BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 dni temu #641539 przez wiewiorka
aksa napisał:

wiewiorka spadlo mi 14kg

mamcia to janawet nie wiedzialam ze sa różne hula hop zaraz oblukam na allegro, a nie robie nic takiego maly daje troche w kosc trzeba ciagle sie nim zajmowac bo ryczy jak zostaje 'sam'..

dzis nie zrobiłam nic...maly jest marudny od 6 rano spał raz przez 2h..

zjem sobie kisiel :lol:

a zielone kupy mój miał jak ja ten antybiotyk brałam...


a jak dlugo mial zielone kupy? i czy byl w nich sluz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641542 przez wiewiorka
25malinka napisał:

natka1985 Ja pisałam,że często zmieniam mleko,ale to dlatego,że mała ma uczulenie i musimy sprawdzić czy to od mleka,a po wszystkich reaguje tak samo tzn boli ja brzuszek,tyle,że jak na razie nie ma uczulenia


a kupy jakie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641544 przez Panika992
aksa wpisz w all odchudzajace kolo hula hop. I pierwszy wynik po 9,99.

natka witaj;) moze powiesz cos o sobie? Imie, ilemasz lat;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641550 przez Depeche
Panika, nooo pojechala. Moze to mial byc zart, al'la ang. humor, ale jakos jej nie wyszlo. Glupia baba!!!!!

Gosia, spokojnie, spokojnie.Zal malutkiej, ze jest nie potrafi.

Aga, trzymajcie sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641553 przez 25malinka
wiewiorka napisał:

25malinka napisał:

natka1985 Ja pisałam,że często zmieniam mleko,ale to dlatego,że mała ma uczulenie i musimy sprawdzić czy to od mleka,a po wszystkich reaguje tak samo tzn boli ja brzuszek,tyle,że jak na razie nie ma uczulenia


a kupy jakie?

[/i]


Kupy zielone były po tym nutramigenie,ale tak pisalo na tym mleko,ze może tak być a teraz chyba normalne, czasem zdarza się zielone jeszcze,ale nie z zadnym sluzem czy pod ciśnieniem jak piszecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641557 przez Depeche
Andzia, Offca wspolczuje Wam, Moj na szczescie siedzi na d. i zasuwa przy dzieciach. Chyba zatluklabym!

Jej moj wali kilkanascie kup dziennie. Wodnistych, smrodliwych. Je piers, wali bąki i sruuu. Po kazdym jedzeniu, po mm mniej, musi sie postarac. No niemoga miec wszystkie nietolerancje, na Boga. Myslalam, ze to normalne. Moja mala miala problem w druga strone, tzn, po kilk dni nie mogala. Poza tym byla na mm wiec ciezko mi porownac. teraz sie zastanawiam i sama nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641575 przez Lenucha217
Hej u mnie od wczoraj po sczepieniu masakra maly tak plakal ze az sie zanosl dalam mu pol czopka przeciwbolowego i jakos przetrwalismy pol nocy ... Dzis od 5 spal mi 3 h bardzo malo jak na niego marudny poplakuje caly czas chce na rece co odloze to placz , do tego mu sie ulewa jak nie wiem a kupy to zawsze ma zielone szare na poczatku a na koncu pieluchy zolte . wykapalam go nakarmilam myslalam ze usnie a tu figa ...
no ponarzekałam a teraz witam nowa mame

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641578 przez wiewiorka
Depeche napisał:

Andzia, Offca wspolczuje Wam, Moj na szczescie siedzi na d. i zasuwa przy dzieciach. Chyba zatluklabym!

Jej moj wali kilkanascie kup dziennie. Wodnistych, smrodliwych. Je piers, wali bąki i sruuu. Po kazdym jedzeniu, po mm mniej, musi sie postarac. No niemoga miec wszystkie nietolerancje, na Boga. Myslalam, ze to normalne. Moja mala miala problem w druga strone, tzn, po kilk dni nie mogala. Poza tym byla na mm wiec ciezko mi porownac. teraz sie zastanawiam i sama nie wiem.


ja to oszaleje z tymi kupami. Ogladam kazda ze wszystkich stron pod światłem!! mam już paranoje i przez te nerwy już mniej mleka mam. Dokarmiłam dziś butelką. Tak błogo mu się zrobilo, że pierwszy raz śpi mi w łożeczku. Przez to jak sie musze meczyc by go nakarmić na samą myśl o karmieniu plakać mi się chce. Powinno mi to sprawiać przyjemność a dziś dając mu butle poczułam taką ulgę ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641591 przez aksa
wiewiorka ja odstawilam małego od piersi to zielone kupy ze sluzem mial jeszcze ok 1,5 dnia pozniej zaczelo wracac do normy...


witam nową mamusię rozgość się :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641596 przez natka1985
Aksa, a uczulenie na całym ciałku, bo Zosia ma na buźce i nie wiem co to może być.Lekarze mówią, żeby tylko wodą przemywać, ale tych krostek jest coraz więcej i tylko z jednej strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641598 przez Panika992
A moj Olek znow bez kupy. Juz 6 dni byli, wczoraj pidalam mu Acidolac baby i przyszla kupa. A dzis znow nic. Nie wiem, moze trawi wszystko, moze ma takie zapotrzebowanie. Bo brzusio mieciutki, buzia mu sie cieszy, wiec sie nie meczy.

Mi tez sie wydaje, ze sa inne powody niz nietolerancja. Pryszki to moze tradzik, albo uczulenie na dorosly proszek, jak przytulacie dziecko do siebie (wasze ciuchy). A to rwanie przy piersi. Olek ma tak czasem, jak chce go nakarmic jak on ma nerwy, jak placze. Albo po prostu jak nie jest glodny, aja chce mu dac.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641602 przez natka1985
Uciekam zaraz spać, ale jutro obiecuję napisać coś więcej :) Cieszę się,ze w końcu do Was napisałam.

Miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641604 przez Lenucha217
panika mi lekarka kazla podawac adicolac przez 10 dni dopiero mu sie te kupki unormowaly i robi zawsze o 4 rano .. tez sobie pore wybral :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641605 przez wiewiorka
aksa napisał:

wiewiorka ja odstawilam małego od piersi to zielone kupy ze sluzem mial jeszcze ok 1,5 dnia pozniej zaczelo wracac do normy...


witam nową mamusię rozgość się :lol:


a dlaczego odtawiłaś od piersi bo ja nie na bierząco jestem? i jakie mleko teraz dajesz? Iczy tez się robił taki czerwony i stekał przy kupie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641629 przez Waszka87
Hej ja właśnie odstawilam małego od piersi podaje my nan1 i delicol i kupy są lepsze, robią mi się guzy ale wymasowuje i mały spija ale niechętnie bo woli butle.
Dzisiaj bul jak aniolek, tylko teraz coś marudzi. Jakie są sposoby na zatrzymanie laktacji, pije szałwię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl