BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942608 przez maja001
kelispocieszyłas mnie z tym pokarmem, mam nadzieję, ze córeczkę nie będe musiała karmić mm jak synka zaraz po porodzie z powodu braku pokarmu.W ogóle mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze mimo tych różnych dolegliwości ciązowych , bakterii w szyjce macicy oraz niedomykalności zastawki w sercu i mała urodzi się zdrowa
EwelinaS ale fucha ci sie trafiła, gdybym miała taka mozliwośc zarobku, równiez bym skorzystała
Monika czyli pod wzgledem finansowym nie jestem sama w trudnej sytuacji....Ja mam na początek paracetamol w czopkach dla niemowląt jeszcze po synku.
luśka [b
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mamomuminka co ty piszesz że nikt za toba nie tęskni, Tesknimy, ale też rozumiemy że masz male dziecko w domu i nie zawsze tak łatwo jest znaleśc chwile dla siebie. Zdrówka dla Mironka,

Ja dzis na obiadek mam zupę szczawiowa, miałam niedzelny rosołek, szczaw w słoiku, jajka wczoraj kupiłam 2 smietany tak więc mialam z czego wyczarowac obiad i to na 2 dni, Jutr postanowiłam iśc do gina na NFZ tzn i tak sie niego nic nie dowiem, ale musze mu zanieść wyniki badań, bo od nego dostałam skierowanie, więc do południa mnie nie będzie w domu, bo tam kolejki na parę dobrych godzin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942627 przez ninoczka
heloo.
monia fajna lista dzieki niej wiem ze nie mam chyba 3 rzeczy i musze okupic.
maja =szczawiowa? mmmmm bozie jakbym pojadla takiej zupki.
kelis dzia za info o biedronie,zajrze i popatrze.
ja dzis pogarowalam rano ale w nocy nie moge cos spac tzn ciezko mi usnac-mecze sie do 3 a potem usne to budzenie na sikanie i to takie spanie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942629 przez ela85
Hej dziewczynki witam i ja!
Wczoraj jakoś nie chciało mi sie pisać, myślami byłam w drodze z mężem, na szczęście dojechał szczęśliwie :) .
Maju oby szybko poprawila się sytuacja fiansowa.
Kelis dobrze, ze twój mąż reaguje na krzywdy innych. Mój też w sumie nigdy nikomu pomocy nie odmawia.
Nimoczka nie martw się rozstępami, będzie czas po ciąży na walkę z nimi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942632 przez chasiami
Hej dziewczynki!!
Meldujemy sie, mamy się dobrze za tydzień w poniedziałek mam wizyte u gin, czytam was na bierząco, ale jakoś nie potrafie wziąśc sie do kupy i wam odpisac, właśnie wywołuje zdjęcia przez internet udało mi sie na allegro znaleśc ofertę po 15 gr szt za 1000 zdjęc zaplaciłam 150 zł :) niezły interes :) Polecam

A i kupiłam prześcieradełko z biedrony, mam już do nas do łóżka i przynajmniej sie nie kulkuje - 15 zł szt ale rewelacji nie ma, ale i tak sie przyda :)
Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942633 przez martadiana
monika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



ja dzis od rana kuchnie cala sprzatalam i juz mi lepiej ze jedno z glowy jutro salon i tak dalej bede laciala bo niedlugo mi plecy nie pozwola wiec wole zrobic to teraz :) a rteraz uciekam bo moja suczka ma usg dzisiaj hehe :) musze ja zawiesc pozniej bede

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942687 przez ulka1983
hej :) znów zniknęłam w kuchni i nie miałam czasu żeby do was zajrzeć przez parę dni ale moja rodzinka tylko na tym skorzystała zresztą jak zwykle :laugh: no i wertuje internet w poszukiwaniu wyprawki :) jutro postaram się ruszyć i kołyskę zamówić bo w sumie nie ma się na co oglądać B)

Stokrotka mówisz że może być chleb żytni a nie koniecznie razowy ?

Ela też mam taką mamusię co zawsze wszystko wszystkim i chętna do pomocy :) i nas też 4 była tylko wiesz nie każdy to docenia że ona pomaga i daje ale i mnie to bardzo wkurza :angry:

Kelis termometr wygląda na profesjonalny :) ale piłeczkę masz malutką ślicznie wyglądasz :) 92 cm chyba żartujesz nie widać tylu cm u ciebie :)

Martadiana porządki świąteczne to jeszcze przede mną bo to ponad miesiąc jeszcze ale wtedy to nie ma zmiłuj wszystkich zagonię :laugh: fajny wózek kupiłaś bardzo mi się podoba :) ej ten mały brzydko sie zachowuje i jestem pewna że ktoś go do tego namawia bo nie sądzę żeby wpadł sam na taki pomysł :evil:

dziewczyny ja będę szczepić z nfz bo dziewczynki moje dobrze to przeszły i nawet temperatury nie miały :)

Kasia ale zgrabna jesteś i brzuś też masz mały :)

JJ witaj ja też miałam skróconą szyjkę lekarz kazał się bardzo oszczędzać i luteinę brać teraz jest lepiej :)

Maja zgadzam sie z tobą że te szczepionki dodatkowe to nic pewnego i tylko wyciąganie kasy :angry: nad pneumo można się jeszcze zastanowić ale rotawirusy to na pewno nie B) małopłytkowość w najlepszym przypadku może mieć moje dziecko jak wytworzę przeciwciała ale na razie jest dobrze w następny poniedziałek następne badania :S
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Montresor super że wyniki dobre :) dzięki za adresy stronek :)

Ewelina super brzuszek też malutki a ty szczuplutka :) nie wiem dziewczyny jak wy to robicie że takie szczupłe jesteście :blink:

Anna super że wszystko z dzieckiem w porządku :) a ten twardy brzuch to jak dokładnie odczuwasz bo ja sama nie wiem jak to jest?

Soshy świetna sesja :) ładnie wyglądasz i brzusio śliczny :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia fajnie że listę wstawiłaś dzieki :)

Mamomuminka tęsknimy tylko chyba każda z nas ma coraz mniej czasu :) dobrze że wszystko u ciebie w porządku :)

tak produkujecie że nawet nie wiem czy czegoś nie pominęłam jakby co to sorry :whistle:
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942719 przez studentkaae
ojej :( dwie strony w tył przeczytałam i tak mi sie smutno zrobiło, że u większości z Was święta to wcale nie jest radosny i rodzinny czas :( ech, strasznie mi przykro i życze, Wam, żeby w tym roku obyło się bez łez, smutku... macie w brzuszkach nowe życie i dla nich trzeba jakoś w miarę optymistycznie przez te święta przejść, po prostu.

a ja też byłam dzis w biedronie zobaczyć na te kocyki i też nie kupiłam, bo faktycznie licho mi wyglądały i kolory zwłaszcza dla chłopca takie sobie.

w środę u nas akcja komoda i łóżeczko, mąż ma z kumplem je przywieżć od nich i złożyć. może wkońcu przybędzie mi trochę miejsca, bo czas na kupowanie pieluch tetrowych, kosmetyków i innych, poza ubrankami, a miejsca już nie mam.

kurcze, pozazdrościłam Wam fotek i też sobie strzeliłam mojego brzucha, ale jaki mam obwód to nie wiem, muszę się zmierzyć.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942735 przez Monika_1985
Hej,

Jakoś dziś nie jest mój dzień. Pół przespałam, chyba coś wczoraj zjadłam co mi zaszkodziło ale już jest lepiej. Tylko szkoda mi tego dnia i że nic nie zrobiłam :unsure:

Kelis dużo czasu nie minęło od Twojego posta a moja teściowa pojawiła się w drzwiach z kocykiem z biedronki ;) U mnie na pewno się przyda chociaż do tego by przykryć nim przewijak aby kocurek nie spał bezpośrednio na nim. Poza tym udało jej się wypatrzyć niebieski z fajnym wzorem hipopotamów i napisami it's a boy. Mam nadzieję, że kotkowi przypadnie do gustu :silly: Jednak faktycznie jakościowo nie najlepszy. Mam nadzieję, że przetrwa kilka prań.

Mamo muminka grywasz na gitarze elektrycznej? Łał! :) Mówisz, że "w razie nudów" hehe... przy dwójce dzieci? ;)

Martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ulka na samą myśl co tam pichciłaś przez te kilka dni człowiekowi ślinka cieknie. Rodzinka ma z Tobą stanowczo za dobrze :silly:

Studentka a brzuszek zgrabny i piękny. :)

Jak ostatnio byłam w szpitalu to dziewczyny w 40 tygodniu miały taaaaakie brzuszki, że ja nie wiem jak ja będę się ruszać z takim obciążeniem z przodu. :blink:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942762 przez Anna1991
.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942784 przez Dave
Dziewczyny jestem starą forumową wyjadaczką i pozwolę sobie trochę pospamować :)

Otóż mam bardzo dużo fajnych, dobrych jakościowo (nie z made in China), kreatywnych i rozwojowych zabawek.
Jest też coś dla starszych i tych całkiem całkiem malutkich.
Zabawki bezpieczne, ekologiczne z certyfikatami i patentami firmowymi.

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37397815

A że o prezentach czas pomyśleć, to wrzucę Wam tu linka do Allegro, bo tak najszybciej oblukacie to tam mam.
Dodaje wciąż nowe rzeczy więc warto co jakiś czas zerknąć.

No żeby być na bieżąco możecie też lajknąć profil na fb www.facebook.com/pages/Planet4Kids/1460231680877342?ref=hl

Wszystkiego dobrego mamusie;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942786 przez ela85
Chasiami no naprawdę dobrą cenę znalazłaś za te zdjécia. Fajnie, że u was ok.
Studentkaae brzuszek fajniutki i zgrabniutki.
Anna nie denerwuj się. A na bóle może wez nospę.
Ulka, akurat pomoc mojej mamy nie jest denereująca bo robi to w taki sposób, ze nam to nie przeszkadza :) .Co tam ciekawego pichciłaś.
Dobrej nocki dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942801 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942804 przez maja001
Ja to mam z tym spaniem, jak wczoraj spałam to dzis znów nie mogę zasnąc i czuje że noc będzie do kitu
ela
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

chiasami dobrze ze u ciebie wszystko w porzadku
martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ula fajnie że udało ci sie cos napisać, a rodzince przeciez też czasem trzeba trochę czasu poświęcić
studentka śliczny brzuszek
Monika spokojnie dasz radę chodzić z takim ogromnym brzuszkiem, przeciez jest w nim najwiekszy skarb twojego życia
Anna[/b
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942812 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942818 przez Asik92
Hej dziewczyny :)

Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maja Jaa dzisiaj tez cały dzien prawie przespałam i boje sie co bedzie w nocy tymbardziej ze mój mąż ma nocki i sama jestem :)

Kurcze dziewczyny jutro mam wizyte u gin i sie stresuje bo juz zapomnialam o co mam ją pytać :) a powiedzcie mi jakie badania teraz powinnam zrobic w 32 tc oprócz morfologii i moczu wiecie może?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl