BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #945310 przez ninoczka
monika no jak mam skurcz to taki 40-50% ale tez mialam ostatnio 100% i raz 80% czyli taki porodowy.
martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945313 przez ninoczka
niewiem jest tekst ktory bylby przed tym w ktorym rozpisalam sie do martadiany?bo niby pokazuje ze jest ale ja go nie widze

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945316 przez Monika_1985
Zauważyłam właśnie ostatnio na forum, że jak post zaczyna nową stronę to pojawia się dopiero jak ktoś popchnie go następnym postem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945319 przez maja001
ninoczka powodzenia na wizycie
mamomuminka oby wyniki nie wyszły tak zle jak piszesz,
martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945327 przez ninoczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945337 przez martadiana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #945338 przez Stokrotka34
Maja prykro mi ze masz takiego gada w domu, a tak z ciekawosci to on nie meszka u Ciebie nie mozesz go wywalic?
Na pewno Twoim dzieciom bedzie lepiej bez klotni w domu, a jego zachowanie moze miec zly wplyw na wychowanie Oskara (brak szacunku do kobiet)
Trzymam kciuki za Ciebie!

Ninoczka powodzenia na wizycie! A Ty czesto masz to KTG?

Mamomuminka kciuki za wyniki.

Martadiana ja uwazam, ze kazdy facet jest inny i tak naprawde to tylko Ty znasz swojego i wiesz na ile jego zachowanie jest nie w porzadku, moj tez nie ma fiola na pkt brzucha, ale wiem ze za nami w ogien wskoczy, dla niego te malesnstwa tak jak napisala Monika to troche abstrakcja jeszcze:-)

Ja jutro ide odebrac wyniki badan i troche sie denerwuje przez ta cukrzyce, mam nadzieje ze nie ma juz tych ketonow i ze reszta tez oki:-\

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945351 przez kelis3
Hej dziewczynki
Mnie dzis jakaś bezsenność dopadła znowu;/, od 2 nie śpię, masakra po prostu. Jeszcze tak zaczęłyście o tej cholestazie,że aż mnie wszystko swędzi teraz, ale to przypuszczam,że to taki efekt jak z wszami. Zawsze jak ktoś mówi o wszach, to mnie od razu głowa swędzi :laugh:

Mamomuminka nie martw się na zapas, oby podejrzenia położnej się nie sprawdziły!

Ninoczka powodzenia na wizycie. A na KTG do szpitala chodzisz,czy w Twojej przychodni robią? U mnie niestety nie ma takiej opcji, trzeba do szpitala się zgłosić.

Monika też jestem zaskoczona tym zaświadczeniem,ale weszłam na stronę szpitala,w którym zamerzam rodzić i faktycznie jest taka informacja, pytanie tylko czy zostala z dawnych czasów, przed ewuś, czy nadal wymagają... Ja jutro zamierzam akurat pojawić się u mnie w pracy, to najwyżej poprosze na wszelki wypadek kadry o takie zaświadczenie. Jesli będą łaskawe mi wystawić,bo niestety u mnie Panie KAdrowe ne bardzo są chętne do jakiejkolwiek pomocy i nie zdziwię się ,jeśli powiedzą,że one nie mogą takiego czegoś wystawiać :unsure:

Martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


EwelinaS dobrze,ze już atmosfera w domu wróciła do normy i maż jakoś przebolał stratę;) to przyrost wagi mamy podobny ja tez koło 5;), Ale fajnie,że juz końcówka remontu, teraz pozostanie już tylko cieszyć oko;)

Stokrotka trzymam kciuki za wyniki!
Podziękowania: Stokrotka34

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945352 przez mama89muminka
Kelis przylaczam sie do ciebie z bezsennoscia.

Z tym ze ja nie spalam do 2, maz mnie obudzil juz przed 6 wiec spalam mniej niz 4h :( i co, teraz nie mam szansy na sen, bo i Miro nie spi, a w srody nie chodzi do przedszkola. Cos mnie trafia juz, myslicie, ze sa dla nas jakies prochy na sen? Bo ja juz zdesperowana jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945365 przez Mamuśka 2222
Hej...
Ja tam ciąg dalszy przygotowan...wyprawki,troche tego jest ale powoli dam rade :silly:

Martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kelis ja choc spie to i tak non stop sie wierce bo mnie tak zebra bola ze nie moge sie ulozyc i tak teraz juz do konca bedzie juz raczej sie porządnie nie wyspię :unsure: a po porodzie 2 lata nie przespanych nocy to na 100 procent :woohoo: :woohoo: :woohoo: przynajmniej u mnie tak z pierwsza córką bylo....moze ta bedzie łaskawsza dla mnie B)

A Wy mamy bliżniąt jak tam sie czujecie....duze brzuszki???ja z jednym cieżko a z dwoma maluszkami w brzuszku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945374 przez mama89muminka
Mamuska wow, 2 lata tak pod rzad, z nocy na noc mala ci sie budzila? Wspolczuje... mu nas Miro tak "spal" do roku, pozniej zaczal od czasu do czasu przesypiac cale nocki, teraz to od czasu do czasu ale sie budzi, na szczescie nie musze juz do niegowstwac co noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945450 przez Mamuśka 2222

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945461 przez martadiana
kelis no wlasnie.. ja nie narzekam na niego w innych sprawach bo on mi codziennie mowi ze mnie kocha zdarza sie ze po kilka razy co do mnie jest ok ... tylko mi chodzi ze ostatnio ciaagle gada o swoim synku a o naszej corce nic nawet nie spyta czy kopie czy nie :/ ale mysle jak mowicie ze po porodzie to sie zmieni i to ona bedzie jego oczkiem w glowie bo bedzie ja mial na codzien:D

mamamuminka i kelis a ja dzis na odwrot tyle ze mi spac sie nie chcialo to poszlam o 2 w nocy dopiero sie przemeczyla ale spalam jak zabita do 10 :O raz tylko siku wstalam wiec wspolczuje bezsennosci .. tez ostatnio myslalam o jakis prochach na sen haha bo gdzie tu ostatnio trymestr powinno sie wypoczywac a tu spac nie mozna ale znajac zycie dzisiaj nie bede mogla w nocy spac ..

mamuska widzisz to mozemy sie zamienic haha ja ci oddam mojego faceta a ty mi swojego oczywiscie tylko do porodu :D


Boze dziewczyny ja juz nie mam pomyslow co na ten obiad robic :/ Mam nadzieje ze mi dzisiaj te lozko wyniosa chlopaki do piwnicy bo ja sie w zyciu z tym pranie i robieniem pokoju nie wyrobie dla malej .. a wczoraj ciotka mi dala 2 wory ciuchow dla malej jezu toz ona tego nie przenosi za duzo tego jest :/ musze poprzegladac i poodawac co mi nie trzeba :D ale za to 2 rozki bede miala poduszke do karmienia baldachim jakies ochraniacze wszystko :D dobra ide zjesc sniadanko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945465 przez kasiah06
ela mam nadzieję że wypisik już przygotowany :)
mamuśka ja się cc nie boję, na moje to niech on już tak sobie siedzi :) tylko ta niepewność w stylu proszę się przygotować na cc ale człowiek wie że to nie na 100%, a im bliżej tym główka bardziej pracuje ;) mam nadzieję że Tobie uda się ze znieczuleniem, ja gdybym miała rodzić sn to też chcę tą opcję :) daj znać jak będziesz miała wieści od swojego doktorka, w każdym razie ja zaciskam kciuki żeby zoo było :) dwa lata bez snu :blink: szacun :laugh: a córcia już jaka dorosła :laugh:
chasiami fajna ta twoja gin że tak atmosferę próbuje rozładować :) a co do twardnień brzucha to nic mi nie mów, masakra :(
maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kelis dziękuję :kiss: widzę że w pełni rozumiesz o co mi chodzi, bo dokładnie jest tak jak piszesz tu nie chodzi o to żeby synuś się obrócił tylko o to żeby wiedzieć co będzie :) a jak się ma wizję porodu może nawet za 3 tyg to myślenia już wyłączyć się nie da...kurcze denerwuje mnie w szpitalach właśnie to o czym mówisz, że lekarze czasem próbują podważyć skierowanie innego lekarza, nosz kurde :angry: a jak zwykle cierpi na tym pacjent :angry: mam tylko nadzieję że u Ciebie pójdzie wszystko gładko i szanowny pan ordynator umówi termin bez problemu...tego ci życzę :) a płozy w łóżeczku super sprawa na początek :) he,he swędzenie psychiczne- znam to doskonale zawsze jak w szkole dzieciaki przyniosły jakieś świerzby,wszy itp to dostawałam szału z drapaniem :laugh:
mamomuminka mam nadzieję że z tą choleostazą to fałszywy alarm
ninoczka trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści :)
martadian
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

ewelina no takie roztargnienie to jeden z uroków ciąży :cheer: ale najważniejsze że już wszystko dobrze :)
stokrotka jak tam wyniki?

kelis monika mnie to ubezpieczenie też dziwi, jak pytałam swojej gin to powiedziała że lepiej mieć bo ewuś się czasem zawiesza :unsure: no ale chyba się nie zawiesi na 3 dni no nie :angry: ale dobra jak chcą to jak we wtorek pójdę ze zwolnieniem to wezmę im to zaświadczenie ;)

a mnie na kawę od wczoraj wzięło że szok :blink: stwierdzam że wolałam już pomarańczowo- mandarynkową jazdę przynajmniej była zdrowsza i nie musiałam się ograniczać :silly:

a mam pytanie: kupujecie taki ochraniacz na materac przed przemakaniem? bo ja się nad tym zastanawiam właśnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945485 przez chasiami
Dziewczyny odbiegnę od tematu, ale jak byłam w ciąży z Alicją to ugadałyśmy się ze dam znac smsem ze jade rodzic, bo jedna przez e-maila podała nr tel.
I nie powiem, bo przydało się to - jak odeszły mi wody to napisałam jej smsa, a ona powiadomiła na forum, a potem jeszcze pisałam, ze mam kroplówke ze jeszcze nic nie boli itp.
A na koniec jak urodziłam to też napisałam, a ona wszystko na forum przekazała (tym bardziej ze jak zwykle byłam jedna z pierwszych co rodziła :) )
Co wy o tym myślicie?
I czy jest jedna dziewczyna która by się tego podjęła? Wcześniej miałyśmy osobę która była jedną z ostatnich co miały rodzic.
Chetnie i tym razem bym sie podzieliła tą wiadomością nagle jakby się coś rozpętało :)
Czekam na wasze zdanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl