BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 tydzień temu #631546 przez kika1985
Zaczęłam skalpel chodakowskiej ale musiałam przerwać bo mala zaczęła płakać i nie dało jej się uspokoić ani uśpić
Jutro będę robić bo dziś mi się iż nie chce


Koticz jesteś super mama , kazda z nas chyba chce czasami odpocząć od dziecka to normalne !!!


Jutro idę na morfologię rano

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631733 przez koticz
Właśnie kończę kolację i spadam do wyra bo padam na ryj młoda mi się dwa razy już przebudziła :dry: po kąpieli zjadła 60ml mm i za pól h 30ml i za kolejne pół h 30ml mojego,czyli w ciągu godziny zjadła 120ml(60ml mm i 60ml mojego)

Jejku jak mi teraz głupio,że się na nią zezłościłam...aż się popłakałam J do słuchawki (bo też mu się wyżaliłam) żeby nie pomyślał,że ja naszej córeczki nie kocham :( patrzę na nią jak słodko sobie śpi i mam moralniaka strasznego...Tak bardzo jej pragnęłam i tak wiele mnie kosztowało,żeby ją donośić...Czekałam na nią całą wieczność a teraz fochy strzelam...Głupia ja!

Ktoś pytał o surówki,więc ja jem w zasadzie wszystkie ;) ogórki konserwowe i kiszone,buraki,coś z pekińskiej,marchewkę z groszkiem...W ogóle nie trzymam już żadnej diety,ale "zakazane" jem z umiarem (czyt.pomidory,czekolada itp) byliśmy już z J w Macu i zjadłam bigmaca w zestawie i młodej nic nie było...nie jadłam jeszcze cytrusów,ale teraz pije sok z wiśni,zobaczymy jutro jak Jaga zareaguje...no i schab smażony,mieline,ziemniaki z zasmażaną cebulką...nic młodej nie szkodzi :silly: a w pasie miałam wczoraj 68cm to mniej niż przed ciążą :S tyle tylko,że wcześniej miałam zdecydowanie jędrniejsze ciało


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631773 przez xxElaElaEeexx
Hej :)

U nas wszystko w porządku.Od kilku dni Maja mniej śpi w dzień za to po kąpieli i jedzonku śpi od 20 do 2 lub 3 a potem budzi się znów o 6 lub 7.Więc wszystko idzie w dobrym kierunku żeby mamusia mogła się wyspać :lol:
Dziś byliśmy na długim spacerku ,bo pogoda była piękna,a później u moich dziadków.
Teraz mała śpi,a my z mężem oglądamy tv :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631782 przez ufolka
Hej
Oliwia dopiero niedawno zasnęła, ja już po prysznicu, poczytam troszkę i spać :)
Super że przyłączacie się do ćwiczeń, ja postanowiłam że będę ćwiczyć na razie co dwa dni, potem zobaczymy. Boję się stracić pokarm, nie wiem nawet to możliwe?? Po wczorajszym Skalpelu czuję wszystkie mięśnie, ale zakwasów nie mam, w sumie to tak fajnie się czuję :)

Andzia jutro jedź z małym do lekarza, szczepienia odpuść sobie

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631845 przez Depeche
O w morde , jestem pierwsza.

HEj.

Mam dosyc, chce sie wyspac!To taka sentencja , zaraz po nocy. Nocka jak zwykle, co 1,5 - 2 godz. cyc, biedne juz nic zycia w nich nie ma!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631846 przez Lenucha217
depeche jestem jestem , nie chcialo mi sie logowac jestem jak twoje cycki zero zycia we mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #631857 przez Agnieszka86
Cześć Gwiazdy!

Panika po winku przyjemnie:) Takie rozluźnienie...:)

Andzia Biedny Wojtuchno...:( dobrze Ufolka mówi, niech go zobaczy lekarz, a szczepienie będzie musiało zaczekać.

Gosia jak dobrze słyszeć, że nasza mała bohaterka tak fajnie sobie radzi:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zosiek już kwęka więc lecę się przebrać i zajmować Zosiakiem... spokojnego dnia kochane :kiss:

a... dzisiaj mija 8 tygodni życia mojej córci kochanej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631866 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631906 przez kika1985
Lenucha217 napisał:

depeche jestem jestem , nie chcialo mi sie logowac jestem jak twoje cycki zero zycia we mnie


lena wiem przykro mi ze tak sie czujesz ale rozwalił mnie twoj tekst :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631911 przez kika1985
hej

jejku depeche my mamy to samo w nocy, u mnie mala zasnela wczoraj przed 20 (po 2 godzinach meczarni kolki ja chyba męczą bo płacze i usnąć nie może tylko pozycja pionowa ją uspokaja ) i zaczęła kwękać o 23 na cyca, potem pobudka o 1, 3 i od 4 stękanie [rzez sen do 6 i już pobudka B) nie iem ja może jakieś słabe mleko mam bo ona tak często się budzi na karmienie, nigdy się nie wyśpię :(

byłam rano Dominika zawieźć do przedszkola , potem pojechałam oddać krew , mała śpi , ciekawe jak długo B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631915 przez aksa
bry pipki

dziś młody pobił rekord spał 5godzin!! spałam jak zabita! :D

wy się już bzykacie łłłoooo a ja jeszcze plamie :dry: a mojego m to już tak nosi że masakra...


dziś byłam na pobraniu krwi na to crp zeby skontroloać czy w normie oby.... :huh:

dziś piękna pogoda się u nas zapowiada!!więc na pewno wyruszymy na spacerek chociaż korci mnie żeby małego dać mamie na te dwie godziny żeby go powoziła a sama bym spać poszła :S :S

Depeche mój wcześniej też tak wstawał co godzine co dwie i cyc i cyc..teraz na noc daje mu butle i spi tak 3,5h dziś rekord 5h,a pozniej daje mu cycka to przespi tak 2 2,5h..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631934 przez Panika992
Ten moj maly to paskuda. Oczy mu sie zamykaja, ale ryczy w nieboglosy, a na rekach usypia. I caly w lzach jak go odloze. A ja bym sobie ogarnela troche.
Nie wiem jak go na spacer pozniej ubrac bo u nas bardzo cieplo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631965 przez Lafi
Witam kobitki:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Wiki dzis spała od 20 d0 3.30 normalanie rekord, teraz zasneła o 7 i nadal spi, az chodze na nia zagladać, musze chyba sobie sprawic nianie elektroniczną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631978 przez koticz
masakra z tą pogodą u nas też bardzo ciepło się zapowiada i też się zastanawiam w co Jagodę ubrać,tym bardziej teraz mam korbę,żeby mi się znowu nie rozchorowała...teraz ma na sobie body z krótkim rękawem,welurowy kaftanik i welurowe ogrodniczki do tego ciepłe skarpety bo trochę zmarzła w nocy../chyba jej pod to założę jeszcze bawełniany kaftanik i półśpiochy czyli bedzie ubrana tak jak wczoraj,tylko już zdejmę tę osłonę na gongolę,sam koc chyba wystarczy.... u mnie jest teraz 14st w cieniu





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631983 przez Panika992
Ja chyba body, polspiochy, spodenki i bluze. Bez kocyks, bo znow go przegrzeje;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl