BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #636516 przez koticz
Offca chyba Cię trochę rozumiem... choć ja mam czas żeby się pomalować i staram się wcisnąć w fajne ciuszki (z tym to różnie jest) to i tak nigdzie nie wychodze...odcięta od świata jestem,nawet przyjaciółki jakby rzadziej się odzywają...nooo ale wiadomo ludzie w soboty spotykają się koło 18 no to mu już się powoli szykujemy do kąpieli,butli i usypiania...
Mój J to owszem może połazić po knajpach ze swoimi koleżkami którzy nie mają żadnych zobowiązań,może się nawet upić i potem spać do 11...a ja nawet jakbym gdzieś wyszła bez Jagódki to i tak myślami byłabym cały czas w domu...Czasem brak mi siły do Niej,czasem mam dość tej monotonii-butla,odbicie,usypianie,pieluszka,butla,odbicie,usypianie,pieluszka,butla...
Martwie się tym,czy da się ze mną jeszcze normalnie porozmawiać,czy jedyne tematy jakie poruszam to kupki,zupki i szczepionki...

Ale wiesz co???Nie chcę być nigdzie indziej!!!Mogłabym godzinami patrzeć na moją córeczkę!!!Nie chciałabym stracić ani sekundy z jej życia,ani jednego uśmiechu,ani jednej łzy...Czuję się super jak na mój widok ona się uśmiecha,albo jak leżymy sobie razem a ona spokojna przygląda się mojej twarzy i kocham to,ze niezależnie od tego jak bardzo płacze wystarczy,ze wezmę ją na ręce i przytulę i ona od razu się uspokaja...Nie zawsze będziemy naszym dzieciom niezbędne do życia...Z każdym dniem zbliżamy się do ich niezależności więc trzeba się teraz nasycić...Jeszcze przyjdą czasy,że będziemy za tym tęsknić...Więc offca głowa do góry :)

Paulina my jesteśmy dopiero przy drugim opakowaniu "2" i zaczęłyśmy nosić rozmiar 62 a Jagoda dobija do 3.5kg :lol: jak tak będzie powoli rosła to spokojnie będę ją miała siłę zanieść na rękach do Komunii :lol:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #636519 przez Paulina 77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kika wanienka jest the best :lol: a córeczka śliczna :kiss:
patrycja widze ze tez masz duze dziecko, jakie ubranka mu zakładasz?? 74, 82? i tez planujesz na dniach wskoczyc w pampersy nr 3?

koticz ale Ty masz córeczke, a dziewczynki są drobniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636662 przez kika1985
Dziecko mi się usralo po uszy podczas przewijania aż musiałam ja pod zlewem myc :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636700 przez Panika992
Hej. U nas noc srednio. Pobudka o 2.30 i wzielam go do lozka bo az plakal tak sie spinal. Usnal i spal do 6.

Czy zdazylo sie waszym dzieciaczkom nie robic kupki? Juz trzeci dzien a tu nic. Nawet kleksa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636758 przez andzia_zg
Panika moj Wojtek przy praktycznie każdym piernięciu wali kleksa, wiec ja mam zupełnie odwrotna sytuacje do Twojej.

Ja dziś na 12:00 do lekarza. Miłego dnia :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636760 przez Lafi
Hej laski:)

Panika to troche za długo, musisz kupke sprowokować,

Wiki tez nielubi na brzuszku, ale główke wysoko podnosi, ale wyczaiła ze mozna przewrócić sie na bok, wiec jak jej nie przytrzymama to fik i juz na boczku

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #636784 przez Paulina 77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kika dobra ta Twoja młoda :lol: :lol: mojemu sie jeszcze po uszy nie udało :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636795 przez Panika992
lafiwasnie o 11 bedzie nasza pani doktor to bede dzwonic. Moze to po szczepieniu jakis dziwny skutek uboczny? Moze po tym na rota...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636803 przez kika1985
Panika992 napisał:

Hej. U nas noc srednio. Pobudka o 2.30 i wzielam go do lozka bo az plakal tak sie spinal. Usnal i spal do 6.

Czy zdazylo sie waszym dzieciaczkom nie robic kupki? Juz trzeci dzien a tu nic. Nawet kleksa!


u mnie kupa jest kilka razy dziennie
to nie dobrze że kupy nie robi moze czopek podaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636809 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



andzia powodzenia u lekarza


mała spi w łóżeczku godzine a ja pranie porobiłam , ogarnęłam kuchnię, kuwetę kota i zjadłam normalnie śniadanie w końcu B) też tak macie że jecie ciągle na stojąco albo jak karmię małą to na leżąco jem B) masakra


dziś sliczna pogoda :) spacerek zrobimy koło południa



któraś stosowala ten bio oil? bo chcę kupić żeby mi zbladły rozstępy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636826 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny,

Franek rośnie z dnia na dzień widzę jak się zmienia, niedawno był u mnie w brzuchu a teraz już prawie 2 miesiące.

Dziś jedziemy łatwić coś z chrzcinami u księdza i tu już wczoraj był problem bo ja powiedziałam, że kategorycznie nie będzie alkoholu bo nie chcę się wstydzić przed swoja rodziną na moją popieprzoną teściową to mój Michał się wzburzył, to mu powiedziałam ze jak tak to żadnego obiadu nie będzie koniec kropka. A wy co myślicie, ja naprawdę wstydzę się za tą babę ona jest nieobliczalna, na weselu naszym się uchlała to na chrzcinach się nie uchleje wątpię;/ a na dodatek wczoraj teściowa wlazła do naszego pokoju jak się kochaliśmy z M i już mam na nią takiego mega wkur... że szok niech będzie już ten czerwiec i wyprowadzka bo ja nie wytrzymam tu dłużej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636827 przez koticz
Panika a podajesz Olowi mm???Bo ja jak podaję Jagodzie więcej mm to też przetrzymuje kupkę...jak jest tylko na moim mleku to załatwia się normalnie...moja wczoraj też kupki nie robiła i już widzę,że ciśnie bo bączy cały czas...pomasowałam jej trochę "oczko" ale nie pomogło nic dam jej jeszcze chwilkę...


Miłego dnia bejboszki!!!

Ja się ubieram i lece do Skarbówki PIT'y złożyć wreszcie zanim mi się czas skończy :cheer:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636836 przez kika1985
ania czajka to teściowa pojechała po calości, kurcze jakiś zamek sobie zróbcie w pokoju to wam nie będzie włazić


co do alkoholu to ja też nie chcę go na chrzcinach , mówiłam mężowi ale nie wiem czy przejdzie, tak na dobrą sprawę to nikt oprócz teścia pewnie by nie pił no sama nie wiem B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636906 przez Panika992
koticz nie, Olus tylko na cycu jest.
aniaczaj[a/b] ja tez nie chce alkoholu na chrzcinach. Ewentualnie po lampce wina do obiadu i tyle. Chrzciny to nie impreza do picia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #636915 przez patrycja85
widziałyście?-podobno premier ma ogłosić dziś ze roczny macierzyński obejmie cały rok:))) jak ogłosi to wam napisze-a nie mówiłam:)))

Ignaś kończy dziś 2 miesiące!!!!

Paulina-Ignaś dużo waży ale jesteśmy w rozmiarze 62 póki co:) Twój synuś to kawal chłopa:) a pieluchy kupiliśmy już 3:)

Panika-na pirsi może być kupka raz n kilka dni ale jeśli do tej pory robił codziennie to faktycznie dziwne. ja bym dała poł czopka.

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl