BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #612207 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612208 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #612209 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To tyle Zosiaka na dziś :) nie umiem w jednym poście dodawać zdjęć, ciemnota ze mnie :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612254 przez andzia_zg
Agnieszka żeby dodać kilka zdjęc w jednym poscie trzeba dodawać zdjęcia pojedynczo i za każdym razem edytowac posta

Agnieszka i Alebazi cudne te wasze córcie... a jaki fajniutkie zdjęcia... moje zdjęcia to jakieś takie wszystkie takie same... a wasze to takie fajniutkie...

Tak się zastanawiam ile maksymalni czasu można trzymać dziecko bez karmienia w nocy jak sie karmi tylko piersią. Bo Wy jak karmicie mm to możecie robic dłuższe przerwy,a ja do tej pory słyszałam, żeprzy karmieniu piersia maksymalna przerwa to 4 godz i aż mi ciężko tak budzić małego po 4 godzinach na karmienie. A po kąpaniu spokojnie przesypia 4 godz. kolejna przerwa jest duzo krótsza bo max 3 godz bo juz jest głodny. Ale po kapieli on mi tak słodko spi...

Ciekawe co tam u Kingi, Żolwika i Gosia tez sie wczoraj nie odzywała...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612258 przez Panika992
aga zosiaczek taka mala ksiezniczka. Pieknosci.

U nas noc okropna. Cala noc maly mial wzdecia, espumisan nie pomogl. Machalismy nozkami do brzuszka i minimalnie lepiej bylo. Jedzieny dzis do znajomej po kropelki SAB. Padam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612269 przez Agnieszka86
Andzia dzięki, za wyjaśnienie :)

Panika współczuję nocy...:/ Może kropelki pomogą. Oby pomogły.

Kurcze, Wasze maluchy po kąpieli tak ładnie śpią, a moja gwiazda jakoś nie bardzo :/
Zasypia dopiero koło 23. O której kąpiecie dzieciaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612275 przez Panika992
aga my kapiemy kolo 20, pozniej cyc i odkladamy go do lozeczka. I usypia sam tak srednio kolo 21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612289 przez mamcia2013
Hej wszystkim ;)

Alebazi,Aga słodkie Wasze księżniczki :)

Panika u mnie to samo, mały zjadł przed 3 a po 4 już jęczał i tak do rana. Usnął o 9 i już się pręży i budzi. Trzeba to przetrwać jakoś.

Kika ja praktycznie co noc mam pobudki co 2h średnio.

Aga ja kąpię małego w granicy 20-21. Po tym butla i zazwyczaj zasypia :)

a to mój łobuz mały :) :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612294 przez Agnieszka86
No to tak jak my, też kąpiel jest około 20-21, potem butla, ale mała tylko raz zasnęła przy jedzeniu, a tak to się nosimy, a jej wcale się spać nie chce. Kończy się zazwyczaj na leżeniu ze mną w naszym łóżku i wtedy zasypia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612295 przez Lafi
Witam

Po wczorajszych wyprawach, Wiki zasneła o 18 i spała do 1 :) tosz to szok, nawet jeje nie wykapałam bo nie miałam serca jej budzidz, a kapiemy koło 18 jak młoda nic nie puczy, to po 19 zasypia, i spi 23 24, potem 3 i 5.30, a w ciagu dnia to róznie.

Miały wasze dzieciaki robione usg bioderek w szpitalu, Wiki miła Seweryn tez, tylko ze młoda ma dyspalzje, szeroko pieluchujemy i zastanawiam sie nad kupieniem pieluchy do szerokiego pieluchowania, spokałyście sie z tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #612320 przez katarzyna1702
Hej;)
Agnieszka ale Zosia jest przecudna ;-* taka śliczna dziewczynka oj nie będzie mogła się odpędzić od chłopców ;) Ps.Jakiej firmy Zosia ma smoczek?
Już mamy pierwszego kandydata Dorianek przystojniaczek ;)
Ja od wczoraj mam wisielczy humor wkurza mnie wszystko jak tylko spojrzę za okno no masakra jakaś moje wkurzenie spotęgowało moje pierwszy raz w życiu różowe pranie pół ubranek Małego jest różowa!!! Ja Głupol wstawiłam jego rzeczy omyłkowo z moją czerwoną kiecko nie wiem jak ja to zrobiłam włączałam pralkę jak wychodziliśmy na dworek i pewnie stąd taka głupota!!! Już je wyrzuciłam bo patrzeć na Nie nie mogę szlak mnie trafia dobrze że większość była już za mała...
Jejku jak mi się marzy wyjście na mega zakupy dla mnie ale i dla Małego wydawało mi się że ma tyle ubranek a teraz wciąż mało i jak nie za duże to brzydkie i tak w koło ale ja się wybiorę i wtedy zaszaleje oj tak! Może podrzucicie mi jakiegoś zaufanego sprzedawce z allegro z fajnymi ciuszkami dla chłopca?
O i więcej zapomniałam co miałam napisać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612340 przez Agnieszka86
Lafi my bioderka mamy dopiero 30 kwietnia, więc nic nie wiem na ten temat.

Kasia smoczek mamy Lovi, bardzo fajny-z Canpolu nie chciała, a ten ubóstwia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612353 przez aksa
hej

piękne dzieciaczki :kiss: :kiss:

moj spi w nocy po 2 godz nie dłużej...dzisiaj w nocy musialam dac mu butle bo sie moim nie najadal heh, i teraz już się wybudza i też dam mu butle bo mi pokarmu nie starcza;/

mam nan 1 to co dawali w szpitalu ale brzuszek malego po tym boli...mamusie ktore karmia mm jakie mleko polecacie??

i czy moge dać espumisan przed butlą tak awaryjnie?? moj ma dopiero 15dni więc nie wiem czy mogę tak 'szaleć' z podawaniem tych kropelek...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612362 przez ufolka
hej :)
śliczne maleństwa pokazałyście :)

U nas nocka też taka sobie, mała przy kapieli koncert dała, potem przy jedzeniu marudziła, dałam smoczka to zasypiała na 5 min i się budziła, potem dałam pierś i zasnęłam razem z nią :dry:

Andzia ja karmię wtedy, kiedy się budzi, jeśli dziecko prawidłowo przybiera to nie trzeba wybudzać, tak mi lekarz tłumaczyła przy Amelce :)

Aga ja też kąpie jak dziewczyny, ok 20 :) a z zasypianiem to różnie, raz ładnie zaśnie zaraz po, a innym razem marudzi ;/ ale dobrze jest tak uczyć że kąpiel i spać, bo potem jak starsze to wygodnie jest :)

Lafi chodzi Ci o frejkę?? my używaliśmy jej z Amelką, ale z przepisu ortopedy, jeśli o to Ci chodzi to Ci napiszę co i jak :)

Katarzyna na zakupy jedź sama, ja to allegro traktuję tylko w ostateczności hehe kiedyś parę razy zamawiałam ubranka i tylko raz chyba jakościowo mi odpowiadały, więc już teraz kupuję sama

jedną uspałam to druga się obudziła, no masakra..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #612384 przez mamcia2013
Aksa ja dawałam nan, teraz bebiko. Ale też sie prezy po tym. oprócz tego daję do butelki krople delicol, one są od pierwszych dni życia. Zawsze coś tam pomogą, ale nie najlepiej działają tak mi się wydaje. Moim zdaniem te kolki itp same muszą przejść, a te krople jedynie wspomagają. Ja jeszcze wyprubuję espumisan i zobaczymy.

Mój Maluszek kończy dzisiaj 3 tygodnie i jeszcze pępek mu nie odpadł! :cheer: ale kuzynka mnie pocieszyła że jej synkowi prawie 2 miesiące odpadał i nic się nie działo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl