BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #942221 przez ela85
Hej dziewczynki!
Ewelina tak jak pisały dziewczyny wyżej, masowanie brzuszka może nasilić skurcze, mi to już wcześniej mówiła o tym bratowa, ona wiedziała od swojej gin. Brzuszek malutki, taka piłeczka :)
Luska zdrówka dla małej, oby wyniki szybko się poprawiły, no i ty żebyś lepiej się poczuła.
Maja no fajnie, że mąz ci pomógł, moze wreszcie zrozumiał ze tobie cięzko ze wszystkim samej.
Anna dobrze, że na usg ok i jaki już spory ten twój dzidziuś. Odpoczywaj jak masz te twardnienia.
Wspólczyję tym, które mają problemy mieszkaniowe, my też mieszkamy u mamy ale nigdy nie było jakiś nieporozumień, moi rodzice to nawet nie wymagają, żebyśmy do rachunków się dokładali.
A mi tak smutno, bo jutro mąż wyjeżdża do Nl, na jakieś 3-4 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942226 przez kasiah06
Witam się i ja :) i widzę że jak zazwyczaj w weekend spokój na forum ;)

luśka cieszę się że humorek się polepszył :) może spróbuj odpocząć to poczujesz się lepiej chociaż z tego co piszesz o odpoczynek u ciebie niełatwo ;) przykro mi że córcia znów do szpitala musi iść :(
kelis przepraszam ale ja też sobie ubzdurałam że twój mały ułożony jest pośladkowo i stąd moje pytanie bo chciałam porównać odczucia :) ale grzeczny ten twój synuś już tatusia słucha ;)
anna nie zazdroszczę tyle czekania :( ale najważniejsze że u maleństwa wszystko OK no i pięknie rośnie :)
maja zazdroszczę porządeczku w domu u mnie sajgon niestety :( do południa byłam w mieście a teraz biorę się za ostatnią turę prasowania i nie ma kiedy posprzątać ;)
ela nie smutaj :kiss: wiem że taka rozłąka to nic przyjemnego ale szybko zleci i zanim się obejrzysz będziesz już tulić się do mężusia :)

co do szczepień to zdecydowaliśmy na tą chwilę na te wg kalendarza+ rotawirusy i pneumokoki (ale to po 2 roku życia bo u nas nie ma żłobka więc i tak będę musiała mieć opiekunkę)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942271 przez soshy
hej dziewczynki. Podczytuje Was :) Ostatnimi czasy mam lenia. Btw czy możecie podeslac liste co zamawialyscie z apteki? 2 grudnia jest dzień darmowej dostawy wiec zrobie bogatsze zakupy ;) Chcialabym się uwinąć ze wszystkim :D a jestem totalnie xielona, nie wiem co potzrebne a co zbędne ;/ Kilka dni temu zrobiliśmy sobie z mężem sesje przedbrzuszkowa :D sami z pilotem xD to jedno ze zdjęć :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942278 przez Monika_1985
Ewelina nawet powiem Ci, że nie wolno Ci zapomnieć, że Mikołaj to Mikołaj ;) Kolejny malutki domek u Ciebie. Ja takim szczuplaczkiem już dawno nie jestem i trochę zazdroszczę :silly:

Ja powiem szczerze, że muszę się koniecznie wgłębić w temat szczepionek bo na ten moment jestem zielona, a widzę, że dużo z Was ma już swoje zdanie na ten temat.

Kasiah dziękuję za odpowiedź co do tego kremu do pupci. Ja właśnie kupiłam kremik pielęgnacyjny bez tlenku cynku, który planuję używać na co dzień a kremy z tlenkiem cynku, mam próbkę nivei na odparzenia chciałabym zostawić jak już by się coś niepokojącego działo. Nie przejmuj się bałaganem, ja dziś zamiast sprzątać spałam 2 h. Jutro z mężem nadrobimy bo dziś obydwoje niewyspani chodzimy. Natomiast z chęcią Ci podrzucę trochę ciuszków do poprasowania :D

Luska też mój tata nas, tzn. swoją trójkę dzieci nazywał "szarańczą" :laugh: . Na to nie ma rady, dzieci to małe psuje ;). Ale w sumie najgorzej tym razem na tym nie wyszłaś, będzie nowy netbook B) . Biedna córcia, czyli nadal do końca diagnoza nie jest znana? Ja już od dawna mam problemy z pamięcią i koncentracją. ;) Fajnie, że możecie podjąć taką decyzję z tą krwią pępowinową, zwłaszcza, że będziecie mieć 4 dzieci a z tego co słyszałam i rodzeństwu może ona się przydać w razie nieciekawej sytuacji. Szkoda, że to niemała inwestycja bo na pewno więcej ludzi by się na to zdecydowało.

Mamuśka dołączam się do pytania Luski co do karty rossnę bo u mnie w rossmanie też się tłumaczą, że nie mają kart od dłuższego czasu z centrali i nie wiem jak ja mam teraz ją założyć :(.

Kelis a doszedł już do Ciebie ten kocyk z nietuzinkowa? Ja męża mam 24 h na dobę w domku ale i tak nie lubię wieczorów czy nocy bez niego. Spać do 2 nie mogłam a potem zadzwonił czy mogę po niego przyjechać bo wszyscy koledzy albo zasnęli na stołach albo z podłogi już nie mogli się zebrać :laugh: Co do mebli to możesz śmiało pytać, jak będę potrafiła pomóc na pewno pomogę.

Anie 1,5 h bez krzesła?! Chyba nie dałabym rady. :S Dobrze, że nie masz takiego obciążenia z przodu bo byłoby Ci tym bardziej ciężko. Dziwne, że skoro w szpitalu lekarz stwierdził, że nie powinno tak być z tym twardniejącym brzuchem to nie zaproponował Ci chociaż ktg. :blink: Chyba bym poszła do innego szpitala i poprosiła o badanie bo mam skurcze i twardnienia macicy. Będziesz spokojniejsza.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja od kilku tygodni próbuję zabrać się za szafki kuchenne więc Maju szacun. Postaram się wziąć przykład z Ciebie :)

Elu z mamą na pewno szybko miną Ci te 3 czy 4 tygodnie. Najważniejsze, że nie będziesz sama :)

Soshy zniknęłaś nam trochę. Hehe świetne zdjęcie. Przy chwili wrzucę listę swoich zakupów ale ja część rzeczy kupowałam też w rossmannie więc nie wiem czy to będzie miarodajne.

Teraz muszę niestety zająć się kotem bo mi wskoczy zaraz na głowę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942288 przez martadiana
Monika mi sie wydaje ze jak z pupka u dzidzi nic sie nie dzieje to nie ma potrzeby smarowania :)

Ewelina ladniutki brzusio ale tez malutki :P

Luska a ja znowu na odwrot z dobrym humorkiem wstalam :D jak nigdy no ale jak kelis pisze to te nasze ''ciazowe'' humorki i wahania nastroju ...a zgage to i ja dzisiaj mialam co cala ciaze mnie nie meczylo a dzis cos mnie dopadla ale mleczko pomoglo :D

Anna to co tam nie bylo gdzie usiasc ja bym nie wytrzymala stac tyle czas w zyciu :O a twoj maluszek jaki juz chlop prawie 2 kg :D kurde ja to juz zaczelam sie zastanwiac czy moja mala sie przekreci skoro u was juz dzieci glowko leza :O


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ela glowa do gory dobrze ze tak szybko przyjdzie a nie po pol rok czy cos szybko zleci :*

Soshy no wkoncu jestes zdjecie swietne :)

A my na weekend mamy syna mojego partnera chlopaki siedza w salonie i graja w ps 3 a ja w sypialni siedze i czytam was ;) Wszystko jest ok tylko ten maly ciagle mnie albo w brzuch kopnie albo z piesci przywali i mowie mu ze nie mozna a on sie cieszy :S wiec musze uwazac jak podchodzi bo jeszcze mi krzywde zrobi ..
Kupilismy dzisiaj juz fotelik z baza dla malutkiej i juz prawie wszystko jeszcze tylko pieluszki tetrowe, wanienka i wsio :D Dzisiaj mnie dziwnie brzuch bolal caly jakby skurcze nie wiem sama jak to opisac az sie wystraszylam :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942304 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942306 przez kasiah06
maju
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

soshy witaj ponownie :) super fotka :)
monika no to jutro razem sprzątanko nas czeka ;) no a kotkiem się zajmuj ładnie bo pewnie pieszczoch z niego :laugh: mój kudłacz też mi przypomina że istnieje jak zbyt długo nie zwracam na niego uwagi :laugh:
matradiana uważaj na siebie bo kopniaki czy szturchańce w brzusio nie są wskazane :( a może twój spróbowałby porozmawiać z małym i wytłumaczyć mu żeby tego nie robił... a co do fikołka twojej małej to nie martw się jeszcze nic straconego, mój też siedzi pupą do wyjścia (tzn siedział tak jeszcze tygodnie temu) i gin powiedziała że szanse na obrót spadają bardzo po 34 tyg u pierworódek, chociaż wszystko zależy od wagi dziecka, ilości wód itp. a jak czujesz ruchy? bo ja mojego czuję głównie na dole i po bokach brzuszka (na wysokości pępka) i ogólnie czuję jakby zajmował tylko prawą stronę brzuszka a w lewej co najwyżej czasem nóżką kopnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942310 przez ela85
Soshy witaj ponownie, zdjęcie bardzo fajne.
Martadina powiedz twojemu facetowi, niech zwraca małemu uwagę o takie zachowania, co on tego nie widzi i nie wie że to niebezpieczne dla dziecka i ciebie.Nie martw się ulożeniem małej bo jeszcze ma czas.
Uciekam miłej niedzieli i nie zapomnijcie o wyborach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942318 przez ninoczka
hello.nie no i znow masa postow do ogarniecia.fajnie ze tak sie rozkrecilo i wciaz tu jestesmy.a teraz postaram sie odp
JJ co do szyjki-bo ja troche to przezylam-zalezy ile tak na prawde masz cm.bo nie jesdna dziewczyna trafila do szpitala ze skracajaca sie szyjka bo gin wyslal a okazalo sie ze ma 3 czy 3,5 a nawet 4 cm.a to jest git i nic sie nie dzieje.ja mam 2,2 wiec malo a do tego mialam rozwarcie w 29 tyg wiec zalozono mi pessar podtrzymuja-ale tu trzeba sie liczyc z kosztem 150zl+ew przesylka.ale dzieki temu moge przedluzyc ciaze.moze u ciebie bedzie okej.musisz jedynie duuuuuzo odpoczywac i malo stresowac bo wtedy sa skurcze a skurcze skracaja szyjke na przyklad.wiec jak montresor napisala pros na nastepnej wizycie o dokladne powiedzenie.i zwroc uwage jak cos ze chcialabys porozmawiac a przeszkadzaja wiecznie.
montresor fajnie ze z ta rozyczka okej
stokrotka nie no nie martw sie zawsze sa chwile ruchcliwsze i mniej.ale po prostu gdybys zauwazyla przez kilka godzin ze nic sie nie dzieje to wtedy.a powiedz mi ile przytylas w ciazy?
ewelina ladnie wygladasz.zgadza sie masowaie brzucha wywoluje skurcze.w szpitalu non stop zwracaja uwage.to nie jest mile bo chcialoby sie dotykac a nie mozna.a strasznie ubolewam z tego powodu bo to 1 ciaza i niedlugo brzucha nie bedzie i fajne chcwile sie skoncza
luska mam nadzieje ze lapek bedzie dzialal bo kolezanka za zalany to niezle wybulila.ooo doczytalam ze looz.a zgaga o boze niech to sie skonczy
martadiana fajnie ze juz wszystko prawie masz.ale przykro ze brzuchol boli.mnie tez ostatnio rwie ale na dole jakby w jajnikach.
a co u mnie.ja dzis bylam u kolezanki.co ma miesiecznego synusia-fajniusiiiii.biore ciagle no spe bo mnie brzuchol boli ale tak w jajnikach.i ta pitucha coraz dziwniej.ciekawe czy sie ten pessar nie opuszcza.moze nie.noi tragedia sie stala bo do tej pory tak pieknie bylo a tu dzis 3 rozstepy przy pepku.tak nagle.smaruje codziennie 2 razy ale pewnie cos mi sie zdaje brzuch mi teraz wyskoczy i popekam jak niewiem.oby nie ale co zrobie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942329 przez Mon.tresor
Monika,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ewelina
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Kelis,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Luśka,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Maja,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jak byłam niedawno z M. na zakupach w centrum handlowym to usiedliśmy na ławeczce i pani w kawiarence mając na nas widok troszkę za głośno plotkowała z koleżanką, fragment ich rozmowy:
Pani 1: Patrz na tych na ławce, tego pana z tą dziewczynką...
Pani 2: Matko święta, toć to jakiś pedofil chyba jest!
P1: Pedofil jak nic, ile ta dziewczynka ma lat? I to w ciąży!
P2: Przecież on jest od niej z 10 lat starszy!
P1: Joo*, a ona? Wygląda jak moja 14 letnia wnuczka! Skandal, wstyd! Że też się tak w miejscach publicznych pokazują!
P2: Ale wiesz, dobrze że się on przyznaje do dziecka... ale kurator to u nich jak nic jest... z nieletnią do łóżka pójść...!

Jo - to po kaszubsku po prostu tak, ale z tego co zauważyłam to kaszubi używają tego tak bardzo uniwersalnie, np. w zdaniach "Joo, co ty gadasz" jak komuś nie wierzą czy coś ;) Choc w tym przypadku to jest użyte jak takie tradycyjne polskie "Nooo" :D

Tak więc było bardzo zabawnie, M. podchwycił błyskawicznie i zaczął mnie miziać, buziaki dawać i w ogóle, na co panie zareagowały głośnym "OOOCH" :D Za długo już tam jednak nie zabawiliśmy, bo gonił nas czas a ja akurat zdążyłam odpocząć (bo siedliśmy bo się za bardzo zmęczyłam), więc poszlismy dalej na zakupy. Ale scena tak czy tak zabawna. I już śpieszę z wyjaśnieniami, M. wygląda po prostu na swój wiek, z tym że on nie goli się na 0, tylko maszynką do golenia włosów (Taką do głowy) i zawsze ma taki 2-3 milimetrowy zarost więc wygląda na, cóż, 20-parę lat. A ja wyglądam jak wyglądam, widocznie wg tych pań wyglądałam na 14 w ciąży :D M. po tym zaczął się nabijać, że co to będzie jak skończę 30, bedę wyglądać już tak staro... prawie jakbym 16 skończyła! :D

A ja dziś dostałam pieluchy wielorazowe po siostrze (dalej jakbyście chcieli czytać to po spoilerze, bo ja coś strasznie się rozpusuję)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ach, wiedziałam że coś jeszcze chciałam. Fajna stronka ze wszystkimi gazetkami ze sklepów, w dodatku gazetki ukazują się wcześniej niż na oficjalnych stronach (a przynajmniej w niektórych przypadkach :D), fajnie można zaplanować zakupy tak żeby było tanio:
bardzolubie.pl/

Znalazłam też blog kulinarny, moja mama sprawdziła parę przepisów i już wybrałam co będę robić u siebie (masło orzechowe, krem czekoladowy na kaszy jaglanej... i ciasto marchewkowe :D)... ale coś co sprawdzę już jutro to www.poezja-smaku.pl/czekoladowa-owsianka-do-picia/ - spojrzałam na to zdjęcie i absolutnie MUSZĘ to zjeść, ssanie takie mi się włączyło, że masakra. Jutro po śniadaniu napiszę jak wrażenia smakowe, a dodam że nie lubię banana w innej formie niż stała-świeża, więc jestem ciekawa czy w ogóle to wypiję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942330 przez martadiana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942333 przez maja001
chciała bym odpisać każdej, ale jest prawie 2 w nocy i nie pamiętam wszystkiego
ela wiem jak wygladaja takie rozstania, na poczatku jak maz wyjezdzał do NL to też przez kilka dni nie mogłam sie ozbierać, ale z czasem było coraz lepiej. Póżniej już chyba sie do tego przyzwyczailam, po 2 latach takich wyjazdów{ jak złamal nogę} grzej było sie przyzwyczaić że wrócił na razie na stałe, Dziwne jest może to co napisałam, ale czasem właśnie takie sa realia{ z drugiej srony męża nie miałam 2 lata od nia slubu, wpadał do nas tylko czasem, więc musiałam się do niego po prostu przyzwyczaić}
]anna
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Monika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Montresor
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja tak po nocy siedze, bo mojego małżą żoładek rozbolał i oczywiście gorzej z nim jak z dzieckiem, stęka jeczy ażw końu zrobiłam mu mięty i wysłałąm do pokoiku małego oinaczej do rana z małym byśmy nie spali Faceci to jak dzieci dosłownie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942352 przez kelis3
Cześc dziewczyny;)
Tak czytam , ile z Was ma przykre doświadczenia z domu, problemy podczas takich Świąt jak Wigilia i strasznie mi się przykro zrobiło, ja miałam akurat to szczęście,że u mnie w w domu jest "normalnie" i u mojego męża też, więc wszytskim życzę,żeby w Waszych domach, juz tych z własnymi dzidziami i mężami było zawsze rodzinnie i zeby chciało się spędzać wspólnie czas. A mój dzidź znowu wczoraj mamie dął popalić wieczorem- szarpał się na wsyztskie stony, mam nadzieję,że już tak nie zostanie, bo przyjemne to nie jest, na dodatek znów brzuszek mi twardniał strasznie;(

Anna ja to chyba zawsze byłam z tych bardziej "biuściastych" w ciąży dużo mi nie urosły właśnie, może na początku,ale teraz to się unormowało i troszkę zmalały, i mniej więcej może tak poł rozmiaru większe niż wcześniej. Ostatnio tak już się zbierąłam do kupienia staników do karmienia i nie wiem czy już kupujecie, czy jeszcze czekacie? Nam położna w SR mówiła,żeby kupić w rozmiarze, jak przed porodem i tak się własnie zastanawiam czy coś się jeszcze zmieni.. Współczuję tego czekania na USG , kurczę żeby nie było możliwości nawet usiaść, chyba nie dałabym rady i "po szkolnemu" pod ścianą na kurtce bym się usadowiła;), ale grunt ,że się doczekałaś i dzidzia duża! A skoro buźki nie pokazuje, to pewnie będzie twój wymarzony chlopiec;D A z twardnieniami, to jak mówi mój lekarz- oszczedzający tryb życia;P

Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Jak miło za to sie czyta,że mąż wreszcie zabrał się do pomocy;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ela, nie smutaj się, szybko minie ten czas, najważniejsze że możesz liczyć na rodzic,ów i masz wsparcie, więc jakoś przetrwasz ten czas

Luśka fajnie,że humor się poprawił;), ja o krwi pępowinowej tez przez chwilę słyszałam,ale raczej nie będziemy się decydwować. U Ciebie przy tylu dzieciaczkach to jest uzasadione jak najbardziej. A powiedz mi, to prawda,że krew pępowinowa w większości przypadków nie nadaje się do użycia przy dziecku, od którego pępowiny jest pobrana? Tak mi ostatnio koleżanka tłumaczyła i już sama zgłupiałam.

Kasiah, no właśnie tatusia słucha, gorzej z mamą :laugh: Mąż się śmieje,że do taty czuje respekt, jak tylko rękę położy czy coś powie do niego, to spokój, a ja mogę prosić i nic;P

Soshy, dzięki za info o tym 2 grudnia, na pewno skorzystam, co do listy to ja nie pomogę, bo to było bardzo chaotycznie robione wtedy, opierałam się na materiałach ze szkoły rodzenia, wielu rzeczy jeszce nie kupiłam i sama muszę to ogarnąć na spokojnie- nie chciałabym Cię przez to wprowadzać w błąd. A zdjęcie świetne- pięknie wyglądasz!;D- sama chciałabym taką sesję;)

Monika jeszce nie mam, dopiero zamówiłąm,więc będzie za jakieś dwa tyg, ale już od dłuższego czasu obserwuję jej bloga i wsyztskie zamawiające są bardzo zadowolone, więc mam nadzieję,że się nie zawiodę, a zamówiłam takie zestawienie(zdjęcie), już nie mogę się doczekać;) Skąd ja to znam- Kochanie,a przyjedziesz po mnie w nocy;)? Dzięki za obietnicę pomocy, jak coś, na pewno skorzystam;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martadiana to już prawie koniec wyprawki! Zazdroszczę!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ninoczka trzymam kciuki,żeby na tych trzech rozstępach się skończyło,a najlepiej żeby to był fałszywy alarm i zniknęły! Odpoczywaj Kochana, skoro masz takie odczucia,że coś się może opuszcżać!

Montresor jaki obwód już :woohoo: , zainspirowałaś mnie i sama zmierzyłam,ale az się głupio chwalić przy Twoim, u mnie marne 92. Jesli chodzi o termin, to nie powinnas sie sugerować tymi zmianami, bo najbardziej miarodajne są te początkowe. Położna w SR mówiła,że to jest własnie najczęstszy błąd, najważniejszy jest- jesli miesiączki sa regularne- to z miesiączki, jesli natoiast nieregularne i nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia, to z pierwszego USG , między 11-14 tyg, później to już zależy od indywidualnego wzrostu dzidzi,a to przeciez nie ma wpływu na długość ciąży, która zawsze ma 40 tyg. Ja mam pierwszy termin na 10 stycznia i wszyscy lekarze się tego trzymają,mimo,ze z kolejnych USG wychodzi mi zawsze wcześniejszy. Dziwi mnie ciągle to podejście ludzi, kurczę a jakbyś się przewróciła, czy zrobiłoby Ci się słabo, nawet jeśli młodo wyglądasz, to w ciąży i tak jesteś.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
J
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Historyjka dobra, to Paniom krwi napsuliście :laugh: Pwiem szcerze,ze pierwszy raz słyszę o tych wielorazowych pieluszkach, bo jak rozumiem, to nie są te tradycyjne, tetrowe, jak kiedyś, czy tak?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942386 przez maja001
Hej
mały spi ja juz po obiadku, a tu zaskoczenie bo tylko kelis napisała
kelis u mnie z piesi na razie tez nic nie wycieka, zreszta przy synku tez tak miałam, pokarm pojawił się dopiero 4 dni po pordzie a wcześniej nawet nie miałam czym nakarmic dziecka,oby i tym razem tak nie było

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dzis wybarałam się zmałym do biedronki, raz chiałam zeby troche obył na dworze, a dwa musiałam zrobic male zakupy i zostało mi 10zł w portfelu do końca tygodnia :angry: , to ze mnie gospodyni. Dobrze że chociaz na gina sobie odłozyłam i mam troche mięsa w zamrażaliniku, chleb zamrozony i będe opróżniac lodówkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942390 przez martadiana
maja

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


kelis

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a ja w nocy znowu spac nie moglam plecy mnie bolaly nie wiem juz sama bardzo malo spie przeraza mnie to juz :/ :( bylam u taty na kawce dzisiaj juz dal mi galarete z golonki w sloiku mmmm pychotka :D wiadomo co zjem na kolacije :D zaraz zmykam robic obiad pulpeciki dzisiaj bo mi sie chce jak diabli :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl