BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #611691 przez Panika992
Ja tez palilam. Rzucilam od razu jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, wiec juz w 5tyg. I od tamtej pory nic. Tyle wytrzymalam to teraz tez dam rade. A po jednym buchu by ciagnelo bardziej. Ale przyznam sie, ze ostatnio po kompieli malego sprobowalam dwa lyczki reddsa nowego. Mlody jadl pozniej dopiero po 4godz, wiec nic go nie tknelo. A przynajmniej wiem, ze do alkoholu nic a nic mnie nie ciagnie. Po dwoch lykach zapijalam to woda, blee.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611694 przez ufolka
Panika zamówiłam stanik z Alles mama i dziś przyszedł, nie jest głupi :) ale jakoś super extra też nie. A Ty zamawiałaś coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611702 przez Panika992
ufolka napisał:

Panika zamówiłam stanik z Alles mama i dziś przyszedł, nie jest głupi :) ale jakoś super extra też nie. A Ty zamawiałaś coś?


Ja jeszcze nie zamowilam, zdecydowac se nie moge. Daj znac czy wygodny przede wszystkim, bo to najwazniejsze. W koncu tez musze zamowic, bo mi cyce zwiedna w tych sportowych;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #611768 przez alebazi1986
hej ufolka dziekuje za zmniejszone zdjecia ale nadal nie moge dodac zadnego z nich :( ja probowalam zmniejszac w paincie,bralam kazda mozliwa wielkosc w procentach i tez nic ejjjj czy ktos wie dlaczego nie dziala allegro?? a martyna dzisiaj rowno co godzine na cycu to normalne????? to chyba przez ta noc odbija sobie a ja juz nie moge nooo tylko cyc i cyc nic innego jej nie uspokaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611782 przez Panika992
alebazi allegro ostatnim czasem mialo kilka atakow hakerow. Mi tez nie dziala. Na swoim fanpage-u informowali, ze pi malu naprawiaja wszystko.

Dziewczyny, czy to normalne, ze nadal nie moge zalozyc obraczki? Nosze ja teraz na najmniejszym palcu, bo tylko tam wchodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611795 przez alebazi1986
ja tez nie moge wlozyc obraczki hehe kazalam mezolowi dac do powiekszenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611838 przez Panika992
Znalazlam super hustawke z FP w stanie idealnym za raptem 180zl!! Na all widzialam je za 300-400. Musze przekabacic K, bo on uwaza, ze wystarczy nam bujaczek. Ale ona jest meega fajna i w takiej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #611856 przez Beata 26
alebazi1986 napisał:

hej ufolka dziekuje za zmniejszone zdjecia ale nadal nie moge dodac zadnego z nich :( ja probowalam zmniejszac w paincie,bralam kazda mozliwa wielkosc w procentach i tez nic ejjjj czy ktos wie dlaczego nie dziala allegro?? a martyna dzisiaj rowno co godzine na cycu to normalne????? to chyba przez ta noc odbija sobie a ja juz nie moge nooo tylko cyc i cyc nic innego jej nie uspokaja


Alebazi wyslij mi na maila zdjecia ktore chcesz dodac, ja je za Ciebie tu dodam ;*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611867 przez andzia_zg
Ja też nie moge zalozyc obraczki. Dzis jak szlam do lekarza to ja na siłe wpychałam na palec,bo głupio mi tak było wyjść bez obrączki,a potem ledwo co ja sciągnelam. :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611868 przez kika1985
Wiewiórka zdrowy chłopiec 3700 aż dziwne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611878 przez kika1985
Ale mi mleko z cycka leci zalalam bluzkę i małej nogawkę

A mala marudzi nie chce zasnąć :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611888 przez kika1985
Ja nie wiem czy obraczka wejdzie ale od kilku dni waga stoi w miejscu to przez babke piaskowa od teściowej :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611911 przez Panika992
kika ja tak mialam w nocy. Zastanawialam sie co taka mokra jestem, patrze, a wkladka mi sie przesunela i z cyca leci. A do drugiego byl akurat podlaczony maly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611957 przez Waszka87
Dziewczyny ja mam kryzys siedzę i rycze cały dzień. Niemoge sobie poradzić z wizja ze teraz wszystko podporzadkowane jest małemu, niemam czasu dla siebie ani męża cały czas w nerwach, dobrze ze moja mama nam gotuje. maly dzisiaj od 17 do 21 wisiał na cycku z małymi przerwami. Jestem wykonczona juz.

Ł jutro wraca do pracy niewiem jak sobie poradze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611972 przez koticz
Cześć!!!

Ale było dużo dzieci u lekarza...lekarka chwaliła moją Jagódkę bo jako jedyna nie płakałą w czasie badania a nawet się uśmiechnęła do Pani doktor :)

My napewno bierzemy 5w1 między 6 a 8tyg juz jesteśmy umówione co do tych zalecanych jeszcze nie zdecydowaliśmy muszę o tym najpierw poczytać u nas na rota są 3szczepionki i łącznie za 600pln...

Z tymi papierosami to jestem zdania,że nie ma co przesadzać!Znam osobiście kilka kobiet które paliły całą ciążę i dzieci zdrowe jak rydze i znam też takie które na siebie chuchały i dmuchały i dzieci chorowite...osobiście nie znam żadnego przypadku żeby dziecko było chore bo mama paliła w ciąży lub karmiąc piersią...no nic po temacie

Paulina jak wlczysz z tym trądzikiem u Michała?Widzisz jakąś poprawę?Podobno to częściej dotyka chłopców więc Jagódka ma pecha...

I najgorsze lekarka mówiłą,że widzi początki AZS...w sumie mnie to nie dziwi ja też zawsze miałam problemy ze skórą...alergie i łuszczyca więc mnie nie dziwi,ze moja Maleńka też będzie mieć problemy...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl