BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #610846 przez 25malinka
Agnieszka86 napisał:

25malinka napisał:

aga u nas mała tak srednio 2 razy na dzień robi kupę,ale męczy się bardzo,pręży kopie nogami,ale dr powiedziała,że to normalne,bo mm zawiera krowie mleko i maluszki tak po nim reaguja,a Natalia wogóle nie chce ssac cyca,dzisiaj jej dawalam,ale tylko się wkurzala,krzyczała jakby ja ktos ze skory obdzieral,masakra jakas...


A co ile dajesz Natalii jeść? tzn. butle?

[/i]


Daje jej co 3godz zwykla,no czasem co 4,zalezy ile spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #610902 przez kika1985
Hej

Nocka ok nawet jednym ciagie mala przespała 3,5 godziny dla mnie to sukces :D oczywiście w nocy przy przewijaniu osrala mnie , kołdrę i prześcieradło :/ codziennie oranie pościeli to normalka

Gosia przytulam mocno i wierze ze operacje uda się przyspieszyć Zosia śliczna

Ja idę na pierwsza wizytę u pediatry w przyszłym tygodniu w środę to zapytam o szczepienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #610905 przez ufolka
Dzień Dobry
U nas nocka taka sobie, ja poszłam spać po 24 bo seriale oglądałam -.- kopnięta jestem, wiem.. mała wstała o 2, a potem o 5 i nie chciała spać za bardzo tylko kpy waliła :huh: no i wstaje mi 2 razy w nocy, jak idzie spać ok 20-21 to pierwsza pobudka ok 2 a potem o 5-6 no i 7-8. Żeby nie było, wcale jej nie chwalę i wcale ale to wcale mi się to nie podoba :silly:
Mąż chory na jelitówkę, dobrze że Amelka już lepiej. Dziś mieliśmy jechać na kontrolę do pediatry z Oliwią ze wzgl na te żółtaczkę, ale zadzwonię i umówię się na za tydzień, żółtaczka zeszła więc nie ma biedy. Zrobiła bym badania Amelce krwi bo ona już po tych dwóch jelitówkach , ale szkoda mi jej kuć, sama nie wiem ;/

Chce mi się spać i boli mnie głowa ;/ współczuję tym, które muszą wstawać często w nocy albo którym maluchy nie chcą spać, szacun :dry:

Kika mi o szczepieniach najlepiej opowiedziała pielęgniarka która szczepi :) u mnie pralka też albo codziennie albo co drugi dzień, bo ta jelitówka u Amelki i Oliwka to przecieknie kupa to uleje i się zbiera. Ja przewijam na przewijaku, raz byłam zaatakowana kupą :P podkładam takie podkłady porodowe jakby tylko takie mniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #610935 przez Agnieszka86
hej,

my też mamy dzisiaj wizytę z Zosią :) Musimy zrobić badania tzn morfologię, a krew maluszkom takim jak nasze pobiera się z głowki, już mam stresa... biedaczynka moja mała.

U nas noc ok, od 22.30 pobudka co 3h.
Mała leży obok mnie i robi kupkę :)

Malinka no to tak jak ja, karmię ją co 3 h, chyba, że śpi dłużej.

Gosia oby tylko jak najszybciej udało się zoperować Zosię! Dobrze będzie, jesteście pod opieką fachowców, i gdyby coś (nie daj Boże) zaczęło się dziać nie tak jak zakładają to Zosia jest w dobrych rękach! Wasza córa jest tak silna i dzielna, że będzie dobrze!!!! :kiss: :kiss:

idę szykować mycie tyłeczka, bo chyba kupcia zrobiona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #610950 przez Agnieszka86
aha, jak to z tymi szczepieniami, ja jestem zielona kompletnie!!! Kiedy pierwsze szczepienie powinno być??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #610987 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

Ja już po wizycie. Z Wojtkiem wszystko ok, zdrowy i ładnie rośnie i wiecie ile już waży? 4875g :cheer: mam co dźwigać :P i karmie go tylko piersia :cheer: (a urodził się z masą 3790g)

Agnieszka Jeśli chodzi o szczepionki to pierwsze szczepienie jest po 6 tygodniu zycia. Ja chyba wezme te 5w1. Nie polecam 6w1 bo słyszałam wiele opinii, że polaczenie wszystkich szczepionek ze szczepionka na BZW B niesie wiele powiklan i sporo dzieci laduje potem w szpitalu i ze lepiej 5w1 zeby BZW B była podawana osobno.
Ja wiec wezme albo 5w1 albo refundowane, ale chyba jednak zdecyduje sie na 5w1

A jesli chodzi o kupy to ja tez zawsze wszystko mam okupciane na przewijaku i pralka leci codziennie :dry:

Dajcie znac jak po waszych wizytach u lekarza :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #610992 przez patrycja85
hej
ja wczoraj podjęłam wyzwanie i wydłużałam przerwy między karmieniem i udało mi się z 2 godzinnych wydłużyć na 2,5:) zawsze to coś:) jak dziś uda mi się to utrzymać to jutro spróbuję 3 godz. Panika, Mamcia wczoraj mały nie ulewał-może to tylko taki dzień a moze do tej pory się przejadał bo jadł za często i dlatego tyyyle mu się ulewało. moze wasze dzieciaczki też jedzą za często i stąd te duże ulewania. w każdym razie w nocy udało się utrzymać trend-karmiłam o 23, 2.30 i 6 a to u nas sukces:)
trzymajcie kciuki proszę zebym dziś też dała radę małego przetrzymać:)

Gosia-trzymamy kciuki jeszcze bardziej żeby udało się Zosię szybko zoperowac i niech to wszystko już będzie za wami

Aga-ja robiłam małemu morfologię tydzień temu i pobierali mu z rączki

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty u pediatrów:))))

aaaa i chwała temu kto odkrył że suszarka tak uspokaja maluchy:))) nic tam rachunek za prąd:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #610995 przez ufolka
Agnieszka póki mała to jeszcze to pobieranie nie takie straszne, jak starsza będzie to będziesz musiała trzymać mocno żeby się nie poruszyła, przy pobieraniu, przy badaniach, przy szczepieniu, to jest straszne..

Ania ładnie rośnie Wojtuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611030 przez Agnieszka86
Patrycjau mnie w szpitalu niestety z głowki pobierają :(

Andzia ładnie Wojtunio waży:) Ciekawe jak mój Zosiak... czekamy na K. i zaraz zaczynamy się powoli zbierać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611073 przez sylwka727
Gosia przytulam trzymaj się :kiss: obie jesteście silnymi kobietkami :kiss: wiem co czujesz jak patrzysz na swoje dziecko jak się tak męczy w inkubatorze :kiss:

Waszka śliczny synuś

Mam jeszcze pytanie odnośnie siusiaka. Położna mówiła żeby delikatnie ściągać napletek żeby umyć a znów w książkach pisze żeby nie tykać i nie wiem co robić? A wy ściągacie czy nie?

Dziś weszłam na wagę zeszłam i znów z małym weszłam i wyszło że mały waży około 3,8 kg :lol: a wychodząc ze szpitala ważył 3350

I dziś pierwszy raz będziemy się werandować :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611088 przez 25malinka
hej dziewczyny!!!

U nas noc dzisiaj o dziwo spokojna,mala jje i spi,juz ja chyba te bóle brzuszka nie męcza rano zrobiła sporą kupkę,moze to zasługa tego Infacol;u???nie wiem,ale mam nadzieję,że tak juz zostanie,teraz tez spobie smacznie spi,nie długo powinna sie obudzic na karmienie
Od wczoraj jej daje herbatkę koperkową,jaka ja durna jestem myslalam ze te herbatki od miesiaca a okazalo sie ze można ja juz dawac od tygodnia a ja ja przepajalam woda,ehhh...

Gosiaoczywiscie trzymamy kciuki za udana operację,Zosia to bardzo ładna i silna dziewczynka,będzie dobrze innej opcji nie ma

Andzia no to Wojtek ładnie Ci przybiera oby tak dalej;-)

Powodzonka na wizytychach u lekarzy;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611095 przez andzia_zg
Sylwka727 siusiaka nie można ruszać, bo napletek jest jeszcze zrosniety. Dopiero po roku można zacząć odsuwać przy myciu.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611113 przez ufolka
u mnie ciągle śnieg pada.. od soboty :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611126 przez katarzyna1702
Hej ;) Ja jak patrze za okno to depresję łapie normalnie płakać się chce ... choć i w taką pogodę codziennie wychodzimy na balkon. U Nas nocka super Mały zrobił mi prezent i spał od 20;20 do 1.00 5godzin :laugh: a później co 3 godziny więc snu mamy pod dostatkiem.
Temat smoczka daję może 2-3 razy więcej nie ma potrzeby nie chce no i niech tak zostanie.
Kurde nudno jakoś mi dziś obiad gotowy, pranie wstawione może podłogi przelecę ;p
Miłego dnia Dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611151 przez wiewiorka
dawałyscie moze dzieciom espumisan? Szymon ciagle puszcza baki i kazdy baczek go budzi.myslicie ze to pomoże ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl