BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #630186 przez kika1985
Geja
depecje ale ci dobrze :P ja jeszcze trochę krwawie ale to chyba koncowka i dziś wracam do domu , może poczekam z tydzień Z przytulaniem


Moja noc koszmar , mala prezyla się przez
sen , pierdziala, kupę robiła 5 razy , pobudki miałam co godzinę ale mala spala tylko przez sen kwekala

Zaraz zbieramy się do domu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630199 przez wiewiorka
Czesc.Niestety wylondowalam z Szymonkiem w szpitalu bo biegunka mu nie przeszla a nawet sie pogorszylo bo w zielonych kupkach pojwil sie sluz.przez 12 godzin dostawal kroplowke,daja mu probiotyk ale nie widze jeszcze poprawy.jak go karmie to mu w brzuszku burczy.czekam az przyjdzie lekarz i sie dowiem co mi dolega.niecierpie szpitali.zawsze sie czuje jak w wieziwniu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #630309 przez andzia_zg
Depeche napisał:

Andzia, probiotyki piszesz!NO wlasnie moj co upije mojego mleka, to pierdzi i wali kleksa. Troche sporo pampków idzie na taka zabawe. Po mm znowu nie moze i jest problem. Sprobuje z tymi prebiotykami, no i chyba przed dokarmianiem mm dam mu espumisan, bo zauwazylam , ze jeszcze na niego dziala i jak mu potem podaje to sie normuje. Ale szkoda go meczyc, jak wiem ,ze to od mm to moze podam mu przeddokarmianiem . W sumie on je mm tylko raz dziennie, wczoraj jak wrocilismy ze spacerku nazrec sie nie mogl i zjadl jeszcze 90 m oprocz mojego mleka, a tak to jedziemy na cycorach, chociaz liche, jednak nie mam chyba az tyle ile on potrzebuje. Ma juz trzy brody i body musze mu kupowac na 68, bo jest taki dlugi w tułowiu.


Tak probiotyki. Ta lekarka powiedziała,że najpierw mam sprobować ja pojeść przez kilka dni probiotyki, bo mały dostanie to z moim mlekiem. Jeśli to nie pomoze to wtedy dopiero podać bezpośrednio małemu.
Mówiła zeby brac BioGaia lub Dicoflor. Ja kupiłam Dicoflor dla dorosłych, jak to nie pomoze to kupie Dicoflor dla dzieci.Oby pomogło bo inaczej to ja nie wyrobie na pampersy jak pryz każdym pierdku jest kleks, ktory go szczypie w pupke i odparza.

Acha... i ta lekarka powiedziala, że jesli po probiotyku dostałby zatwardzenie to wtedy przez kilka dni regularnie podawac Espumisan i wszystko sie unormuje.

Hmm... od wczoraj kupki małego są takie jakby serkowate... czytalam w gazetach dzieciowych, że to normalne. Czy wasze dzieciaczki tez tak maja?

wiewiórka a ta biegunka to przez rotawirusy? czy jest jakas inna przyczyna?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630332 przez wiewiorka
Tego jeszcze nie wiadomo.poprali mu krew,mocz,kal i mam nadzieje ze na obchodzie sie dowiem.mi sie wydaje ze to moze byc po szczepionce na rotawirus chocw necie sie naczytalam ze przy nie tolerancji laktozy sa tez takie objawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630343 przez andzia_zg
wiewiorka jak beda juz wyniki badan i cos bedziesz wiedziala to koniecznie daj znac. Kurcze ale sie bidulek nameczy :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630373 przez Lafi
Wiewiórka biedny maluszek.

Andzia jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630378 przez alebazi1986
witam was,kurcze naczytalam siem o tych mlekach ze HA to jest hipoalergiczne,COMFORT na zaparcia,PEPTI na cos jeszcze i sama nie wiem jakie mam kupic bo tak naprawde mala je tylko raz na dobe wieczorem i potem nad ranem okolo 4/5 zaczyna stekac i meczy ta kupe ale jak juz ja zrobi po masazu i cwiczeniu rowerka zwykle robi dopiero kolo 12/13 pierwsza to jest ta kupka luzna i duuuuza wiec nie moge mowic o zaparciach bo przy zaparciach kupka jest twarda to ja nie wiem co ja mam jej podac zeby wczesniej mogla sie wykupkac a nie tak steka i steka kilka godzin bo jak to nie zaparcie to jest sens zmieniac mleko,czy poprostu powinnam sprobowac z ta herbatka albo woda??bo podaje jej ten bobotic i baczki normalnie puszcza.mam dylemat bo tyle tego dopajania raz mleko i jeszcze ta herbatka boje sie bo mimo wswzystko w ciagu dnia jest tylko na piersi.a swoja droga tez tak macie ze w ciagu dnia dzieci ladnie ssa a wieczorem juz jakby nie umiala za slabo ciagnie??a pokarm jest bo mmimo ze piersi sa juz bardzo miekkie po calym dniu i krotkich przerwach to jak naciskam to ladnie leci,ale dlaczego ona juz nie umie ssac porzadnie>??kurde czy cos ze mna nie tak?martwie sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #630441 przez Paulina 77
hej,
wiewiórka wracajcie szybko do formy i do domku :kiss:
alebazi poprobuj różnych metod, zobaczysz, co zadziała. Ja próbowałam wszystkich wymienionych przez Ciebie i skończyło sie na dopajaniu herbatka koperkową i mm bebilon pepti - bo po HA i comfort brzuch bolał. Zamiast espumisanu daje sab simplex, no i delicol.
Ja dzisiaj karmiłam i beczałam, próbowałam odespać, ale młody sie budził, ciagle chciał cycka. W koncu mu dałam mm - nie chciał, ale kilka razy mu wkładałam do buzi i chyba w koncu sie kapnął, że z cycka nie bedzie. Nie wiem czy trace pokarm z tych nerwów czy co, a on nie chce mm. Wieczorem późno zasypia, w nocy normalnie sie budzi na karmienie, a w dzien nie bardzo chce spac. To kiedy ja mam odespać!!!!?? M na szkoleniu do 18 i nie skonczą wczesniej, bo jest finansowane z UE. Nie ma to jak zostac z wszystkim na głowie. Może jeszcze mam do pracy zawodowej wrócić??! Jutro ma przyjsc kolezanka na kawe. Ciekawe, kto posprząta w domu...

ufolka mam bujaczek z fisher p. cudowna planeta - zielono-turkusowy z lwem. Troche w nim posiedzi, ale szału nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630476 przez ufolka
hej

Paulina też mam taki bujaczek, kupiłam go jeszcze Amelce, obie go uwielbiają, Amelka nawet teraz lubi w nim siedzieć albo leżeć, tylko już przy leżeniu nogi jej zwisają. Ja jak Oli nakarmię, odbiję, kładę w bujaczku na kocyku, włączam wibracje i pobujam troszkę i śpi jak zabita :) a bujam jedną nogą jak na kompie piszę albo coś oglądam hehe

Wiewiórka zdrówka !! napisz jak będziesz wiedziała coś więcej

Andzia ja bym Twojego męża chyba zakrzyczała hehe chociaż i swojego ciągle opierdzielam ostatnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630495 przez Lenucha217
a tu dawis ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630496 przez alebazi1986
paulina tzn ze twoj maly tez nie mogl zrobic kupki i ta herbatka wam pomogla??mam kupic gotowa czy sama parzyc??bo w tych gotowych ponoc sam cukier.dzisiaj poprosze tez w aptece o probki bebilonu pepti moze maja i zobaczymy.dzieki za rade ja tez walcze z tym karmieniem nie wiem jak dalej bedzie jak ta moje krejzolka juz calkiem mnie wykonczy bo tak caly dzien na tym cycku ja myslalam ze dziecko to zje i spi i tak 2 godzinki spokoju bedzie a tu prosze na zadanie raz co pol godzinki raz co godzinke i tak przez godzine na tym cycu ehhhhh macierzynstwo jest trudne dobrze ze juz od 4 miesiaca mozna te sloiczki podawac np marchewke to moze na chwile ja czyms zajmie heheh chociaz mam nadzieje ze jej sie odmieni do tego czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630499 przez alebazi1986
Lenucha217 napisał:

a tu dawis ;p

slicznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630537 przez andzia_zg
Lafi dziś już troszkę lepiej i nie cieknie tak ciurkiem z nosa ale cały czas schodzi mi z zatok ropa.

Lenucha cudnie :-) Ja tez chce taki filmik :-) Jak go zrobić?

ufolka zakrzyczałam go ale i tak nic nie dało :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630553 przez Agnieszka86
Wiewiórka biedny Szymcio :( Zdrowiejcie szybko!!!!

Andzia super, że już lepiej się czujesz:)

Lenusia fajnie, będzie pamiątka jak nic :kiss: Jak znajdę chwilę kiedyś to też się pobawię :lol:

Któraś pytała ile ml mm zjadają dzieciaki. Moja Zosia zjada max 120, nie wiem czy nie mało, ale skoro dobrze przybiera to widocznie jej wystarcza. Je około 7 razy na dobę.

Zosia jest dzieckiem, które zdecydowanie nie lubi spać w dzień. I jest tez dzieckiem, które szybko nudzi się leżeniem w jednym miejscu więc jest ciągle kwękanie a ja nic zrobić nie mogę! Teraz się ululała, przy dźwięku suszarki od Paulinki (dzięki :kiss: ). Spróbuję ogarnąć co nieco, bo syf, kiła i mogiła! Trzymajcie się kochane, nie wiem czy jeszcze uda mi się tutaj dzisiaj zajrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630577 przez kika1985
hej

my w domu ale mala cos marudna chyba jej sie w domu nie podoba bo ciagle placze i spac nie chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl