BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #601055 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601056 przez ufolka
Jeśli was interesuje:

tutaj na ostatniej stronie jest kupon rabatowy na zakupy w H&M ipaper.ipapercms.dk/HM/ConsciousKids/plPL/

a tutaj zapisując się do newslettera dostaje się 25% zniżki na zakup jakiś w H&M :http://www.hm.com/pl/

bardzo fajny płaszczyk jest w dziecięcym- Depeche :P



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601057 przez kika1985
ufolka napisał:

Jeśli was interesuje:

tutaj na ostatniej stronie jest kupon rabatowy na zakupy w H&M ipaper.ipapercms.dk/HM/ConsciousKids/plPL/

a tutaj zapisując się do newslettera dostaje się 25% zniżki na zakup jakiś w H&M :http://www.hm.com/pl/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dzięki dostałam ten kupon na maila :)

ufolka no tylko nie wiem ile tego powino byc bo u mnie malo tego było raczej B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601063 przez ufolka
to tylko jeszcze napiszę że jak ktoś nosi soczewki to na zakontaktowani.pl jak się rejestrujesz to dostajesz kupony na zakup soczewek w sklepie wybranym przez siebie zniżkę chyba 25 %
ojj mała wstała :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601066 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601068 przez koticz
UWAGA!!!Dzwoniła do mnie Waszka-Tomeczek jest już na świecie!!!Poród trwał 5 godzin w tym partych ze 20 mninut.Jest troszkę szyta.Tomuś waży 2450!!!
WASZKA i Ł GRATULUJĘ!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601071 przez wiewiorka
patrycja85 napisał:

hej dziewczyny
melduje się!!!
jestem wykończona. nawet stopy mnie bolą:) jednak podejście do 4-dniowego egzaminu, który łącznie trwał 22 godziny, 3 tyg po porodzie z maleńkim dzieckiem w domu to mega wyzwanie. trudne było. zrobiłam co mogłam-wyniki do końca kwietnia. dzięki za kciuki!

nie dam rady Was nadrobić. moze mi streścicie co i jak?:)
widziałam tylko że Aksa urodziła-gratulacje!!!!!!!!

Waszka-powodzenia!

depeche-mały się obrócił jeszcze raz czy jednak naturalnie?:)

co z Gosią? jak mała?

Vernix-jak sobie radzicie?

Aga-jak kolki Zosi?

Unbreakable-jak narzeczona Ignasia?:)

nam dopiero wczoraj odpadł pępek, czyli po ponad 3 tyg. Ignaś je jak szalony i robi się z niego pączuszek-nie wiem w kogo bo ja to jestem chuda jak patyk, B raczej też szczupły. w tyg mamy wizytę u pediatry-ciekawe ile przybrał. a i nosimy już rozmiar 62:) po ciązy u mnie nie ma śladu-boję się zważyć bo przez ten egzamin na pewno waże już mniej niż 50 kg:( teraz już będę z Wami na bieżąco bo oficjalnie zaczynam urlop macierzyński:))))))
miłej soboty[/quote

Cześć Patra, teraz już możesz w pełni cieszyć się macierzyństwem. Kiedy wyniki egzaminu?
Szymonowi też pępek odpadł po 3 tygodniach. Rozmiar 62??? czym Ty go karmisz? Dla Szymona jeszcze 56 za duże a waży 3400. U mnie waga zmiejszyła się tylko o kilogram.Marze o 60 kg a Ty tu z jakimś 50 wyskakujesz. CO za niesprawiedliwość.

No ale u mnie 2 dni temu nie było ciekawie. Mieliśmy wypadek. Nic się nie stało ale traumę mam. Jechałam z Mama do sklepu. Z tyłu 3 dzieci. Jechałaśmy prawym pasem i tir zaczął zmieniać pas. Patrze z tyłu gdzie siedzi Szymon a tu koło ciężarówki się zbliża. Mama dała gazu ale nie zdązyłyśmy uciec. Uderzył w tylnie drzwi gdzie siedział Szymon. Zarzuciło nas na lewy pas, obróciło i zatrzymalismy się na barierce. Wybiegłam przerażona i zaczełam wrzeszczeć na kierowce z tira. Puściłam mu niezłą wiązanke ale nie wiem czy coś zrozumiał bo był z Białorusi. Drzwi od samochodu są lekko wgniecone i porysowane. Dobrze,że moja Mama wolno jechała. Przy większej prędkości mogło by sie skończyć to dachowaniem.I mieliśmy szczeście, że nikt na lewym pasie nie pędził. Szymon nawet się nie obudził.Spać nie mogę, cały czas widze to i myśle, że Szymon mógł zgninąć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601073 przez wiewiorka
Waszka gratuluje :)
Szymon nie jest już najmniejszy i poród miałaś szybciutki. Zazdroszczę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601076 przez koticz
Wiewiórka masakra aż mi łzy poleciały z oczu jak to przeczytałam,nie wyobrażam sobie co musisz czuć,nie ma nic gorszego niż strach o życie dziecka...

Ja do porodu miałam w pasie 109cm i 74kg teraz 20dni po porodzie 93cm i 65kg szału nie ma ale Jagoda ważyła tylko 2800 no i wód miałam raczej mało,już się umówiłam z chrzestnym Jagódki,że jak tylko się połóg zakończy to idziemy na siłownie :) będziemy się motywować nawzajem! No i mojemu mężowi waga wczoraj wskazała równe 100 :cheer: (najpierw masa-potem rzeźba :silly: ) on też powinien na siłownie zacząć chodzić...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601083 przez Depeche
koticz napisał:

UWAGA!!!Dzwoniła do mnie Waszka-Tomeczek jest już na świecie!!!Poród trwał 5 godzin w tym partych ze 20 mninut.Jest troszkę szyta.Tomuś waży 2450!!!
WASZKA i Ł GRATULUJĘ!!!


Wielkie GRATULACJE !

U mnie nic, nul. Kika, my to mamy ku.wa szczescie, ale u mnie tez nic nie bylo, spac mi sie chcialo. Skurcze, ktore wczoraj czulam ustaly, spokoj, nic nie cisnie. Chyba czas pokochac oxytocyne, bo sie to tak skonczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601087 przez koticz
Depeche słońce nie zadręczaj się tak wizjami porodu,może to psyche Ci "blokuje",bo tak bardzo się boisz...wyluzuj bo i tak nie masz na to żadnego wpływu a stres Ci nie ułatwia oczekiwania





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601089 przez Depeche
Kika to chyba czop, jak nic se wykrakalam, ze ostatnia bede.

Ufolka ja mialam tak sucho. Wroci to do normy. Dzieki za kuponik. Aktywuje sobie, a co. Ale nawet na plaszczyk nie patrze, o nie nie nie. Musze sobie potem cos pokupowac. Mloda ma az za duzo.

Patrycja, nie wiem, ale chyba siedzi glowkowo. Tylko polozna na ktg powiedziala,ze jak sie dziecko tak pozno obraca to nie wykona pelnego skretu i tak do konca nie wejdzie w kanala. Pocieszyla mnie, nie. Moze mi zrobi we wtorek to usg.

Lenucha, dzidzie trzeba czesto klasc na brzuszku. Musi trenowac miesnie grzbietu, podnosic glowke. Potem takie dzieci niekladzione pozno siadaja, pozno zaczynaja chodzic. Ja moja kladlam jeszcze w szpitalu, bo mi lekarka kazala. Tez miala kikut, ale nic sie nie stalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601094 przez wiewiorka
koticz napisał:

Wiewiórka masakra aż mi łzy poleciały z oczu jak to przeczytałam,nie wyobrażam sobie co musisz czuć,nie ma nic gorszego niż strach o życie dziecka...

Ja do porodu miałam w pasie 109cm i 74kg teraz 20dni po porodzie 93cm i 65kg szału nie ma ale Jagoda ważyła tylko 2800 no i wód miałam raczej mało,już się umówiłam z chrzestnym Jagódki,że jak tylko się połóg zakończy to idziemy na siłownie :) będziemy się motywować nawzajem! No i mojemu mężowi waga wczoraj wskazała równe 100 :cheer: (najpierw masa-potem rzeźba :silly: ) on też powinien na siłownie zacząć chodzić...


ja płacze bez przerwy. Najgorsze jest to, że nawet nic zrobić nie możesz żeby zapobiec takim sytuacjom. Trzeba by w domu siedzieć i nigdzie się nie ruszać. Ten strach o jego życie to już nigdy mnie nie opuści.
Mi się połóg zakończył. We wtorek ide do gin i jak wszytsko bedzie już dobrze to zaczynam brzuszki robić. A macica to się jeszcze kurczy jak już się nie krwawi? Bo nie wiem czy ta oponka to tłuszcz?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601095 przez Depeche
koticz napisał:

Depeche słońce nie zadręczaj się tak wizjami porodu,może to psyche Ci "blokuje",bo tak bardzo się boisz...wyluzuj bo i tak nie masz na to żadnego wpływu a stres Ci nie ułatwia oczekiwania


wlasnie od dwoch dni jestem az dzwinie pozytywnie nastawiona, to dziecko sobie od poczatku ze mna pogrywa, najpierw dwa testy wyszly negatywnie, a bylam w ciazy, potem ta pozycja i obrot, jaja sobie ze mnie robi jak nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601105 przez wiewiorka
Depeche napisał:

koticz napisał:

Depeche słońce nie zadręczaj się tak wizjami porodu,może to psyche Ci "blokuje",bo tak bardzo się boisz...wyluzuj bo i tak nie masz na to żadnego wpływu a stres Ci nie ułatwia oczekiwania


wlasnie od dwoch dni jestem az dzwinie pozytywnie nastawiona, to dziecko sobie od poczatku ze mna pogrywa, najpierw dwa testy wyszly negatywnie, a bylam w ciazy, potem ta pozycja i obrot, jaja sobie ze mnie robi jak nic.


może Ci numer wykręci i szybko, bezboleśnie się urodzi:)
Czy ktoś jeszcze prócz Ciebie jeszcze nie urodził??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl