BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #493138 przez Agnieszka86
Paulina 77 napisał:

Też siedzę sama, m w pracy i trochę mi smutno, nawet nie chce mi się książek czytać.
Ładny i ciekawy:
allegro.pl/euro-cart-wozek-3wa-passo-mak...nie-i2829567037.html


Jakiś czas temu też wrzuciłam tutaj link do tych wózków, bardzo mi się podobają, ale u mnie w mieście nie można go nigdzie było zobaczyć na żywo niestety:(
Widzę, że mocno się zabrałaś za temat wózka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493146 przez Paulina 77
już fioła dostaję od tych wózków... :silly:

a tu trochę wydatków jeszcze - obie pary spodni ciążowych mam ciasne, czuję, że rozeszłam się na boki, tzn. chyba kości mi się rozeszły. Wybieram się na targ w poniedziałek i w czwartek do sklepu z odzieżą ciążową. Mam nadzieję, że coś kupię. Najbardziej podobałyby mi się takie grubaśne czarne legginsy i długa bluzko-tunika. Do rajstop ciążowych się zraziłam - ciasne jak cholera, nie znoszę, jak mnie coś uciska w brzuch, a kupiłam już XL. Nie wiem, na kogo to szyją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493148 przez Unbreakable
Hej ciężaróweczki ;)

Patrycja super że wszystko gra ;) teraz grzecznie dalej pić wodę i sikać a będzie dobrze ;P

Sylwka moja mama ma problemy z krzepnięciem i też bierze te zastrzyki. Przyzwyczaisz się. Po krótkim czasie robiła to już jak maszynka. Nie tak to miało wyglądać,ale jeszcze 3 miesiące da się przeżyć w później... później już będzie pięknie ;)

Paulina mnie też polecali firmę baby design ale model Lupo. Maxi Cosi do niego pasuje, bo sama mam zamiar taki kupić. Zastanawiam się nad nim intensywnie tylko że to nowy model i nie ma o nim opinii. Na mnie zrobił bardzo fajne wrażenie na żywo. Moja mama znów "upiera się" (to złe słowo bo po prostumnie namawia ;)) na X Landera,bo to Ona jest głównym sponsorem wózka dla wnusi,ale jak dla mnie cena jest mocno przesadzona a i wrażenie jakiegoś oszałamiającego na mnie nie zrobił. Wolę tą kasę zainwestować w porządny fotelik.

Mój mąż maluje, w domu się wietrzy a ja nie wychylam nosa spod koca bo zimnoooo. Niech ten weekend się już skończy bo wreszcie w pomalowanym mieszkanku będą mogły być złożone Lenkowe mebelki :))) już się nie mogę doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493150 przez Agnieszka86
Paulina 77 napisał:

już fioła dostaję od tych wózków... :silly:

a tu trochę wydatków jeszcze - obie pary spodni ciążowych mam ciasne, czuję, że rozeszłam się na boki, tzn. chyba kości mi się rozeszły. Wybieram się na targ w poniedziałek i w czwartek do sklepu z odzieżą ciążową. Mam nadzieję, że coś kupię. Najbardziej podobałyby mi się takie grubaśne czarne legginsy i długa bluzko-tunika. Do rajstop ciążowych się zraziłam - ciasne jak cholera, nie znoszę, jak mnie coś uciska w brzuch, a kupiłam już XL. Nie wiem, na kogo to szyją.


Poważnie takie te rajstopy nie wygodne? Chciałam sobie takie kupić na święta, bo jak na razie chodzę w tych sprzed ciąży, ale mam je pod brzuchem, a teraz zimno, to wiadomo, że nie będę z odkrytym brzuchem biegać:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493156 przez Gosia27
Ja muszę sobie sprawić nowe legginsy albo getry. Mam dwie sukienki ciążowe i już w nich w tym tygodniu chodziłam. świetnie się w nich czułam. Ja też uciekam póki co z mężolem na piffo do pizzeri. Mam nadzieję, że serwują w niej gorącą czekoladę z bitą śmietaną, bo naszła mnie mega ochota.
Zosienka dziś nieźle dokazuje. I coś często zdarzają jej się czkawki :dry:
Potem jeszcze do Was zajrzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493157 przez Agnieszka86
Unbreakable doczekasz się niedługo poskręcania mebelków:) a póki co leż pod tym cieplutkim kocykiem :)

Gosia udanego wyjścia z mężem :)

Zmykam od Was, zajrzę jeszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493160 przez lenusia7
Dziewczyny bedziecie ubierac dzieciaczkom koszuleczki pod body czy na gole ciałko bo kupuje na allego wyprawke szpitalna i nie wiem czy same dlugie body wystarcza czy musi byc koszuleczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493161 przez andzia_zg
lenusia ja na początek będę wkładała sam kaftanik/koszulkę zapinana z boku żeby nie urażać pępusia,a na to sweterek lub śpioszki, a jak kikut odpadnie to już tylko same body a na body jak będzie chłodniej jakąś bluzę czy coś.

ale na pewno jak będę ubierac body to pod body nie będę nic wkładać.

A ja znów sama, bo mąż pojechał grac w piłkę...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493185 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, ja dziś u mamy byłam z mężolem cały dzień:) a teraz do domu wróciliśmy, i dziś końcu odebrałam wynik glukozy i mam 4,9 i nie wiem czy to dobrze czy źle może mi coś powiecie na temat tego wyniku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493186 przez Paulina 77
Agnieszka86 napisał:

Poważnie takie te rajstopy nie wygodne? Chciałam sobie takie kupić na święta, bo jak na razie chodzę w tych sprzed ciąży, ale mam je pod brzuchem, a teraz zimno, to wiadomo, że nie będę z odkrytym brzuchem biegać:/


najlepiej żeby Ci ekspedientka w sklepie je wyciągnęła z woreczka i pokazała,spróbuj je rozciągnąć, może akurat trafisz na szerokie i rozciągliwe. Ja w tych moich planuję chodzić po ciąży, bo teraz bym się bała czy ucisk nie spowoduje jakiegoś niedokrwienia czy skurczów. Ja mam teraz w biodrach 110 cm, w brzuszku 115 cm przy wzroście 172 cm. Te rajstopy kupowałam jakieś 2 miesiące temu, więc byłam o wiele szczuplejsza. A spodnie jak ostatnio przymierzałam to pasowały mi XXL tak na styk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493187 przez andzia_zg
AniaCzajka to jest wynik na czczo czy po 2 godzinach?Jeśli po 2 godzinach to wynik jest OK bo norma jest do 7,8mmol/l





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493188 przez AniaCzajka
andzia_zg napisał:

AniaCzajka to jest wynik na czczo czy po 2 godzinach?Jeśli po 2 godzinach to wynik jest OK bo norma jest do 7,8mmol/l



to ten po 2 godzinach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493189 przez andzia_zg
Twoj wynik jest niski jak u mnie na czczo... nie wiem czy nie masz aż za nisko...

masz 4,9mmol/l = 88,7mg/dl

nietolerancja glukozy jest powyżej 7,8mmol/l (140mg/dl) --> jak jest powyżej to jest dietka
cukrzyca jest powyżej 11 mmol/l (200mg/dl)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493193 przez AniaCzajka
andzia_zg napisał:

Twoj wynik jest niski jak u mnie na czczo...


własnie u mnie to dziwne jest bo ja na czczo miałam 5,2 a po tej glukozie i 2 godzinach siedzenia miałam 4,9, trochę mnie to dziwi ale nie wiem, w poniedziałek zadzwonię do położnej i zapytam się co i jak bo wizytę mam dopiero na 18 grudnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493198 przez andzia_zg
No zapytaj, bo masz naprawdę niski wynik... nie wiem czy nie za niski... :unsure: i aż dziwne, że po glukozie masz nizszy wynik niz przed :unsure:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl