BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 8 miesiąc temu #417149 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny.

Coś dziś nie ogarniam. Wstałam o 9, zjadłam śniadanie, poczytałam trochę w necie i poszłam spać dalej. Dopiero się obudziłam.Ciekawe czy zasnę wieczorem po takiej drzemce :/ Im dłużej siedzę w domu tym bardziej jestem leniwa. Jak chodziłam do pracy to jakoś byłam mega zorganizowana. Nie przeszkadzało mi nawet wstawanie o 5 rano, żeby na 6 zdąrzyć do pracy. Baa... po pracy zakupy, obiad itp. codziennie świeże warzywa, mięsko itp. W soboty brałam nadgodziny żeby dorobić, a teraz co? Zakupy raz na tydzień, nie chce mi sie ruszyć tyłka, nawet nie chce mi się posprzątać. Już nie wspomnę o gotowaniu (a zaraz niestety muszę zacząć robić obiad) Ble... ale lenistwo.
Bym tylko leżała. Poprostu nie umiem sie na tym L4 zmusić do pracy.

A od wczoraj czuję mocno napiętą skórę na brzuchu. Zastanawiam sie czy nie kupić sobie czegoś na rozstępy. Macie jakiś krem co możecie polecić?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417169 przez Mirella
dla wszystkich cioteczek które kibicują i głosują na Emilkę dla przypomnienia u ułatwienia link pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 za każdy głosik dziękujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417202 przez sylwka727
Katarzyna jeśli Cię skóra swędzi to powiedz ginowi bo na lutówkach dziewczynę też swędziała i coś jej tam wyszło ale już nie pamiętam co i która to miała możesz się zapytać na lutówkach o to

MAgdalena Witaj

Magda jeśli chodzi o usg to w Polsce jest tak przyjęte przez NFZ że w ciąży wykonuje się tylko 3 usg po jednym w każdym miesiącu i niby tak powinno być a ja mam tak świetną ginkę jest niesamowita bardzo się interesuje i angażuje za każdym razem robi usg i badanie na fotelu L4 sama się pytała czy chcę skierowanie na badania na każdej wizycie oczywiście położna przed każdą wizytą waży mierzy tętno a chodziłam prywatnie to nawet wywiadu nie przeprowadził żadnego ważenia mierzenia badanie na fotelu może 2 razy, jedyne co robił to usg i to była cała wizyta. Więc ja nie wyznaje zasady że prywatnie jest lepiej wszystko zależy od gina czy z powołania czy nie

Ja w niedzielę wróciłam z nad Białego i teraz cały czas mam schizy czy wszystko ok z moją kruszynką bo mi mdłości przeszły poza tym siedziałam w jeziorze niby woda przeźroczysta ale nie wiadomo jakie się czają tam bakterie i już świruje poza tym wymioty mi minęły i mdłości prawie nie ma a brzuszek boli i głowa coraz częściej doskwiera :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417247 przez sylwia2
Dołączam do gruby leniwych, mam to samo, wstanę rano zjem śniadanko, leki i na kanapę przed tv i komp. Az sama na siebie jestem zła ale to silniejsze. Mam kolezanke która za jakis miesiac rodzi i tez od poczatlu ciązy na zwolnieniu była, w miedzy czasie miała pisac prace mgr i nie dała rady oddac jej w terminie, strasnie się dziwiłam ze tyle czasu ma wolnego i jeszcze nie napisała, JUZ TERAZ WIEM ZE NIE DA SIE NIC ZROBIC W TYM LENIWYM STANIE. Ja zachcianek nie mam wogołe wrecz przeciwnie na nic nie mam ochoty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417251 przez Unbreakable
Ależ ja Wam zazdroszczę tej odrobiny lenistwa;) Ja ostatnio nie mam nawet czasu nacieszyć się tą ciążą.
Z drugiej strony może gdybym przestała pracować też wpadłabym w taki nihilizm i brak chęci na cokolwiek prócz leżenia.
Ktoś miał być chyba dziś na genetycznym, prawda? czekam na relację :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417280 przez Magdalenaaa
Andzia_zg - ja właśnie zakupiłam sobie kremik na rozstępy dax cosmetics dla kobiet w ciązy i mam karmiących, trudno mi powiedzieć, czy jest on dobry - stosuję go za krótko. Wydaje mi się, że najważniejsza jest tutaj systematyczność. Moja znajoma stosowała tylko oliwkę zwyklą dla dzieci + natryski (ciepła chłodna-woda) i teraz mam skórę naprawdę ładną. Szczerze to mam cichą nadzieję, że u mnie będzie podobnie. Cociaż niestety mam skłonności do rozstępów. Ale przynajmniej się postaram i przeciwdziałać.

Magda masz rację, mobilizuję się!! Muszę się opierać podwieczornym zachcianką!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417281 przez macka
No ja też czekam na relacje z badań :laugh: Dziewczyny meldujecie : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417294 przez vernix
Witajcie Dziewczyny:)
Mój dzień sponsoruje literka "s" jak spanie. Cały dzień przeleżałam, nie z lenistwa, ale z ogarniajacego mnie zmęczenia i senności. Jest to o tyle dla mnie dziwne, że wczoraj była brzydka pogoda i sądziłam, że będę spała, a tu proszę nie.
Chciałam coś rano do Was napisać, ale nie dałam rady, po 10 poszłam spać, obudziłam się po 2 godzinach. Zebrałam się w sobie i poszłam niedaleko na pocztę, a po przyjściu...znowu zachciało mi się spać. I znowu 2 godziny:) A w nocy też spałam, wiec nie ma co walczyć ze sobą i wsłuchać się w organizm.Byle nie dać się zbyt długo lenistwie, ale łatwo powiedzieć, bo często też nic po prostu mi się nie chce-nie mam sił i ochoty. To chyba przez szalejące hormony. Ja to jeszcze dodaję sobie progesteron w tabletkach, więc chyba wariuję hormonalnie:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417297 przez vernix
Ja w niedzielę wróciłam z nad Białego i teraz cały czas mam schizy czy wszystko ok z moją kruszynką bo mi mdłości przeszły poza tym siedziałam w jeziorze niby woda przeźroczysta ale nie wiadomo jakie się czają tam bakterie i już świruje poza tym wymioty mi minęły i mdłości prawie nie ma a brzuszek boli i głowa coraz częściej doskwiera :([/quote]

Sylwka, na pewno jest dobrze. Przecież mdłości, wymioty po pewnym czasie ustępują. Mnie też bardziej boli głowa-ciśnienie?? i brzuch od ubiegłego czwartku. Czuję rozciąganie.A wodą się też nie przejmuj, przecież potencjalne bakterie unieszkodliwia kwaśne PH w pochwie, a gdyby nawet coś byłoby nie tak, to można to szybko wyleczyć nawet w ciąży, ale na pewno niczego nie złapałaś!:)

uśmiechy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417339 przez madga
sylwka ja niechodzę prywatnie do gina, ale i w przychodni i w szpitalu byłam pod opieką tego samego lekarza i ponoć jest bardzo dobrym lekarzem ( dowiem się na własnej skórze):) a co do objawów może już minęły :) ja od początku nic niemiałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417468 przez patrycja85
hej
jestem po usg genetycznym
12 tydz i 3 dzień- badanie wykonano dopochwowo
wszystko ok, wszystko pomierzone, dzidzia podejrzana z każdej strony;)
ulga....

w ogole dzień niesamowity, bo oprocz badania dostaliśmy tel z dkms, że jest osoba która potrzebuje szpiku mojego męża:))) taaaakie emocje:)

ja już drugi dzień bez drzemki więc może to już za mną:)
pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417471 przez vernix
patrycja85 napisał:
jestem po usg genetycznym
12 tydz i 3 dzień- badanie wykonano dopochwowo
wszystko ok, wszystko pomierzone, dzidzia podejrzana z każdej strony;)
ulga....


Super, cieszę się, ze u Ciebie/ u Was jest wszystko w porządku. Czekałam tylko na taką informację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417542 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, ja miałam wczoraj usg genetyczne, stresowałam się trochę ale na szczęście wszystko u dzidziusia w porządku ma już prawie 8cm a jego serce tak mocno bije:)

MIŁEGO DNIA MAMUŚKI:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417596 przez katarzyna1702
Super Dziewczyny że wszystko w porządku z Waszymi Skarbami cieszę się bardzo;) Przede mną dziś to usg mam wizytę na 15 stresior okropny ale wierzę że też usłyszę takie dobre wieści ;)
Sylwka co do swędzenia skóry to nic się nie dzieję po prostu rośniemy i skóra się rozciąga stąd te swędzonki i to nie cały czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #417624 przez vernix
Witajcie Dziewczyny:)

Ania, Patrycja mają już za sobą te badanie. Zazdroszczę:) Opiszcie Dziewczyny szczegółowo co dokładnie lekarz badał.

Katarzyno zdaj dzisiaj relację:)Sama już się stresuję, na badanie idę za tydzień.
Trzymam ponownie kciuki:):)

Dobrego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl