BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #629380 przez mamcia2013
U mnie dzisiaj wieje :cheer:

Kika koleżanka moja chodziła na solarium ale zakładała stanik :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629384 przez Panika992
My tez bylismy na spacerku, chlodno ale przyjemnie;) teraz mlody wcina. A na obiad mezus kupil ruskie;)
Ale zaspana jestem.
A czytalyscie, ze warto pic kawe zbozowa jak sie karmi, bo poprawia trawienie maluszkow. Ja teraz przezucam sie na Inke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #629407 przez andzia_zg
Ufolka własnie nie stosowalam nigdy Clotrimazolum. Przed chwila dzwonilam do mamy i ona zadzwoniła do lekarki mojej chrześnicy i tamta lekarka kazała właśnie smarowac Clotrimazolum w dzień a na noc Linomagiem, a mi kazała brać probiotyki po to by unormowac prace jelitek Wojtusia i wtedy on nie bedzie przy każdym pierdku robił kleksa.

Panika tez własnie pomyslalam ze jak nie pomoze zmiana maści to spróbuje zmienic pieluchy. Używam Pampersów ale moze akuraat one jakos nie pasują młodemu. zobacze jak bedzie ze zmiana maści a jak to nie pomoze to zmienie jeszcze pieluchy.

a ja dziś nie bylam na spacerku :-( Tak mi ciurkiem cieknie z nosa ze nie wychodziłam. Jak mąż za pol godz wróci z pracy to wezme auto i podjade tylko do apteki po ten Clotrimazolum i probiotyk.

A ja sie lecze teraz inhalacjami... bo na zatoki nic innego mi chyba nie pomoze...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629441 przez kika1985
Mala spala 2,5 godziny w wózku szok


Zaraz znowu będę sana mama jedzie na miasto a potem na rocznice ślubu córki jej faceta i wrócą po 21 :/ będę kąpać sana znowu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629456 przez Unbreakable
Hej Dziewczyny
Gosieńko, bardzo się cieszę, że Zosiaczek tak dzielnie walczy. Życzę Wam dużo siły.

Masę czasu mnie nie było. Jakoś nie potrafię ogarnąć bycia mamą, żoną, kucharką, sprzątaczką i wszystkim jednocześnie.Nadrobiłam tylko kilka ostatnich stron. Generalnie miałam ciężki czas...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziś za to miałam piękną niespodziankę w nocy. Zamiast całonocnego noszenia, śpiewania i ślęczenia przy okapie, Mała zasnęła o 21, obudziła sięo 2:30 a później o 7:00;) mam nadzieję, ze to nie jednorazowy wybryk;)

Aaaaa i Patrycja... gratuluję;) Lenka jest dumna z przyszłej świrki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629509 przez Depeche
Hej
Ufolka, mysle ze Twoja jest za mala, gadanie przeztel. tez mogloby sie skonczyc placzem.

Mamcia, rozstepy zbledna. Nie masz co podziwiac, ja po urodzeniu malej bylam zaraz chudsza niz przed ciaza, zero rozstepow. Teraz trzy tyg po porodzie jestem ciut wieksza niz przed ciaza, zero rozstepow. Nie ma reguly. Mam kolezanki, ktore sa chude jak szczapy , a maja dwoje dzieci. Ja do chudych juz sama w sobie nie naleze.

Gosia, jestes bardzo dzielna. No jak mialas niedzwonic... kazda z nas od razu byto zrobila.

Unbreakable, izolujesz swirke od wnuczki, a to dobre.

Alebazai,moj mial ten sam problem po mm zwyklym,zmienilam na HA i wali kupy jak tralala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629510 przez Depeche
Ufolka ja mu zasypalam pupe ta maka ziemniaczana To podsuszylo, zmylam no i tormentiol. Z dwa dni i po klopocie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629513 przez AniaCzajka
Franek ma dziś dzień "niespania" nawet oka nie zmrużył i marudzi jak nidgy a ja padam na twarz:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629519 przez Depeche
A ja dzisiaj bylam ze swirka na spacerze i na zakupach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629595 przez Agnieszka86
Koticz i Jagódka już w domu! :) Pozdrawiaja Was, jutro może uda się Koticz zasiąść przed kompem, to sama Was pozdrowi :)

My wróciłyśmy od mamy. Zosiak ma się dobrze. Myślę/mam nadzieję, że już nic po szczepeniu jkej nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629610 przez alebazi1986
dzieki za porady tak myslalam ze to po mm takie problemy ja podaje malej NAN1 myslalam ze to dobre mleko ale teraz kupie to HA moze bedzie lepiej chociaz mysle ze to nie ma reguly zalezy od dziecka.kurde mam pokarm tylko mala wieczorem nie wiem jakas leniwa sie robi i na poczatku ladnie ssie i polyka a po chwili tylko ciumka i zaraz znowu glodna mam ndzieje ze to jest ten skok rozwojowy bo za nami juz 5tyg.a co do solarium to mozna chodzic nawet dwa razy w tyg.ale trzeba zaslaniac i smarowac sutki,lampy nie maja wplywu na laktacje ani nie wysuszaja pokarmu wiem z lekarskiego zrodla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629614 przez Waszka87
Dziewczyny was też tak piersi bola jak sciagacie pokarm laktatorem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629637 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)

Niestety bardzo rzadko ostatnio tu zaglądam. Odkąd Malutka się urodziła, to ciągle coś się dzieje. I do tego mąż ma dziś ostatni dzień opieki. Od poniedziałku zostajemy same. Malutka ogólnie jest bardzo grzeczna, ale czasem włącza się jej AGRESOREK:)

Byliśmy wczoraj pierwszy raz na wizycie u pediatry. Na 16 maja mamy przewidziane szczepienie. Jeszcze nie wiem czy pójdziemy według starych, czy nowych zasad. Ale bardziej przemawiają do mnie te stare zasady szczepień.

Malutka waży 3780, czyli jeszcze nie tyle co w chwili porodu, ale dzięki Bogu przybiera na masie. 28.04 planujemy chrzciny:)

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam. Mam nadzieję, że Wasze Pociechy i oczywiście Wy również jesteście zdrowi i szczęśliwi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629639 przez Kinga2424
Waszka87 napisał:

Dziewczyny was też tak piersi bola jak sciagacie pokarm laktatorem?


Mnie bolą tylko w pierwszych sekundach ściągania. Potem już przestają:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #629694 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl