BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #946053 przez Stokrotka34
Luska a kolorami kocykow to na zapas sie nie przejmuj, na zdjeciu to zawsze wszystko inaczej wglada:-)
Moje dwie gwiazdy maja glowki w dol, ale powiem Ci ze ja to dupki od glowki chyba bym nie odroznila:-)
Ide dzisiaj do gina a pozniej juz na poczatku 36 tc, tylko jak czytam na tej grupie na fb to blizniaki lubia urodzic sie wczesniej, fakt ze ja mam ten najbezpieczniejszy rodzaj ciazy czyli wszystko po dwa, ale macica dostaje po tylku obciazeniem.

Ela ja wszystko leje do tych buteleczek zawsze mi wystarczalo, a w razie przedluzenia pobytu to ktos mi przyniesie:-) usze dokupic tylko te chusteczki:-) co wymyslilas, dobry pomysl mialas!

Martadiana to znak ze dla Ciebie znajdzie sie jakies lepsze auto:-) !

Luska posiadanie psa to cuadowna sprawa:-) :-) :-) przy moim wcale nie ma ani jednego wloska ani balaganu, to moich jest wiecej:-D

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946057 przez Mamuśka 2222
Mamomuminka tylko ciebie na fb narazie znalazłam na fb...i jestem pewna ze to ty....a reszta to nie wiem :dry: wyslałam ci zaproszenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946063 przez martadiana
Luska ja ostatnio odlewalam wode z ziemniakow i tez mi na brzuch jakos polecialo i mialam taka mala czerwona plamke po oparzeniu ale szybko znikla i tez mi kazdy mowi ze mala bedzie gdzies cos miala ale ciekawe...

Mamamuminka ja tez nie raz chcialam isc ze swoim na silke popatrzec i wgl ale nie pozwalaja wchodzic bez karnetu :/

Stokrotka masz racje w poniedzialek jade ogladac nastepny jak bedzie ok to wezme :)

Boze ja 12 godz spalam :O az mnie plecy bola masakra :/ Dzisiaj mam nadzieje ze pokoik posprzatam malej jak mi sie juz bedzie chcialo :D u nas wieje tak ze masakra rano z moja psinka jak wyszlam to jak kupke robila to myslalam ze ja zwieje taka minke miala i ledwo stala ... ide cos zjesc bo ja jak zwykle bez sniadania chodze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946066 przez Stokrotka34
Martadiana, a jak tam nasza psia mamuśka na którego dnia grudnia ona ma termin ?? :-D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946071 przez Monika_1985
Aniu no niestety apteka ciągnie po kieszeni ;).

Asik a może jednak jest ktoś kto mógłby Cię zawieźć na wizytę? Jakaś koleżanka? Bierzesz coś na te nieciekawe wyniki krwi?

Elu życzę Ci jak najwięcej takich dobrych ludzi wokół Ciebie bo Ty potrafisz ich docenić :).

Mamuska tak tak, potwór, już to widzę :P Ja chyba postawię na hennę tak jak ela napisała ale wezmę tusz i bb krem właśnie, a nóż mnie coś najdzie :silly:

Kasiah pożycz męża to może mi podpowie co gdzie jest. Chociaż nie wiem co na to mój małżonek jakby jakiś obcy mężczyzna macał mnie po brzuniu.. już widzę jego minę :laugh: . Tak jak mówisz, póki jest nas dwóch trzeba skorzystać. W końcu praca nie zając... ;)

Stokrotko tak jak obiecałam kciuki za wizytę zaciśnięte.

A gdzie w rossmanie zwykle leżą te pojemniczki? Drogie są? Bo chyba coś takiego to byłby jednak dla mnie dobry pomysł :) Ja zawsze wszystkie kosmetyki kupuję w takich wielkich ekonomicznych opakowaniach :side:

Martadiana dobrze powiedział Ci Twój facet, nie ma co się denerwować. Jednak rozumiem Twoje rozżalenie odnośnie auta, my tyle się najeździliśmy zanim obecne kupiliśmy. To jak kłamią sprzedawcy to nieporozumienie, w każdym bądź razie w Polsce..

Luska no są psy które mają włosy a nie sierść i im jednak one nie wypadają, bałagan dużo mniejszy. Jednak faktycznie z psem tak czy inaczej jest robota, na spacer trzeba wyjść, pobawić się, wykąpać lub do fryzjera z nim iść. To po prostu trzeba lubić ;). Co do pomocy to faktycznie kiepsko z tym jeżdżeniem tyle kilometrów.. :S

Dobra uciekam dziewczyny póki co bo od wczoraj sprzątam kuchnię. Muszę to w końcu ogarnąć póki mam lepsze dni.
Podziękowania: Stokrotka34, ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946090 przez Stokrotka34
Monika coś takiego

www.google.pl/search?q=rossmann+pojemnik...3D747942%3B640%3B480

Nie pamiętam po ile ale jak kupiłam raz i mam na dłużej :-) z tego co pamiętam to leżą koło mini produktów.
No właśnie ja też tak miałam i później jak jechałam w delegacje to walizka była pusta do momentu pakowania kosmetyków :-D

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946106 przez maja001
witajcie
Nie było mnie 2 dni a tu tyle wiadomości że nie da sie ogarnąć, dlatego napisze tylko kilka zdań.
Bardzo żle się dzis czuje, boli mnie głowa, chce mi się spć i jest mi nie dobrze i mimo że zaplanwałam na dziś sprzatnie, nie ruszyłam nawet nic 1 palcem, nie mam na to siły.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

chiasami bardzo mi się podoba pomysł z numerem telefonu i z fb zresztą również. Na poprzednim forum na któym jestem też tak zrobiły smy przed porodem i świetnie to funkcjonowało. Poza tym na tamtym forum przenieślismy sie całkiem na fb i tam załozyliśmy własne forum na którym nikt z zewnątrz nas nie podglada i powiem ci że funkcjonuje ono do dzis i jestesmy jak zgrana rodzina Że ja mam termin na koniec to może ja mogła bym ci podac numer do siebie, bo ty urodzisz wcześniej. Czy się zgadzasz???
ela witaj w domu
studentka ale maluszek juz duzy. ja też mam problem z cisnieniem zbyt wysokim :(
stokrotka ja tez mam problem z żelazem, dzis wziołam ostatnia tabletkę, po niedzieli zrobie morfologię i się zobaczy jak wyjdzie, Mam cicha nadzieje ze troszke podskoczyło
martadiana co za świania z tego faceta od auta, tez bym sie wkurzyła

Dziewczyny przepraszam, ze więcej nie odpisze, ale musze się połozyć bo nie wytrzymam, i znajde was póżniej na fb tzn te które podły swoje dane
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946107 przez ela85
Stokrotka trzymam kciuki za wizytę.
Monika krem bb też fajny pomysł zamiast podkładu, tyle ze ja np mam na tego rodzaju kremy uczulenie :(
A ja zaraz biorę sié za kolejne prasowanko, a następna pralka juz się suszy. Powoli z mamą wszystko ogarniamy jeszcze ze 2 pralki i poprane :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946112 przez martadiana
stokrotka psia mamuska ma termin na 13 grudnia wiec juz blisko :D

maju odpoczywaj i sie nie zamartwiaj ze nie posprzatalas dasz rade jeszcze czasami jest taki dzien ze nic sie nie chce :/

wkoncu posprzatalam caly pokoik dla malej i mam juz z bani chcialam zaczac prac ale okazalo sie ze mam 5 pralek
naszych ubran haha wiec narazie to upiore mam nadzieje ze dzis sie wyrobie i jutro rzeczy malej bede prac :D
moj mi nawet pomogl powynosic reszte gratow i sciany pomyl nie wiem co to za odmiana u niego ... a ogulem to
strasznie mi dzisiaj brzuch twardnieje wczoraj wieczorem mnie bolal i twardial dzisiaj znowu twardy co jakis czas
mam nadzieje ze zaraz nie urodze :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946146 przez Monika_1985
Dzięki stokrotko, poszukam następnym razem ich w rossmannie. :)

Mają są takie trudne dni i wtedy trzeba sobie odpuścić i po prostu odpocząć. Maju teoretycznie to ja jestem łącznikiem z forum ale faktycznie my obydwie mamy tak podobne terminy, że może lepiej byś miała kontakt też do kogoś innego :).

Martadiana to już tuż tuż. Psinka idzie do brata tak jak planowaliście czy zostaje w domu na czas porodu? Fajnie, że masz już posprzątany pokoik dla małej ale już odpocznij skoro brzuszek odmawia posłuszeństwa.

Ja posprzątałam dwie szafki i się zmęczyłam :silly: Jaką ja mam kondychę ;). Jutro dokończę. Za to zrobiłam ryż na mleku z jabłkami i zaraz będę go pałaszować razem z lodami :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946165 przez Asik92
Hej dziewczyny ;) dzisiaj czuje sie juz niby lepiej ale ciśnienie mam takie niskie ze masakra ale narazie nie mdleje ;) wyniki mam strasznie niskie, żelaza to mi bardzo duzo brakuje, a na poprzednich badaniach miałam wyższe wiec nie wiem co jest zobaczymy jak we wtorek pójdę do gin co powie, aha w moczu tez mam liczne bakterie i jakies ślady śluzu kurde sama nie wiem co mam o tym myśleć caly czas sie stresuje w nocy nawet nie zmrużyłam oka ;/ dopiero w dzien spalam chyba tylko 4 godziny i boję sie ze znowu w nocy nie zasne ;( no a naszczęście moj mąż wziął urlop na wtorek i jedzie ze mna ;) chociaz taki plus z tego wszystkiego ;) fajnie ze na tym fb sie poszukałyśmy odrazu mam inne wizję jak pisze do was bo wiem jak juz wyglądacie ;) słodkie te wasze dzieciaczki ;) miłego wieczoru ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946176 przez maja001
ela , martadiana widzę ze u was przygotowania na przyjecie maluszka da pełna parą, A ja nie mwm pojęcia kiedy się wezmę, zreszta chyba ze sprzataniem nie będe przesadzać, bo staram sie sprzatać regularnie, a mieszkania do perfekcji przy Oskarku i tak nie doprowadze
Monika w takim razie wyśle ci tez nr tel w razie czego i prosze o twój również :)
Asiek mamy obydwie takie samo samopoczucie do bani. Tym śluzem w moczu sie ie martw to normalne, on nie jest w moczu tylko z szyjki i podczas pobieraia moczu po prostu troche ci wleciało go do ojemiczka. a na bakterie kup sobie żurawine w biedronce i zobaczysz że pomoże, tylko jedz rególarnie co dzienie po trochę

Mam juz kilka osób na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946184 przez Asik92
Maja ja do poniedziałku brałam tabletki z żurawina bo mi gin zapisała i i tak mam caly czas te bakterie a z tym śluzem sie nie przejmuj juz bo mi szwagiearka właśnie mowila;) a to samopoczucie to jakas paranoja.
Dziewczyny mam pytanie miałyście kiedys cos takiego ze nie świadomie zamówiłyście cos przez allegro? Bo ja właśnie wczoraj sie dowiedziałam wchodząc na maila ze zamówiłam laktator i teraz nie wiem co mam zrobic bo napisalam tam do nich i oni to muszą wysłać i ja mam to zwrócić ale kurde ja im nie zapłacę i nie wiem co dalej mam zrobic bo jakas prowizja jest czy cos ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946192 przez ela85
Asik jak kupuujesz coś nie w siedzibie firmy tylko na odległość, masz 10 dni na odstąpienie od umowy zakupu. Tyle, ze oni ci muszą to wysłać a ty odbierasz placisz, a póżniej musisz napisaćdo nich pisemne odstąpienie od umowy zakupu i wysłać im to najlepiej w 2 egzemplarzach, jeden włożyć razem z przesyłką która nadasz pocztą priorytetem lub kurierem a 2wyslij przez pocztę zza zwrotnym potwierdzeniem odbioru, wtedy bédziesz miala pewność ze oni to otrzymali. Wtedy oni zwróca ci koszty zakupu, ale koszty przesyłki juz pokrywasz ty. My właśnnie kiedyś tak odsyłaliśmy lampy do auta. A i to pisemne odstapienie najlepiej przed wysłaniem sobie skseruj i schowaj a i dodatkowo mozesz przed wysłaniem skontaktować sié ze sprzedawcą telefonicznie i uprzedzić go o odstąpieniu od umowy. Tylko pamiętaj masz na to 10 dni chyba riboczych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946194 przez EwelinaS
Hej dziewczyny :cheer:
Wy piszecie o sprzątaniu kuchni gotowaniu przygotowywaniu wyprawek i setkach innych rzeczy... ja sie pytam skąd wy macie tyle czasu??? Super jesteście zorganizowane, bo ja mam niby cały dzień wolny a dopiero teraz udało mi się zajrzeć tu na dłużej. Trochę jeszcze mam biegania przy remoncie ale mój mi obiecał że wszystko pomoże mi ogarnąć w przyszłym tygodniu i razem wyjdziemy z tego bałaganu. Zaplanowałam na przyszły tydzień wyjazd do ikei dokupimy resztę potrzebnych drobiazgów i zapniemy wszystko na ostatni guzik.
Odebrałam wyniki krwi i moczu i z tego co ja patrze bo tragedii nie ma. Krew coś tam troszkę pospadało ale nie dużo a mocz dobrze o dziwo bakterie nieliczne! Wiec jest postęp. Zobaczymy co jutro powie mój gin bo na 11.15 mam wizytę.
Widzę dziewczyny że źle śpicie co niektóre ja nie wiem ja zupełnie ma mam pojęcia co to znaczy bezsenność wręcz przeciwnie rano nie mogę się podnieść najlepiej to bym spała całe dnie.
Ja też czekam za śniegiem już bo jak widzę że jest mróz w ciągu dnia to już wole żeby do tego był śnieg.
Ktoś pisał o rybce na obiad i ja sobie kupiłam filet z dorsza i wam powiem że niebo w gębie moja pierwsza ryba w ciąży wg to była.
Fajny pomysł z tym fb i kontaktem tel możecie mnie też poszukać na fb
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl