BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #609966 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609968 przez koticz
Aga to foto ze chrztu???Bosko się Zosia prezentowała


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiu musisz przetrwać ten ciężki okres...w końcu i dla Was wyjrzy słońce...może poszukaj forum dla mam takich dzieciaczków jak Zosia,może będzie Ci łatwiej jak porozmawiasz z innymi kobietami których macierzyństwo nie jest takie kolorowe???Bardzo mi przykro,że nie jestem w stanie Ci pomóc...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609973 przez ufolka
Agnieszka86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



śliczna! śliczna! śliczna!

ps też chce taką czapeczkę :P gdzie kupiłaś? :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610021 przez alebazi1986
nooo sliczna zosienka,czapeczka tez piekna do chrztu idealna :) a ja dalej nie umiem wstawic zdjec martynki,chyba zle zmniejszam nie wiem w paincie to robie i du..a

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610042 przez Agnieszka86
Andzia dobrze, że temperatura Wojtka wróciła do normy :)

Gosia żadna z nas nie wie, co naprawdę przeżywasz. Zdaję sobie sprawę, jak ciężko jest Ci czytać nasze posty o kupkach i mleku, ale zobaczysz nim się obejrzysz będziesz o tym pisać tutaj razem z nami. Przed Wami ciężki czas, który przetrwacie dzielnie-wierzę w to z całego serca!!! Trzymaj się, przesyłam wirtulane buziaki :kiss: :kiss:

Panika nie ciekawie... :dry: ale nie denerwuj się...

Ufolka czapeczka kupiona w najzwyklejszym sklepie dzieciowym :) moge Ci kupic i wysłać pocztą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610047 przez mamcia2013
Hej lalki.

Andzia dobrze że z Wojtusiem lepiej :)

a jeśli chodzi o temperaturę dzieciaczka to jaka powinna być? Jak jest np 37,2 czy coś takiego to też jest ok? Mój mały ma średnio 37. nie ma rozwolnienia tylko wręcz odwrotnie, nie może zrobić kupy. A poza tym nie jest jakiś gorący tylko taki letni :)

Alebazi ja też w paincie zmniejszam i mi wychodzi. :) próbuj dalej.

Aga elegancka Zosia :)

Gosia wiadomo że cierpicie ale dla takiego Skarba chyba warto przecierpieć nawet najgorsze rzeczy. Ściskam :kiss: :kiss:

Panika mój młody też fisiuje dzisiaj! :dry: usypia na rekach a jak go kładę do wózka lub łóżeczka to się budzi i jęczy! I się pręży co chwile. Nie może się wypróżnić biedaczek mój.
Co to się robi z tymi dzieciaczkami? Jak nie kolki to biegunki ehhh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610050 przez Agnieszka86
alebazi1986 napisał:

nooo sliczna zosienka,czapeczka tez piekna do chrztu idealna :) a ja dalej nie umiem wstawic zdjec martynki,chyba zle zmniejszam nie wiem w paincie to robie i du..a


spróbuj otworzyc zdjecie za pomoca microsoft office picture manager, ja przez ten program zmniejszam zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610071 przez alebazi1986
mamcia 2013,a jaki rozmiar wpisujesz jak zmniejszasz zdjecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610072 przez wiewiorka
kika1985 napisał:

wiewiorka ja mam hustawke z projektorem z fisher price i jest super mala w niej ostatnio spala dwie godziny , no ale cena odstrasza, nam zasponsorowali dziadkowie na spole

www.google.pl/search?q=fisher+price+hust...lek.html%3B245%3B245


ja się zastanawiam na tą : www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tb...3allegro%3B343%3B343

nie wiem czym się rożnią jeśli chodzi o bujanie?droga zabawka ale w sumie jak planuje wiecej dzieci to się koszt rozłoży tylko żeby mu sie podobało bo inaczej moj K bedzie wciekły ze wydałam sporo kasy a Szymon nie chce w tym siedziec :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610077 przez andzia_zg
Alebazi ja tez zmniejszam zdjecia w paint'cie i wszystko ok. Otwieram zdjecie w paint'cie, potem wchodze w zakladke obraz, potem funkcja zmień rozmiar/pochyl i tam w okienkach gdzie masz 100% daje np 40% (no chyba, ze zdjecie jest duze to daje np 10%) i zapisuje. i normalnie mi sie potem dodaje to zdjecie na forum.

Gosia ja tylko moge sobie wyobrazic co Ty musisz czuć, ile strsów masz i ile zdrowia Cię to wszytsko kosztuje, bo ja sie martwie tym, ze Wojtek ma 37 stopni (choc przed chwila przeczytalam, że maluszki moga miec taka temp i wszystko jest ok) a co dopiero musisz czuć Ty i jak bardzo musisz sie martwić o Zosieńkę. Wierze, że wszystko sie unormuje i juz niedlugo tez z nami bedziesz pisała o kupkach itp. Trzymaj sie. Jestes naprawde dzielna z Zosiaczkiem :kiss: :kiss:

Panika i jak? K zgodzil sie w końcu pojsc do lekarza? zeby tylko jakiegos wstrząsu mózgu nie mial po tym upadku... :huh:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610080 przez mamcia2013
alebazi1986 napisał:

mamcia 2013,a jaki rozmiar wpisujesz jak zmniejszasz zdjecie??


tam gdzie pisze zmień rozmiar w poziomie i pionie po tyle samo. To zalezy jak duże jest zdjęcie. Ja najpierw zmniejszam o 40% a poźniej patrze czy jest dużo za duże ;)
nie umiem tego wytłumaczyć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610081 przez alebazi1986
wiewiorka,ja tez mam ta z fisher price z projektorem,jest super malutka jest zaciekawiona swiatelkami i melodyjkami,moim zdaniem warto dolozyc i kupic z projektorem tym bardziej ze planujesz zostawic na wiecej dzieciaczkow,zobacz na you tube jak fajnie wyglada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610113 przez wiewiorka
alebazi1986 napisał:

wiewiorka,ja tez mam ta z fisher price z projektorem,jest super malutka jest zaciekawiona swiatelkami i melodyjkami,moim zdaniem warto dolozyc i kupic z projektorem tym bardziej ze planujesz zostawic na wiecej dzieciaczkow,zobacz na you tube jak fajnie wyglada.


a taka nie jest fajniejsza? : allegro.pl/fisher-price-hustawka-owieczk...zek-i3140535330.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610123 przez Lafi
Sliczna ta hustawka, ale cena, mam leżaczek wiec szkoda kasy, Poszukuje teraz karuzeli nad łózeczko, moze cos polecić, podoba mi sie z fisher price rain forest,

Panika ty jestes nerwowa, dziecko strasznie wyczuwa nastroje mamy, zacznij pic melise moze, nawet małemu taka słomke mozesz dac,czasami wystarczy pare kropelek.

Gosia trzymam za was kciuki.

Wczoraj Seweryn wiczorem ulotnił sie do babci, mam chwilke wytchnienia, Wiki tez dzis spokojniejsza bo ostatnio dała popalic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610132 przez alebazi1986
wiewiorka napisał:

alebazi1986 napisał:

wiewiorka,ja tez mam ta z fisher price z projektorem,jest super malutka jest zaciekawiona swiatelkami i melodyjkami,moim zdaniem warto dolozyc i kupic z projektorem tym bardziej ze planujesz zostawic na wiecej dzieciaczkow,zobacz na you tube jak fajnie wyglada.


a taka nie jest fajniejsza? : allegro.pl/fisher-price-hustawka-owieczk...zek-i3140535330.html

nom,tez fajna one roznia sie praktycznie tylko tym ze ta z owieczkami ma lusterko a ta co ja mam ma projektor,ja mysle ze z projektorem lepsza bo nawet jak w nocy chcesz maluszka uspokoic to masz fajny efekt swietlny nie musisz zapalac swiatla,alw wybor nalezy do ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl