BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #612042 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612051 przez wiewiorka
koticz napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612055 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612062 przez Paulina 77
koticz napisał:

Cześć!!!


Paulina jak wlczysz z tym trądzikiem u Michała?Widzisz jakąś poprawę?Podobno to częściej dotyka chłopców więc Jagódka ma pecha...

I najgorsze lekarka mówiłą,że widzi początki AZS...w sumie mnie to nie dziwi ja też zawsze miałam problemy ze skórą...alergie i łuszczyca więc mnie nie dziwi,ze moja Maleńka też będzie mieć problemy...

koticz, może cofną sie te objawy azs, Jaga jest jeszcze malutka. Co do trądziku, to ja przecieram płatkami kosmetycznymi z wodą przegotowaną, jak doktor kazał. Tylko mocniej przyciskam. I jest poprawa. I zeby nie zakazic in. czesci twarzy to przecieram jedna czesc twarzy czystą stroną płatka i go wyrzucam. Nastepne czesci twarzy tez czystymi stronami płatków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #612068 przez koticz
wiewiorka napisał:

koticz napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612076 przez koticz
Paulina 77 napisał:

koticz napisał:

Cześć!!!


Paulina jak wlczysz z tym trądzikiem u Michała?Widzisz jakąś poprawę?Podobno to częściej dotyka chłopców więc Jagódka ma pecha...

I najgorsze lekarka mówiłą,że widzi początki AZS...w sumie mnie to nie dziwi ja też zawsze miałam problemy ze skórą...alergie i łuszczyca więc mnie nie dziwi,ze moja Maleńka też będzie mieć problemy...

koticz, może cofną sie te objawy azs, Jaga jest jeszcze malutka. Co do trądziku, to ja przecieram płatkami kosmetycznymi z wodą przegotowaną, jak doktor kazał. Tylko mocniej przyciskam. I jest poprawa. I zeby nie zakazic in. czesci twarzy to przecieram jedna czesc twarzy czystą stroną płatka i go wyrzucam. Nastepne czesci twarzy tez czystymi stronami płatków.


Masakra z tym trądzikiem,spędza mi to sen z powiek...mam nadzieję,że jej to nie swędzi ani nie piecze czy boli...taka ładna buźka a tak ją szpeci ten trądzik...jak patrze na inne dzieci które mają gładką skórę to płakać mi się chce...Co do AZS...cóż mam nadzieję,że to jednak nie to...no i musimy używać Emolium-kremu do twarzy...ciałko ma czyściutkie tak,że reszta kosmetyków bez zmian.Dr powiedziała,że Jaga ma skórę mieszaną i raczej będziemy mieć problemy z jej buzią...żeby jej tylko blizny nie pozostawały...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612094 przez Paulina 77
koticz napisał:


Masakra z tym trądzikiem,spędza mi to sen z powiek...mam nadzieję,że jej to nie swędzi ani nie piecze czy boli...taka ładna buźka a tak ją szpeci ten trądzik...jak patrze na inne dzieci które mają gładką skórę to płakać mi się chce...Co do AZS...cóż mam nadzieję,że to jednak nie to...no i musimy używać Emolium-kremu do twarzy...ciałko ma czyściutkie tak,że reszta kosmetyków bez zmian.Dr powiedziała,że Jaga ma skórę mieszaną i raczej będziemy mieć problemy z jej buzią...żeby jej tylko blizny nie pozostawały...


A gdybyś spróbowała odstawić ten krem emolium do twarzy na próbę? bo u Michała jestem przekonana, ze trądzik jest z oilatum, którego mój M obficie używa kąpiąc go... po prostu zatyka mu ujścia gruczołów łojowych - a jak przecieram tą wodą przegotowaną, to sie ładnie buzia oczyszcza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612107 przez koticz
Paulina 77 napisał:

koticz napisał:


Masakra z tym trądzikiem,spędza mi to sen z powiek...mam nadzieję,że jej to nie swędzi ani nie piecze czy boli...taka ładna buźka a tak ją szpeci ten trądzik...jak patrze na inne dzieci które mają gładką skórę to płakać mi się chce...Co do AZS...cóż mam nadzieję,że to jednak nie to...no i musimy używać Emolium-kremu do twarzy...ciałko ma czyściutkie tak,że reszta kosmetyków bez zmian.Dr powiedziała,że Jaga ma skórę mieszaną i raczej będziemy mieć problemy z jej buzią...żeby jej tylko blizny nie pozostawały...


A gdybyś spróbowała odstawić ten krem emolium do twarzy na próbę? bo u Michała jestem przekonana, ze trądzik jest z oilatum, którego mój M obficie używa kąpiąc go... po prostu zatyka mu ujścia gruczołów łojowych - a jak przecieram tą wodą przegotowaną, to sie ładnie buzia oczyszcza.


Dopiero dziś włączyłam ten emolium...więc to napewno nie to...poczytałam troche o tym trądziku i też zacznę myć buźke przegotowaną wodą i płateczkami...no nic wszedzie pisze,że to samo mija po kilku tygodniach wiec trzeba miec nadzieję ze i naszym Maluszkom to przejdzie...Trzymamy z Jagódką kciuki za Michałkową buźkę i Wy trzymajcie za Jagódkową...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #612134 przez Zimucha
A u nas nalot świrków. Przyjechali na kilka dni, jutro na szczęście już jadą. Jakoś to przeżyłam, duuuuuuuuuuużo melissssssssyyyyyy piłam :)

Piotruś też już po pierwszej wizycie u lekarza. Przybrał prawie kilogram w 2 tygodnie i waży teraz 3940 (jak wychodziliśmy ze szpitala miał 3010). Karmię go cycem i max raz na dobę dokarmiam mm. Oczywiście problemy z brzuszkiem też mamy, ale lekarka rozpisała nam jakie kropelki i kiedy mamy brać i jest trochę lepiej. Bierzemy espumisan wieczorem, biogaię rano, a przed każdym karmieniem delicol.

Nam zarówno położna jak i lekarka kazały odsuwać napletek małemu. W szpitalu też mówili, żeby troszkę odsuwać. Nie wiem co o tym myśleć, bo tu dużo dziewczyn pisze, że nie wolno i ja też tak słyszałam. Trzeba się dokształcić...

Ja mam 2 staniki z alles mama i jestem bardzo zadowolona, nawet kupię jeszcze chociaż jeden, bo dla mnie są rewelacyjne.

Gosiu jestem z Wami myślami. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko i serce pęka gdy patrzysz na Zosię, ale dla swojej malutkiej kruszynki musisz być silna.
Może moja aniołkowa córeczka uprosi łaski dla Zosi - poproszę ją o to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612140 przez Paulina 77
Zimucha napisał:

A u nas nalot świrków. Przyjechali na kilka dni, jutro na szczęście już jadą. Jakoś to przeżyłam, duuuuuuuuuuużo melissssssssyyyyyy piłam :)

Piotruś też już po pierwszej wizycie u lekarza. Przybrał prawie kilogram w 2 tygodnie i waży teraz 3940 (jak wychodziliśmy ze szpitala miał 3010). Karmię go cycem i max raz na dobę dokarmiam mm. Oczywiście problemy z brzuszkiem też mamy, ale lekarka rozpisała nam jakie kropelki i kiedy mamy brać i jest trochę lepiej. Bierzemy espumisan wieczorem, biogaię rano, a przed każdym karmieniem delicol.

Nam zarówno położna jak i lekarka kazały odsuwać napletek małemu. W szpitalu też mówili, żeby troszkę odsuwać. Nie wiem co o tym myśleć, bo tu dużo dziewczyn pisze, że nie wolno i ja też tak słyszałam. Trzeba się dokształcić...

Ja mam 2 staniki z alles mama i jestem bardzo zadowolona, nawet kupię jeszcze chociaż jeden, bo dla mnie są rewelacyjne.

Zimucha, my tak samo bierzemy delicol przed karrmieniami. Jakie masz modele Alles? Bo ja mam alles mama new, ale chciałabym dokupić jeszcze i nie wiem, jaki model.
Mi doktor kazał nie odsuwać napletka.
koticz trzymam kciukasy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #612161 przez Beata 26
Martynka Alebazi1986
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612185 przez Agnieszka86
Cześć dziewczynki,

Alebazi1986 słodzinka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ciekawe co słychać u Zosiaka i Gosi bo, nie odzywała się wczoraj chyba?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Już zaczynam jeść produkty spoza diety mam karmiących, przecież mała nie chce ssać, bo parę kropel tylko ją rozjusza. Wieczór lubi pierś possać, tak "na sucho", jak smoka, uspokaja się przed snem, a potem podmieniam jej pierś ze smoczkiem i zasypia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612191 przez Agnieszka86
Jak dodać kilka zdjęć w jednym poście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612193 przez kika1985
Hej
U mnie nocka chyba najgorsza póki co
Mala nie chciała zasnąć a potem po 2 pobudka i znowu nie chciała zasnąć dopiero o 4 maz ja uśpił na rękach , potem częste pobudki :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612203 przez Agnieszka86
kika1985 napisał:

Hej
U mnie nocka chyba najgorsza póki co
Mala nie chciała zasnąć a potem po 2 pobudka i znowu nie chciała zasnąć dopiero o 4 maz ja uśpił na rękach , potem częste pobudki :/


:/współczuję, to kładź się teraz jak możesz!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl