BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 dni temu #641015 przez koticz
Aguś wyśpij się,dobrze,że szybko zareagowaliście,paskudny ten wirus (poczytałam o nim w wikipedii)

Kilka dni słońca i już mi skóra z nosa schodzi :dry:

Panika jak czytam takie akcje to uwierzyć nie mogę,że takie babsztyle chodzą po świecie...Mówiłaś o tym mężowi?Co on na to?Powinien pogadać ze swoją matką i wyznaczyć jej pewne granice!Jejku jak dobrze,że moja świrka jest normalna!!!

Masakra byliśmy dziś u brata mijego J bo właśnie zjechał z pracy w Anglii i przetrzymaliśmy młodej spanie bo wróciliśmy do domu o 22 i teraz zasnąć nie może :dry: J śpi w najlepsze,bo po nocy spał tylko 2h więc jak się tylko położył to zasnął jak kamień...póki co Mała nie płacze,ale męczy się troszkę...

Też spadam do spania powoli.Spokojnej nocki kochane moje :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641042 przez Gosia27
Hej dziewczyny
chciałam bym częściej pisać, ale nie mam ciągłego dostępu do neta...
Nie dam nawet teraz rady Was nadrobić
U nas Zosia nie chce jeść, od soboty jak była tylko na moim pokarmie to zaczęła tracic na wadze i to sporo bo spadła 130g...lekarze zadecydowali że nie mam jej swojego dawać tylko jest karmiona Bebilonem ( z nerwów straciłam pokarm-nic juz nie ściagam). Zeby tego było mało, mała nie chce ssać butelki, praktycznie co chwila ją muszę stymulować. To konsekwencja 6 tyg dokarmiania sondą...płakać mi się chce a mała w najlepsze się bawi butelką. Codziennie 2x ją ważę, już nie mam siły...łzy same mi napływają do oczu jak kładę ją na wagę. Dopóki nie zacznie jeść i przybierać to na pewno nie wyjdziemy do domu. A kardiologicznie i kardiochirurgicznie na chwilę obecną wszystko w porządku...central Shunt który ma założony pracuje prawidłowo. Wyniki też dobre, tylko mi nie je..ja z tego stresu i przemęczenia już schudłam kolejne kg. Tak dobrze się zapowiadało, chyba za szybko się ucieszyłam...

Aga dużo zdrówka dla Zosi. Wszystko będzie dobrze :kiss:

Tęsknie za Wami!
Gocha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641081 przez aksa
bry

Aguś zdrówka dla Zosieńki!! :kiss:

Gosiu trzymamy kciuki za Zosię oby w końcu się poukładało wszystko :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a mnie mój m wkurzył, poszedł dziś do pracy coś tam nadganiać pffff, a ja głupia miałam nadzieje że sobie dziś trochę odpocznę ale nie znowu sama z dzieckiem :( mały mało co go widzi, przez to nie uspokaja się u niego na rękach, wkurw mnie bierze bo jak on z nim zostanie jak ja będę musiała gdzieś wyjśc masakra :dry:

a mały dziś mi się obudził po 5 i teraz dopiero usnął ale już się wybudza...męczą go gazy nie może się wyprukać stęka jęczy ehhh będziemy zmieniać mleko z hipp na hipp ha, zobaczymy może coś to da...

nie wiem jak u was ale u mnie szaro buro i ponuro :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #641128 przez andzia_zg
Agnieszka czyli jednak to nie jest bakteria? A jak się w ogóle czuje Zosieńka? Jaki ma dolegliwości? Oby szybko wyzdrowiała :kiss:

Gosia staraj się nie stresować. Spokojnie i Zosieńka z powrotem zacznie jeść... musi sie poprostu tego od nowa nauczyć a to pewnie trochę potrwa. Oby tylko nie spadała tak mocno na wadze.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641187 przez aksa
właśnie się ważyłam został mi 1kg do startowej wagi,czyli jeszcze tak 5-6kg i będzie sukces, szwagierka ma mi kupic hula hop :lol:

laski ja już nie wiem co mam jeść...musze ograniczyć trochę białko bo chyba za dużo jem i małego może przez to tak gazy meczą...
można jeść pieczone mięso?? jakąś polędwicę?? bo te kurczaki to już mi bokiem wychodzą, np robiona w tych woreczkach w piekarniku??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641279 przez mamcia2013
Hej,
tak piszecie o tym nabiale to moze mojego mlodego tez od tego boli brzuszek i gazy?? Bo ja codziennie wpieprzam danio (nawet ze dwa) i mleko do kawy... :cheer: :cheer:

Gosiu trzymam kciuki zeby bylo dobrze :kiss:

Panika mi babka powiedziala ze nie moze byc ropki. A świrka stuknieta.

Aksa jak Ty gubisz kg??? A jakie hula hop bedziesz miala? To zwykle??

Aga duzo zdrówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641319 przez wiewiorka
Agnieszka86 napisał:

hej,
K. z małą w szpitalu, a ja tą noc mam nakazene się wyspać. Muszę chyba wypić melisę, to może zasnę. Zosia ma wirus rsv, hospitalizacja trwa od 7-10 dni. Anybiotyk wirusa nie zwalczy, bo to wirus i sam musi się wydalić z organizmu.
Boję się o nią, boje się żeby nie bylo gorzej, prawie nie jem, prawię nie śpię.
Zarazić mogła osoba, która nie była chora tylko przeniosła zarazki, więc nie da się dziecka uchoronić, bo jak???


My wyszliśmy w czwartek ze szpitala a w niedziele znów biegunka i zielone kupy. Od wczoraj już nie tak rzadkie ale nadal zielone ze śluzem. Byłam u dwóch pediatrów ale żaden nie umiał powiedzieć czy to kolejna infekcja czy też rekacja po antybiotyku. Do tego wszytskiego Szymon mało co je. Ciagle płacze przy cycu i się odrywa. Ja też juz siły nie mam. Boli mnie brzuch z nerów. Jak tylko zrobi kupe to się boje zajrzeć. Mysle juz nawet zeby by mu dać mleko modyfikowane bo mało je :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641324 przez kika1985
hej

wlasnie wrocilismy od mamy

te krosty sa juz na calej buzce, kupa juz ok , ale martwie sietymi krostami, jutrojade do lekrza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641326 przez wiewiorka
patrycja85 napisał:

Waszka-my podajemy małemu delicol. prawdę mówiąc u nas on się nie sprawdza ale podaję bo mam nadzieję że jeszcze zadziała.

dziewczyny może słyszałyście o takim przypadku że dziecko krzyczy po karmieniu? Ignaś ma tak już ze 3 tyg. pediatra poradziła podać ten delicol i twierdzi że to przejdzie. ale mi tak go szkoda. ma apetyt, ładnie przybiera ale po kazdym jedzeniu jest wrzask i to od razu jak tylko wypuści cycka. pokrzyczy tak kilka minut i przechodzi. chętnie przyjmę jakieś rady:)


Szymon się drze z kazdego powodu. Dziś go odlozyłam dracego i się zmeczył i sam zasną.

Może ja faktycznie mam mało pokarmu bo jak zacznie ssac i jest chwile taki nawał to ssie a jak tylko leci mu mniej to puszcza i płacze. Teraz ja prosze o pomoc!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641356 przez Panika992
aksaja jem juz wszystko prawie. Nawet pizze jadlam i malemu nic nie bylo. Rezygnuje ze wzdymajacych, ze smazonego (ale ze wzgledu na to, zeby juz dupa nie rosla).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641359 przez andzia_zg
Ja też sie zaczełam niepokoić o Wojtka bo jest niespokojny i tak jak dotąd jadł normalnie tak teraz po kilku minutach jedzenia odrywa sie od cycka, zaczyna płakać i go szarpie, a jak daje go do beknięcia to jest kupa. Dzis rano zauwazylam, że znów go wysypało na twarzy. Tak sobie mysle,że to moze po białym serku, bo wczoraj jadlam kanapki z białym serkiem.
Zaczęłam więc czytać o nietolerancji laktozy i skazie białkowej i wyczytałam, że np przy nietolerancji laktozy dzieci podczas jedzenia staja się drażliwe, często wlasnie po chwili jedzenia odrywaja sie od piersi lub butelki i płaczą, bo jelitka nie trawia laktozy, pojawia sie napięcie brzuszka i gazy. Czesto właśnie sa bóle brzuszka, a kupka i gazy sa bardziej śmierdzące i wodniste.
Wiec moze to ta skaza białkowa...? :S

Jak to lekarz stwierdzil tydzien temu, że Wojtek ma potówki... tylkopo pierwsze potowki nie wyskakuja na twarzy po zjedzeniu najpierw serka Danio,a teraz bialego serka, a poza tym traz młody nie miał się gdzie zgrzac bo od kilku dni na dworze jest chłodno i nie wychodzimy na dwór, a mieszkaniu nie jest gorąco.

Może u Was jest podobnie?
mamcia próbowałas nie jesc serków itp?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641367 przez andzia_zg

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641368 przez wiewiorka
andzia_zg napisał:

Ja też sie zaczełam niepokoić o Wojtka bo jest niespokojny i tak jak dotąd jadł normalnie tak teraz po kilku minutach jedzenia odrywa sie od cycka, zaczyna płakać i go szarpie, a jak daje go do beknięcia to jest kupa. Dzis rano zauwazylam, że znów go wysypało na twarzy. Tak sobie mysle,że to moze po białym serku, bo wczoraj jadlam kanapki z białym serkiem.
Zaczęłam więc czytać o nietolerancji laktozy i skazie białkowej i wyczytałam, że np przy nietolerancji laktozy dzieci podczas jedzenia staja się drażliwe, często wlasnie po chwili jedzenia odrywaja sie od piersi lub butelki i płaczą, bo jelitka nie trawia laktozy, pojawia sie napięcie brzuszka i gazy. Czesto właśnie sa bóle brzuszka, a kupka i gazy sa bardziej śmierdzące i wodniste.
Wiec moze to ta skaza białkowa...? :S

Jak to lekarz stwierdzil tydzien temu, że Wojtek ma potówki... tylkopo pierwsze potowki nie wyskakuja na twarzy po zjedzeniu najpierw serka Danio,a teraz bialego serka, a poza tym traz młody nie miał się gdzie zgrzac bo od kilku dni na dworze jest chłodno i nie wychodzimy na dwór, a mieszkaniu nie jest gorąco.

Może u Was jest podobnie?

tez sie zastanawiam czy to nie przez tolerancje laktozy.bo chwile poje i sie odrywa i placze.po kazdym jedzeniu kupa zielona wodnista.no ale czy lekarz nie zwrocilby na to uwagi...
mamcia próbowałas nie jesc serków itp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641369 przez wiewiorka
aksa napisał:

właśnie się ważyłam został mi 1kg do startowej wagi,czyli jeszcze tak 5-6kg i będzie sukces, szwagierka ma mi kupic hula hop :lol:

laski ja już nie wiem co mam jeść...musze ograniczyć trochę białko bo chyba za dużo jem i małego może przez to tak gazy meczą...
można jeść pieczone mięso?? jakąś polędwicę?? bo te kurczaki to już mi bokiem wychodzą, np robiona w tych woreczkach w piekarniku??


to ile juz schudlas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #641373 przez andzia_zg
wiewiórka własnie też czytałam że kupa może być zielona... a z tymi lekarzami to wiesz jak jest... jak mój powiedział, że to na twarzy Wojtka to potówki to mi się śmiac zachciało... potówki od czego? skoro teraz jest chłodno i w mieszkaniu tez nie mam za ciepło... potówki poza tym nie wyskakuja po zjedzeniu czegoś tylko sa od przegrzania...
Tacy są teraz lekarze...


Jutro kolejne podejście do szczepienia. Zapytam znow o to na buzi. Ciekawe czy znow powie ze potówki. Ja sie naprawde powaznie zastanawiam czy to nie skaza białkowa... albo ta nietolerancja laktozy...
no i przy tej nietolerancji laktozy pisało tez ze kupa pod ciśnieniem... a u nas wlasnie taka jest... i bardzo mocno smierdzi... a zapach kupy przy karmieniu piersia powinien byc nie tak mocny i kupa powinna smierdziec maslanka a nie ma maksa zgniłym jajem...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl