BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #942824 przez kasiah06
Hej dziewuszki :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

a u mnie z piersi też nic jeszcze nie wycieka nawet nie są tkliwe
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



luśka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kelis dzięki za info o biedronie :) kocyki nie ciekawe jakościowo masz rację ale kupiłam prześcieradło do łóżeczka bo miałam tylko jedno :)
mamomuminka tęsknimy :kiss:
maja na pewno wszystko będzie dobrze i malutka urodzi się zdrowa :) innej opcji nie ma :) cierpliwości i dobrego samopoczucia w jutrzejszej kolejce do gina życzę
ela cieszę się że mąż szczęśliwie dojechał no i ty też jesteś pewno spokojniejsza :)
ulka ty to taka perfekcyjna pani domu jesteś :) aż zazdroszczę twojej rodzince ;)
studentka piękny brzunio :)
anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

asik no to jesteśmy dwie bo mój mąż też ma nocki ;) ja na wizytę w 32 tyg robiłam mocz, morfologię i przeciwciała ale to dlatego że ja mam rh- a mój m rh+, no i od 32 tygodnia mam wizyty co 2 tygodnie :) oczywiście trzymam kciuki za twoją wizytę :)
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942826 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942831 przez Asik92
kasia no włąsnie te nocki mężów najgorsza sprawa i jak by teraz przyszło mi rodzić to nie wiem co bym zrobiła :) no ja jutro ide i potem co dwa tyg mam juz rozpisane, a co do badań to ona jutro mi skierowanie napisze na badania napewno tylko chciałąm sie dowiedziec jakie wy robiłyście zeby jak zapomni o jakims to zebym jej przypomniała :) to juz na koniec grudnia bedziesz miała maluszka jaaaa jak ci zazdroszcze fajnie :)

Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942833 przez ulka1983
Studentka śliczny brzuszek :)

Monia Ela trochę tego było zaczęło się od pieczarek nadziewanych bo jakoś mnie na pieczarki wzięło potem zupa krem z pieczarek, krokiety , łazanki ,drożdzowe bułeczki , panna cotta , sernik a dzisiaj zakończyłam zupą pomidorową bo Kornelia str\wierdziła że ma dość pieczarek :laugh: teraz teściowa niech się wykaże chociaż już pytała co jutro na obiad ale nie dałam się wmanewrować :P

Anna dzieki za opis tych bóli bo różnie to jest lepiej wiedzieć o co chodzi ;) a forum właśnie od tego jak masz ochotę się wyżalić to śmiało kto cię zrozumie jak nie my kobiety ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asik trzymamy kciuki za pomyślne wieści z wizyty :)

Kasia to się porobiło no nic po świętach rodzisz :silly: dzięki ale mojej rodzince nie zazdrość bo mają dość jak ich ciągle szkolę o porządek :laugh: ale wszystkiego nie mam zamiaru sama robić bo nawet nie mam tyle siły :unsure: ja badania pod kątem przeciwciał mam w poniedziałek i już myślę czy coś wyjdzie czy nie B) mój enek też dzisiaj na nocce :laugh:

macie moje brzuszysko :laugh:


Załączniki:
Podziękowania: Anna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942834 przez Asik92
Ulka dzięki :) śliczny brzusio :) jaki duży mierzyłaś ile ma cm? :) ja nie wiem skąd ty masz tyle siły na gotowanie :) podziwiam i znowu narobiłaś mi apetytów a dzisiaj myslałam o pieczarkach mmmmm :) to już jesteśmy trzy co samotnie noc spędzają :)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942835 przez martadiana
studetkae tez masz sliczny brzuszek malutki taki :)

anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


asik co do badan to ja nie wiem mi jak polozna powie to zrobie a tak to ciemna jestem :/ a co do wizyty nie stresuj sie i trzymam kciuki :D

kasiah uff u ciebie to juz klocek maly ponad dwa kilosy wazy jak fajnie :D ale ci dobrze ze zaraz rodzisz tez bym chciala na koniec roku hehe :D nie boisz sie ? ja bym chciala w sumie ta cc ale jak dam rade to sn sprobuje :)

ulka ale mialas wyrzerke mmm :D a co do brzusia to tez masz malutki cos my styczniowki wogule jakis strasznie duzych brzuszkow nie mamy :)

my z pieskiem po usg chyba beda 2 psiaki :) my z moim siedzimy jeszcze spac nam sie nie chce moj gra w ps3 a ja czytam was :) dla was tez tak wlosy szybko rosna w ciazy ja zauwazylam ze mi ostro urosly mialam do bioder a teraz mam do pupy az :D
kupilam dzis taka swojska szynke wedzona boze jaka dobra najesc sie nie moglam na kolacje :D a juz nie mam pomyslow na obiady :(
ja w srode wizyte mam ciekawe co mi powie.. wazylam sie u mamy dzisiaj i schudlam jakby 2kg :O ale ciekawe zobaczymy jak mnie polozna zwazy :D

lece jakis jogurt zjesc bo mnie ssie cos hehe dobranoc
Podziękowania: ulka1983, kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942843 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942844 przez mama89muminka
Hej

Miro z Juhanim pojechali do przedszkola a ja sie rozwalam na lozku :) zaraz chyba wstane i wezme sie za cos bo inaczej znowu bede spac do 12.
A moje drogie panie naskrobaly tyle postow znow, ze nie odpisze. Ale doczytalam, wiec wiem co sie u ktorej dzieje.

Monika a no sie na elektryku grywalo za mlodych czasow :side: gitary nie mialam w reku od kad zaszlam w ciaze z Miro, a nawet i wczesniej wiec mam spore braki, a to "w razie nudow" to tak teraz, jak np Miro w przedszkolu jest a mala jeszcze w brzuchu.

Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny macie sliczne brzusie :woohoo:

Ide sie myc i cos zjesc, bo umieram juz tak z rana. Mam nadzieje ze uda mi sie szybko ogarnac mieszkanko i do was jeszcze dzisiaj wrocic.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942913 przez ela85
Hej dziewczynki.
Dzisiaj się wreszcie wyspałam, a spałam z rogalem i muszę przyznać, żę co raz lepiej mi się śpi.
Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Anna rozumiem cię i twoje nerwy, ale pomyśl o dzidziusiu jemu stres nie służy na dobre. Postaraj się wyciszyć i mężowi powiedz co o wszystkim myślisz. Mój mąż np wie,że nie nawidzę kłamstwa i zawsze ze sobą szczerze rozmawiamy.
Ulka no to się nagotowałaś. Brzuszek zgrabniutki i bardzo ci pasuje taka piłeczka.
Kasiah dobrze, że na wizycie ok .Maluszek już duży, a cc się nie martw najważniejsze żebyście z maluszkiem byli w dobrych rękach i bezpieczni.
Martadina mi dużo szybciej rosną i włosy i paznokcie.
Asik powodzenia na wizycie. Następną wizytę mam jak będę miała 33 tc , a przed mam zribić tylko morfologię i mocz, wiéc wsxystko zależy od gina co do badań jakie mamy robić.
Podziękowania: ulka1983, kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942929 przez kelis3
Czesc wszystkim:) ale sie u mnie zimno zrobilo, bylam dzis zrobic badania z rana, to az pomyslalam,ze to juz zima bedzie, takchlodno bylo:\

Maja powiem szczerze,ze nigdy nie jadlam szczawiowej, musze koniecznie poszperac za przepisem i zrobic, bo bedzie teraz za mna chodzic:)

Ela fajnie, ze maz szczesliwie dojechal, zobaczysz raz dwa i bedzie spowrotem;)

Chasiami ciesze sie, ze wszystko u Was w porzadku, faktycznie niezla promocje znalaxlas na zdjecia, ja nie moge sie wziac za wywolywanie, a zwlaszcza przesegregowanie ktore sie do tego nadaja,a jednak do wywolanych czasem sie zerknie przynajmniej

Martadiana ale Cie wzielo na porzadki, ja mam kupe prasowania, ale lenia niestety jeszcze wieksxego;) wow, ale masz dlugie wlosy, ja za to widze,ze paznokcie mi rosn. Jak szalone. A co do wlosow, to podobno tak trzy miesiace po porodzie zacxynaja strasznie wypadac, maczytalam sie o tum wcxoraj i juz sie martwie jak to bedzie:(

Ulka ale pysznosci nagotowalas! Szczegolnie podziwiam krokiety, bo mnie sie nigdy nie chce za nie wziac, a uwielbiam, wiec chetnie bym podkradla;) ale landryna z Ciebie:D, uwielbiam takie optymistyczne kolorki! super brzusio, juz calkiem spory:)

Monika powiem szczerze, ze tez zastanawialam sie czy za takie pieniadze nie wxiac chociazby po to,zeby gdxies podlozyc np, ale jednak zrezygnowalam. Ale u Ciebie przy Panie Kocie to na pewno sie przyda, poza tym jak to mowia "darowanemu koniowi...";) juz niedlugo wszystkie z takimi duxymi brzusiami bedziemy paradowac, zawsze mysle sobie ze w Swieta bede tylko siedziec i jesc, bo juz bede za duza, zeby sie ruszac zza stolu:D

Anna nie zazdroszcze sytuacji, najgorsze ze zawiodl Twoje zaufanie i ze sie wypiera, to zawsze najbardxiej boli. Ale moim zdaniem to bardzo powazna sprawa. Mam kolezanke, ktora miala bardzo poxobny problem z ojcem swojego dziecka, tez wiecznie sie ukrywal i wypieral, pozniej ona postawila mu ultimatum, ze jesli maja byc razem, to musi poddac sie leczeniu, niestety w ich przypadku to nie skonczylo sie dobrze, bo sie rozstali, ona juz nie potrafila zniesc ciaglych klamstw i tego,ze nie potrafil zrezygnowac. Ale w tamtym przypadku to sie ciagle nasilalo i z czasem to juz nie bylo okazjonalne palenie,a z tego co Ty mowisz u Twojevo meza to nie zdazasie czesto. Tak czy inaczej ja uwaxam, ze musisz twardo zareagowac i dac mu do zrozumienia, ze Ty i tak wiesz,mimo ze sie wypiera.

Asik daj znac jak po wizycie! Ja mialam tylko mocz i morfologie.

Kasiah czyli jednak bedziesz grudniowa mamusia:) maly rosnie jak na drozdzach! To maly uparciuszek, widocznie na pupie mu najwygodniej, skoro nie reflektuje na przekrecanie;)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942930 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942972 przez luska
Tyle się naprodukowalam z telefonu i mi wcelo :angry: wieczorwm będzie proba nr dwa bo już nie mam siły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942976 przez ninoczka
hejka
anna mam nadzieje ze wszystko pozytywnie sie wyjasni
ulka brzunio no no
kasiah fajnie ze maluch juz taki duzy i ze wszystko okek.no a cc no coz nastawiaj sie pozytywnie i do przodu.

[/url]
Podziękowania: ulka1983, kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942994 przez ulka1983
hej :) kołyska i pościele zamówione teraz będę siedziała jak na szpilkach dopóki paczka nie przyjdzie ;) muszę jeszcze ogarnąć kosmetyki B) zamawiałyście koszule do karmienia prze internet ? moze macie coś sprawdzonego? byłabym wdzięczna :)

Asik dzięki :) spory wiem ok 115 cm :blink: :whistle: :whistle: ale cóż na to poradzę :side: ja nie tak do końca samotna bo zawsze któraś z dziewczyn chętna na spanie z mamusią :lol:

Martadiana ja malutki brzuch :woohoo: ale żarty sie ciebie trzymają :laugh: ale masz fajnie chudniesz ja tak nie mam :P

Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamomuminka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
jak tylko znajdziesz czas to wracaj do nas :)

Ela dzięki :)

Kelis dzięki :laugh: :laugh: ale sie z tej landryny uśmiałam :laugh: szczerze to nawet nie pomyślałam o tych kolorach po prostu noszę to co na mnie pasuje :lol: z krokietami poszłam na łatwiznę( i w sumie dla mojej diety to lepiej ) i zapiekłam je potem w sosie serowym w piekarniku zamiast obtaczać w bułce tartej i obsmażać na patelni :)

Luska znam ten ból :angry: tyle razy sobie mówię nie pisz z tableta ale nie raz podkusi i potem żałuję bo wszystko mi zeżre :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943016 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl