BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #414957 przez nika_bytom
witam

ja też chcialam Maję ale bratanica mojego partnera ma tak na imię więc kombinujemy z innymi imionami :P

co do farbowania włosów ja pomyślałam ze to doskonała okazja aby zmusić sie do niefarbowania ich i zrobienia sobie wymarzonej trwałej jak już będzie maluszek na swiecie. fryzjerka nie chciala sie tego podjąć na farbowanych i rozjasnianych włosach.

a tu dodaje swoje dane ;)

Misia - Dominika 22lata - 2/3.03.2013
AniaCzajka- Ania 24 lata - 3.03.2013
andzia_zg - Ania - 27 lat - 06.03.2013
Vernix- 08.03.2013
mamcia2013-Paulina-23 lata-09.03.2013
chiczi- 09.03.2013
Unbreakable - Aneta - 25 lat - 11.03.2013
Sylwia-28lat-19.03.2013
gosiach 29 lat- 20.03.2013
Sylwka727-Sylwia-22lata-20.03.2013
macka- Magda-28lat-21.03.2013
Madga-24lat-27.03.2013
Monika - 24 lata - 25.03.2013

wczesniej poruszany był wątek L4. Musze Wam opisać moją historię. w pracy spodziewałam sie że będe musiała ukrywać się z moim szczęściem. nie pomyliłam się. anonimowo jakaś "dobra dusza" doniosła szefowi ze jestem w ciąży. na co on nie chciał mi przedłuzyc umowy, albo kazał mi przynieść zaswiadczenie od lekarza ze nie jestem w ciąży. w koncu stanęło na tym ze mialam mu napisac oswiadczenie ze nie jestem w ciąży i nie bede dochodzic zadnych roszczeń z tego tytułu. oczywiscie dowiedzialam się w PIP`ie i spokojnie mogłam cos takiego podpisac bo jest to kompletnie bezprawne. zaczynajac od tego ze w ogoel nie powinien ode mnie czegos takiego szef wymagac. Mam nadzięję, że Wasi szefowi są wyrozumiali w tej kwestii. ja niestety dalej musze sie ukrywać i powoli zaczynam nosić luźniejsze koszulki bo zaczyna być delikatnie widać, a zwlaszcza jak siedzę nie robią mi się już normalne fałdki tylko taki gladki zaokrąglony brzuszek. Przeraza mnie myśl o powiedzeniu szefowi ze jednak jestem w ciąży, gdy już przyjdzie na to pora...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414992 przez vernix
Witajcie Dziewczyny!:)

Jakie macie dzisiaj samopoczucie? Pytam, bo sama muszę się wyżalić. Kolejna noc była masakryczna.Cały czas czuję jak rozciąga mi się macica, bolał brzuch, lekarz mówił, że to normalne, bo więzadła pracują, ale że aż tak??
Do tego wszystkie ścięgna też mnie bolały: od łokciowe, kolanowe i nawet...nadgarstkowe:) czułam, jakby ktoś mnie przywiązał za ręce i nogi i ciągnął za sznurki:):)a od rana ciśnienie zatyka mi uszy i muszę leżeć, bo w innym przypadku słyszę tylko bicie swojego serca i swój oddech:) czy to minie...?

Pozdrawiam, z nadzieją, że u Was jest lepiej niż u mnie:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414999 przez andzia_zg
vernix mnie też boli brzuch już 3 dzień. Mam to samo. Do tego boli mnie jedna żyła na prawej ręce - szczególnie w miejscu zgięcia. Dziwne uczucie :/ jakby mi ktoś za nią ciągnął :/ :-(
Też masz 12 tydzień ciąży wiec to może rzeczywiście tak nasza dzidzia rozciąga macicę.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415032 przez vernix
Andzia czytałam, że to normalne, bo organizm przygotowuje się do ciężaru, który będzie musiał udźwignąć przez kolejne miesiące. Dlatego bolą ścięgna, kręgosłup, macica.
Trzeba to przetrwać, mam nadzieję, ze niebawem w II trymestrze te objawy ustąpią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415049 przez andzia_zg
Vernix tez mam taka nadzieję, w końcu to już końcówka I trymestru.
Mój mąż też mi tłumaczy żebym się tylko nie denerwowała, że on już widzi, że mi zaczyna się zaokrąglać brzuszek czyli się rozciąga i to dlatego boli.
A prawdą jest, że jak się zdenerwuję to bardziej boli. Damy radę :-) Kto jak nie my hihi :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415057 przez AniaCzajka
mnie też okropnie bolą mięśnie zwłaszcza rano potem jakoś to przechodzi, najgorsze są wędrówki nocne do łazienki ale damy rady wszystko dla naszych maluszków, ja w wtorek mam usg genetyczne i troszkę zaczynam się martwić;/ ale mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze.

pozdrawiam i miłego dzionka Wam wszystkim życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415080 przez chiczi
Dziewczyny, ja też cały czas czuję brzuch...raz mocniej raz słabiej.
I zaczęły mi dokuczać wzdęcia i zaparcia, wrrr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415139 przez mamcia2013
U mnie nadal oprócz brzucha nie ma nic...
Pogoda do bani, tylko spać i spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415147 przez vernix
No pewnie, że DAMY radę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415186 przez madga
Ach te dolegliwości :( ja tylko strasznie zmęczona jestem, wieczorem padam jak kawka, a rano nieumiem wstać.

No i muszę sie pochwalić :):););) wczoraj doszłam wkońcu z moim do porozumienia i będziemy mieli albo Fabianka, albo Dorianka jupi !!!!! a co do córeczki to niemamy jeszcze imienia :(
Fabian i Dorian cudowna melodia dla moich uszu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415187 przez mamcia2013
Magda ja zawsze mówiłam że będę miała synka Doriana, ale kumpel już tak nazwał :) a później wybieraliśmy między Fabianem a Wiktorem i raczej Wiktor będzie :) chociaż wszystko się może jeszcze zmienić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415203 przez madga
Mamcia, u nas też może się zmienić, ale mamm nadzieję, że nie ponieważ juz bardzo długo podobało mi sie imię Dorian i Fabian, mój sie do nich przekonał :) więc mam nadzieję, że sie niezmieni i pod warunkiem, że będzie syn :) bo jeszcze nieznamy płci :) a co do córeczki to mi sie podoba Sabinka lub Nadia, ale tatuś ani na te, ani na inne imię się nieumi zdecydować :)

A i w poniedziałek jadę na wizytę :) tak bardzo czekam :) mam nadzieję, że dostanę pierwszą fotkę bo poprzednie zostawili w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415314 przez mamcia2013
Magda tak szczerze to na imiona jeszcze czas :) ważne aby zdrowe było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415459 przez anneem6
Hej dziewczyny,


Jestem Ania mam 27 lat i jestem w 12 tyg ciąży termin mam na 2 marca dziś widziałam jak moje dziecko macha nóżkami i rączkami aż łzy mi poszły
Trzymajcie się miłego weekendu ;)


Wróciłam ponownie do Was, miałam straszne problemy z zalogowaniem, administratorzy nie odpowiadają, i mam nowe konto podobny nick ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415508 przez chiczi
Dziś skończony 12tc..:)
Brzuszek boli po bokach, niziutko, więzadełka dają popalić ;)
Dziewczyny, a jak u Was ze śluzem? U mnie dużo białego, mlecznego, zwłaszcza ranem :)
Udanej soboty życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl