BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 tydzień temu #632340 przez Panika992
Masakra u nas. Ukrop jak w lato, bezchmurne niebo, bez wiatru. Mlody spal na spacerzr, wrocilismy, dalam go do hustawki i dalej spi. Slodziak.
Dzis na obiad makaron z lubelli na patelnie. Lenia mam, nic innego nie chce mi sie robic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632370 przez Agnieszka86
Paulina 77 napisał:

Agnieszka86 napisał:

Wiewiórka biedny Szymcio :( Zdrowiejcie szybko!!!!

Andzia super, że już lepiej się czujesz:)

Lenusia fajnie, będzie pamiątka jak nic :kiss: Jak znajdę chwilę kiedyś to też się pobawię :lol:

Któraś pytała ile ml mm zjadają dzieciaki. Moja Zosia zjada max 120, nie wiem czy nie mało, ale skoro dobrze przybiera to widocznie jej wystarcza. Je około 7 razy na dobę.

Zosia jest dzieckiem, które zdecydowanie nie lubi spać w dzień. I jest tez dzieckiem, które szybko nudzi się leżeniem w jednym miejscu więc jest ciągle kwękanie a ja nic zrobić nie mogę! Teraz się ululała, przy dźwięku suszarki od Paulinki (dzięki :kiss: ). Spróbuję ogarnąć co nieco, bo syf, kiła i mogiła! Trzymajcie się kochane, nie wiem czy jeszcze uda mi się tutaj dzisiaj zajrzeć.

uważajcie na suszarkę 8-godzinną z youtube - ona jest super, ale prawdopodobnie haker włamał sie nam do kompa i teraz jest do postawienia cały system. M mi mówił, że tak czasem robią, jak się ma długo otwartą jedną stronę, wchodzą do komputerów i mieszają. A informacja, że suszarka idzie przez 8 godzin jest dla nich zaproszeniem do pogrzebania w komputerach.... mam suszarke od ufolki ale jeszcze jej nie puszczałam


o kurcze, dobrze, ze piszesz. Podzkiel sie linkiem od Ufolki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632401 przez Paulina 77
Aga to jest mp3, kto chce niech mi wyśle na PM adres e-mail

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632499 przez Agnieszka86
Paulinka podałam Ci mojego maila na priv

Zosiak ma dzisiaj dzień śpioszka... byłysmy na spacerze 1,5h, a potem mała spała i tak posypia ciągle.

Ja mam dzisiaj kryzys wielkiej dupy. Wszystkie spodnie mam przyciasne w biodrach i udach :angry: Muszę czym prędzej na zumbę się wybrać, bo masakra. Kupiłam sobie balsam ujędrniający do smarowania brzucha, bo taki galaretkowy jest dziwny.
Jutro idę do dentystki i znowu mam problem w co się ubiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632557 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632582 przez Panika992
Dziewczyny uzywa ktoras z Was pampersow z rossmana? Bo mam prawie calutka paczke (bez jakis 5 szt) do oddania, bo.moj Olek na kazde poza Pampersami ma uczulenie. Oddam za koszt wysylki, bo szkoda mi wyrzucic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632656 przez Panika992
A. I jeszcze do tego jakies pol paczki pampersow z tesco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632740 przez koticz
Dziś piękna pogoda to cisza na forum...

My były na spacerze 4h i Jaga spała prawie cały czas,obudziła się na chilkę wypiła na raz 100ml herbatki i spała dalej :)

Troszkę była za ciepło ubrana bo jak wróciłyśmy do domku to miała lekko wilgotne plecki...

Popisałabym ale mnie woła :) papap spokojnej nocki





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632762 przez Waszka87
Ehhh nieaktywna na forum się zrobiłam ale niemam czasu poprostu. Każdy dzień wygląda podobnie.
Dalej lapie powoli doła. Mam wrażenie ze wszyscy uważają mnie za zła matkę, moja mama chciałaby żeby mały na każde stęknięcie mial podawana pierś, maz wogole nic nie mówi już do mnie ja mam cały czas nerwa i się kłócimy. On mi tego nie powie ale widzę ze uważa mnie za złą mamę.
Malutki ma skok rozwojowy jest bardzo marudny i gorzej śpi, do tego czytaj na ręce po szczepionce tej po urodzeniu. Nie śpi prawie wcale w dzień chociaż ziewa strasznie. Wszyteko mnie powoli przerasta niemam na nic czasu tymbardziej dla siebie :-/
Byłam w galerii nakupilam ciuchów ale wcale mi lepiej nie jest, czuje ze nie wyrabiam juz, nienawidzę spojrzeń meza i mamy bo dają mi do zrozumienia ze sobie nie radze, jeszcze świrka mnie wkurwila aaaaaAa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #632763 przez Waszka87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632816 przez wiewiorka
My nadal w szpitalu i do srodu napewno zostaniemy.Szymon dostal antybiotyk.Pediatra po obejrzeniu wyniko jegi krewi z wypisu ze szpitala powiedziala ze urodzil sie z infekcja i powinien dostac antybiotyk odrazu.Nie powinien byc szczepiony po 6 tyg a z kolei moj pediatra tez tego niedopatrzyl stad Szymonowi rozwinal sie rotwirus na co go zaszczepilam.Podumowujac wiecj nabten badziew nie szczepie i musze poszukac lepszego specjalisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632819 przez wiewiorka
A i kupki sa znow zolte a nie zielone jakby sie pasl na lace :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632824 przez wiewiorka
Waszka87 napisał:

Ehhh nieaktywna na forum się zrobiłam ale niemam czasu poprostu. Każdy dzień wygląda podobnie.
Dalej lapie powoli doła. Mam wrażenie ze wszyscy uważają mnie za zła matkę, moja mama chciałaby żeby mały na każde stęknięcie mial podawana pierś, maz wogole nic nie mówi już do mnie ja mam cały czas nerwa i się kłócimy. On mi tego nie powie ale widzę ze uważa mnie za złą mamę.
Malutki ma skok rozwojowy jest bardzo marudny i gorzej śpi, do tego czytaj na ręce po szczepionce tej po urodzeniu. Nie śpi prawie wcale w dzień chociaż ziewa strasznie. Wszyteko mnie powoli przerasta niemam na nic czasu tymbardziej dla siebie :-/
Byłam w galerii nakupilam ciuchów ale wcale mi lepiej nie jest, czuje ze nie wyrabiam juz, nienawidzę spojrzeń meza i mamy bo dają mi do zrozumienia ze sobie nie radze, jeszcze świrka mnie wkurwila aaaaaAa

Szymon ma tak samo ze spa niem .nix w domu ogarnac nie moge,obiadu nie ugotuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #632867 przez Paulina 77
Waszka87 napisał:

Ehhh nieaktywna na forum się zrobiłam ale niemam czasu poprostu. Każdy dzień wygląda podobnie.
Dalej lapie powoli doła. Mam wrażenie ze wszyscy uważają mnie za zła matkę, moja mama chciałaby żeby mały na każde stęknięcie mial podawana pierś, maz wogole nic nie mówi już do mnie ja mam cały czas nerwa i się kłócimy. On mi tego nie powie ale widzę ze uważa mnie za złą mamę.
Malutki ma skok rozwojowy jest bardzo marudny i gorzej śpi, do tego czytaj na ręce po szczepionce tej po urodzeniu. Nie śpi prawie wcale w dzień chociaż ziewa strasznie. Wszyteko mnie powoli przerasta niemam na nic czasu tymbardziej dla siebie :-/
Byłam w galerii nakupilam ciuchów ale wcale mi lepiej nie jest, czuje ze nie wyrabiam juz, nienawidzę spojrzeń meza i mamy bo dają mi do zrozumienia ze sobie nie radze, jeszcze świrka mnie wkurwila aaaaaAa

Waszka, co to ma znaczyć, jakim prawem Cię oceniają?! Nie daj sobie wejść na głowę. Powinni Ci pomagać - rosołek ugotować, posprzątać, itd. Dla Twojego dziecka to Ty jesteś najważniejsza i przy Tobie jest najszczęśliwsze. A o skokach rozwojowych uświadom rodzinkę :)
Mój Michał dzisiaj pięknie spał przy otwartym oknie - może u Was tez tak będzie? No i chyba znalazła sie metoda zeby wieczorem zasypiał. Nie zapalać światła, niech się ściemnia w domu tak jak na dworze - powisiał prawie godzinke na cycku ale w końcu zasnął przed 21.00. Wczoraj podobnie. SUkcesssss!!!!!

wiewiórka zdrowiejcie i wracajcie szybko do domku :kiss: Gosiu każda dobra wiadomość o stanie Zosi nas cieszy :) oby tak dalej :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632881 przez wiewiorka
Waszka87 napisał:

Ehhh nieaktywna na forum się zrobiłam ale niemam czasu poprostu. Każdy dzień wygląda podobnie.
Dalej lapie powoli doła. Mam wrażenie ze wszyscy uważają mnie za zła matkę, moja mama chciałaby żeby mały na każde stęknięcie mial podawana pierś, maz wogole nic nie mówi już do mnie ja mam cały czas nerwa i się kłócimy. On mi tego nie powie ale widzę ze uważa mnie za złą mamę.
Malutki ma skok rozwojowy jest bardzo marudny i gorzej śpi, do tego czytaj na ręce po szczepionce tej po urodzeniu. Nie śpi prawie wcale w dzień chociaż ziewa strasznie. Wszyteko mnie powoli przerasta niemam na nic czasu tymbardziej dla siebie :-/
Byłam w galerii nakupilam ciuchów ale wcale mi lepiej nie jest, czuje ze nie wyrabiam juz, nienawidzę spojrzeń meza i mamy bo dają mi do zrozumienia ze sobie nie radze, jeszcze świrka mnie wkurwila aaaaaAa

Szymon ma tak samo ze spa niem .nix w domu ogarnac nie moge,obiadu nie ugotuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl