a bedzie lezec, a moze sie akcja sama rozwinie. A najlepiej niech gada ze swoja polozna to jej wywola i tyle, albo jej chociaz moze te szyjke pomasuje. Pytanie, czy ma skurcze, jak ma to moze ruszy, jak nie ma bedzie w szpitalu. Ja bez skurczy nigdzie nie jade. Taa, zartuje dowiem sie jaki czas po odejsciu wod trzeba byc w szpitalu, ale z tego co wiem to wody sie caly czas produkuja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600462 przez kika1985
Depeche napisał:

kika1985 napisał:

ufolka napisał:

Ela napisała że zrobili jej usg i nie wszystkie wody jej odeszły, musi zostać na obserwacji



o to ciekawe co teraz :cheer:


a bedzie lezec, a moze sie akcja sama rozwinie. A najlepiej niech gada ze swoja polozna to jej wywola i tyle, albo jej chociaz moze te szyjke pomasuje. Pytanie, czy ma skurcze, jak ma to moze ruszy, jak nie ma bedzie w szpitalu. Ja bez skurczy nigdzie nie jade. Taa, zartuje dowiem sie jaki czas po odejsciu wod trzeba byc w szpitalu, ale z tego co wiem to wody sie caly czas produkuja.


ale ty mialas isc do szpitala we wtorek tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl