BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #641637 przez xxElaElaEeexx
Waszka87 napisał:

Hej ja właśnie odstawilam małego od piersi podaje my nan1 i delicol i kupy są lepsze, robią mi się guzy ale wymasowuje i mały spija ale niechętnie bo woli butle.
Dzisiaj bul jak aniolek, tylko teraz coś marudzi. Jakie są sposoby na zatrzymanie laktacji, pije szałwię


Mojej koleżance ginekolog przepisał jakieś tabletki na zatrzymanie laktacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641645 przez Waszka87
MyslAlam o domowych sposobach. A niesiesz ile te tabletki brała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641647 przez aksa
wiewiorka jak bylam w szpitalu ostatnio to dostawalam antybiotyki i maly bardzo zle reagowal - zielonekupy i mega prężenie aż bordowy a ryczał tak żeochrypł po prostu cierpiał było widać i wtedy go odstwialam, jak skonczylam brac antybiotyki to odczekalam ponad dobę i wrocilam do cycka ale dokarmiam malego butlą bo nie starcza mu już moj pokarm

oświadczam że mój syn nie potrzebuje snu od 6 rano spał 2h teraz też nie chce usnąć wykończe sie czemu to dziecko tak nie lubi spac?????????????????????////

natka mapo jednej stronie krostki?amoże jak spi to kładzie buzie na tej stronie i wychodzą mu potówki??

Panika a to hula hop to nie jest za lekkie??? bo czytalam żeby był efekt to minimum 1kg musi ważyć

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641660 przez xxElaElaEeexx
Witajcie :)

U nas wszystko dobrze.Mała poszła spać o 20 to obudziła się o 4 a potem o 7-jest coraz lepiej i matka może się wyspać :P Byliśmy dziś 2 razy na długich spacerach-chociaż pogoda taka sobie.Spotkałam się z koleżankami to o mało się o wózek nie pobiły ,każda chciała jeździć z małą :woohoo: Teraz mała śpi,ja na chwilę zerkam co w tym internetowym świecie słychać.

Moja mała też ma od 3dni krostki na jednym policzku,ale to chyba właśnie ten trądzik niemowlęcy.

Waszka Nie mam pojęcia.Tylko wiem ,że są na to jakieś tabletki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641665 przez mamcia2013
witam nowa mamę :)

aksa,panika znalazłam coś takiego www.babyboom.pl/forum/diety-diety-f35/kr...emy-daje-cuda-31759/
ja upatrze jakies dla siebie i tez zamowie. Palicho z siniakami :D brzuch wazniejszy ;d

Kurcze ile maluszkow ma problem z kupa! masakra jakaś! Mój mlody nad ranem wiecznie stęka i szarpie cycka, puszcza gazy a kupy nie ma, dopiero pozniej ją wymeczy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641721 przez koticz
Cześć!!!

Cały dzień byłam u mamy bo J w pracy od 14 (wróci dopiero rano :dry: )byłyśmy na spacerku,ale zimno u nas bardzo!

Ja jutro leze do fryzjera a Jagódka zostaje z tatusiem :) Mojej Małej dzięki Bogu nic nie dolega.Kupki nie są regularne i masuję brzuszek,ale nie mamy problemów z kolorem i konsystencją...I bardzo dużo pruka więc bóli brzuszka też nie ma...

Te krosty to może być albo ten trądzik (polecam sudocrem-bo wyeusza) albo faktycznie uczulenie na "dorosły" proszek.Ja swoje bluzki te w których chodzę po domu piorę w jej proszku,a jak ktoś inny chce ją wziąść na tęce to podkładam tetrową pieluchę.

Panika skoro i tak już kiepsko żyjesz ze świrką to ją za przeproszeniem spierdol jak mokre żyto!!!Ja bym jej powiedziała,że dziecko jest moje i to ja ustalam zasady,a jak jej się nie podoba to fora ze dwora,niech cipka pamięta,że zawsze ją możesz odciąć od dziecka!!!

Witam nową mamę...14 była jakaś pełnia czy coś?Bo chyba wtedy się najwięcej dzieciaczków urodziło...dobrze pamiętam???

Offca mam nadzieję,że W tylko znowu pokazał,że nie bardzo możesz liczyć na jego zrozumienie i pomoc,a nie że coś mu się stało i dlatego ma tel wyłączony i nie wraca...ja jestem mega punktualna (i w moim rodzinnym domu wszyscy się pilnowali czasu) i jak tylko J się spóźnia to schizuję i sram ze strachu :blush:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641759 przez aksa
bry :)
\jestem pierwsza szok :cheer:

u nas nocka ok maly usnął przed 22,pobudka o 2 i od 6 juz nie spimy :)

koticz ooo jak zazdroszczę fryzjera!!! :lol:

moj maly też stęka i się pręzy nad ranem, wtedy go biore robie masaż brzuszka, ćwiczymy nóżkami i lecą bąki z kupką i po bólu

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641760 przez ufolka
hej
u nas wczoraj o 22 wrzask że aż ciary przechodziły, myślałam że Oliwka ochrypnie ;/ to chyba po prince polo bo wczoraj zjadłam, bo po nocy kupa zielona była
Dziewczyny nie muszą wasze dzieci mieć zaraz nietolerancji, po prostu może być dla nich za dużo nabiału i nie nadążają strawić jej, u nas przeszło już, a też na początku mała płakała jak jadła a ja za dużo nabiału zjadłam.
Ja potówki małej przemywałam wodą z mydełkiem bambino, teraz już znikają, tylko buzia jest szorstka, a le i to minie :) nie smarowałam niczym, trądzik trwa 6-9 tyg, musi sam przejść bo to nasze hormony tak wpływają na maluszka po prostu. Jak pojawia się łojotok to wtedy do lekarza, tak mi położna powiedziała :)

Ja zrzuciłam 12 kg z wagi sprzed ciąży, a nawet chyba i więcej w sumie, no i jeszcze muszę :)
Aga buziaki :*
Offca przykre to co piszesz, mam nadzieję że miał dobry powód żeby się spóźnić, no i że nic się nie stało. No i zapaliłaś?
Ja też czasami myślę o fajkach, czasami chce mi się ale się boję że jak zapalę to znów się wciągnę, bo ja lubię palić, no i kasy mi szkoda ;/
Panika widzę że synek broni mamusi, ciekawe jak on by się czuł gdyby coś takiego usłyszał. Ja bym świrce nie darowała. Jak jeszcze raz z takim tekstem wyjedzie to powiedz że to babka jest niepotrzebna dla dziecka, a matka jest niezbędna nawet !
Natka witaj :)
Depeche u nas też było kilkanaście kup, myślałam już że nie wyrobię.. tylko cycek i sranie, ale już na szczęście mniej :P
Waszka idź do gina to przepisze Ci tabletki na wysuszenie pokarmu, po co masz się męczyć jak sam nie chce zaniknąć

Oliwka już drugą noc z rzędu przesypia całą, budzi się o 6 na karmienie. A mnie dziś głowa pęka, wzięłam już apap to trochę zamuliło, no i chyba dostałam okres !! spodziewałam się za jakieś 5 miesięcy! albo to tak coś ;/ no ale wczoraj mnie brzuch pobolewał ja na okres więc to chyba to ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641772 przez dominiczzkka
Mowie mu, o tym ze mam dosc, ze mnie wszystko przerasta, ze chce isc do psychologa... Nic. Kurwa, nic.. ;(

bardzo chcialabym miec okres... pierwszy mialam na koniec marca... tego by mi jeszcze kurwa brakowalo teraz... aaa! ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641773 przez aksa
dominiczka wez sprawy w swoje ręce, zbierz się w sobie i po prostu idz do tego psychologa to będzie na prawdę dobra decyzja

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641775 przez kika1985
dominiczzkka napisał:

Mowie mu, o tym ze mam dosc, ze mnie wszystko przerasta, ze chce isc do psychologa... Nic. Kurwa, nic.. ;(

bardzo chcialabym miec okres... pierwszy mialam na koniec marca... tego by mi jeszcze kurwa brakowalo teraz... aaa! ;(



i co ona na to??

dominiczka zapisze sie i idz, nie patrz na innych, toje drowie jest najwazniejsze a swirka sie nie przejmuj , olej i rob swoje dla bruna musisz byc dzielna i zdrowa!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641777 przez kika1985
moja Laura chyba jest przeziębiona, od 22 męczy ją taki katar że pol nocy atękała, ciezko jej bylo oddychc , zapuszczalam sol, ale odciagac ciezko bylo ona sie zloscila, teraz rano polozylm ja na brzuszku troche wysmarkala do tego chyba jest cieplejsza , w nocy miala 37,8 teraz 37,2 roznie tak , maz wyczytal ze niemowlaki sa cieplejsze i zeby do 38 sie nie pzejmowac bo to normalne ale ja juz panikuje, chcialam w nocy do szpitala jechac B)

od 12 przyjmuje lekarz wiec jedziemy

trzymajcie kciuki za nas zeby to nic powaznego

i do tego te krosty........ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641786 przez natka1985
Witajcie :) U nas pobudka o 5:30, ale to już standard. Teraz Zosia śpi od godziny w foteliku samochodowym, muszę ją bujać co chwilę, bo się kręci i wierci. Koniecznie muszę się zaopatrzyć w huśtawkę. Możecie jakąś polecić ?

Troszkę o mnie:
Natalia,lat 27 ( no dobra, od czerwca 28 ;) ), od 7,5 lat mieszkam w Warszawie, wcześniej na Mazurach, od 7 lat w związku, od 4 już jako narzeczona Wojtka :) Świeżo upieczona logopedka, mam nadzieję zacząć pracę w zawodzie po urlopie macierzyńskim.

;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641789 przez natka1985
Koticz, nie wiem jak to jest z tym 14 - ym, ale ja miałam mieć wywoływany poród 11 - ego, ale wszystko odkąd trafiłam do szpitala szło nie tak. Szczęśliwie wszystko dobrze się skończyło i Zosia przyszła na świat w urodziny swojego taty :)Tak chyba miało być :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641799 przez aksa
kika oby malutkiej nic nie było! :kiss:

młody leży na brzuchu i wali bąki, ale tak głośne że masakra :P

natka ja też się przymierzam do jakiejś huśtawki ale nie mam nic upatrzonego

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl