BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #943020 przez maja001
witajcie, jestem i ja
Asik z tego co sie orientuje to a razie nie ma dodatkowych badań, dopiero pod oniec ciązy ok 36tc albo i po robi sie badanie na GBS
kasiah ty bedziesz prawdopodobnie juz grudniowa mamusią :woohoo: , ale te czas lecji
anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ula zgrabny brzuszek
mamomuminka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kelis mi szczawiowa smakuje a gotuje się ją identycznie jak żurek, tylko za miast żurku dodaje się szczaw, który można dostać w słoiczkach, Do tego jajko i ziemniaczki osobno
luśka kilka razy miałam to samo :angry:

W nocy maly sie budził więć dobrze nie spałam, a nad ranem zaczął mnie skurcz w łydkach łapać i zwijałam sie z bólu, Dlatego dzis do serii tabletek jakie biorę dodałam jeszcze magnez-niedługo będe jak lekkomanka.
Wybrałam sięa wizytę do ina na NFZ żeby podrzucic mu wyniki badań i standardowo nic ciekawego sie nie dowiedziałam, prócz ego ze wysiedziałam sie 3 godz w przechodni. Dobrze ze jutro mam wizyte ia prywatnie to dowiem sie jak ułozona jest moja dzidzia i ile waży i ja zobacze na usg. Pózniej muszę jechac do pracodawcy żeby mi podpisał zwolnienie i prosto od niego do zusu w drugi koniec Łodzi zawiśc zwolnienie i pobrac zaswiadczenie ze jestem na chorobowym{ bopisałam wam że mnie kontrolują i przez to teraz mam tyle biegania po urzedach} Następnie wejde do koleżąnki bo musze jej podrzucic pare rzecz wecw domu będe chyba wieczorem dopiero, oczywiśćie padnieta na maksa, bo jeszcze małego musze ciągnąc ze sobą on juz na pewno da mi popalić
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943022 przez kasiah06
Dzięki za wszystkie dobre słowa w imieniu swoim i Bartusia :kiss:
Chyba jeszcze do mnie nie dociera że synuś w grudniu będzie już z nami :)
Wiecie ja już chyba nie mogę chodzić do sklepów co zobaczę jakieś żarełko u kogoś to od razu też muszę kupić bo mam taką chęć że szok :blink: a potem w domu tego skubnę, tamtego i cała reszta zostaje :unsure:

anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
trzymam mocno kciuki za wyjaśnienie sytuacji i dobre zakończenie :kiss:
asik też boję się tych nocek, dobrze że rodziców mam blisko tzn.w tym samym mieście :) czekam na info z wizyty :)
ulka super brzuszek:) taka kształtna piłeczka :) jak będą już kołyski to dawaj foto :) krokiety w sosie serowym...znowu mam ślinotok :P
martadiana a ja właśnie liczyłam na poród w styczniu...ale najważniejsze żeby maluszek był bezpieczny :) a porodu im bliżej tym mniej się boję, powiem Ci że ja też cały czas wolałam cc a jak w 30 tyg się dowiedziałam że mały cały czas pośladkowo i szanse na obrót spadają to coraz bardziej do sn się przekonywałam...ale tak to już chyba jest że u mnie zawsze mnóstwo obaw i wątpliwości :) teraz maluszek już sam zadecydował jak chce powitać świat :) a z tym klockiem masz rację już mnie plecy tak bolą że szok a gdzie tu dalej :huh: mi włosy i paznokcie też rosną szybciej niż przed ciążą :) super że będą 2 maluszki u twojej gwiazdy :) a oba psiaki sprzedajecie czy zostawiacie sobie jakiegoś maluszka?
mamomuminka wyleguj się ile wlezie póki jeszcze masz takie chwile że możesz ;)
ela a ja to jakaś dziwna jestem bo nie potrafię spać z rogalem i się męczę :angry:
kelis u nas też zimno,żałowałam że jak szłam na zakupy to czapki nie wzięłam :) a mały uparciuch po tatusiu :P
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943042 przez ela85
Kasiah ja jak śpię z tym rogalem to jeden koniec wkładam między kolana a drugi biorę sobie koło twarzy lekko pod ucho a wtedy środek jej mamm gdzieś przy brzuszku. A jak się przekręcam to rogal wyciągam i układam go od nowa na drugim boku :) Spróbuj może i tobie tak podpasuje.
Maja powodzenia na wizycie, obyś wiécej się dowiedziała niż dzisiaj.
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943062 przez luska
To zaczynam od nowa. ....
Chlopaki mają po kg i ogólnie jest super wyniki śpiewające a zastrzyki bolą jak cholera, dobrze , że już koniec i jutro do domu. Kasiah wow już za miesiąc będziesztulić maluszka :-) Ciekawe czy ty będziesz pierwsza czy ninioczka .


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ula z ciebie to masterchef normalnie.
Brzuszki były super takie małe;-)

No i tyle z mojego odpisywania
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943073 przez martadiana
hej laseczki

ja dzisiaj jakos weny nie mam na pisanie jakas zamulona wstalam :/ posprzatalam salon korytarz i sypialnie.. do tego pomylam okna, sciany to pomyl moj facet (pomogl mi ) az dziwne przygotowalam rzeczy dla malej do prania.. no i zostala mi lazienka i pokoik malej do ogarniecia :)
dzisiaj mi moj powiedzial ze ja wiecej laze w nocy do kibla jak spie haha
a mala mi tak w zebra wchodzi ze az boli i nie wygodnie... :(
jutro wizyta ciekawe co bedzie ;)

kasiah sprzedaje szczeniaczki juz dwa pieski to za duzo..


mamamuminka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943077 przez ninoczka
No ciekawe dziewczynki ktora z nas pierwsza urodzi.I wogole jakie terminy bedziemy mialy a jak to sie bedzie mialo do tych terminow z OM.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943105 przez kasiah06
ela wypróbuję dziś Twój sposób,bo jak tak bardziej się w niego wtulałam i tylko brzusio na nim lokowałam :)
luśka współczuję bólu przy zastrzykach :( ale super że u twoich panów wszystko OK :) kilogram no to już kawalerów masz ładnych :)
martadiana no to pracowity dzionek miałaś :) co do psiaków to nie dziwię się wg mnie dwoje to też za wiele no chyba że ktoś ma dom to zmienia postać reczy (chociaż mój m to wziąłby towarzystwo dla naszego gdyby tylko mógł ;) ) ale mam nadzieję że fotki słodziaków wstawisz zanim opuszczą swoją mamusię :) oczywiście trzymam kciuki za wizytę :) a mój dla odmiany tak mnie dziś po pęcherzu kopie że szok a jak trafi w okolice jajnika to ała :ohmy:
ninoczka też jestem ciekawa jak będziemy się rozpakowywać ;)

kurcze ten czas pędzi jak szalony,dopiero co była wielkanoc i dowiedziałam się że jestem w ciąży, pamiętam wizytę na potwierdzenie ciąży 7 maja, a potem wakacje i wydawało się że to jeszcze tyyyylllleee czasu a tu już za chwilę będą maluszki :) mi to czas zaczął przyspieszać od września jak poszłam na zwolnienie tak sobie teraz myślę :) no i oczywiście nie mogę się doczekać synka ale kiedy myślę o tej przemijającej mojej pierwszej ciąży to taka nostalgia mnie dopada bo to jednak piękny (pomimo wielu niedogodności) czas który już nigdy się nie powtórzy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #943153 przez ulka1983
Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mam nadzieję że wszystko u was ok :pinch:

Maja trzymam kciuki za wizytę i pomyślne załatwienie spraw :) ja chodzę do gina na nfz i nie narzekam a badania m wszystkie robi więc nie rozumiem tych waszych lekarzy szkoda gadać :evil:

Kasia ok jak złożę to foto wstawię ale nie wiem kiedy to będzie ;)

Luska super wieści wracajcie do domu :) mówisz o zastrzykach na szybszy rozwój płuc u dzieci bo jak tak to potwierdzam bolą jak cholera :evil:

Martadiana trzymam kciuki za wizytę :)

Ninoczka no ciekawe ile z nas grudniówek będzie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943156 przez Asik92
Hej dziewczyny witam z wieczora :)
Ale jestem zawiedziona tą wizytą, kur... nic sie nie dowiedziałam bo to na NFZ, ani usg mi nie zrobiła :( tylko takim małym czymś sprawdziłła czy serduszko mojego maluszka bije, a myślałam ze go dzisiaj zobacze :( po badaniu stwierdziła że szyjka mi sie skraca ale jest szczelnie zamknięta i nic mi nie przypisała, pytała tylko czy sie rusza i kurde nic wiecej, kurde gdybym miała teraz takie wolne 120 zł poszła bym prywatnie ale kasa nam juz sie rozeszła :( jedynie pocieszyła mnie tym że za dwa tygodnie zrobi usg więc juz chce żeby był grudzień :)

Ela
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luśka mi tez nieraz sie wszystko usuneło :) ale duże te twoje chłopaki już łał :) '

Maja współczuje skurczy, ja juz naszczęście dawno nie miałam ale wiem jaki to ból bo potrafiłam jednej nocy sie budzić po 4 razy przez skurcz :)

Ulka o kurcze 115 cm to więcej odemnie :)

Kasiah mam to samo jak widzę że ktoś coś je to musze odrazu kupić bo mam straszną ochote :) ja tez 7 maja byłam potwierdzić ze jestem w ciąży, kurde kiedy to było :) faktycznie ten czas leci, a najbardziej utrwala mi to ze juz w niektórych sklepach są choinki i ozdoby świąteczne i przez to czuje ze coraz bliżej do porodu :)

Tez jestem ciekawa która pierwsza sie odpakuje :) i chyba wydaje mi sie z Noniczka :) będzie trzeba zrobić tabelke już z urodzeniami :)
Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943157 przez maja001
luśka dobrze, ze maluszki dobrze sie rozwijaja i ze już wychodzisz do domu
martadiana zapomiałam, ze jutro razem o tej samej porze mamy wizyty u gina. trzymam kciuki by i u mnie i u ciebie wszystko było ok.
Asik czyli u ciebie to samo z wizytami u gina na NFZ co u mnie, wizyta tasmowa bez usg i żadnych info o dzidzi :angry: Ja na szczęście na NFZ chodze tylko ze względu na badania darmowe, a tak chhodze jeszcze dodatkowo prywatnie i na każdej wizycie mam usg i mogę zapytac gina o co chcę

A ja znów cierpie na bezsenność... Jutro dam wam znac jak po wizycie i ile malutka waży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943158 przez Asik92
Maja no to jest jakieś chore na ten NFZ też powinno być wszystko kontrolowane co wizyte tym bardziej ja bylam 4 tyg temu, ale trudno musze poczekać mam nadzieje ze szybko te 2 tyg miną
trzymam kciuki za wizyte :) daj znać co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943159 przez Asik92

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943162 przez martadiana
kasiah chyba mamy to samo tez mnie mala po jajnikach wali i mnie boli wlasnie :/ a zdjecia dam szczeniaczkow :) a mi znowu sie czas ciagnie wydaje mi sie ze te 2 miesiace jeszcze beda z rok lecialy...

asik dobrze ze z dzidzia ok a juz niedlugo i tak zobaczymy dzieci na zywo wiec nie ma sie co przejmowac tak :D ja tez mam kazda wizyte to nie widze dzidzi tylko polozna sprawdza jak serduszko bije a tak tez nic wiecej nie wiem :/ a co do dzienniczka to nie wiem czy mi sie bedzie chcialo prowadzic..

maja ja tez trzymam kciuki napewno bedzie wszystko dobrze :)

ja ostatnio ogulem mam jakies dziwne uplawy taki bialy gesty sluz nie wiem czy to normalne ... lece sie kompac i spac mam nadzieje ze przespie noc bo rano wizyta i chcem sie wyspac..
dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943167 przez kasiah06
asik o kurde no to nie zazdroszczę,bo najgorzej jak się człowiek nastawi a tu kiszka wyjdzie :( ale nie martw się te dwa tygodnie szybko miną :) a Ty na kiedy masz termin? bo mi to jakoś uleciało...no to 7 maja będzie dla nas obu pamiętną datą :cheer:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

maja trzymam kciuki za wizytę :) i dołączam do klubu bezsennych niestety :unsure:
martadiana no średnio fajne te kopy w jajniki aż się czasem wyprostuję tak mi przyłoży ;) a na zdjęcia szczeniaczków już czekam,uwielbiam takie maluchy a od twojej gwiazdy to już w ogóle będą cudne :)

Dobrej nocki dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #943169 przez Asik92
Kasiah no mam nadzieje ze polecą te 2 tyg :) no ja na poprzedniej wizycie miałam szyjke 4,6 cm teraz to nie wiem ale jak powiedziała że skraca to chyba zle i powinna mi cos przepisac chyba :)

Martadiana tak sie nastawiłam ze zobacze maluszka a tu dupa :/ trudno poczekam :) ty masz tylko wizyty u położnej? czy u lekarza tez? no ja tez mam taki gęsty śluz i ogólnie dużo go nieraz i nie wiem od czego to, dlatego myslałąm ze to od szyjki skracającej moze byc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl