BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #600586 przez andzia_zg
Depeche rozwieranie tyłka doszło na samym końcu jak juz mialam parte... tyłek + plecy... myslałam, że mnie rozerwie... a jak juz mnie zawieli na sale operacyjna to jak tam zaczęłam przeć zanim mnie uśpili... jaki to był ból... wtedy to myslałam, że cała pękam a nie dało sie nie przeć, bo to samo się działo i szybko musieli mnie usypiac żebym juz nie parła bo to było silniejsze niż ja...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600594 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Depeche rozwieranie tyłka doszło na samym końcu jak juz mialam parte... tyłek + plecy... myslałam, że mnie rozerwie... a jak juz mnie zawieli na sale operacyjna to jak tam zaczęłam przeć zanim mnie uśpili... jaki to był ból... wtedy to myslałam, że cała pękam a nie dało sie nie przeć, bo to samo się działo i szybko musieli mnie usypiac żebym juz nie parła bo to było silniejsze niż ja...


to ja mialam takie bole krzyzowe, w zasadzie parlam pol nocy , bo nie potrafilam sobie z ty poradzic. Jak ja sie teraz tego boje. Parte to rozumiem, ale u mnie cos sie poje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600595 przez 25malinka
hej dziewczyny!!!

No widzę,że coraz więcej rozpakowanych mamusiek

Jeśli chodzi o poród to ból jest nie do opisania,ja mialam bóle z krzyża i normalnie mnie paralizowało,a najgorsze jest to ,że cala noc mialam skurcze co 3minuty i zero rozwarcia więc nie chcieli mnie wziąsc na porodówkę,dopiero o 6.45 mnie wzieli jak mialam 3cm, masakra wogóle

Mam pytanko,dziewczyny które dają pokarm w butelce,ile wasze maluchy wypijaja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600614 przez Waszka87
A kiedy mąż może wejść na porodowke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600628 przez Panika992
andzia ale ja nie mam ani twardych piersi, ani mnie nie bola. Po prostu mam bardzo duzo pokarmu. W nocy karmie z butli, rano przed karmieniem z prawej piersi sciagnelam az 70 ml w 3 min, bo tak tryskalo.

waszka u nas na porodowce facet jest od poczatku. Tylko jak dawali mi zzo to go nie bylo.

malinka moj w nocy je z butli, ale staram sie dawac moje. Raz zje 60ml innym razem 90ml.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600669 przez Kinga2424
Waszka87 napisał:

A kiedy mąż może wejść na porodowke?


U mnie w szpitalu jest tak, że mąż jest od samego początku. Potem jak Dzidziuś się urodzi, to jest kładziony na brzuszek mamusi i przez pielęgniarkę zabierany do loży noworodków. Tam jest mierzony, ważony i czyszczony. Do loży noworodków idzie również tatuś, ale innym korytarzem niż dzidziuś. I obserwuje wszystko, co dzieje się z Dzidzią. W między czasie mamusia jest zszywana i odstawiana na tą salę, gdzie trzeba leżeć przez 2h. Potem dołącza do niej dzidzia przywieziona już przez TATUSIA i czeka się aż te dwie godziny miną. W między czasie (przynajmniej tak położna mówiła), że pierwszy raz jest przystawiany dzidziuś do cycka:) I potem (po tych 2h) jest przeniesienie na położnictwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600670 przez Kinga2424
No, ale co szpital to obyczaj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600712 przez Panika992
U nas maluszka mierza i waza w sali porodowej, kolo lozka mamy jest lozko sla dziecka i tam stoi i patrzy tatus jak zszywaja mame. I ten czas po porodzie (ok 2h) tez spedzilismy z malutkim na sali porodowej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600737 przez zolwikmb
Panika992 napisał:

U nas maluszka mierza i waza w sali porodowej, kolo lozka mamy jest lozko sla dziecka i tam stoi i patrzy tatus jak zszywaja mame. I ten czas po porodzie (ok 2h) tez spedzilismy z malutkim na sali porodowej.




u mnie też tak jest

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600738 przez kika1985
U mnie też maz był od początku przy mnie i potem tez

Mnie łapią nieregularne skurcze ale nie bolesne tylko taki ucisk brzucha i wtedy ciężko mi się oddycha ale juz tak miałam nie raz tak wiec witaj patologii w poniedziałek :/


Kto ogląda zmierzch ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600742 przez Depeche
Panika992 napisał:

U nas maluszka mierza i waza w sali porodowej, kolo lozka mamy jest lozko sla dziecka i tam stoi i patrzy tatus jak zszywaja mame. I ten czas po porodzie (ok 2h) tez spedzilismy z malutkim na sali porodowej.

tak samo jest u mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600745 przez Depeche
kika1985 napisał:

U mnie też maz był od początku przy mnie i potem tez

Mnie łapią nieregularne skurcze ale nie bolesne tylko taki ucisk brzucha i wtedy ciężko mi się oddycha ale juz tak miałam nie raz tak wiec witaj patologii w poniedziałek :/


Kto ogląda zmierzch ? :D


Jaaaa. Bossski Edward.
Kika do poniedzialku jeszcze daleko. Ja tez wzielam nospe, myslalam, ze moze krzyzowe, a tu chyba nerka...tego jeszcze nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600809 przez zolwikmb
kika1985 napisał:



Kto ogląda zmierzch ? :D


ja tez tak jednym okiem, bo spoglądam na nasza reprezentacji :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600811 przez Lenucha217
Malinka moj je roznie raz 60, innym 110 . Niepokoje sie tym jego podkurczaniem nozek :( Nie wiem czy to kolka czy cos mu dolega echh
Kladziecie juz dzieciaczki na brzuszku?? Bo u mnie byla dzis polozna i mi kazala go tak ukladac w pozycji zabki a kikutek jeszcze nie odpadl wiec chyba poczekam i dopiero w ogole jakas beznadziejna ta baba . nic jej nie pasowala a to pieluchy a to hipp do kaieli zly ... wkurzyla mnie i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600902 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Jutro wreszcie przyjdą pierwsi znajomi poznać Małą :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl