BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #945816 przez kasiah06
Dzień doberek :)
Ja jestem i za fb i za telefonem, żeby każda miała możliwość podzielenia się swoim szczęściem :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

zaraz powysyłam wam zaproszenia bo z moją sklerozą to lepiej odrazu ;)

ninoczka z całą pewnością wszystko będzie dobrze :) nie ma innej opcji :)

monika dzięki za numer :) zapisałam :) a w razie czego prześlę Ci za chwileczkę swój :)

martadiana z tym sprzątaniem to czytałam że tak się objawia syndrom wicia gniazda :) no ale u mnie się on jeszcze nie uaktywnił :laugh:

montresor cieszę się że z dziadkiem już lepiej :) no to widzę że tak samo odczuwamy fakt, że nasi chłopcy mają wszystko w pupie ;) ale powiem Ci że mój też tak się wierci że czasem zastanawiam się czy się nie przekręcił i czy nie mylę główki z pupą :) a czasem jak się rozszaleje to mam wrażenie że jest małą ośmiorniczką bo czuję go dosłownie wszędzie :silly: niepewność wykańcza :angry: ale musimy uzbroić się w cierpliwość i przyjąć to w jaki sposób nasze maluszki postanowią nas powitać :) charakterne chłopaki od początku ;) no a co do tych opowieści porodowych to jest właśnie tak jak piszesz...twój obiadek pycha :) kciuki zaciśnięte :)

studentka bądź dobrej myśli :) na święta napewno będziesz z rodzinką :)

anna naleśniki z soczewicą...nigdy nie jadłam,muszą być pyszne :) współczuję samopoczucia :(

a te rudości to raczej dla żartu były poruszane :) no ja przynajmniej w te zabobony też nie wierzę a jest ich całe mnóstwo typu łańcuszek=dziecko owinięte pępowiną, mama się oparzy= znamię u dziecka :P jak dla mnie głupoty ale to moje zdanie i nie chciałabym nikogo urazić bo znam klika osób które w to wierzą

kelis z łącznikiem też zrozumiałam że o jedną osobę chodzi:) miłej wizyty u rodziców u również udanego weekendu :)

luśka mam to samo brzuszek może dotykać tylko mój mąż no i jedna przyjaciółka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945821 przez kasiah06
a u nas właśnie śnieg prószy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945837 przez ela85
A ja dziś juz zakupiłam płyn do higieny z kora dębu, taki mniejszy zeby już był do szpitala i jeszcze inne pierdoły, między innymi większą kosmetyczkę bo te co mam za małe i nie pomieściłabym się.
Pytała któraś o kosmetyki kolorowe, ja wezmę podkład, korektor i maskarę- myślę ze to wystarczy moze nawet nie użyję ale nie zaszkodzi jak je będę miała, no i jeszcze wezmę jakieś chusteczki do demakijażu, żeby nie brać płatków i czegoś innego do zmywania.
Studentkaae nie martw się na zapas zapewne wszystko dobrze się ułoży i święta spędzisz z bliskimi w domku, a maluszek jaki już duży- super.
Mamo muminka nie ma co się bać pobierania krwi gorsze jest czekanie na wyniki. Synuś na zdjęciu wyglada super i taki poważny kawaler :) .
Martadina fajnie, ze facet zaczął rozmawiać o tym jak wiszisz to wszystko pózniej. Myślę, ze jak kazżdy facet boi się trochę zmian i tego co nowe nieznane. Mój mąż kiedyś na początku też mi powiedział, że cieszy się bardzo ze będziemy mieli dzidziusia ale ze trochę do niego nie dociera ze to tak szybko nastąpi i ze trochę się boi. Dlatego ja rozmawiałam z nim , ze też się boję ale ze wierzę ze damy radé i teraz już jak go pytam to mówi ze już wie ze to coraz bliżej.
Kasiah- śnieg ale fajnie, ja bardzo lubię jak już spadnie i leży, mieszkam blisko lasuu i czasem widoki za okna są cudowne :) .
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945891 przez chasiami
Sorki dziewczyny ale nie mam czasu was przeczytac, ale wlaśnie chodziło mi o kontakt tel, bo u nas nie ma dostępu do internetu, a ostatnio nie było czasu wchodzic na forum bo mi wody odeszły i boje sie ze będzie i tak tym razem. Nie wiem na czym staneło czy któras się zgodziła na informowanie telefonem?
Ale obiecuję doczytam was.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chciałam dac znac ze zyje, ale mam Alicje chorą bo ma zapalenie ucha.
Mąż zawiózł we wtorek do labolatorium mój wymaz na paciorkowiec i w przyszłym tygodniu będzie wynik.
Brzuch czasem mi sie stawia, ale tak jak za pierwszą ciążą nie potrafie rozpoznac czy to jest wina rozwierającej sie szyjki czy skurczy przedpowiadających.
15 grudnia mam wizyte czyli za 3 tyg, mam nadzieje ze tyle wytrzymam.

Mykam do małej. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #945892 przez Monika_1985
Mamo muminka jedno zdjęcie chyba nawet zawędrowało do avatarka? Jej ale Ty masz już dużego tego syna :)

Martadiana hehe no lekko z labusiem nie jest ale na szczęście mój ma taki charakter że mu wybaczam to wszystko :). No dziewczyno musisz po prostu częściej narzekać na tego swojego jak to tak działa :laugh: .

Kasiah ja powiem szczerze, że po ruchach młodego nie jestem wstanie stwierdzić jak jest ułożony bo on wali gdzie popadnie. Często tylko wydaje mi się, że ma stópki tak baaardzo z prawej strony mojego brzucha, zwłaszcza jak siedzę. Chyba po prostu nie ma gdzie ich wsadzić ;). Ale ogólnie to dla mnie czarna magia i jak coś się wypycha okrągłego to nigdy nie wiem czy to główka czy pupcia :laugh: Także nie dziwię Ci się, że się zastanawiasz czy może się nie okręcił. A śniegu za oknem zazdroszczę. Powiem Wam, że najchętniej to kupiłabym już choinkę i upiekła pierniczki :whistle:

Elu ja pytałam właśnie o te kosmetyki kolorowe bo w sumie bym chociaż tusz wzięła, a z tymi chusteczkami to fantastyczny pomysł! Nigdy mi to nie wpadło do głowy a jakby mi ułatwiło życie na krótkich wakacjach. Doznałam oświecenia :silly: Dzięki wielkie!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chasiami przepraszam, już wysłałam Ci prywatną wiadomość :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #945893 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945904 przez Asik92
Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było :( ale czytałam na bieżąco co u was:) niestety u mnie nie za dobrze, wyniki z morfologii kiepskie, moje samopoczucie lepiej nie pytac bo tragedia ten trzeci trymestr to chyba najgorzej przechodze :( cały czas mi słabo, a dzisiaj w slkepie to nawet zemdlałam, dobrze ze był ze mna mój mąż i zareagował bo jeszcze bym sie poobijała o półki :( teraz i troche juz lepiej cały czas leze i odpoczywam, mały wali w zebra wiec co chwile sie musze przekręcić :) kurde a wizyta dopiero we wtorek az sie boje bo sama bede musiała jechac bo moj maz bedzie na popo w pracy :( trzymajcie sie dziewczyny i wszystkiego dobrego na jutrzejszych wizytach :)

jak by któras chciała to ja tez jestem na fb
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945905 przez ela85
Dziewczynki ale mnie to otaczaja fajni ludzie. Prasowałam ubranka cała pralkę, przyszła sąsiadka, a ze prasowania miałam juz nie tak dużo, to wzięła mi poskładala wszystko ładnie w kosteczkę i juz ta czéść gotowa do komody :) .
Mi jeszcze zostało do kupienia tylko biustonosze i majtki poporodowe. A witaminki dla bąbla kupię juz po porodzie, jakie mi powiedza w szpitalu.
A do porodu oczu na pewno nie bédę tuszowala, przed zrobię sobie kompletna hennę i rzęsy i tak bédą ładne. A ewentualny makijaz zrobię juz po .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945925 przez Mamuśka 2222
hejka ...
wypowiam sie na temat makijażu w szpitalu czy do szpitala...czy zabierania tam kosmetyków kolorowych...Uważam ze to wogóle sie tam nie przyda bo nie bedziecie mialy ani czasu ani siły ani pewnie ochoty tego robic...a sama bez makijażu wygladam jak wiedzma i potffffffor ale wiem co mnie tam czeka ....Ja jeżeli już to tylko wczesniej sobie ogarne henne na brewki i rzesy,odrosty na włoskach....i paznokietki rączki i nóżki...chyba ze jakis krem bb ....

Jak wam podam moje imie i nazwisko na fb to i tak mnie pewnie nie znajdziecie bo jest zbyt popularne...wiec żyje ta nadzieja ze jakos dam wam znac jak cos ;)

Życze wszystkim dobrej nocy...czyli takiej żebyśmy sie dobrze wyspały wszystkie bez wstawania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945942 przez kasiah06
ela ja też uwielbiam śnieg dlatego tak się ucieszyłam:) ale już go nie ma niestety :( super że masz takich dobrych ludzików wokół :) mi też zostały biustonosze...

chasiami zdrówka dla Ali :)

monika pamiętam jakby to było wczoraj jak cały maluszek mieścił mi się pod ręką i tak wzruszająco "podpływał" tam gdzie czuł mamine ciepło :) a teraz ten mój łobuziak to się rusza już chyba wszędzie ;) i czy to rączka,nóżka, główka, pupka...nie ogarniam zupełnie :silly: mój małż do tej pory bezbłędnie wyczuwał główkę, w poniedziałek zobaczymy czy nie stracił daru ;) a do szpitala chyba wezmę tusz,dużo miejsca nie zajmuje więc co tam ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


asik uważaj na siebie i odpoczywaj,dobrze że mąż był z tobą...a trzeci trymestr daje się we znaki to prawda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945951 przez Stokrotka34
Dziewczyny wszystko przeczytalam i zaraz wsztstko zapomnialam:-\ ja zawsze mialam super pamiec, ale teraz to mam same dziury:-)

Ja chyba odpuszcze malowanie w szpitalu, ale z chusteczkami to dobry pomysl.
A ja mam te male pojemniki z rossmana, takie do samolotu i w nie sobie wzystko chce przelac, lubie je w delagacjach ratowaly mi zycie torba zawsze o polowe lzejsza:-)

Asik a co mas nie tak z tymi wynikami?

Ja jutro lece do doktorka musze chyba zrobic liste pytan:-) zastanawiam sie kiedy go zaczac cisnac o termin cc.

Chasiami zdrowka dla Alicji!

Mamomuminka super synus!! Przystojniacha maly:-) ! Daj znac jak wyniki:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945961 przez martadiana
Przeczytalam wszystkie ale nie mam sily ani ochoty odpisywac jestem taka zla ze ojeju .. ustawilismy sie z facetem na 20 zeby samochd kupic a on do mnie o 18 dzwoni ze go sprzedal :blink: a mowi ze jestesmy pierwsi i bedzie go dla nas trzymal ...... boze /!! pozniej jajka se smazylam bo bylam glodna i chcialam takie sadzone z zoltkiem wyplywajacym to sie kuzwa mi jajka rozwalaly jak nigdy i wrzucilam patelnie do zlewu i sie poplakalam .. moj przyszed do mnie do lazienki az nie wierzylam i mnie przytulil pocalowal i kazal sie tak nie denerwowac bo dzidzi szkodzi i ze on mi usmazy te jajka ... nie wierzylam wlasnym uszom co on do mnie mowi .... teraz juz lepiej ale cos mnie strasznie brzuszek boli i jeszcze mam albo wypchana dupke albo glowke malej po prawej stronie tam gdzie zawsze kopie i mi nie wygodnie strasznie :/ no nic ide spac do jutra :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946008 przez ela85
Witam porannie.
Dziś wstawałam tylko raz na siku :) .
Chasiami zdrówka dla Alicji.
Asik oby wyniki się poprawiły. A ty odpoczywaj i moze sama się nigdzie nie wypuszczaj jak tak kiepsko się czujesz.
Martadina no koleś od auta nie byt się zachował, dobrze ze chociaż dał wam znać i nie pojezaliście daremnie. A nerwy też czasem mam z byle powodu, ale staram się od razu sobie to tłumaczyć.
Stokrotka ja też mam te małe buteleczki jak do samolotu, ale w nie planuję wlać szampon i odżywkę do włosów. A inne płyny jak zel pod prysznic czy do higieny lub balsam to wezmę normalne butelki.
Sklerozą się nie martw, ja też często mam to samo przeczytam i nic nie pamiętam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946043 przez luska
hej laseczki

jejku ja bym nie mogła mieć psa w domu i ta sierść i bałagan , o nie ...... poza tym nie mam psa a i tak codziennie jest odkurzanie i mycie podłogi , no ale ja mam dwójkę małych dzieci i męża hahahah

Mamamuminka , a bym wolała chyba bardziej ta kartę ciąży w formie właśnie elektronicznej i te wyniki tez , chociaż mniej łażenia czy jeżdżenia by było.Ale u nas to pewnie dopiero moja córka będzie mogła korzystać z takich wygód

Monia ja też poproszę numer , aczkolwiek solidaryzuje się z tymi na szarym końcu, w końcu u mnie luty hahaha

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A z tym sprzątaniem , to uwaga to zostaje na dłużej bynajmniej u mnie tak jest , ale to aż czasami męczące jest , a zwłaszcza przy dzieciach :huh:

Oj ja się zwłaszcza od babci nasłucham o zabobanach i opr dostaje , bo nosze dwa łańcuszki ,a nie jeden raz włosy ścinam z dwa ,dwa razy w ciąży farbuje, tez z dwa razy oparzyłam sobie brzuch w każdej ciąży to przeważnie jak się nachlałam nad kuchenka a stała patelnia auć, dzieci nie cierpiały z tego powodu na wszystkie przepisane w związku z tym dolegliwości

Chasiami wysłałam zaproszenie na fb ,trzymaj sie kobietko dzielnie , zdrówka dla małej :kiss:

Mi sie jeden maluszek już przekręcił dwa razy , razy zauważyłam zmianę ale już tej drugiej nie , i mam z powrotem ułożenie i główkowe i miednicowe , Stokrotka , Ninioczka a jak u Was z tym ??Ale jak tam myśle , to jak jest główka do góry to częściej chyba ja wyczuwam jak dupeczkę , takie wypuklenie właśnie , aż czasem się boje żebym mu krzywdy nie zrobiła

Ania czas teraz miałas bo dzidzi nie było , a tu tez zależy jaki maluch , przy młodym to nawet nie miałam czasu w lustro spostrzec , a z małą to żałowałam , że nie wzięłam całego zestawu żeby na bóstwo się zrobić , bo z nudów już nie wyrabiałam

Asik jejku az zemdlałas , to niedobrze, trzymaj sie odpoczywaj jak najwięcej

Mamuśka ja właśnie ostatnio nie mogłam cię odnaleźć :P , ale to masz nasze

Stokrotka ja chce mojego teraz na tej wizycie 23.12 już ciśnąć to będzie wtedy jakoś 32 tc + .Niech mi powie jak on dalej planuje prowadzic ciąże czy częstsze wizyty jak planuje zakończyć ciąże w jakim terminie , jeżeli nic nie będzie się działo i chłopaki nie będa się pchali za wcześnie , no i sam przebieg cc chce znac , od momentu mojego pojawienia się na ip ze skierowaniem

Martadiana i twój maiła racje żeby się nie denerwować , a koles od auta nie poważny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946047 przez mama89muminka
Ja dzis na szybko, obiecalam.mezowi ze bede go pilnowac na silowni i za pol godziny sie wybieramy :p pozniej po mlodego i na zakupy, musimy jakis prezentkupic dla kolezanki syna bo dostalismy zaproszenie na urodziny na niedziele.

Asik ja cie cos na fb znalesc nie moge, nie wiem dlaczego..

Ja moze jeszcze w sobote sie odezwe, bo dzisiaj i w niedziele to nie sadze zebym miala czas :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl